6 бр, превключвател прозорци ключ на фаровете огледален ключ за VW JETTA GOLF MK4 POLO, BORA, Passat B5 BEETLE 1C0 941 531 1J4 959 857D

6 бр, превключвател прозорци ключ на фаровете огледален ключ за VW JETTA GOLF MK4 POLO, BORA, Passat B5 BEETLE 1C0 941 531 1J4 959 857D

BGN 43.00
-5 %
BGN 45.41

Брой продукти


Пакување детали : 1 X господар прозорец прекинувач (9 пина)
1 X светлата се префрлите
3 X прозорецот се префрлите
1 X огледало префрлате
Дел број : 1 C0 941 531 , 1 J4 959 857 3 B0 959 855 1 J1 959 565 F
Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја : црвена
Крај :
Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН"
Jetta(Бора) MK4 1999-2005
Голф MK4 1998-2005 Passat Б5 1997-2005


Подробности

Като Пасат-Годината На Производство:
1997,1998,2005,2004,1996,1999,2000,2001,2003,2002
Модел На Volkswagen:
Като пасат
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
специални характеристики:
no
търговска марка:
DCOC
Тегло На Продукта:
0.45kg
Широчина На Елемента:
12cm
Тип Елемент:
Ключове
Дължина На Продукта:
12cm
Диаметъра На Продукта:
5inch
Височина На Продукта:
12cm
Името На Модела:
1C0 941 531 1J4 959 857D 3B0 959 855 1J1 959 565F
Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Вид На Материала:
Великият един ABS
Произход:
Zhejiang
is_customized:
Yes
Съдържание на пакета:
VW JETTA GOLF MK4 POLO, BORA, Passat B5 BEETLE
Автомобили:
Volkswagen

Избор на купувачи

За BMW 1 3 5 6 серия E30 E32 E34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E90 E91 новата 6 степенна дръжка на скоростния автомобил с логото на M
 • Новинка

За BMW 1 3 5 6 серия E30 E32 E34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E90 E91 новата 6 степенна дръжка на скоростния автомобил с логото на M

17.41 BGN 17.00

само хоризонтална инсталирате НЕКОИ ОД ЗЕМЈАТА ЗА BMW ОПРЕМА SHIFT KNOB Е РАЗЛИЧНАII Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Испраќање во истиот ден Непобедлива Цена & Оригинален Квалитет...

HONGGE авто завъртане на волана круиз контрол преминете на постоянна скорост за VW A2 A3 A6, TT, Octavia и Seat Leon Toledo 8L0 953 513 J
 • Новинка

HONGGE авто завъртане на волана круиз контрол преминете на постоянна скорост за VW A2 A3 A6, TT, Octavia и Seat Leon Toledo 8L0 953 513 J

76.58 BGN 46.00

Автомобил Модел : Fabia 20002008 Г Octavia 19972011 Seat Alhambra 20012002 Седиште Леон 20002006 Седиште Толедо 19992004 А2 20002005 А3 / S3 19972003 A6 / S6 C5 19982005 A6 allroad quattro 20002005 TT 19992006 RS6 20032005 Пакетот Вклучува : Контрола на Труп ×1 Кабел ×1Кабли и приклучоци бидејќи времето за производство не е исто, па боја и слика не се исти, ум ако пријател, ве молиме оставете! THX!1...

Нов превключвател на стеклоподъемника от страна на пътника 84810-32080 за Lexus на Toyota Single Botton отпред отзад LHD RHD нови електрически ключове
 • Новинка

Нов превключвател на стеклоподъемника от страна на пътника 84810-32080 за Lexus на Toyota Single Botton отпред отзад LHD RHD нови електрически ключове

BGN 9.09

НОВИОТ Патнички Страна Моќ Прозорецот за Префрлање 8481032080 За Toyota, LexЕден Botton Пред Задните LHD RHD Нови Електрични ПрекинувачиВнимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!Fitment 4 Тркач 19891995, десно напред & задните Camry 19921996, десно напред & задните Camry 19891991, десно напред е корола 19901993, право пред Cressida 19891992, десно напред & задните Land Cruiser 19911997, десно напред & задните LX450 19961997, десно напред & задните MR2 19911995, право Paseo 19961998, право Пикап 19891995, право Tercel 19931998, правоЗа насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

Нов ключ за управление на стеклоподъемником за Suzuki Grand Vitara / XL-7 37990-75F61-P4Z
 • Новинка

Нов ключ за управление на стеклоподъемником за Suzuki Grand Vitara / XL-7 37990-75F61-P4Z

BGN 31.98

Нова Сила Прозорец Контрола Switch За Suzuki Grand Vitara / XL7100% НовиБесплатен Превозот1 година гаранцијаАко сакате да се купи како веледрогерија ,ве молиме контактирајте со нас.Ова е сосема нови, високо квалитетни директни одговара OE стил замена прозорецот за префрлање .Локација : Напред, Лево (Возачот) странаОЕМ Бр...

2 бр. / компл. спортни седалки планина за Mazda 6 състезателни скоби седалки подмяна на авто части желязо неръждаема силата на най-високо качество
 • Новинка

2 бр. / компл. спортни седалки планина за Mazda 6 състезателни скоби седалки подмяна на авто части желязо неръждаема силата на най-високо качество

BGN 220.16

1 Материјал : Не ' Рѓосувачки Железо 2.Карактеристики : Замена во situ, Антиrosty Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2015 Година За Mazda 6 Големата Турнеја Седан 4Вратата Од 2,5 L 2488 CC 152 Cu...

Zuczug хромирана дръжка за управление на нагревател на задното огледало 5nd959565 за VW Caddy Tiguan, Touran, Jetta Golf MK5 MK5 MK6 Passat 3C B6
 • Новинка

Zuczug хромирана дръжка за управление на нагревател на задното огледало 5nd959565 за VW Caddy Tiguan, Touran, Jetta Golf MK5 MK5 MK6 Passat 3C B6

21.28 BGN 15.00

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 20042008 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 20082012 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 20032010 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C 20062011 Производ дел број : 5 ND 959 565 Б Друг Производ дел број : 5 ND 959 565 5 ND 959 565 Б 5 ND959565 5 ND959565Б 5 ND959565 5 ND 959 565 B 5 ND959565 B Пакет состав : Хром Ретровизор се Префрлите на Контрола Knob 5 ND 959 565 Б x 1 Pcs За Нас : ни беше основана во 2007 година, имаме физичка продавница во Кина, член на персоналот има богатство од пракса И искуство За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Автомобил Компоненти...

Чисто нов превключвател на налягането на въздуха за компресор рожка влакове номинална 90/120 110/140 120/150 150/180 165/200 паунда на квадратен инч 12V / 24V
 • Новинка

Чисто нов превключвател на налягането на въздуха за компресор рожка влакове номинална 90/120 110/140 120/150 150/180 165/200 паунда на квадратен инч 12V / 24V

BGN 14.38

12 / 24 Volt Воздушен Притисок Switch ЗА ВОЗ РОГ90 PSI На / 120 PSI Off110 PSI На / 140 PSI Off120 PSI На / 150 PSI Off150 PSI На / 180 PSI Off165 PSI На / 200 PSI Off**Нови****Бесплатен Превозот во САД**Тешки Воздушниот Притисок Се ПрефрлитеРаботи на 12 и 24 Volt DC Компресори Автоматски го контролира воздушниот компресор за регулирање на притисок во воздухот тен 1 / 4 Машки NPT нишка 20 amp оценет Тестирани за 12,000 циклуси Одлична за воздух рог и воздушна суспензија апликации

KOWELL 4шт MT поставка за крака педала на газта, газова спирачка на педала на съединителя подложки табела за S4 Audi A4 B8 S4 RS4 Q5 A5 RS5 8T 8R 09-15 A6 S6 C7
 • Новинка

KOWELL 4шт MT поставка за крака педала на газта, газова спирачка на педала на съединителя подложки табела за S4 Audi A4 B8 S4 RS4 Q5 A5 RS5 8T 8R 09-15 A6 S6 C7

73.12 BGN 52.00

KOWELL Нога Остатокот Гориво Гас Кочница Спојки Педали Плоча Покрие Автомобил Педалата Влошки За Audi A4 S4 Б8 S4 RS4 П5 А5 RS5 8 T 8 R 0915 A6 S6 C7Опис : 1.Деликатна дизајн,софистицирани занает,трајни2.На возилото капа направи на метални материјали кои лесно се чистат , исто така, има отпорни на абразија,отпорност на корозија карактеристики.3.Конвексните дел од возилото има лизга отпорни функција.4.Лесна инсталација.Не шраф за монтирање потребно.Спецификација : Материјал : Алуминиум & ПластикаГлавната боја : ЦрнаFitment : за Audi A4 / S4(Б8) 20092015, П5 20092015, A6 / S6 (C7) 20122015, А5 RS5Инсталација совети : 1.Гас и кочница на возилото може да биде директна замена,нема дупчење на заварување...

Горещи специални оферти ръчна скоростна кутия модифицираната дръжка на скоростния автомобил автомобили универсална гума скелетната корона дръжка на скоростния ?
 • Новинка

Горещи специални оферти ръчна скоростна кутия модифицираната дръжка на скоростния автомобил автомобили универсална гума скелетната корона дръжка на скоростния ?

71.90 BGN 47.00

Пакување детали : 1 X Shift Knob 1 X Хексадецимален Копче 3 X Адаптери 3 X Завртки Вашиот објект ќе дојде сосема нов во мало пакување Инсталација answer : ___________________________ Note : Ние препорачуваме професионална инсталација...

За Hyundai Reina 2017-2018 ABS withPU подлакътник кутия Централна магазин за съдържанието на кутия поставка за чаши интериора на автомобила-стайлинг аксесоари
 • Новинка

За Hyundai Reina 2017-2018 ABS withPU подлакътник кутия Централна магазин за съдържанието на кутия поставка за чаши интериора на автомобила-стайлинг аксесоари

131.74 BGN 112.00

Име на производ : Автомобил Потпирач Материјал : ABS со СТП е Применливо : За Hyundai Реина 20172018 Забелешка : Оваа потпирач е посебна за Hyudnai Реина 20172018 , ве молиме погледнете во чашата слот внимателно,ако купот слот не е соодветен, никој случај не може да се инсталира правилно...

Безплатна доставка за VW Golf 3 MK3 92-98/T4 91-04 / Vento 92-98 нова 5-степенна дръжка за превключване на предавките с кожена багажником с черна линия
 • Новинка

Безплатна доставка за VW Golf 3 MK3 92-98/T4 91-04 / Vento 92-98 нова 5-степенна дръжка за превключване на предавките с кожена багажником с черна линия

BGN 14.40

Нашите производи ги користат еколошки материјалиНамалување на штети за човековото здравјеНе содржи иритирачки мирисВисок Квалитет На Опрема Shift Knob Со Подигање НаОЕМ број : 1 H0 711 141 А+1 H0 711 115 НАбоја Црна + ChromedМенувачот тип : 5 Брзина УпатствоМатеријал : Висок Квалитет ABS+Висок Квалитет на СТПСертифицирани : ПОНИ (Како што е подолу слики) Високо Квалитетен Материјал и Поголема СигурностСостојба : Нова Резервни ПроизводКоличина : 1 X Опрема Shift KnobГаранција : 12 МесециСе вклопува со овие возила како што е подолу : ОбластМоделГодинаЗабелешкаСАДза Euro Van19952004за Голф M19931999за Jetta G19941994за Jetta19931999Мексикоза Clasico / Jetta19931999за Голф19931999за Голф Cabrio.19961999 годиназа Транспортерот20002004Јужна Африказа Транспортерот19992004Аргентиназа Голф M19931999за Транспортерот19972004Бразилза Caravelle / Eurovan19982000 годинаЕвропаза Голф19921998за Голф Cabrio.19941998за Голф / Варијанта19941999за Транспортерот19912004за Vento19921998

безплатна разбивка дървена изкуствена кожа специална кутия подлакътник от кола с 4 дупки USB за HondaCity/car Fit center hand box
 • Новинка

безплатна разбивка дървена изкуствена кожа специална кутия подлакътник от кола с 4 дупки USB за HondaCity/car Fit center hand box

176.00 BGN 118.00

ве молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година и боја сакате кога цел,и, исто така, слика на вашиот автомобил рачната сопирачка позиција,благодарение!

Камион с лодка акумулатор преминете 12v изключите изолатор хранене отсече убие превключвател за морски авто атв автомобили Audi A4 B6
 • Новинка

Камион с лодка акумулатор преминете 12v изключите изолатор хранене отсече убие превключвател за морски авто атв автомобили Audi A4 B6

BGN 10.42

КарактеристикиMax издржи струја : 12 V / 24 V 150 A.Клучот може да се симнат кога нема струја.Водоотпорен покритие може подобро да ја заштитите клучот дупка.'Рѓа и отпорен на корозија, цврсти месинг ореви и подлошки.Лесен за инсталација и лесен за употреба.СпецификацијаТип : Автомобил На Батеријата IsolatorМатеријал : ABS, железоКоличина : 1pcsMax...

shhworldsea 1M 1. 5mm2 автомобили цигара запалката DC12V 24V Auto Extension Mini Fuse holder Tap Holder Lead
 • Новинка

shhworldsea 1M 1. 5mm2 автомобили цигара запалката DC12V 24V Auto Extension Mini Fuse holder Tap Holder Lead

18.53 BGN 14.00

shhworldsea Бесплатен Превозот 1 / 2 / 5 / 10 / 50 / 100pcs 1 M 1.5mm2 Автомобил Чадот од Цигари Полесни plug DC12 V 24 V Автоматско Продолжување Мини Осигурач носителот Допрете Носителот Доведесекој компјутери се Вклучени : 1x1 M 1.5mm2 Автомобил Чадот од Цигари Полесни DC Продолжување на Осигурувачот Допрете Носителот Доведе3xcable врски1x мини Осигурачимаме авто осигурач 1А 2А 3А 5 A 7.5 А 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 35 A 40 Aможете да изберете auto осигурач ви се допаѓа, стандардната 15 A