Новост 2017 Година! Корея отопление турмалин мат нефритови масажор топлинна Нефритови матрак 50*50см

Новост 2017 Година! Корея отопление турмалин мат нефритови масажор топлинна Нефритови матрак 50*50см

BGN 202.00
-45 %
BGN 366.40

Брой продукти


2017 Нов Производ! Кореја Греење Турмалин Мат Jade Massager Термички Jade Душек 50*50 CM
Топла Продажба Слични Предмети!! Шест Функција : 1)Изолација ефект : унапредување на телото и одржување на соодветна температура 2)Придонесува улога : да се промовира човечки раст и развој 3)Авто-чистење ефект : направете телото да одржува балансиран набавка на хранливи материи 4)Навлажнувачки ефект, поттикнувањето на телото да се одржува соодветна влага 5)Направи телото поднесе оставка на отпад, се елиминира мирис на телото 6)резонанца ефект : на телото може да се прекине со различни хранливи состојки, избалансирани човекови исхрана, Производ на метаболизмот на Употреба : 1.На душек се шири на троседот, се шири слој на душек 2.Место на термостат џек моќ конектор за душек 3.Стави на термостат влезен приклучок во 220 V, 50 hz штекер џек 4.Завртете го термостат прекинувач, термостат моќ индикатор светлото на 5. Соодветно приспособена на термостат за контрола на температурата knob, се прилагоди на температурата сакате, (колку е поголем бројот, толку е поголема температура, препораки температура е 2-3 опсег) 6.Кога температурата ќе достигне претходно температура, контролорот влегува во автоматско прилагодување на државата останува константна 7. Ако вообичаената температура под 40 степен, што може да остане еден ден. Ако висока температура терапија која температурата е над 40 степен, престојот време е 40 минути. 8. Кога луѓето ја напуштат навремено моќ исклучите, исклучете го кабелот за напојување Спецификации : Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 50 cm X50cm G. W : За 3kgs Пакет се Вклучени : 1*Мат 1*Соодветната Земја Plug 1*Бесплатен дар(боја&item испратени од страна на случаен избор) 1*Упатство Душек Детали Слика Покажуваат : Дизајн 1 : Дизајн 2 : Дизајн 3 : Дизајн 4 : Дизајн 5 : Дизајн 6 : Дизајн 7 : Дизајн 8 : Внатрешна Материјали : Други Додатоци Слика на Екранот: Пакет&Plug ИНФОРМАЦИИ : Превозот :
1. Ние брод на адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е исти со вас р shippng адреса биде прв план ќе се плати.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


Подробности

Стандартно Напрежение:
220V
Тип Штепсельной Вилици:
Великобритания, AU, Plug EU, Us Plug
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Размер:
Medium
Приложение:
Тяло
търговска марка:
Захар
Номер На Модела:
JK-20
Материал:
като изложба на изображението
Цвят:
както е показано на фигура
Тегло:
About 3KG
Размер:
50cmX50cm

Избор на купувачи

20 бр / опаковане. електрод подводящий тел кабел от десетки терапия машина линията на връзка с электродной nuts 3,5 мм plug масаж на тялото
  • Новинка

20 бр / опаковане. електрод подводящий тел кабел от десетки терапия машина линията на връзка с электродной nuts 3,5 мм plug масаж на тялото

31.20 BGN 27.00

Дали сте во потрага за нови Electrode Подлога , топла 4начин Electrode Подлога Wire Конектор за massagers здрави производи за нега...

Нова удобна масажна възглавница Нефритовая възглавница електрическа възглавница германиевый камък ms tomalin Care office мек 45 * 45 см
  • Новинка

Нова удобна масажна възглавница Нефритовая възглавница електрическа възглавница германиевый камък ms tomalin Care office мек 45 * 45 см

94.40 BGN 86.00

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

1 чифт стелки за обувки, ортопедични арочная подкрепа масаж силикон противоскользящий гел мека спортна стелка Pad грижа за краката гел стелки
  • Новинка

1 чифт стелки за обувки, ортопедични арочная подкрепа масаж силикон противоскользящий гел мека спортна стелка Pad грижа за краката гел стелки

BGN 9.58

1 пар Табани за Чевли Orthotic Лак Поддршка Масажа Силикони Против Пролизгување Гел Мека Спорт Insole Подлога Мажите и Жените Нога Нега Гел InsoleОпис на производот Силикон insole,чевлиподлога, slipsole обезбеди оптимална амортизирање заштита, и шок апсорпција Дистрибуирате притисок рамномерно во текот на нога, дозволувајќи им на нормален крвен circulation Indicated за дијабетичари, plantar болка, болка во петицата, пета втори, огромна, metatarsalgial, plantar масти подлога atrophy, шин splints, fasciitis, долниот дел на грбот и болки во зглобовите Материјал : Силикон+гелГолемина на : S за жена големина : 3540 (може да се намали)L за човекот големина : 4045(може да се намали) Advantage 1)Мек и флексибилен силиконски гел има добри нозе чувството кога пешачите долго време 2)Силикони табани спречува нозе болка, Погодна за пешачење, трчање и џогирање се бараат дополнителни перформанси, удобност и тапацир и без топлински акумулација 3)Одговара за било какви чевли, cuttable ,трим да ги собере нозете 4)Рака мие,comfotable,трајни,привремени 5)Силикон секогаш останува мека, свитливи, и го задржува својата првобитна форма Мирисбесплатно 6)тој облик на полна insole дава благ лак за поддршка

HANRIVER 4 D положителен отрицателен масаж на шийния отдел на гръбначния стълб масажор врата рамо талия масажна възглавница мултифункционална масажна възглавница
  • Новинка

HANRIVER 4 D положителен отрицателен масаж на шийния отдел на гръбначния стълб масажор врата рамо талия масажна възглавница мултифункционална масажна възглавница

81.58 BGN 74.00

Мултифункционални грлото на масажа перница, целото тело мултицел масажа раководител месете дизајн Топло и антидвојна масажа, им даде на вашиот целото семејство нова здрава искуство! Име на производ : lumbar масажа перница Номинална моќност : 22 W Оценет напон : 5 V Производ големина : 38308 CM Нето тежина : 530 g Материјал : mesh ткаенини + исполнет сунѓерот + електронски компоненти Применливи позиција : вратот, рамото, грбот, половината, колковите, нога, итн...

Breast Enhancer Bra Sunction Cup Enhancement Extension Massager Вакуум Помпа Чаша Heath Breast Massager
  • Новинка

Breast Enhancer Bra Sunction Cup Enhancement Extension Massager Вакуум Помпа Чаша Heath Breast Massager

92.74 BGN 70.00

Објект : АнтиЦелулитот Третман Вакуум Тело Massager (230 V) Димензии : 7.48 во x 4.33 во x 2.76 во (19.0 cm x 11.0 cm x 7.0 cm) Тежина : 18.48 оз (524 g) ABS пластика, материјал – Два начини : високи и ниски – Тоа може да се користи за да се подобри изгледот на кожата во области каде што кожата може да стане dimply или каде на целулитот може да биде присутен – Можете да го користите да се стегне и тенок твоите раце, стомак маст, половината, бутовите, целулитот, нога, итн – Со цицање нагоре и надолу вашата кожа да се стимулира длабока, помагајќи мазна во текот џебовите на лабави или dimpled кожата прави вашата кожа тесни, фирма и младите во потрага – Доаѓа со адаптер 230 V (ЕУ приклучок) Повеќе Детални Фотографии :

Здравеопазване 80 души Германий, Титан енергийна гривна мощност Bnagle аналгезия подарък
  • Новинка

Здравеопазване 80 души Германий, Титан енергийна гривна мощност Bnagle аналгезия подарък

BGN 12.78

Опис : Карактеристики : Промовира циркулацијата на крвта, подобрување на метаболизмотСпречување на ментален замор, Tranquilize умотОбновување на нашите рамнотежа и сила, промовирање на флексибилноста на телотоНамалување на мускулната тензија и да се зголеми флексибилноста превенција на Повреди.Намалување на заморот и напнатоста и на тој начин се подобри способноста за вршење на оптимално нивоКој треба да го носат овој производ?Ако треба да се користи компјутер или мобилен телефон за долг период на времеАко мора да се задржи се фокусирани на својата работа, за долг период на времеДоколку вашата работа бара од вас да стојат или не макотрпна работа за долго времеАко сте личност која секогаш има ладни раце и студени нозеАко ви се слабо отпорна на болести и фати настинка лесноАко имате стресна живот стил и сакаат да се релаксираат и да ја поврати својата енергијаАко имате нередовна живот стил и се често непроспиени.Спецификација : Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик,Германиум Камења ТопкаДолжина : 20.5Weidth : 0.8 cmТежина : 26gПакетот Вклучува : 1 X Здравје Нараквица Во Подарок Кутија

Анти-Спастични Топка Гума Функционално Нарушение На Четката Пръст Orthez Ръка Топката Рехабилитационни Упражнения
  • Новинка

Анти-Спастични Топка Гума Функционално Нарушение На Четката Пръст Orthez Ръка Топката Рехабилитационни Упражнения

33.60 BGN 31.00

Детали : големина : слободен големина Производ Материјал : Користење на нетоксични, не алергични, без стимулација на платно Погоден за луѓето : A : Прст flexion convulsion, церебрална palsy, прст дисфункција предизвикана од церебрална инфаркт sequelae, Производ на Заслуга : A : со Користење на нетоксични, не алергични, без стимулација на платно Б : Прсти и двоен функција обновување

Виетнам Палисандър анти-стрес триъгълник масаж тройничного нерв лимфен дренаж на врата Шиацу масажор допринася за циркулацията на кръвта
  • Новинка

Виетнам Палисандър анти-стрес триъгълник масаж тройничного нерв лимфен дренаж на врата Шиацу масажор допринася за циркулацията на кръвта

BGN 7.50

Виетнамски ружино дрво antistress дрво триаголник масажа развоен стручњак на trigeminal стружење лимфна дренажа Вратот Shiatsu massager промовира циркулацијата на крвтаГолемина : 14cm x 8cmМатеријал : ружино дрво Специјални ефекти : 1...

Безплатна доставка Кн Herb мъжки корема колан спортен колан на талията машинка за подстригване
  • Новинка

Безплатна доставка Кн Herb мъжки корема колан спортен колан на талията машинка за подстригване

31.68 BGN 29.00

Карактеристики на производот : Намалување на стомачни масти,Одржување совршен телесна форма! Потентен стомакот во Фиксна ' рбетниот Тонирање waisting Правилна форма Материјал : Полиестер влакна 62% Диен еластомер 38% L : 75СМ85 CM (29.5 инчи33.5 инчи) XL : 85 CM95 CM (33.5 инчи37.4 инчи) XXL : 95 CM105 CM (37.4 инчи41.3 инчи) XXXL : 105 CM125 CM ( 41.3 инчи47.2 инчи)