BBQ@FUKA 4шт калници калник на задно колело крило формоване калници са подходящи за Jeep Compass 2017 1.4 T/2.4 T автомобилен аксесоар

[email protected] 4шт калници калник на задно колело крило формоване калници са подходящи за Jeep Compass 2017 1.4 T/2.4 T автомобилен аксесоар

BGN 68.78

Брой продукти


Напомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.
Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : Направени од Високо Квалитетна ABS Пластика
Боја : Како на сликата шоу
Fitment : Одговара За Jeep Compass 2017 1.4 T/2.4 Т
Ве молиме да ни оставите порака, која што ќе изберете за (1.4 T или 2.4 T ), ви благодариме .
Инсталација : Завртки се во прилог. Професионалната инсталација секогаш е препорачливо.
Пакетот вклучува : 4x Кал Клапи Поздравниот Guard Заштитник


Подробности

Тип Елемент:
Калници
Тегло На Продукта:
0.3kg
специални характеристики:
калник на задно колело
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Височина На Продукта:
0inch
Модел Година:
2017
Името На Модела:
Крило Splash Щит
Диаметъра На Продукта:
0.1inch
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
търговска марка:
БАРБЕКЮ@FUKA
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Цвят:
Черен
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Jeep Compass 2017 1.4 T/T 2.4
Категория:
автоаксесоари
Характеристики:
Декорация И Защита На

Избор на купувачи

ZDPARTS 5M хромово покритие на автомобила формоване ленти украса на стикер за Opel Astra J G Insignia Vectra c Peugeot 307 206 308 407 207 3008
 • Новинка

ZDPARTS 5M хромово покритие на автомобила формоване ленти украса на стикер за Opel Astra J G Insignia Vectra c Peugeot 307 206 308 407 207 3008

6.08 BGN 5.00

ZDPARTS 5 M Хром Намали Автомобил Калапи Лента ги Красат Налепница За "Опел" Astra J G Insignia Vectra c Peugeot 307 206 308 407 207 3008Спецификации : Име : Универзална одговара Автомобил Хром Стил декорација лентаМатеријал : Мека ПВЦ Со Хром ПолиранОва е трим не се флексибилни, не може да биде свиткана, ве молиме да се забележи.10 Изборни Големина На : 5m х 6mm (16 Ft x 0.23 инчи)5m х 8мм (16 Ft x 0.31 инчи)5m х 10мм (16 Ft x 0.39 инчи)5m х 12mm (16 Ft x 0.47 инчи)5m х 15mm (16 Ft x 0.59 инчи)5m х 18mm (16 Ft x 0.70 инчи)5m x 20mm (16 Ft x 0.78 инчи)5m х 22mm (16 Ft x 0.86 инчи)5m x 25мм (16 Ft x 0.98 инчи)5m х 28mm (16 Ft x 1.10 инчи)5m х 30мм (16 Ft х 1.18 инчи)(Ве молиме проверете ја големината пред купувањето)Боја : Сребро ХромКарактеристики : За надворешноста декорација : предна решетка, фарови.огледало, опашка светла, хауба столб, фендер трим, воланот капа уреденост сл..За ентериерно уредување : центар конзола, радио, звучници, interiror панели, рачки на вратите, shift knob итн..Направете вашиот автомобил сјајна и повеќе уникатнаЛесно да се намали во соодветна должина ви треба.Инсталација : Чисти вашата апликација област.Се загрева на декоративни линија до 60 до 70 степени целзиусови степени со електричен удар пиштол (или фен за коса).Во краток период на време, да го залепите во автомобил.Ставете рака притиснете декоративни линии.(По inslalation, не на перење на вашиот автомобил во рок од 3 дена)Пакетот вклучува : 1x хром декорација калапи скриј лентаПроизвод Фотографии : За превозот1...

За Kia Forte Cerato K3 2013 2014 външен задна броня, капак на багажника от неръждаема стомана протектор плоча защита от ръжда праг детектор
 • Новинка

За Kia Forte Cerato K3 2013 2014 външен задна броня, капак на багажника от неръждаема стомана протектор плоча защита от ръжда праг детектор

65.57 BGN 54.00

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : Одговара за Форте Cerato К3 20132014 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема Нов...

1 бр. лява страна на колата предна броня противотуманная фаровете за покриване на противотуманная фаровете панел с отвор за Suzuki Alto 2009-2017
 • Новинка

1 бр. лява страна на колата предна броня противотуманная фаровете за покриване на противотуманная фаровете панел с отвор за Suzuki Alto 2009-2017

20.78 BGN 19.00

1 Pcs Левата Страна Автомобил Предниот Браник Магла Светилка Покрие Магла Светлина Рамки Со Дупка За Suzuki Alto 20092017За Suzuki Alto 20092017Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2 бутона Uncut Blade Keyless Entry Remote Key Case за Rover Land Rover Freelander ZS ZR 200 400 25 45 Refit Key Shell P5
 • Новинка

2 бутона Uncut Blade Keyless Entry Remote Key Case за Rover Land Rover Freelander ZS ZR 200 400 25 45 Refit Key Shell P5

3.14 BGN 3.00

2 Копчиња Неисечени Сечилото Keyless Entry Далечинскиот Клуч Школка Случај За Rover Land Rover Freelander ZS јас zr 200 400 25 45 Ремонтирам Копче ШколкаНајдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Совршена замена за оригиналната мотори и да се направи вашиот клуч изгледа како нова.Овој објект не е далечинскиот клуч, тоа е само еден далечински копче школка случај замена.НЕМА внатрешни работи (remote / електроника / transponder чип) единица внатре.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.од вашиот стар далечински да го нашиот нов случај.На keyblade треба да се намали на вашиот локален дилер или квалификуван locksmithСликата е на вистински производ...

За Ford Edge 2015 неръждаема стомана прозореца на колата централните стълбове 6 бр. / компл. външно прозорец декоративна рамка стайлинг автомобили
 • Новинка

За Ford Edge 2015 неръждаема стомана прозореца на колата централните стълбове 6 бр. / компл. външно прозорец декоративна рамка стайлинг автомобили

73.58 BGN 61.00

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Ford Работ 2015 2016 ГодинаОпис : Состојба : 100% Сосема Нов...

Дясната страна за VW Bora от 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 кола-стайлинг нова врата огледалото стъкло с подгряване
 • Новинка

Дясната страна за VW Bora от 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 кола-стайлинг нова врата огледалото стъкло с подгряване

19.74 BGN 19.00

Висок Квалитет На Автомобил Вратата Огледало Стакло И ЗагреваниЗа "ФОЛКСВАГЕН" Бора 19982005Информации за производот Дел Име : Вратата Огледало Стакло / Загрева Состојба : Нова Резервни Производи Материјал : ABS + Стакло Пакет : 1 x Десната Страна ( Мал ) Гаранција : 1 ГодинаВистински ФотографииИнсталирање На МетодПлаќање Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : / / global.cainiao.com Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција барем; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

1 бр. автомобил-оформление на предната броня теглене теглене на куката очите на капака на кутията 55552FE010 за 2006-2007 Subaru Impreza WRX STI
 • Новинка

1 бр. автомобил-оформление на предната броня теглене теглене на куката очите на капака на кутията 55552FE010 за 2006-2007 Subaru Impreza WRX STI

31.98 BGN 29.00

1 Pcs Автомобилстил, Предниот Браник Влечење Забавува Кука Око Маска Капа 55552 FE010 За 20062007 година Субару Impreza WRX СПИЗа 20062007 година Субару Impreza WRX СПИТоа е суровина боја,unprimed,треба да сликарство боја треба во ваша страна,ви благодарам.Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

Въглеродни влакна, заден спойлер на прозореца крило за Mercedes-Benz E Class C238 E200 betouch е 400 счита върха E500 E550 купе 2 врати 17-18 мл стил
 • Новинка

Въглеродни влакна, заден спойлер на прозореца крило за Mercedes-Benz E Class C238 E200 betouch е 400 счита върха E500 E550 купе 2 врати 17-18 мл стил

576.13 BGN 495.00

10840 контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаAnswer : ___________________________ Note : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1...

ZDPARTS автомобил предни задни калници за Honda Civic седан 2012 2013 2014 2015 калник на задно колело аксесоари Крила 1 компл. калници
 • Новинка

ZDPARTS автомобил предни задни калници за Honda Civic седан 2012 2013 2014 2015 калник на задно колело аксесоари Крила 1 компл. калници

61.73 BGN 49.00

ZDPARTS Автомобил Пред Задните Mudguards За Хонда Граѓански Седан 2012 2013 2014 2015 Автомобилстил, Сензација Guard Додатоци Fenders 1 Set MudflapsRealted Производи : Опис На Производот : Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)Состав : 4 Pcs (1 Set); Торба На Завртка FixingsНаправено : произведено во КинаМатеријал : Високо Квалитетен ПолуЦврсти СТОМАЧНИ Platic...

1 бр. лява страна предна броня, хром за формоване на капака ленти покритие за Citroen C5 2008-2015
 • Новинка

1 бр. лява страна предна броня, хром за формоване на капака ленти покритие за Citroen C5 2008-2015

31.98 BGN 29.00

1 Pcs Левата Страна Предниот Браник Хром Калапи Покрие Лента Намали За Citroen C5 20082015За Citroen C5 20082015Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2 бр. / компл. задна страничен капак огледала за обратно виждане за Subaru XV 2018 2019 хечбек оформление на автомобила довършителни аксесоари лъскаво сребристо ABS хром
 • Новинка

2 бр. / компл. задна страничен капак огледала за обратно виждане за Subaru XV 2018 2019 хечбек оформление на автомобила довършителни аксесоари лъскаво сребристо ABS хром

41.68 BGN 39.00

За Субару XV 2018 2019 Автомобил Стил Rearview Задната Страна Огледало Покрие Трим Додатоци Сјајни Сребрени ABS Хром Ставка Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ABS ХромБоја : како на сликата шоулента лепило ,лесно да го инсталиратеОдговара За Субару XV 2018 2019 Пакет вклучува : 2 парчиња / set Инсталација совети : 1)се Најде на excact локација каде да се постави пред да ја отстраните лента покритие;2)Чиста инсталација области;3)Отстранете ја покрие и да се стави производот во excact позиција,притиснете го за да се направи добар лепило;4)Нема перење во рок од 24 часа.5)Подобро да се користи полесни или фен за коса да се обезбеди мало топлина за снимката откако ќе го отстраните капакот,тоа ќе се подобри неговата stickness...

За Ford edge 2011-2013 неръждаема стомана-майка на светлината на лампата превключвател бутон капак завърши 1бр
 • Новинка

За Ford edge 2011-2013 неръждаема стомана-майка на светлината на лампата превключвател бутон капак завърши 1бр

15.90 BGN 13.00

Yima Авто ДеловиКако што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме ! Одговара За работ 2011201 3 левострана drive ...

Автомобилна емблема странично крило иконата на стикер на задната броня багажник декоративна авто стикер за Toyota, Lexus Acura Mazda Jeep Audi BMW M
 • Новинка

Автомобилна емблема странично крило иконата на стикер на задната броня багажник декоративна авто стикер за Toyota, Lexus Acura Mazda Jeep Audi BMW M

14.85 BGN 14.00

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеАвтомобил Амблем Страна Фендер Значка Decal Задниот Браник Багажникот Декоративни Авто Налепница за Toyota, LexАкура Mazda Џип Ауди BMW MСпецификација На Производот : 100% НОВ бренд10 X1cmМатеријал : Метал (назад со 3 M лепило)Настава : Чиста област каде хром значка во кој се наоѓа.Бидете сигурни дека нема остатоци или прашина и тоа е сува.Земете хартија се повлече хром значка.Се применуваат значка со возило.Собори хром значка, па тоа се придржува добро.Хром значка мора да биде поставен на рамна површина.Ставките коишто се Вклучени во Купување : 2 парчиња / пар100% сосема нов, 100% вода доказ, Издржливи и одлични...

Кутията времето колан, изработени от въглеродни влакна за Supra Soarer 1JZ (не е подходящ за двигателя 1JZ VVTi)
 • Новинка

Кутията времето колан, изработени от въглеродни влакна за Supra Soarer 1JZ (не е подходящ за двигателя 1JZ VVTi)

BGN 204.80

Карбонски Влакна Времето Појас Покритие За Супра Soarer 1 JZ (Ќе не одговара 1 JZ VVTi мотор)СОВЕТИ ЗА МАТЕРИЈАЛ : Објектот материјал што е опишано во точка цртичкаАко објектот е FRP стаклени влакна, тоа е онобоен, бараат премиерот и бојата пред да инсталиратеАко објектот е на карбонски влакна, тоа е сјајни ув заштитен со 3 K twill ткаатАко објектот е мат карбонски влакна, тоа е мат завршиАко објектот е ABS, тоа е пластика и може да се инсталира директноСОВЕТИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Карбонски влакна производ е човековите занаетчиски предмет, ве молиме овозможи некои разлика споредуваат со машина за производотFRP стаклени влакна производ е полуготови објект, бара подготвуваат & боја пред опремени, гребнатини & заеднички lins не е квалитет прашањеСите предмети ние испрати gurantee 100% сосема нов, не се користи и во добра qualitСите предмети се recommand опремени со професионален body shop за најдобар резултатВе молиме да НАПРАВИТЕ тест fitment пред да ја инсталирате на вашиот автомобил.

12 бр прозоречни корнизи без Пилар за BMW 2 series Gran Tourer F46 15-18
 • Новинка

12 бр прозоречни корнизи без Пилар за BMW 2 series Gran Tourer F46 15-18

BGN 283.02

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.