Мотор с двойна USB мобилен телефон източник на захранване на зарядно устройство, порт конектор водоустойчив

Мотор с двойна USB мобилен телефон източник на захранване на зарядно устройство, порт конектор водоустойчив

BGN 8.00
-25 %
BGN 10.67

Брой продукти


Мотоцикл Двојна USB Мобилен Телефон Напојување Полначот Порта Штекер Водоотпорен
Лесно да се инсталира, 5v на излезната порта за да се задржи вашиот паметен телефон, GPS, MP3 или други доо-тато блокиран тоа со водоотпорен покритие елементи. И брз инструкции за инсталација што не можат да живеат без, наводи и на патот, кога ќе се'повторно подготвен. Два USB помошни ракав е идеална за возење и / или i Pod / MP3 плеер, USB полнење преносни уреди, GPS, i Phone, И други слични уреди. Постојат два помошни USB напојување со приклучок за штекер за додадена погодност, единицата може да биде поврзан на било 12 volt DC електрични систем.
Планината вашата GPS, ipod или Камерата на вашиот мотор,dirtbike, моторни санки, АТВ,UTV и имате инстант енергија. Нема повеќе батерии да се потпираат на. Или кажувам missus што не't call бидејќи вашиот телефон умре.
Спецификација : Боја : Црна Влезен напон : 12 V-24 V Излезен напон : 5 V Излез Тековната : 3.1 Големина : Прибл. 5.7 х 3.6 см должина на Кабел : 60cm Одговара за : Универзална за 12~24 V мотоцикл моторни возила Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам.
Пакет се вклучени 1 x Мотоцикл Двојна USB Мобилен Телефон Напојување Полначот Порта Штекер Водоотпорен

'


Подробности

Тип Елемент:
запалката
Сертифициране На Входящи Тестове:
CC
Дължина На Продукта:
5.7inch
Името На Модела:
38100
Година:
2017
Широчина На Елемента:
3.6inch
Вид На Материала:
Пластмаса
специални характеристики:
запалката
Тегло На Продукта:
65kg
Височина На Продукта:
00inch
Тип Елемент:
запалката
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.09kg (0.20lb.)
Размер На Опаковката:
20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)

Избор на купувачи

BTAP немска спецификация 7PP959858MDML автомобилна част от ключа стеклоподъемника за Porsche Panamera Cayenne Macan 7PP959858RDML
 • Новинка

BTAP немска спецификация 7PP959858MDML автомобилна част от ключа стеклоподъемника за Porsche Panamera Cayenne Macan 7PP959858RDML

56.26 BGN 47.00

BTAP германски Спецификација ПРОЗОРЕЦОТ за ПРЕФРЛАЊЕ На порше panameracayenne macan 7 PP959858 RDMLБизнис Час : 8 : 0023.00ПЛАЌАЊЕ1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT ...

Нов превключвател на стеклоподъемника от страна на пътника 84810-32080 за Lexus на Toyota Single Botton отпред отзад LHD RHD нови електрически ключове
 • Новинка

Нов превключвател на стеклоподъемника от страна на пътника 84810-32080 за Lexus на Toyota Single Botton отпред отзад LHD RHD нови електрически ключове

BGN 9.09

НОВИОТ Патнички Страна Моќ Прозорецот за Префрлање 8481032080 За Toyota, LexЕден Botton Пред Задните LHD RHD Нови Електрични ПрекинувачиВнимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!Fitment 4 Тркач 19891995, десно напред & задните Camry 19921996, десно напред & задните Camry 19891991, десно напред е корола 19901993, право пред Cressida 19891992, десно напред & задните Land Cruiser 19911997, десно напред & задните LX450 19961997, десно напред & задните MR2 19911995, право Paseo 19961998, право Пикап 19891995, право Tercel 19931998, правоЗа насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

BBQ@FUKA 4x Metal Auto Car Interior предната на задната врата на замъка Пин дръжка на капака подходящ за Benz GLC 2015
 • Новинка

[email protected] 4x Metal Auto Car Interior предната на задната врата на замъка Пин дръжка на капака подходящ за Benz GLC 2015

BGN 31.98

Answer : ___________________________ NOTE : Причина истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави Ве молиме да обезбеди Дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да се собере дури на годината и модел на вашиот автомобил во compability листа, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!100% Сосема новМатеријал : Направен од висок квалитет на МеталБоја : како на сликата шоуИнсталација : Лесно се инсталира.1...

Колата переоборудует DVD-дограма, DVD-панел,комплект за арматурното табло, фасцию 2009 KIA FORTE (климатик auto, комбинация от тях) и отделено на рамката, 2DIN
 • Новинка

Колата переоборудует DVD-дограма, DVD-панел,комплект за арматурното табло, фасцию 2009 KIA FORTE (климатик auto, комбинация от тях) и отделено на рамката, 2DIN

BGN 120.00

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

11-593 Car Стерео Радио Fascia Plate Panel Frame Комплект за TOYOTA Aristo (S160) LEXUS GS Head Unit Fascia Frame Installation kit
 • Новинка

11-593 Car Стерео Радио Fascia Plate Panel Frame Комплект за TOYOTA Aristo (S160) LEXUS GS Head Unit Fascia Frame Installation kit

111.98 BGN 95.00

Автомобил Радио Инсталација Трим Fascia Панел Посебно За : LEXТОЈОТА (со Навигација) LEXgs 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 ТОЈОТА Aristo (S160) 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Стандард : Двојно 2 DIN Материјал : ABS Пластикабез Внатрешниот Џеб големина : 173*98mm / 178*100mm / 178*102mm 1...

Чисто нов превключвател на налягането на въздуха за компресор рожка влакове номинална 90/120 110/140 120/150 150/180 165/200 паунда на квадратен инч 12V / 24V
 • Новинка

Чисто нов превключвател на налягането на въздуха за компресор рожка влакове номинална 90/120 110/140 120/150 150/180 165/200 паунда на квадратен инч 12V / 24V

BGN 14.38

12 / 24 Volt Воздушен Притисок Switch ЗА ВОЗ РОГ90 PSI На / 120 PSI Off110 PSI На / 140 PSI Off120 PSI На / 150 PSI Off150 PSI На / 180 PSI Off165 PSI На / 200 PSI Off**Нови****Бесплатен Превозот во САД**Тешки Воздушниот Притисок Се ПрефрлитеРаботи на 12 и 24 Volt DC Компресори Автоматски го контролира воздушниот компресор за регулирање на притисок во воздухот тен 1 / 4 Машки NPT нишка 20 amp оценет Тестирани за 12,000 циклуси Одлична за воздух рог и воздушна суспензија апликации

EDFY-5x топено за Включване / Изключване авто мотор автоматично Плавленое реле DC 12V 30A 4 Pin 4P SPST Mini Metal
 • Новинка

EDFY-5x топено за Включване / Изключване авто мотор автоматично Плавленое реле DC 12V 30A 4 Pin 4P SPST Mini Metal

BGN 18.93

Секој реле има тешки контакт оптоварување на 30 A.Лесно може да се отстранат од заградата и има мала и лесна изградба.Мала И Лесна ГрадбаКонтакт Оценка : 30 A / 12 VDCФорма за контакт аранжманБоја : ЦрнаМатеријал : металПакет се вклучени : 5x DC 12 V 30 A 4 pin релеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Хромиран превключвател на фаровете огледален преминаването избор на прозорци за Volkswagen passat B6 Eos, Golf 5 6 R32 mk5 GTI mk6 5K0959855,5ND 959 855
 • Новинка

Хромиран превключвател на фаровете огледален преминаването избор на прозорци за Volkswagen passat B6 Eos, Golf 5 6 R32 mk5 GTI mk6 5K0959855,5ND 959 855

30.21 BGN 28.00

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 x Еден Прозорец Прекинувач ( OE# 5 K0 959 855 / 5 ND 959 855 3 Пина) 1 x Господар Прозорец Прекинувач (OE# 5 K3 959 857 4 Игли) 1 x Задната Страна на Огледалото Прекинувач ( OE# 5 ND 959 565 B Греење 6 Pins) 1 x Светлата Прекинувач( OE# 5 ND 941 431 B Авто 10 Игли ) Fitment : За "Фолксваген" Eos & Голф MK5 MK6 R32 GTI Возачи Страна (2 вратата) За "Фолксваген" passat B6 (2 вратата) За Фолксваген Поло 6 R (2 вратата)1.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

KOWELL 4шт MT поставка за крака педала на газта, газова спирачка на педала на съединителя подложки табела за S4 Audi A4 B8 S4 RS4 Q5 A5 RS5 8T 8R 09-15 A6 S6 C7
 • Новинка

KOWELL 4шт MT поставка за крака педала на газта, газова спирачка на педала на съединителя подложки табела за S4 Audi A4 B8 S4 RS4 Q5 A5 RS5 8T 8R 09-15 A6 S6 C7

73.12 BGN 52.00

KOWELL Нога Остатокот Гориво Гас Кочница Спојки Педали Плоча Покрие Автомобил Педалата Влошки За Audi A4 S4 Б8 S4 RS4 П5 А5 RS5 8 T 8 R 0915 A6 S6 C7Опис : 1.Деликатна дизајн,софистицирани занает,трајни2.На возилото капа направи на метални материјали кои лесно се чистат , исто така, има отпорни на абразија,отпорност на корозија карактеристики.3.Конвексните дел од возилото има лизга отпорни функција.4.Лесна инсталација.Не шраф за монтирање потребно.Спецификација : Материјал : Алуминиум & ПластикаГлавната боја : ЦрнаFitment : за Audi A4 / S4(Б8) 20092015, П5 20092015, A6 / S6 (C7) 20122015, А5 RS5Инсталација совети : 1.Гас и кочница на возилото може да биде директна замена,нема дупчење на заварување...

Авто - за SKODA FABIA I MK1 99-07 дръжка на скоростния дръжка 5-степенна скоростна кутия черен 6Y0711113HJTZ
 • Новинка

Авто - за SKODA FABIA I MK1 99-07 дръжка на скоростния дръжка 5-степенна скоростна кутия черен 6Y0711113HJTZ

BGN 14.61

Боја : ЦрнаМатеријал : Пластика / СТП кожаВисина : околу.25cmДруги Големина : Како на сликата прикажаниБрзина : 5 Брзина100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталира и долготрајниОтпорност на корозијаУникатни стилски дизајнИнсталација : Чекор 1...

OEM: 35255-S5A-A22 автомобилни фарове премигващ светлинен индикатор превключвател за HONDA CITY / CIVIC / CR-V / FIT
 • Новинка

OEM: 35255-S5A-A22 автомобилни фарове премигващ светлинен индикатор превключвател за HONDA CITY / CIVIC / CR-V / FIT

40.46 BGN 32.00

Делови Име : Автомобил Светла Јачина на Светилка префрлатеОЕМ: 35255S5 AA22за ГРАДОТ 20062008 за ГРАЃАНСКО 20022005 за ГРАЃАНСКО ХИБРИД 20032005 за CRV 0206 за CRV ICTDI 0506 за FRV 0509 за ЏЕЗ 0208 за ПОТОК 0205Ве молиме бидете сигурни дека овој дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш оваа делови може да се вклопи во вашиот автомобил.Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМООбјектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Хонг Конг Воздух mail.Доколку плаќањето е повеќе од $50,ние ќе им понуди на патеката број за слободни,Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS,DHL, или UPS.Цената е повисока од стандардните поштарина,околу $20 или повисоко.Ако сакате пост од страна на EMS,DHL, или ПРОЗОРЦИ,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање(не вклучувајќи и викенди и државни празници)Време на испорака околу 825 работни дена да повеќето земји : 525 дена да Обединетото Кралство625 дена да Австралија825 дена за САД1025 дена да повеќето земји во Европа35 недели во Италија / Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои областиСите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек...

Горещи специални оферти ръчна скоростна кутия модифицираната дръжка на скоростния автомобил автомобили универсална гума скелетната корона дръжка на скоростния ?
 • Новинка

Горещи специални оферти ръчна скоростна кутия модифицираната дръжка на скоростния автомобил автомобили универсална гума скелетната корона дръжка на скоростния ?

71.90 BGN 47.00

Пакување детали : 1 X Shift Knob 1 X Хексадецимален Копче 3 X Адаптери 3 X Завртки Вашиот објект ќе дојде сосема нов во мало пакување Инсталација answer : ___________________________ Note : Ние препорачуваме професионална инсталација...

безплатна разбивка дървена изкуствена кожа специална кутия подлакътник от кола с 4 дупки USB за HondaCity/car Fit center hand box
 • Новинка

безплатна разбивка дървена изкуствена кожа специална кутия подлакътник от кола с 4 дупки USB за HondaCity/car Fit center hand box

176.00 BGN 118.00

ве молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година и боја сакате кога цел,и, исто така, слика на вашиот автомобил рачната сопирачка позиција,благодарение!

WUPP 12V автоматичен прекъсвач превключвател панел двоен 5V 1A 2.1 A USB, изход за зарядно устройство, порт за запалката на Вольметр червен индикатор превключвател
 • Новинка

WUPP 12V автоматичен прекъсвач превключвател панел двоен 5V 1A 2.1 A USB, изход за зарядно устройство, порт за запалката на Вольметр червен индикатор превключвател

54.40 BGN 39.00

Предности На Производите1.Производ влезен напон е DC12 V, може да се користи за мали арогантен автомобили, ЏИП, јахти, чамци,итн.2.Производи со преоптоварување, краток спој и undervoltage заштита, може да се заштити линија и моќ.3.6 банда switch панел со водоотпорен dustproof, подолг сервисен живот.4.Вклучете има LED светла дизајн, осветлување во лоша брод, ќе можете брзо да се најде прекинувачот, многу погодно.5.Кога производот е предаден, постојат налепници со името на најчесто го користат апаратот...

За Hyundai Reina 2017-2018 ABS withPU подлакътник кутия Централна магазин за съдържанието на кутия поставка за чаши интериора на автомобила-стайлинг аксесоари
 • Новинка

За Hyundai Reina 2017-2018 ABS withPU подлакътник кутия Централна магазин за съдържанието на кутия поставка за чаши интериора на автомобила-стайлинг аксесоари

131.74 BGN 112.00

Име на производ : Автомобил Потпирач Материјал : ABS со СТП е Применливо : За Hyundai Реина 20172018 Забелешка : Оваа потпирач е посебна за Hyudnai Реина 20172018 , ве молиме погледнете во чашата слот внимателно,ако купот слот не е соодветен, никој случај не може да се инсталира правилно...

безплатен кораб хром автоматичен превключвател на фаровете + Капитана и да превключвате от един прозорец, за Volkswagen VW CC Tiguan Passat B6 Golf 5 6 Jetta MK5
 • Новинка

безплатен кораб хром автоматичен превключвател на фаровете + Капитана и да превключвате от един прозорец, за Volkswagen VW CC Tiguan Passat B6 Golf 5 6 Jetta MK5

BGN 39.84

Неутрален Пакување Вклучуваат : Еден Прозорец Прекинувач ( OE# 5 K0 959 855 / 5 ND 959 855 3 ПИНА) X 3Господар Прозорец Прекинувач (OE# 5 ND 959 857 10 ИГЛИ) X 1Светлата Прекинувач( OE# 5 ND 941 431 A Без Авто 10 ИГЛИ ) X 1Состојба : Новаза "Фолксваген" JETTA 20062011 MK5 за Фолксваген ГОЛФ 20062013 MK5 MK6 за "Фолксваген" GTI 20062013 MK5 MK6 за "Фолксваген" ЗАЈАКОТ 20062009 за "Фолксваген" PASSAT 20062011 B6 / 3 C за "Фолксваген" TIGUAN 20082012 за Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 20032012 за "Фолксваген" CC 20082014

Автомобилна централната конзола подлакътник на кутия за съхранение на вторично съхранение за Honda Accord, Civic UR-V Anavcier 2012 2013 2014 2015 2017
 • Новинка

Автомобилна централната конзола подлакътник на кутия за съхранение на вторично съхранение за Honda Accord, Civic UR-V Anavcier 2012 2013 2014 2015 2017

25.09 BGN 23.00

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеАвтомобил Центар Конзола Потпирач за Складирање Кутија Средно простор за Хонда Спогодба Граѓански URV Anavcier 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Спецификации : Објектот се вклучени : Потпирач за Складирање КутијаКомпатибилен : Хонда Спогодба 2014 2015 2016 ГодинаХонда Граѓански 2012 2013 2014 2015Хонда Граѓански 2016 2017Хонда URVХонда AnavcierФункција : 1) Материјал : Високо квалитетна ABS Пластика.2) Тоа може да меморија на вашиот телефон, да ја промените пари, Паркинг Картичка и други мали нешта.3) исто така, покажува новото толкување за вашиот живот и нова мода елемент за вашиот автомобил.4) Донесе класичен и нов изглед на вашето возило.5) Лесно и Брзо инсталација...

Камион с лодка акумулатор преминете 12v изключите изолатор хранене отсече убие превключвател за морски авто атв автомобили Audi A4 B6
 • Новинка

Камион с лодка акумулатор преминете 12v изключите изолатор хранене отсече убие превключвател за морски авто атв автомобили Audi A4 B6

BGN 10.42

КарактеристикиMax издржи струја : 12 V / 24 V 150 A.Клучот може да се симнат кога нема струја.Водоотпорен покритие може подобро да ја заштитите клучот дупка.'Рѓа и отпорен на корозија, цврсти месинг ореви и подлошки.Лесен за инсталација и лесен за употреба.СпецификацијаТип : Автомобил На Батеријата IsolatorМатеријал : ABS, железоКоличина : 1pcsMax...

TTCR-II автоаксесоари за Mazda 3 Mazda6 Mazda2 ATENZA CX-5 CX-4 CX-3 универсална пода килим подложка на педала Pad поставка за краката плоча подложки
 • Новинка

TTCR-II автоаксесоари за Mazda 3 Mazda6 Mazda2 ATENZA CX-5 CX-4 CX-3 универсална пода килим подложка на педала Pad поставка за краката плоча подложки

53.60 BGN 43.00

Fitment : За Mazda сите автомобилиИме : не се лизга на возилотоМатеријал : Алуминиум легура & гумаВклучува : 1 BUC+ЗаврткиМодел димензии : Должина x Ширина x Висина : 30cm x 19.5 cm x 0.45 cmЗавршувањето на : Инсталиран со подот матПримена : Зајакнување возење позиција лизга отпорни, лесно да се чисти и така натаму, за да се подобри изгледот на Османлиите, автомобилот е суштински комунални опрема фанови!СО ЛОГОТОАко сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас! Купите нашите производи значи дека ги прифатите стандардните лого!

37990-81A20 главен прекъсвач электростеклоподъемника за Suzuki Jimny FJ 1.3 16V 1998-2015 3799081A20 37990 81A20
 • Новинка

37990-81A20 главен прекъсвач электростеклоподъемника за Suzuki Jimny FJ 1.3 16V 1998-2015 3799081A20 37990 81A20

BGN 23.98

започнетекрајот3799081 A20 Електрична Енергија Прозорец Господар Switch За Suzuki Jimny FJ 1.3 16 V 1998 2015 3799081 A20 37990 81 A20Мојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам! Вашето задоволство е наша најголема чест!