SKTOO 4 бр. / компл. за Mazda 6 Pentium B70B50 външна дръжка / покритие на дръжката на вратата / вратата се дръжка

SKTOO 4 бр. / компл. за Mazda 6 Pentium B70B50 външна дръжка / покритие на дръжката на вратата / вратата се дръжка

BGN 38.00
-12 %
BGN 43.18

Брой продукти


SKTOO 4 PCS /Сет За Mazda 6 Pentium B70 B50 надвор рачка / позлата врата се справи / врата се справи со


Подробности

Настаняване на превозното средство:
ляво отпред, отляво и отзад, вдясно, отпред, отзад в дясно
Тип Елемент:
Дръжки На Вратите
Тегло На Продукта:
0.3kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
CC
Широчина На Елемента:
20inch
Височина На Продукта:
10inch
Модел Година:
06-11
Вид На Материала:
Гальваника
Държава / регион на производство:
CN
търговска марка:
SKTOO
Преносимото Номер Детайли:
Няма
Производствен Номер Детайли:
Външна Дръжка На Вратата
Модел автомобил:
За Mazda 6 Pentium B70B50
Друг Номер:
Няма
Името На Модела:
6
специални характеристики:
дръжка врата
Дължина На Продукта:
30inch

Избор на купувачи

За Ford Edge 2015 неръждаема стомана прозореца на колата централните стълбове 6 бр. / компл. външно прозорец декоративна рамка стайлинг автомобили
 • Новинка

За Ford Edge 2015 неръждаема стомана прозореца на колата централните стълбове 6 бр. / компл. външно прозорец декоративна рамка стайлинг автомобили

73.58 BGN 61.00

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Ford Работ 2015 2016 ГодинаОпис : Состојба : 100% Сосема Нов...

За 2014 2015 Peugeot 2008 на задното стъкло чистачка протектор капачка тапицерия опашката ABS хром кола-стайлинг аксесоари
 • Новинка

За 2014 2015 Peugeot 2008 на задното стъкло чистачка протектор капачка тапицерия опашката ABS хром кола-стайлинг аксесоари

35.01 BGN 28.00

Добредојдовте Ќе !Нашиот проект е 99% е идентичен опис Имаме богатство од меѓународна трговија и превозот искуство...

Автомобилни аксесоари климатик навигационна рамка покритие за BMW X6 e71 2009-2014
 • Новинка

Автомобилни аксесоари климатик навигационна рамка покритие за BMW X6 e71 2009-2014

BGN 152.00

ОписОдговара за BMW X6 E71 20092014left рака вози автомобилиБренд новиИзработени од Нерѓосувачки челикПакетот вклучува : 3pcs поставите како слика покажуваЛесно инсталирање,3m тип е на задната страна

BBQ@FUKA 4шт калници калник на задно колело крило формоване калници са подходящи за Jeep Compass 2017 1.4 T/2.4 T автомобилен аксесоар
 • Новинка

[email protected] 4шт калници калник на задно колело крило формоване калници са подходящи за Jeep Compass 2017 1.4 T/2.4 T автомобилен аксесоар

BGN 68.78

Напомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!100% Сосема Нов и Добар КвалитетМатеријал : Направени од Високо Квалитетна ABS ПластикаБоја : Како на сликата шоуFitment : Одговара За Jeep Compass 2017 1.4 T / 2.4 ТВе молиме да ни оставите порака, која што ќе изберете за (1.4 T или 2.4 T ), ви благодариме .Инсталација : Завртки се во прилог...

За Kia Forte Cerato K3 2013 2014 външен задна броня, капак на багажника от неръждаема стомана протектор плоча защита от ръжда праг детектор
 • Новинка

За Kia Forte Cerato K3 2013 2014 външен задна броня, капак на багажника от неръждаема стомана протектор плоча защита от ръжда праг детектор

65.57 BGN 54.00

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : Одговара за Форте Cerato К3 20132014 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема Нов...

1бр кола-стайлинг 57731AJ390 задна броня теглителна кука капак Капак за Subaru Outback 2010-2012
 • Новинка

1бр кола-стайлинг 57731AJ390 задна броня теглителна кука капак Капак за Subaru Outback 2010-2012

27.18 BGN 25.00

1 Pcs Автомобилстил, 57731 AJ390 Задниот Браник Забавува Кука Капа и Маска За Субару Пустош 20102012 годинаЗа Субару Пустош 20102012 Година Тоа е суровина боја,unprimed,треба да сликарство боја треба во ваша страна,ви благодарам.Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

GZRIVERRUN Chrome APS протектор броня тампон Тампон на прага на тампон за Jeep Grand Cherokee 2011~ 68111635AA продажба
 • Новинка

GZRIVERRUN Chrome APS протектор броня тампон Тампон на прага на тампон за Jeep Grand Cherokee 2011~ 68111635AA продажба

79.84 BGN 68.00

Хром APS Задниот Браник Заштитник Scuff Плоча Вратата Sill Намали За Jeep Grand Cherokee 2011~2017 68111635 AA ПРОДАЖБА Боја : хром Материјал : APS+PC Големина : 108*104cm / 42.5*41 инчен Поставеност на Возило : Задните Fitment : 20112017 Jeep Grand Cherokee Дел Број : 68111635 AA 100% сосема нов Заден Браник Трим Додадете многу флеш да се вашиот автомобил Трајни и не е лесно да се деформира Пакувани се вклучени : 1x Задниот Браник Трим

1бр кола-оформление на предната броня теглене теглене на куката очите на кутията капак завърши за Subaru Outback 2015-2017
 • Новинка

1бр кола-оформление на предната броня теглене теглене на куката очите на кутията капак завърши за Subaru Outback 2015-2017

27.18 BGN 25.00

1 Pcs Автомобилстил, Предниот Браник Влечење Забавува Кука Око Капа Покрие Намали За Субару Пустош 20152017За Субару Пустош 20152017 Тоа е суровина боја,unprimed,треба да сликарство боја треба во ваша страна,ви благодарам.Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

Fiber Glass FRP Body Kit Center Middle Exhaust Opening Fit For 2012-2014 911 991 Carrera & Carrera S GT3-RS Style Bumper Eyelid
 • Новинка

Fiber Glass FRP Body Kit Center Middle Exhaust Opening Fit For 2012-2014 911 991 Carrera & Carrera S GT3-RS Style Bumper Eyelid

BGN 7198.40

Детали : Тоа ќе биде подобро да не контактирате за да побарате на превозот надомест пред да го постави ова тело комплет, ние може да ви обезбеди поевтина превозот надомест како што се ВОЗДУШНИОТ ТРАНСПОРТ,или ние ќе брод тоа страна на курирската служба DHL до вас директно...

Авточасти за mitsubishi OUTLANDER 2013-2018 неръждаема стомана панел / врата праг на праг за врати 4 бр. / компл.
 • Новинка

Авточасти за mitsubishi OUTLANDER 2013-2018 неръждаема стомана панел / врата праг на праг за врати 4 бр. / компл.

25.60 BGN 23.00

Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.Ние ќе ги искористиме" Кина Пост Воздух Mail" или" ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии, ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача."Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во 15 дена) 25 дена пристигнат на вашата адреса.Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен...

1 бр. Нов автомобил предна броня теглене теглене на куката очите на капака на Кутията за Volkswagen VW POLO 2009-2013
 • Новинка

1 бр. Нов автомобил предна броня теглене теглене на куката очите на капака на Кутията за Volkswagen VW POLO 2009-2013

20.78 BGN 19.00

1 Pcs Нов Автомобил Предниот Браник Влечење Забавува Кука Око Маска Капа За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 20092013За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 20092013Тоа е суровина боја,unprimed,треба да сликарство боја треба во ваша страна,ви благодарам.Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил ве Молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

За Toyota Yaris Vios седан 2013 2014 2015 ABS матиран интериор на автомобил волана покритие защитно покритие 1 бр. автомобилни аксесоари
 • Новинка

За Toyota Yaris Vios седан 2013 2014 2015 ABS матиран интериор на автомобил волана покритие защитно покритие 1 бр. автомобилни аксесоари

30.38 BGN 25.00

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Одговара за Toyota Yaris Vios Седан 2013 2014 2015Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Chromed Пластични Вклучуваат : 1pc / сет за автомобил Направен во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

Автомобилна емблема странично крило иконата на стикер на задната броня багажник декоративна авто стикер за Toyota, Lexus Acura Mazda Jeep Audi BMW M
 • Новинка

Автомобилна емблема странично крило иконата на стикер на задната броня багажник декоративна авто стикер за Toyota, Lexus Acura Mazda Jeep Audi BMW M

14.85 BGN 14.00

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеАвтомобил Амблем Страна Фендер Значка Decal Задниот Браник Багажникот Декоративни Авто Налепница за Toyota, LexАкура Mazda Џип Ауди BMW MСпецификација На Производот : 100% НОВ бренд10 X1cmМатеријал : Метал (назад со 3 M лепило)Настава : Чиста област каде хром значка во кој се наоѓа.Бидете сигурни дека нема остатоци или прашина и тоа е сува.Земете хартија се повлече хром значка.Се применуваат значка со возило.Собори хром значка, па тоа се придржува добро.Хром значка мора да биде поставен на рамна површина.Ставките коишто се Вклучени во Купување : 2 парчиња / пар100% сосема нов, 100% вода доказ, Издржливи и одлични...

Предни + задни мини плочи броня протектор за Cadillac SRX 2010 2011 2012
 • Новинка

Предни + задни мини плочи броня протектор за Cadillac SRX 2010 2011 2012

BGN 364.80

Пред + Задни Пропадна Плочи Браник Заштитник За Кадилак SRX 2010 2011 2012 100% Сосема НовСет од 2 компјутери,hardwares се вклученинаправени на 304 Нерѓосувачки челикДупчење е потребно да се инсталира

Автомобилни аксесоари от въглеродни влакна, по-високи крака 3шт подходящ за 2008-2013 R35 GTR GTR35 CBA DBA OEM спойлер H стил на по-високи крака
 • Новинка

Автомобилни аксесоари от въглеродни влакна, по-високи крака 3шт подходящ за 2008-2013 R35 GTR GTR35 CBA DBA OEM спойлер H стил на по-високи крака

BGN 270.40

Детали : Опис : Пакетот Вклучува : 1 x Авто Додатоци Автомобил Стил на Карбонски Влакна Високото Нозе 3 PCS Одговара За 0814 R35 GTR GTR35 СВА велика британија ОЕМ Спојлер H Стил Високото НозеФУНКЦИЈА : Вакуум Инфузија Јаглерод3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланцМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаОваа ставка ќе испрати со ЕМС евидентирани и тоа обично трае 12 недели за испоракаАко не сте задоволни со објектот во однос на квалитетот или fitment, ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро и НЕ остави негативни повратни информацииНие сме среќни да го реши проблемот, и ајде сите на нашите клиенти да бидат задоволни!!!Цел• Нашите акции ниво се промени цело време, па ние НЕ МОЖЕ да гарантира дека сите предмети се во парк, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да ја проверите достапноста.• Ако предмети кои не се во акции, тоа ќе трае 1520 дена за производство, доколку купувачот не може да чека, ве молам НЕ го оставајте цел.Fitment ПрашањеСите делови се тестираат опремени за автомобили пред калапи за да се обезбеди fitment, ние секогаш препорачуваме купувачот инсталирајте ги со професионален body shopимате јаглерод или стаклени влакна искуство.Поради сите овие објектот се рачно изработени калапи и производство, мала исправка, пескарење, средување или сечење може да се потребни.ГаранцијаКако нашите производи се кршливи, тоа е тешко да се каже вистинската причина за оштетување за време на монтирање и по монтажа,во овој случај, нашата компанија може дасамо обезбеди добра состојба и fitment на нашите производи, кога тоа ќе го достигне нивото на клиентот рака,и ние не може да преземе одговорност за било каква штета, по што, исто Така, ние НЕ признава било каква трошоците за инсталација, се надевам за вашиот видПревозот· Сите ред ќе бидат испратени во рок од 57 работни дена по уплатата примена...

W205 C63 PSM Style Carbon Fiber Side Extension части за Mercedes-Benz W205 C63 & C63s AMG седан, 4 врати, 2015-2017
 • Новинка

W205 C63 PSM Style Carbon Fiber Side Extension части за Mercedes-Benz W205 C63 & C63s AMG седан, 4 врати, 2015-2017

560.00 BGN 526.00

ОБЈЕКТОТ W205 C63 СТРАНА ЗДОЛНИШТЕ МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ PSM СТИЛ FITMENT ЗА БЕНЦ W205 C63 AMG 4ВРАТА ГОДИНА 2015 2017 ИНСТАЛИРАТЕ 3 M ЛЕНТА + ЗАВРТКА ( НЕ се ВКЛУЧЕНИ )FITMENT : Ако не сте сигурни за fitment, pls контактирајте со нас пред понуда.ДАНОК НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ВО ТОЧКА ЦЕНАЗа Европскиот , клиентот може да треба да плаќаат данок ( детални врз основа на фактура вредност)За АМЕРИКА & Австралија , клиентите не треба да плаќа данок како фактура вредност ќе бидат направени помалку од 600 Pls контактирајте со нас ако сакате да имаат пониски фактура вредност.ИСПОРАКА : Обично, таа ги зема околу 47 дена за да се произведе и врши увид...

За Chery Tiggo 5 2014 2015 Нова Хромирана Дръжка На Вратата На Колата + Капак На Купата Чаши Тапицерия С Интелигентни Бутони Входа На Автомобилни Аксесоари
 • Новинка

За Chery Tiggo 5 2014 2015 Нова Хромирана Дръжка На Вратата На Колата + Капак На Купата Чаши Тапицерия С Интелигентни Бутони Входа На Автомобилни Аксесоари

48.80 BGN 34.00

Новиот Chrome Автомобил Врата Се Справи Со Чаша Сад Покрие Намали За Chery Tiggo 5 2014 Година 2015 ГодинаПроизводот : Нови Хром Автомобил Врата Се Справи Со Капак Намали За Chery Tiggo 5 2014 Година 2015 ГодинаМатеријал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изгледКомпатибилност : За Chery Tiggo 5 2014 2015 година ( со паметни влез копчиња )Пакетот Вклучува : Сет од 12 КомпјутериКарактеристики : 100% Сосема Нов & Најдобар КвалитетХром Маска3 M Авто селотејп ВклучениЛесен ПилингNСтап ИнсталацијаНема сечење Или Дупчење ПотребниЗабелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана...

12 бр прозоречни корнизи без Пилар за BMW 2 series Gran Tourer F46 15-18
 • Новинка

12 бр прозоречни корнизи без Пилар за BMW 2 series Gran Tourer F46 15-18

BGN 283.02

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.

Делото штепсельной вилици двигателя от въглеродни влакна за Supra 1JZ аксесоари за полагане на автомобили
 • Новинка

Делото штепсельной вилици двигателя от въглеродни влакна за Supra 1JZ аксесоари за полагане на автомобили

BGN 268.80

Карбонски Влакна Мотор Plug Покритие За Супра 1 JZ Автомобил Стил ДодатоциСОВЕТИ ЗА МАТЕРИЈАЛ : Објектот материјал што е опишано во точка цртичкаАко објектот е FRP стаклени влакна, тоа е онобоен, бараат премиерот и бојата пред да инсталиратеАко објектот е на карбонски влакна, тоа е сјајни ув заштитен со 3 K twill ткаатАко објектот е мат карбонски влакна, тоа е мат завршиАко објектот е ABS, тоа е пластика и може да се инсталира директноСОВЕТИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Карбонски влакна производ е човековите занаетчиски предмет, ве молиме овозможи некои разлика споредуваат со машина за производотFRP стаклени влакна производ е полуготови објект, бара подготвуваат & боја пред опремени, гребнатини & заеднички lins не е квалитет прашањеСите предмети ние испрати gurantee 100% сосема нов, не се користи и во добра qualitСите предмети се recommand опремени со професионален body shop за најдобар резултатВе молиме да НАПРАВИТЕ тест fitment пред да ја инсталирате на вашиот автомобил.

Държач на батерията, за да Benz S Class Smart Card Remote Key 5 бр. / лот
 • Новинка

Държач на батерията, за да Benz S Class Smart Card Remote Key 5 бр. / лот

52.00 BGN 47.00

Батеријата Држачот За Benz SКласа Smart Картичка Далечински Копче 5 PCS / многуАко ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса...

1 бр. лява страна на колата предна броня противотуманная фаровете за покриване на противотуманная фаровете панел с отвор за Suzuki Alto 2009-2017
 • Новинка

1 бр. лява страна на колата предна броня противотуманная фаровете за покриване на противотуманная фаровете панел с отвор за Suzuki Alto 2009-2017

20.78 BGN 19.00

1 Pcs Левата Страна Автомобил Предниот Браник Магла Светилка Покрие Магла Светлина Рамки Со Дупка За Suzuki Alto 20092017За Suzuki Alto 20092017Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...