Високо Качество На Цифров Бутон Автоматично Заключване На Вратите Key Pad Код Комбинация Достъп Механичен Бесключевой

Високо Качество На Цифров Бутон Автоматично Заключване На Вратите Key Pad Код Комбинация Достъп Механичен Бесключевой

BGN 72.46

Брой продукти


Дигитални deadlocking mortice latch.
Кодовите може да биде лесно променет.
Факултативна се одржи отворен функција.
Гимнастик усогласување за лесно код менува.
Не раце - погодна за двете лево и десно раце врати.
Тубуларна latch механизам со 60mm backset.
Погоден за Светло Должност Контрола на Влез За Внатрешни Врати.
Погоден за на врата помеѓу 35mm и 60mm дебели.
14 цифра тастатурата нуди над 8,000 кодови од 4 до 7 цифри.
Крај : Сребро Сива (SV)
Answer : ___________________________ Note :
Ова е нашиот Машини Тастатурата за Безбедност на Влез Заклучување на Вратата со Итни Замени Копчиња.
Тоа е Погоден за канцеларија употреба, дома или стан.
Ве молиме да го прочитате упатството темелно пред да го користите уредот.
Ве молиме да го задржат ова упатство за идна употреба.
Оглас Cluding : 1 x Дигитален Притисни Копче за Заклучување на Вратата Клучните Рампа Код Комбинација Пристап Механички (Нема мало пакување)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Дигитални deadlocking mortice latch.
Кодовите може да биде лесно променет.
Факултативна се одржи отворен функција.
Гимнастик усогласување за лесно код менува.
Не раце - погодна за двете лево и десно раце врати.


Подробности

търговска марка:
GX. дифузер

Избор на купувачи

Rarelock 22 мм цвят месинг окачени заключване с 2 ключове за врати, кутия ковчег за чанти бижута castle DIY кабинет хардуер a
 • Новинка

Rarelock 22 мм цвят месинг окачени заключване с 2 ключове за врати, кутия ковчег за чанти бижута castle DIY кабинет хардуер a

5.74 BGN 5.00

торбаИме : 22mm Боја Месинг Катанец со 2 Копчиња за Фиока Вратата Накит Кутија Кеси за Заклучување DIY оков за МебелПредмет : MMS382Заклучување Тип : КатанецKey Type : Рамни КопчеМатеријал : МесингЗаврши : НикојКратенка : Над 300Големина(Должина*Ширина) : 18mm*39mmНето Тежина : 25g / ТорбаБруто Тежина : 35g / ТорбаПакет : ПП торбаДодатоци : Скролување*2Примена : Терминалната опрема, електронски / метал / дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг / игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монетаop, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.Специјалност : 1, со Висок квалитет и сигурност;2, Заклучување на професионална производителот;3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);4, Метални материјали, Антикорозија, Издржливи.Забелешка : 1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.1...

Професионален 3-значная комбинация пароли окачен заключване чанти багаж фитнес зала шкафче панти за заключване против кражба аксесоари
 • Новинка

Професионален 3-значная комбинация пароли окачен заключване чанти багаж фитнес зала шкафче панти за заключване против кражба аксесоари

BGN 5.60

Карактеристики : 100% нови и високо квалитетен Материјал : алуминиум легура боја производство, нема рѓа! И водоотпорен! Употреба : може да се заклучи кутија гардероба дом врата фитнес соба кабинет чанта студент торби и така натаму...

Топ Designed 5Sets Cabinet Door Quarter 7bearing Balls Turn Security Tubular Cam Lock with Keys 18x16mm
 • Новинка

Топ Designed 5Sets Cabinet Door Quarter 7bearing Balls Turn Security Tubular Cam Lock with Keys 18x16mm

70.38 BGN 43.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ 5 Кабинет Вратата Квартал 7bearing Топки се Претвори Безбедност Тубуларна Cam за Заклучување Копчиња w 18x16mm CP60 Пакет вклучуваат 5sets заклучување; 1 set= 1pcs заклучување +2 парчиња копчињаДолжина : 16mm(покаже како слика)Availavble Стилови : Внесувањето Слично / Внесени РазличниMaterail : Цинк ЛегураЗабелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм отстапување,ви благодариме.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

4 цифрен черно разход на заключване за врата на дома на цинк сплав с високо качество 4 кодекс брава черен цвят, на 1 бр
 • Новинка

4 цифрен черно разход на заключване за врата на дома на цинк сплав с високо качество 4 кодекс брава черен цвят, на 1 бр

BGN 5.63

4 Цифрен Црна Комбинација Катанец за куќа вратата Цинк Легура висок Квалитет 4 кодот на Комбинација Брава Црна боја 1pc1...

4шт хардуер кутии в килера подпружиненная капаче капаче барабанен болт железен болт за плъзгащи врати прозорец, гардероб нов Drop ship
 • Новинка

4шт хардуер кутии в килера подпружиненная капаче капаче барабанен болт железен болт за плъзгащи врати прозорец, гардероб нов Drop ship

BGN 2.99

Карактеристики : Со Заклучување на Функцијата Пролет latch со одличен антикорозија својства Оваа toggle latch може да се направи се користи обична кутија, инструмент случаи и така на Примена : Ладилник Truckle, Замрзнувач Камион, Електрични Кабинет, Терминалната опрема, електронски / метал / дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг / игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монетаop, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл Спецификации : Материјал : 201 Челик+304 Челик+Никел Челик Боја : Сребро Вкупната Големина (Со Штрајк) : 56mmx16mm Монтажа Дупка со Дијаметар : 4.2 mm Одговара за Заклучување Дупка со Дијаметар : 4.5 мм Количина : 4 Парчиња Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Заводска изход, 24 мм, сейф, противоугонный заключване, супер ключ за криптиране, много каса не може да копира
 • Новинка

Заводска изход, 24 мм, сейф, противоугонный заключване, супер ключ за криптиране, много каса не може да копира

15.20 BGN 14.00

Фабриката Штекер,24mm ,Безбедно сефови, Анти кражба заклучување,Супер клучот за шифрирање, многу безбедно,не се во Можност да копиратеМатеријал : цинк легури домување , челик камери ...

KAK 5PCS шлосери инструменти от неръждаема стомана двухрядный натяжной ключ инструмент за премахване на Куки заключване аспиратор комплект мебелен обков
 • Новинка

KAK 5PCS шлосери инструменти от неръждаема стомана двухрядный натяжной ключ инструмент за премахване на Куки заключване аспиратор комплект мебелен обков

4.50 BGN 4.00

Спецификации : Количина : 5pc Боја : Нерѓосувачки Челик Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Идеален за механичар и locksmiths алатки Тоа содржи 5 парчиња Двоен Ред Тензија Алатка за Отстранување Куки Заклучување Комплет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1pcs Mini Small Size Retro Vintage Finishing Drawer Gift Box Lock Padlock за дневник/кейса
 • Новинка

1pcs Mini Small Size Retro Vintage Finishing Drawer Gift Box Lock Padlock за дневник/кейса

2.86 BGN 2.00

Мини Мала Големина на Кутија за Заклучување за Подарок Кутија / ДневникВнимание : Пред купување на овој производ, ве молиме проверете ја Големината на производот според сликата подолу, МИНИ Големина!!!Спецификации : Код големина (L*H*W) : 33*20*11 мм(Мал) / 44*25*14 мм(Голем), се однесуваат сликата подолу...

Wsfs Hot Sale Cabinet Door Quarter Turn Security Tubular Cam Lock w Keys
 • Новинка

Wsfs Hot Sale Cabinet Door Quarter Turn Security Tubular Cam Lock w Keys

BGN 1.70

Топла Кабинет Вратата Квартал се Претвори Безбедност Тубуларна Cam за Заклучување Копчиња wИме на производ : Cam Заклучување;Конец Кол(Приближно) : 11mm / 0.43"Вкупната Големина(Приближно) : 1.4 x 1.7 cm / 0.55" x 0.67"(D*L)Материјал : Цинк, Алуминиум, Пластика;Тежина : 21gПакет Содржина : 1 x Cam Кодот2 x Копчиња : 2 x Копчињата за Апликација : Control panel, кабинет вратата плоча, автоматски добавувачот машина, компјутер кабинет.Тема Кол(Приближно) : 11mm / 0.43" Вкупната Големина(Приближно) : 1.4 x 1.7 cm / 0.55" x 0.67"(D*L)

Горната част на замъка монтираните на замъка трейлър гараж контейнер за транспортиране на доставка на тежкотоварни с 3 ключове
 • Новинка

Горната част на замъка монтираните на замъка трейлър гараж контейнер за транспортиране на доставка на тежкотоварни с 3 ключове

BGN 15.68

Супер тешки врвот безбедност катанец, идеален избор за ролери ролетни, превозот сад, магацини, гаражи, камиони итн Правоаголник тип хоризонталназрак челик катанец Материјал : Појачани цврст челик Доаѓаат со 3 копчиња 3 Size да се избере...

механични брави цифров кодекс автоматично заключване на вратите всички сезони водоустойчив цинк сплав от 1-во поколение OS25A
 • Новинка

механични брави цифров кодекс автоматично заключване на вратите всички сезони водоустойчив цинк сплав от 1-во поколение OS25A

107.36 BGN 94.00

механички бравите дигитален код за заклучување на вратата Сите временски водоотпорен Цинк Легура На 1th генерација на OS25 A

12 Замъци Болта Бъчва Врати На Сигурността Неръждаема Стомана Тежки
 • Новинка

12 Замъци Болта Бъчва Врати На Сигурността Неръждаема Стомана Тежки

4.59 BGN 4.00

Материјал : Нерѓосувачки челикFnish : NBДолжина : 300ммШирина : 40mmТоп дијаметар : 9.5 mmПоле на примена : за Чевли bookcase гардероба фиока кревет кабинетот и мали вратиАко ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме...

Горещ заключване валяк камера вършачка продажба WSFS за кутия пощенска кутия 18 mm
 • Новинка

Горещ заключване валяк камера вършачка продажба WSFS за кутия пощенска кутия 18 mm

BGN 2.45

Топла Thresher cam ролери заклучување за писма кутија фиока 18 мм100% нов и висок квалитет Добро заштитете го вашето поштенско сандаче и други фиоки 100% нов и висок квалитет.Добро заштитете го вашето поштенско сандаче и други фиокиГлава димензии : 23mmДлабочина : 18mmМатеријал : алуминиум легураСо две копчињаЗабелешка : за Да се осигура безбедноста, клучот може да биде повлечена, како затворање на државата.пакет : 1 x кодот2 x копче1 x плочаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

нов сладки мини 3 цифри багаж куфар заключване на панти и брава червено във формата на сърце хубав замък L057
 • Новинка

нов сладки мини 3 цифри багаж куфар заключване на панти и брава червено във формата на сърце хубав замък L057

2.37 BGN 2.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Со ова Срце Багаж за Заклучување, можете да го наместитевисопствени комбинација погодност Многу симпатична стил може да биде подарок Може да се заклучи нерешено дневник и багажРаботата инструкции : За да ги отворите вашите лични комбинација, ве молиме почитувајте ги следниве чекори1.Го кодот е претходно поставена во фабрика да се отвори во 000...

Дървена Кутия Гърдите Скоростна Правоъгълник Закопчалката Закриване На Двете Ключалки Бронзов Тон
 • Новинка

Дървена Кутия Гърдите Скоростна Правоъгълник Закопчалката Закриване На Двете Ключалки Бронзов Тон

BGN 1.49

Име на производ : Антички Стил Latch Дизајн : Правоаголна Форма; Материјал : Бронзени Димензија : 51 x 43mm / 2" x 1.7"(L*W) Планината Дупка Кол : 3мм / 0.12" Дупка Кол за Заклучување : 3.2 mm / 0.12" (Приближно) Име на Производ : Антички Стил LatchДизајн : Правоаголна Форма; Материјал : БронзениДимензија : 51 x 43mm / 2" x 1.7"(L*W)Планината Дупка Кол : 3мм / 0.12"Дупка Кол за Заклучување : 3.2 mm / 0.12" (Приближно)Пакет Содржина : 1 Сет Антички Стил Latch(Со Неколку Завртки)Главната Боја : Бронзени На ЅвонењеТежина : 24gАнтичкиот стил latch е широко се користи за сите видови на дрвен мебел, како што се случај, кутија за накит, итн.Облечи вашиот мебел со оваа нова latch.Прекрасна декорација за вас секојдневниот живот.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.