Безплатна доставка за VW Golf 3 MK3 92-98/T4 91-04 / Vento 92-98 нова 5-степенна дръжка за превключване на предавките с кожена багажником с черна линия

Безплатна доставка за VW Golf 3 MK3 92-98/T4 91-04 / Vento 92-98 нова 5-степенна дръжка за превключване на предавките с кожена багажником с черна линия

BGN 14.40

Брой продукти


Нашите производи ги користат еколошки материјали
Намалување на штети за човековото здравје
Не содржи иритирачки мирис
Висок Квалитет На Опрема Shift Knob Со Подигање На
ОЕМ број : 1 H0 711 141 А+1 H0 711 115 НА
боја Црна + Chromed
Менувачот тип : 5 Брзина Упатство
Материјал : Висок Квалитет ABS+Висок Квалитет на СТП
Сертифицирани : ПОНИ (Како што е подолу слики) Високо Квалитетен Материјал и Поголема Сигурност
Состојба : Нова Резервни Производ
Количина : 1 X Опрема Shift Knob
Гаранција : 12 Месеци
Се вклопува со овие возила како што е подолу :
Област
Модел
Година
Забелешка
САД
за Euro Van
1995-2004
за Голф M
1993-1999
за Jetta G
1994-1994
за Jetta
1993-1999
Мексико
за Clasico/Jetta
1993-1999
за Голф
1993-1999
за Голф Cabrio.
1996-1999 година
за Транспортерот
2000-2004
Јужна Африка
за Транспортерот
1999-2004
Аргентина
за Голф M
1993-1999
за Транспортерот
1997-2004
Бразил
за Caravelle/Eurovan
1998-2000 година
Европа
за Голф
1992-1998
за Голф Cabrio.
1994-1998
за Голф/Варијанта
1994-1999
за Транспортерот
1991-2004
за Vento
1992-1998


Подробности

Тип Елемент:
дръжка на скоростния
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
търговска марка:
ЛАРАТ
Дължина На Продукта:
8inch
Вид На Материала:
8
Тегло На Продукта:
8kg
Името На Модела:
8
Година:
8
Широчина На Елемента:
8inch
Височина На Продукта:
8inch
специални характеристики:
8
2:
Дръжка На Скоростния Автомобил Дръжка На Скоростния Скорост
6:
Дръжка На Скоростния Автомобил Черни Шапки
7:
Дръжка На Скоростния Автомобил Черни Шапки
Вид На Материала:
изкуствена кожа
10:
Цвят сребрист скорост 5

Избор на купувачи

2 бр. / компл. спортни седалки планина за Mazda 6 състезателни скоби седалки подмяна на авто части желязо неръждаема силата на най-високо качество
 • Новинка

2 бр. / компл. спортни седалки планина за Mazda 6 състезателни скоби седалки подмяна на авто части желязо неръждаема силата на най-високо качество

BGN 220.16

1 Материјал : Не ' Рѓосувачки Железо 2.Карактеристики : Замена во situ, Антиrosty Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2015 Година За Mazda 6 Големата Турнеја Седан 4Вратата Од 2,5 L 2488 CC 152 Cu...

TTCR-II автоаксесоари за Mazda 3 Mazda6 Mazda2 ATENZA CX-5 CX-4 CX-3 универсална пода килим подложка на педала Pad поставка за краката плоча подложки
 • Новинка

TTCR-II автоаксесоари за Mazda 3 Mazda6 Mazda2 ATENZA CX-5 CX-4 CX-3 универсална пода килим подложка на педала Pad поставка за краката плоча подложки

53.60 BGN 43.00

Fitment : За Mazda сите автомобилиИме : не се лизга на возилотоМатеријал : Алуминиум легура & гумаВклучува : 1 BUC+ЗаврткиМодел димензии : Должина x Ширина x Висина : 30cm x 19.5 cm x 0.45 cmЗавршувањето на : Инсталиран со подот матПримена : Зајакнување возење позиција лизга отпорни, лесно да се чисти и така натаму, за да се подобри изгледот на Османлиите, автомобилот е суштински комунални опрема фанови!СО ЛОГОТОАко сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас! Купите нашите производи значи дека ги прифатите стандардните лого!

Колата переоборудует DVD-дограма, DVD-панел,комплект за арматурното табло, фасцию 2009 KIA FORTE (климатик auto, комбинация от тях) и отделено на рамката, 2DIN
 • Новинка

Колата переоборудует DVD-дограма, DVD-панел,комплект за арматурното табло, фасцию 2009 KIA FORTE (климатик auto, комбинация от тях) и отделено на рамката, 2DIN

BGN 120.00

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

Камион с лодка акумулатор преминете 12v изключите изолатор хранене отсече убие превключвател за морски авто атв автомобили Audi A4 B6
 • Новинка

Камион с лодка акумулатор преминете 12v изключите изолатор хранене отсече убие превключвател за морски авто атв автомобили Audi A4 B6

BGN 10.42

КарактеристикиMax издржи струја : 12 V / 24 V 150 A.Клучот може да се симнат кога нема струја.Водоотпорен покритие може подобро да ја заштитите клучот дупка.'Рѓа и отпорен на корозија, цврсти месинг ореви и подлошки.Лесен за инсталација и лесен за употреба.СпецификацијаТип : Автомобил На Батеријата IsolatorМатеријал : ABS, железоКоличина : 1pcsMax...

KOWELL 4шт MT поставка за крака педала на газта, газова спирачка на педала на съединителя подложки табела за S4 Audi A4 B8 S4 RS4 Q5 A5 RS5 8T 8R 09-15 A6 S6 C7
 • Новинка

KOWELL 4шт MT поставка за крака педала на газта, газова спирачка на педала на съединителя подложки табела за S4 Audi A4 B8 S4 RS4 Q5 A5 RS5 8T 8R 09-15 A6 S6 C7

73.12 BGN 52.00

KOWELL Нога Остатокот Гориво Гас Кочница Спојки Педали Плоча Покрие Автомобил Педалата Влошки За Audi A4 S4 Б8 S4 RS4 П5 А5 RS5 8 T 8 R 0915 A6 S6 C7Опис : 1.Деликатна дизајн,софистицирани занает,трајни2.На возилото капа направи на метални материјали кои лесно се чистат , исто така, има отпорни на абразија,отпорност на корозија карактеристики.3.Конвексните дел од возилото има лизга отпорни функција.4.Лесна инсталација.Не шраф за монтирање потребно.Спецификација : Материјал : Алуминиум & ПластикаГлавната боја : ЦрнаFitment : за Audi A4 / S4(Б8) 20092015, П5 20092015, A6 / S6 (C7) 20122015, А5 RS5Инсталација совети : 1.Гас и кочница на возилото може да биде директна замена,нема дупчење на заварување...

Нов Ключ Мигач Чистачките Предупреждение За Опасност Лост Диммера Подходящ За Buick Century Regal
 • Новинка

Нов Ключ Мигач Чистачките Предупреждение За Опасност Лост Диммера Подходящ За Buick Century Regal

57.41 BGN 57.00

Нов Пресврт Сигнал Се Префрлите Wiper Ризик Предупредување Dimmer Показател За Buick Век Регал Сосема Нов Бесплатен Превозот Во Светот Една Година Гаранција!Одговара на Возила на Следните Години и да се Направи19972005 Buick Век19972004 Buick Regal Заменува Фабрика Дел # : 88964579, 26085928,DS720, SW1413, 62900149

Алуминий AT / MT педала на газта, спирачката поставка за крака на педала Pad cover XV Subaru Forester, Legacy OutBack Tribeca Levorg Impreza WRX STI
 • Новинка

Алуминий AT / MT педала на газта, спирачката поставка за крака на педала Pad cover XV Subaru Forester, Legacy OutBack Tribeca Levorg Impreza WRX STI

43.20 BGN 32.00

За XV Субару Наследство Шумите Пустош Трибека Levorg WRX СПИ Impreza НА / MT Auto на Пренос Левата Рака се Вози со логото Вклучуваат : 3 ЕЕЗ Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+подложка за нозе на Возилото+Завртки 4 ПАРЧИЊА Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+Спојки Педалата+подложка за нозе на Возилото+Завртки Материјал : Алуминиум Легура Инсталација : Дупчење Потребни Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контакт со нас!1...

Горещи специални оферти ръчна скоростна кутия модифицираната дръжка на скоростния автомобил автомобили универсална гума скелетната корона дръжка на скоростния ?
 • Новинка

Горещи специални оферти ръчна скоростна кутия модифицираната дръжка на скоростния автомобил автомобили универсална гума скелетната корона дръжка на скоростния ?

71.90 BGN 47.00

Пакување детали : 1 X Shift Knob 1 X Хексадецимален Копче 3 X Адаптери 3 X Завртки Вашиот објект ќе дојде сосема нов во мало пакување Инсталација answer : ___________________________ Note : Ние препорачуваме професионална инсталација...

Цифров led авто волтметър Автоматичен сензор за напрежение на батерията на метър запалката храна за сигурност Волта монитор за 12-24 В suv камион
 • Новинка

Цифров led авто волтметър Автоматичен сензор за напрежение на батерията на метър запалката храна за сигурност Волта монитор за 12-24 В suv камион

4.56 BGN 4.00

Едноставно приклучете во cigaretter приклучок, инстант потврда на батеријата напон, ниска потрошувачка на енергија висока светлина на екранот...

Хромиран превключвател на фаровете огледален преминаването избор на прозорци за Volkswagen passat B6 Eos, Golf 5 6 R32 mk5 GTI mk6 5K0959855,5ND 959 855
 • Новинка

Хромиран превключвател на фаровете огледален преминаването избор на прозорци за Volkswagen passat B6 Eos, Golf 5 6 R32 mk5 GTI mk6 5K0959855,5ND 959 855

30.21 BGN 28.00

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 x Еден Прозорец Прекинувач ( OE# 5 K0 959 855 / 5 ND 959 855 3 Пина) 1 x Господар Прозорец Прекинувач (OE# 5 K3 959 857 4 Игли) 1 x Задната Страна на Огледалото Прекинувач ( OE# 5 ND 959 565 B Греење 6 Pins) 1 x Светлата Прекинувач( OE# 5 ND 941 431 B Авто 10 Игли ) Fitment : За "Фолксваген" Eos & Голф MK5 MK6 R32 GTI Возачи Страна (2 вратата) За "Фолксваген" passat B6 (2 вратата) За Фолксваген Поло 6 R (2 вратата)1.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

Zuczug хромирана дръжка за управление на нагревател на задното огледало 5nd959565 за VW Caddy Tiguan, Touran, Jetta Golf MK5 MK5 MK6 Passat 3C B6
 • Новинка

Zuczug хромирана дръжка за управление на нагревател на задното огледало 5nd959565 за VW Caddy Tiguan, Touran, Jetta Golf MK5 MK5 MK6 Passat 3C B6

21.28 BGN 15.00

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 20042008 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 20082012 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 20032010 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C 20062011 Производ дел број : 5 ND 959 565 Б Друг Производ дел број : 5 ND 959 565 5 ND 959 565 Б 5 ND959565 5 ND959565Б 5 ND959565 5 ND 959 565 B 5 ND959565 B Пакет состав : Хром Ретровизор се Префрлите на Контрола Knob 5 ND 959 565 Б x 1 Pcs За Нас : ни беше основана во 2007 година, имаме физичка продавница во Кина, член на персоналот има богатство од пракса И искуство За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Автомобил Компоненти...

Авто - за SKODA FABIA I MK1 99-07 дръжка на скоростния дръжка 5-степенна скоростна кутия черен 6Y0711113HJTZ
 • Новинка

Авто - за SKODA FABIA I MK1 99-07 дръжка на скоростния дръжка 5-степенна скоростна кутия черен 6Y0711113HJTZ

BGN 14.61

Боја : ЦрнаМатеријал : Пластика / СТП кожаВисина : околу.25cmДруги Големина : Како на сликата прикажаниБрзина : 5 Брзина100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталира и долготрајниОтпорност на корозијаУникатни стилски дизајнИнсталација : Чекор 1...

shhworldsea 1M 1. 5mm2 автомобили цигара запалката DC12V 24V Auto Extension Mini Fuse holder Tap Holder Lead
 • Новинка

shhworldsea 1M 1. 5mm2 автомобили цигара запалката DC12V 24V Auto Extension Mini Fuse holder Tap Holder Lead

18.53 BGN 14.00

shhworldsea Бесплатен Превозот 1 / 2 / 5 / 10 / 50 / 100pcs 1 M 1.5mm2 Автомобил Чадот од Цигари Полесни plug DC12 V 24 V Автоматско Продолжување Мини Осигурач носителот Допрете Носителот Доведесекој компјутери се Вклучени : 1x1 M 1.5mm2 Автомобил Чадот од Цигари Полесни DC Продолжување на Осигурувачот Допрете Носителот Доведе3xcable врски1x мини Осигурачимаме авто осигурач 1А 2А 3А 5 A 7.5 А 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 35 A 40 Aможете да изберете auto осигурач ви се допаѓа, стандардната 15 A

Seicane Silver Double Din Car Radio Fascia за 2010-2012Volkswagen Lavida HIGH-END Стерео Dash Outter Frame Panel Kit DVD-плейър
 • Новинка

Seicane Silver Double Din Car Radio Fascia за 2010-2012Volkswagen Lavida HIGH-END Стерео Dash Outter Frame Panel Kit DVD-плейър

41.58 BGN 38.00

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на е радио за автомобил за 2010 2011 2012 "Фолксваген" Lavida (HIGHEND).Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasПогоден Возило Тип : Фолксваген Lavida (HIGHEND)Година : 2010 2011 2012Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Тип : Сребро.внатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

Оформление На Автомобили. Черна кожена капак подлакътник на централната конзола Капак за VW Jetta Golf MK4 Beetle, VW Polo 6R за Skoda Octavia
 • Новинка

Оформление На Автомобили. Черна кожена капак подлакътник на централната конзола Капак за VW Jetta Golf MK4 Beetle, VW Polo 6R за Skoda Octavia

BGN 29.73

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Синтетички Кожа + ABSБоја : ЦрнаAnswer : ___________________________ Note : Само Се Вклопи Во Левата Рака Се Вози АвтомобилFitment : За 19992009 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA / ГОЛФ / БОРА MK4 / GTI / R32 / ПОЛО 9 N 9 N3 ALLROADЗа 19992004 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Б5Функција : Висок квалитет на Синтетички Кожа конзола маскаЛесна инсталација,Plug & play и без завртка потребниAnswer : ___________________________ Note : Ве Молиме Мерка Вашиот Потпирач Прво, Пред Купување На Објектот.Пакетот вклучува : 1x Кожа Конзола Капак Потпирач Маска