Нова удобна масажна възглавница Нефритовая възглавница електрическа възглавница германиевый камък ms tomalin Care office мек 45 * 45 см

Нова удобна масажна възглавница Нефритовая възглавница електрическа възглавница германиевый камък ms tomalin Care office мек 45 * 45 см

BGN 86.00
-9 %
BGN 94.40

Брой продукти

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. 7,Ослободување далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization 8, Преносни и издржливи. Jade /Турмалин/Germanite Вовед Jade е богата со трага елементи. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките. Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница. Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. Spcifications : Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 45cm X45cm Материјал : Високо квалитетен СТП+Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело
N.W./G. W. по парче : 1.3 килограми
Овој производ е многу тешка, ние испрати право логистика начин, Русија испрати SPSR, пристигна брзо, Други земји, ние испрати fedex, ТНТ, EMS, UPS-от, DHL, брзина продаде помине сите логистички ве Молиме имајте предвид, ви благодарам многу


Подробности

Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Приложение:
Тяло
Материал:
Композиционен Материал
Размер:
Small
Номер На Модела:
000
търговска марка:
ХАНРИВЕР

Избор на купувачи

1 чифт стелки за обувки, ортопедични арочная подкрепа масаж силикон противоскользящий гел мека спортна стелка Pad грижа за краката гел стелки
 • Новинка

1 чифт стелки за обувки, ортопедични арочная подкрепа масаж силикон противоскользящий гел мека спортна стелка Pad грижа за краката гел стелки

BGN 9.58

1 пар Табани за Чевли Orthotic Лак Поддршка Масажа Силикони Против Пролизгување Гел Мека Спорт Insole Подлога Мажите и Жените Нога Нега Гел InsoleОпис на производот Силикон insole,чевлиподлога, slipsole обезбеди оптимална амортизирање заштита, и шок апсорпција Дистрибуирате притисок рамномерно во текот на нога, дозволувајќи им на нормален крвен circulation Indicated за дијабетичари, plantar болка, болка во петицата, пета втори, огромна, metatarsalgial, plantar масти подлога atrophy, шин splints, fasciitis, долниот дел на грбот и болки во зглобовите Материјал : Силикон+гелГолемина на : S за жена големина : 3540 (може да се намали)L за човекот големина : 4045(може да се намали) Advantage 1)Мек и флексибилен силиконски гел има добри нозе чувството кога пешачите долго време 2)Силикони табани спречува нозе болка, Погодна за пешачење, трчање и џогирање се бараат дополнителни перформанси, удобност и тапацир и без топлински акумулација 3)Одговара за било какви чевли, cuttable ,трим да ги собере нозете 4)Рака мие,comfotable,трајни,привремени 5)Силикон секогаш останува мека, свитливи, и го задржува својата првобитна форма Мирисбесплатно 6)тој облик на полна insole дава благ лак за поддршка

5 бр. / лот масаж на лице десетки Электродная тампон за отслабване лице нетканая залепваща маска за лице свързване към устройството за красота plug 2.0 мм
 • Новинка

5 бр. / лот масаж на лице десетки Электродная тампон за отслабване лице нетканая залепваща маска за лице свързване към устройството за красота plug 2.0 мм

64.00 BGN 54.00

Производот се користи со ниска / средна фреквенција пулсот терапија опрема и може да availably прими сигнали од опрема и однесување на лицето...

Мини Нефритови подложка за стол с функция за топлинна терапия 2017
 • Новинка

Мини Нефритови подложка за стол с функция за топлинна терапия 2017

366.40 BGN 202.00

Мини Jade Мат За Стол со Топлина Терапија Функција 2017Топла Продажба Слични Предмети!! Шест Функција : 1)Изолација ефект : унапредување на телото и одржување на соодветна температура 2)Придонесува улога : да се промовира човечки раст и развој 3)Авточистење ефект : направете телото да одржува балансиран набавка на хранливи материи 4)Навлажнувачки ефект, поттикнувањето на телото да се одржува соодветна влага 5)Направи телото поднесе оставка на отпад, се елиминира мирис на телото 6)резонанца ефект : на телото може да се прекине со различни хранливи состојки, избалансирани човекови исхрана, Производ на метаболизмот на Употреба : 1.На душек се шири на троседот, се шири слој на душек 2.Место на термостат џек моќ конектор за душек 3.Стави на термостат влезен приклучок во 220 V, 50 hz штекер џек 4.Завртете го термостат прекинувач, термостат моќ индикатор светлото на 5...

70 бр./лот чист черен бездимен Мокса ролка Мокса нож обгаряне на 110 мм*4 мм безплатна доставка
 • Новинка

70 бр./лот чист черен бездимен Мокса ролка Мокса нож обгаряне на 110 мм*4 мм безплатна доставка

BGN 11.18

wyприклучокstartЖешка Стока$35$13.5$19.88$12.9wyприклучоккрај забелешка без чад moxa се тркалаат стап преку carbonization обработка, кршливи и можеби скршен во транзит, не квалитет проблем, не влијае на нормална употреба.Скршен во мали парчиња може да биде нормална Материјал : Maxo дрво Боја : Црна Димензии : 110mm*4mm(L*D) Пакет се вклучени : 1 кутија * Moxa се Тркалаат Стапови ( вклучува 70 Ролни ) Карактеристики Ослободување на болката и стресот...

Безплатна доставка Кн Herb мъжки корема колан спортен колан на талията машинка за подстригване
 • Новинка

Безплатна доставка Кн Herb мъжки корема колан спортен колан на талията машинка за подстригване

31.68 BGN 29.00

Карактеристики на производот : Намалување на стомачни масти,Одржување совршен телесна форма! Потентен стомакот во Фиксна ' рбетниот Тонирање waisting Правилна форма Материјал : Полиестер влакна 62% Диен еластомер 38% L : 75СМ85 CM (29.5 инчи33.5 инчи) XL : 85 CM95 CM (33.5 инчи37.4 инчи) XXL : 95 CM105 CM (37.4 инчи41.3 инчи) XXXL : 105 CM125 CM ( 41.3 инчи47.2 инчи)

Sumifun 2 елемента / 1 чифт Силиконови вальгусная деформация на стъпалото, разделители за пръстите на краката, защита на пръстите на краката, гел подложки, гел носилка м?
 • Новинка

Sumifun 2 елемента / 1 чифт Силиконови вальгусная деформация на стъпалото, разделители за пръстите на краката, защита на пръстите на краката, гел подложки, гел носилка м?

3.86 BGN 3.00

Напомена : Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар.Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.Напомена : Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи, ќе најдете вие треба да се обрне на товар...

ПОП RELAX Korea health mattress tourmaline jade germanium ion electric heating physiotherapy stone massage mat thermal mattress
 • Новинка

ПОП RELAX Korea health mattress tourmaline jade germanium ion electric heating physiotherapy stone massage mat thermal mattress

398.40 BGN 271.00

МЕНИТО ШТО СЕ ОПУШТИТЕКореја турмалин душекjade душектермички матдалеку инфрацрвена греење електричнафизиотерапијаздравствена неганегативни јони камен матПРC06 миксМат големина : 45x80cmПрофесионална масажа опрема производителот од 2007 годинаНе vib масажа Употреба на турмалин на празнење далеку инфрацрвени зраци и anion Турмалин емитува околу 2,5~13.5 micron на далеку инфрацрвени зраци и тоа е исти со инфрацрвени зраци на човечкото тело и во себе си, па тоа е наречен "ray of life"...

Здравеопазване 80 души Германий, Титан енергийна гривна мощност Bnagle аналгезия подарък
 • Новинка

Здравеопазване 80 души Германий, Титан енергийна гривна мощност Bnagle аналгезия подарък

BGN 12.78

Опис : Карактеристики : Промовира циркулацијата на крвта, подобрување на метаболизмотСпречување на ментален замор, Tranquilize умотОбновување на нашите рамнотежа и сила, промовирање на флексибилноста на телотоНамалување на мускулната тензија и да се зголеми флексибилноста превенција на Повреди.Намалување на заморот и напнатоста и на тој начин се подобри способноста за вршење на оптимално нивоКој треба да го носат овој производ?Ако треба да се користи компјутер или мобилен телефон за долг период на времеАко мора да се задржи се фокусирани на својата работа, за долг период на времеДоколку вашата работа бара од вас да стојат или не макотрпна работа за долго времеАко сте личност која секогаш има ладни раце и студени нозеАко ви се слабо отпорна на болести и фати настинка лесноАко имате стресна живот стил и сакаат да се релаксираат и да ја поврати својата енергијаАко имате нередовна живот стил и се често непроспиени.Спецификација : Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик,Германиум Камења ТопкаДолжина : 20.5Weidth : 0.8 cmТежина : 26gПакетот Вклучува : 1 X Здравје Нараквица Во Подарок Кутија

3 * 30 бр./кутия множество игла за акупунктура игла за масаж салон с опаковката пластмасова кутия игла за акупунктура
 • Новинка

3 * 30 бр./кутия множество игла за акупунктура игла за масаж салон с опаковката пластмасова кутия игла за акупунктура

BGN 9.28

3*30 парчиња / кутија обновливи Акупунктура Игла убавина масажа игла со пакување, пластична кутија акупунктура иглаИгла големини : 0.3 mm Х 13 милиметри X5支0.3 mm X 25мм X5支0.3 mm X 40mm X5支0.3 mm X 50mm X5支0.3 mm X 60mm X5支0.3 mm X 75мм X5支

Липсата на наранявания сонда терапия от 650 nm лазерен лъч за спасение на доверие вагинален сонда за спасяване на доверие
 • Новинка

Липсата на наранявания сонда терапия от 650 nm лазерен лъч за спасение на доверие вагинален сонда за спасяване на доверие

BGN 414.40

Не траума 650nm ласерската светлина терапија сонда за доверба обновување вагинална сонда за доверба обновувањеШто е гинекологија 650nm ниско ниво ласерска терапија опсег?1...

(220V)нов натурален нефрит Германий турмалин камъни инфрачервен нагревателен мат нефритови камък салон за мат
 • Новинка

(220V)нов натурален нефрит Германий турмалин камъни инфрачервен нагревателен мат нефритови камък салон за мат

BGN 68.78

Massager НОВИТЕ Природни Jade Германиум Турмалин Камења Инфрацрвена Греење Мат Карактеристики : Она што е Германиум ?Германиум во човечкото тело може да им помогне на телото во формирање на интерферон, кои може да го активирате immunocyte, зголемување на количината на кислород се врши од страна на крвта,подобрување на микроциркулација, го регулираат крвниот притисок,го намалува крвниот шеќер, и да бидат ефикасни за избегнување на артериосклероза.Карактеристики : Jade Душек употреба на оваа Далеку Инфрацрвена Греење Душек е да се обезбеди мускулна релаксација терапија со доставување на топлина и многу повеќе.Тоа ја подобрува циркулацијата на крвта, и опуштање на мускулите.Ја подобрува циркулацијата на крвтаЈа намалува напнатоста и стресотПомага да се отстранат токсинитеЈа подобрува имунолошкиот системЈа подобрува еластичноста.Применливи луѓе : за канцеларија, развој и дизајн, компјутерска работа, лекари, студенти, инженери и техничари, директори и менаџери, семејство, хотели, итн., така што ќе се подобри ефикасноста на работата, ја олеснуваат работата.Тежина : 2 KgНапон : 220 V и 110vГолемина : 45см*45смМатеријал : Jade, Germanite турмалин,Силициум влакна греење на елементТемпература : 1070 целзиусови степени, ±5°е прилагодливПакување Вклучуваат : 1 Jade Германиум МатЗадржи Во Допир! Ако постои нешто што може да ви помогне.Брз одговор!Добри Услуги На Клиентите!Задоволни?многу многу добар 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдени! Проблем? Не грижете се,да се задржи во допир пред да остават негативен,секое нешто ќе се решат надвор прекрасно! 100% Високо Квалитетни услуги на клиентите!

Нови магически палмови масажни ръкавици Красотата е здраве и здравеопазване масаж на продукта
 • Новинка

Нови магически палмови масажни ръкавици Красотата е здраве и здравеопазване масаж на продукта

17.60 BGN 12.00

ВНИМАНИЕ : Производот е боја може да се ажурира.Стил и Б стил производ го разлика бои.Можете да ги примените разликата боја производ.Ние сме искрено се надевам дека ќе не болат на производот боја.Ако не се имате било какви прашања и повратни информации до нас.Однапред ви благодариме...