100 бр. / лот търговия на Едро с бял цвят на аркадна игра светодиодна лампа led лампа за електронни части комплект с подсветка на бутоните 12 vdc

100 бр. / лот търговия на Едро с бял цвят на аркадна игра светодиодна лампа led лампа за електронни части комплект с подсветка на бутоните 12 vdc

BGN 24.00
-5 %
BGN 25.28

Брой продукти


100 PCs/Многу Аркада и Pinball Замена LED Светилка LED Сијалица за Осветлени Притисни копчиња DC12 V 5 бои
Име : 12 V светла Применливо : игра плеер копчето посветен сијалица


Подробности

is_customized:
Yes
Тип:
тласкач монети
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Номер На Модела:
100
Възраст:
>6 години

Избор на купувачи

PC PS/3 2 IN 1 Arcade to USB controller 2 player Mame Multicade Keyboard Encoder, USB to Jamma, гейм контролер
 • Новинка

PC PS/3 2 IN 1 Arcade to USB controller 2 player Mame Multicade Keyboard Encoder, USB to Jamma, гейм контролер

BGN 39.98

Најжешките Две Играч на Аркадна контролер да MAME PC PS / 3 USB Интерфејс конзола Multicade Тастатура Енкодер, USB да Jamma конзолаЛесно поврзете вашиот аркадна контролори право во вашиот КОМПЈУТЕР или PS / 3! На PC PS / 3 за да Аркадна Контролер USB Интерфејс ПХБ (понекогаш се нарекува xin mo одбор или ipac контролер), го прави лесно да го поврзете вашиот аркадна Player 1 и Player 2 џојстик / копчиња / монета mechs во било кој Windows базирани компјутер...

До бога монети C. P. U. предната дъска сплав на цинк JY-925 Multi чеканит селектор за машини вендинг машина, приема вид на 5 монети
 • Новинка

До бога монети C. P. U. предната дъска сплав на цинк JY-925 Multi чеканит селектор за машини вендинг машина, приема вид на 5 монети

BGN 47.98

Цинк Легура Предната Плоча Напредни ПРОЦЕСОРОТ Мулти Монета Селектор Монета Акцептор за Механизам за Вендинг машини, Аркадни игри, Порака столици и други авто–системи за управување со до 5 видови монетиБрој на модел : JY925 (исто Така Наречен CH925)JY925 е мулти монета селектор , може да се прифати и до 5 видови на различни монети во исто време...

Arcade САМ Parts 2x Zero Delay USB Encoder+2x 5pin 8 Way Joystick+16 x Ring fixing LED подсветка на бутоните с Микропереключателем
 • Новинка

Arcade САМ Parts 2x Zero Delay USB Encoder+2x 5pin 8 Way Joystick+16 x Ring fixing LED подсветка на бутоните с Микропереключателем

BGN 73.44

2 Плеер Аркадна Игра Комплет Делови USB Pc Џојстик за Mame Игра DIY Нула Одложување USB Енкодер + 2x 5pin 8 Начин се држиме + 20 Притисни Копчиња Колекции Поддршка на Windows Систем и Малина пиСпецификација : C olor : Зелена / Жолта / Red / Блу / Бела / Црна / Pin Оваа точка е за 2 плеер е DIY Проект.Ако сакате да се изгради Мултиплеер Машина,ве Молиме одберете го количеството на објектот...

20pcs 46мм конусни кантиране, осветени кръгли бутон хромирани бутони с микропереключателем аксесоари за аркадна игра шкаф машина
 • Новинка

20pcs 46мм конусни кантиране, осветени кръгли бутон хромирани бутони с микропереключателем аксесоари за аркадна игра шкаф машина

BGN 24.32

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

Ловен Компаундный лук от алуминиева сплав Black Dream е с регулируемо тегло на тяга 20-70 паунда
 • Новинка

Ловен Компаундный лук от алуминиева сплав Black Dream е с регулируемо тегло на тяга 20-70 паунда

382.40 BGN 382.00

[xlmodel][фото][0000] Главни карактеристики Десната рака (String може да се извлечат од десната страна САМО) Стрелките на ветер : 320 fps ОскадаОска : 30inch Подготвуваат Висина : 8inch Нерешено тежина : 2070lbs прилагодливи Нерешено Должини : 17inch29inch прилагодливи Некаисклучување : 75% Лак Тежина : 3.6 lbs Материјал Столб Супер квалитетни алуминиумски легури Екстремитети Двојно екстремитети на секој крај направени од fibreglass wth одлична флексибилност String Увезени String, трајни и флексибилни, нема проширување Пакет Содржина 1 x Соединение лак, 1 x ДЈамка, (собраа) 1 x Ѕиркаат дупка, 1 x 5пински одлучат поглед, 1 x Четка стрелките на одмор, 1 x Гума stablizer, 2 x Ruber Апсорбери, (собраа) 1 x String silencer, (собраа) 1 x Зглоб прашка, 1 x Ален Клуч Сет, 1x 4стрелките на quiver1 x Наставастрелките во слики НЕ се вклучени во пакувањетоВНИМАНИЕНикогаш не сува оган, што доведува до смртоносна оштетување на лак и повреда на стрелците и луѓето околу.Избегнувајте топлина и влага, која може да го оштети екстремитетите на лак.Кога се фотографира, бидете сигурни дека не постојат луѓе или други нецелни групи во стрелиште.Увид на лак редовно, никогаш не користете лак со оштетени делови и вратете ги во времето.Никогаш не се пука стрели директно нагоре во воздух...

Класическа аркадна игра направи си САМ Kit Parts 2x USB LED Encoder To PC Controls Joystick Games+2x 4/8 Ways Stick+20x 5V осветени бутони
 • Новинка

Класическа аркадна игра направи си САМ Kit Parts 2x USB LED Encoder To PC Controls Joystick Games+2x 4/8 Ways Stick+20x 5V осветени бутони

BGN 103.66

Класичен Аркадни DIY Комплет Делови 2x USB LED Енкодер Да PC Контроли Џојстик Игри + 2x 4 / 8 Начини Стап + 20x 5 V Осветлени Притисни Копчиња предводена За Mame Jamma Малина пи 1 2 3 3БСпецификација : Ова е ПРЕДВОДЕНА Аркадна Игра DIY Делови за 2 Плеер DIY Проект енкодерот поддршка на сите windows системи Секој Енкодер има свој USB Кабел за да бидете сигурни дека може да игра Мултиплеер игри во иста состојба На Џојстикот е 8 начин професионални џојстик копчиња се 5 V LED Осветлен притисни копчиња со изградиво Microswitches внатрешноста На копчиња стандардно како запалени сите на време...

20 броя Черни висока имитация на бутона sanwa бутон за аркада джойстик за игри джойстик бойци рокер arcade слот машина части
 • Новинка

20 броя Черни висока имитация на бутона sanwa бутон за аркада джойстик за игри джойстик бойци рокер arcade слот машина части

BGN 35.20

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

Комплект комплекти електронни части с джойстик и кнопочными микропереключателями плейър автентични бутона за създаване на аркада на кабинета машина
 • Новинка

Комплект комплекти електронни части с джойстик и кнопочными микропереключателями плейър автентични бутона за създаване на аркада на кабинета машина

BGN 10.00

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

10 бр./лот 19 мм акрил зарове игри стандартни шестоъгълник печати 5 цвята игри на парти с приятели и семейството си за хазартни игри
 • Новинка

10 бр./лот 19 мм акрил зарове игри стандартни шестоъгълник печати 5 цвята игри на парти с приятели и семейството си за хазартни игри

BGN 3.82

Карактеристики : Материјал : АкриликБоја : Транспарентна Црвено; Транспарентно Небото Сино; Транспарентно Темно Сина; Транспарентно Зелена; Транспарентно ЖолтаГолемина : 19 мм / 0.7"Страни : 6Примена : Лица со пријатели,семејства или колеги.Карактеристики : ЛесенТаписерии и деликатнаЈасно броевиМал throwable објекти со повеќе одмор позиции, што се користи за генерирање на случајни броеви.Погодна како коцкање уреди за игри како craps и исто така се користи во некоцкање tabletop игри.Генерал често се користи за да се randomize се движи во одборот игри,обично по утврдувањето на далечина преку која дел ќе се движи по должината на одбор;примери за ова се табла и Монопол.Употреба : Генерал се фрлени врз рамна површина или од рака или од еден контејнер дизајнирани за овој (како на пример, генерал чаша).Лицето на умираат дека е uppermost кога станува збор за одмор обезбедува вредноста на фрли.Еден типичен генерал игра денес е craps, каде две коцки се фрлени истовременои wagers се направени на вкупната вредност на две коцки.Пакет Inclued : 10x Dices

12 бр оригинални бутони Sanwa OBSF-30 от 30 мм за аркада джойстик конзола за игри
 • Новинка

12 бр оригинални бутони Sanwa OBSF-30 от 30 мм за аркада джойстик конзола за игри

BGN 47.98

12 Парче Оригинални Sanwa OBSF30 30мм Притисни Копчиња За Аркадна Џојстик Игри Конзола​Спецификација : Материјал : Трајни НајлонБоја : Зелена / Жолта Боја / Бела / Сино / ЦрвенаНапон : 12 V DCКлипот Големина : 23mmГолем Круг со Дијаметар : 27mmРамки Висина : 27mmМонтажа Дупка : 24mm Да 28mmПакет се вклучени : 1 x Аркадна Копчето

10 бр Top-quality +5V LED 24 мм винт прозрачност на фоновото осветление на бутон вграден микропереключатель и светодиод за аркада машина шкаф
 • Новинка

10 бр Top-quality +5V LED 24 мм винт прозрачност на фоновото осветление на бутон вграден микропереключатель и светодиод за аркада машина шкаф

BGN 8.96

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

На 100 метра 18 мм ширина на Chorme цвят на пластмасови Т-образна форма
 • Новинка

На 100 метра 18 мм ширина на Chorme цвят на пластмасови Т-образна форма

BGN 56.00

Обезбедува тесна лесна одговара на работ на панелот Лесно да се менаџира построги радиус од неpretension профили на Располагање во обична или печатени завршува Украси ќе не blanch или бојата кога се користи во радиус апликации Нема discoloring или боја на варијанса кога украси се исечените или изработени Украси ќе остане флексибилна дури и во постудено производствени срединиНашите УслугиГаранција : 1...

4 бр професионален Бронзова стрела багажника за найлон / стомана съвет стрелички аксесоари 47 мм-12 г / 49 мм-16 г с дърворезба 2BA
 • Новинка

4 бр професионален Бронзова стрела багажника за найлон / стомана съвет стрелички аксесоари 47 мм-12 г / 49 мм-16 г с дърворезба 2BA

3.90 BGN 3.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, наредби ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број)...

1 бр американската бутон Arcade бутон Jamma Game Long Push САМ Multi Color Button Kit за аркадна игра
 • Новинка

1 бр американската бутон Arcade бутон Jamma Game Long Push САМ Multi Color Button Kit за аркадна игра

10.43 BGN 10.00

1 BUC Американски Push Копчето Аркадна Копчето Jamma Игра Долго Притисни DIY Мулти Боја Копчето за Полнење За Аркадна ИграСпецификација : Материјал : Трајни НајлонБоја : Зелена / Жолта Боја / Бела / Сино / ЦрвенаКлипот Големина : 23mmГолем Круг со Дијаметар : 27mmРамки Висина : 27mmМонтажа Дупка : 24mm Да 28mmПакет се вклучени : 1 x Аркадна Копчето

Направи си САМ Arcade Game Machine подмяна на 1 брой USB Encoder PC 3 бр джойстик 30 бр комплекти бутони
 • Новинка

Направи си САМ Arcade Game Machine подмяна на 1 брой USB Encoder PC 3 бр джойстик 30 бр комплекти бутони

BGN 94.24

DIY Аркадна Игра Машина Замени USB Енкодер PC Џојстик Притисни Копчиња КолекцииКарактеристики : Ова е со ВИСОК КВАЛИТЕТ DIY додатоци.Можете да ги користите за да DIY свој Аркадна игра машинаСите делови не се Оригинални Sanwa...

20 бр микропереключатель за кнопочного микропереключателя с клеммами 6,3 mm 3 контакт подробности за електронни игрални автомати, аксесоари за шкафове
 • Новинка

20 бр микропереключатель за кнопочного микропереключателя с клеммами 6,3 mm 3 контакт подробности за електронни игрални автомати, аксесоари за шкафове

BGN 8.96

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент !Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

2018 Нов прием на ИКТ Бил до бога BV20 Бил валидатора за вендинг машина
 • Новинка

2018 Нов прием на ИКТ Бил до бога BV20 Бил валидатора за вендинг машина

BGN 184.00

BV20 бил селектор забелешка валидатора икт сметка акцептор за DIY игра машина accessiriesОпис на производот Спецификации примена на Сите видови на замав машина, играчки, подароци машини, како што се автоматско вендинг машина за Време на прифаќање 3 секунди Интерфејс Пулсен Режим на власт DC+12 V#0.11 Работна сила DC+12 V#1.52.0 НА температурата на работа 045 температура на Чување 2060 Умерена 3085 RH сметка на постапки за поддршка Долари, фунти и други земји Прифати површина што Имало многу на производот тежина 0.85 КГ пакување 20 PCS / КУТИЈА за Пакување тежина 13 KGкутија големина 68 X48 X19 CMТопло прашува : пред да нарачате, ве молиме потврдете дека валута и валута треба да се прима ...

Електронни части от поредици комплект с кутията на Пандора 4 игри LED подсветка джойстик хром осветление на бутоните микропереключатель Джамма теглене на кабели
 • Новинка

Електронни части от поредици комплект с кутията на Пандора 4 игри LED подсветка джойстик хром осветление на бутоните микропереключатель Джамма теглене на кабели

BGN 176.40

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент !Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...