Автомобил-стил no Signal Antenna Cover Case за Lexus ES240 GS460 ES250 RX350 330 CT200H CT DS LX LS IS ES RX GS GX-Series

Автомобил-стил no Signal Antenna Cover Case за Lexus ES240 GS460 ES250 RX350 330 CT200H CT DS LX LS IS ES RX GS GX-Series

BGN 7.98

Брой продукти

1.Спецификации : Забелешка :
-овој објект нема антена сигнал без било каква функција Нема Прием Функција, за декорација цел само .
-Овој објект е само за автомобил декорација не се вистински антена.
-само се вклопуваат без оригинални антена автомобил,ако вашиот автомобил се сигнал антена,ве молиме да не купите овој производ!!! Fitment : Одговара За оригиналниот автомобил без антена Состојба : 100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Боја : бела/црна/сива/сребрена/црвена Декоративни Антена, погоден за повеќето автомобили, па боја може да биде имаат мала разлика во споредба со оригиналната боја на вашиот автомобил, Ако навистина се грижат за боја разлика, ве молиме да не купи. Материјал : висок квалитет ABS Лак Пакет се Вклучени : 1pcs само -.Ова е декорација дел на вашиот автомобил,дозволете му на вашиот автомобил повеќе брилијантен. -.Селотејп База,Лесно се Држи на Инсталација/Не Дупчење Потребни,само чиста и сува вашиот автомобил,се држи на перка на површината. -.Стил : Ајкула перка(Ајкула перки, рационализација дизајн го прави автомобилот поубаво.) -Цел : автомобил декорација цел ,Овој објект е само за автомобил декорација не се вистински антена. 2.Димензии (Прибл. ) : Надворешни Големина : L 15.7 cm W 9cm H 6cm (Види слика) ве Молиме потврдете големина пред купување . 3.Инсталација Настава : 1.Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно за Инсталација Без Дупчење Бара Штета 2.Производот користење на двострано лепило се држи цврсто во телото голи метал место . 3.Загревани со фен за коса,ставете сраснување на двојно двострано лента може да биде значително подобрени. Стил : Ајкула перка(Ајкула перки, рационализација дизајн го прави автомобилот поубаво.) 4.Во ладно време, што би подобро топлина на селотејп со фен да Зголемена вискозност. По инсталацијата, притиснете на индикаторот цврсто 3~5 минути за да се обезбеди добар стисок на лепило. Не миење на возилото во три дена. Производ има три различни видови за вас избор,ве молиме изберете кој тип се сакате. Еден тип на слика :
- Б тип на слика : C тип на слика : 2.Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница.


Подробности

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
Тегло На Продукта:
0.08kg
Височина На Продукта:
6cm
Диаметъра На Продукта:
6cm
специални характеристики:
Декоративни
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
търговска марка:
Emaicoca
Модел Година:
ВСИЧКИ
Модел автомобил:
За
Дължина На Продукта:
15.7cm
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Името На Модела:
ZSTX028
Широчина На Елемента:
9cm

Избор на купувачи

Корпус от неръждаема стомана страничната Молдинговая тапицерия на вратите, Хром за Honda Accord 2008-2013
 • Новинка

Корпус от неръждаема стомана страничната Молдинговая тапицерия на вратите, Хром за Honda Accord 2008-2013

BGN 120.00

Телото се врата Страна Калапи намали За Хонда Спогодба 20082013Сет од 4 парчиња како на сликата покажа100% Сосема новНаправен од хром абс материјалЛесен и Брз за инсталација, Автомобилската селотејп е во прилог.

ABS ! Аксесоари За Mercedes-Benz На Smart Fortwo / Forfour 2015 2017 Завъртане На Сигналната Лампа Светлина Bezel Капак Комплект Гарнитури 2 Бр
 • Новинка

ABS ! Аксесоари За Mercedes-Benz На Smart Fortwo / Forfour 2015 2017 Завъртане На Сигналната Лампа Светлина Bezel Капак Комплект Гарнитури 2 Бр

31.20 BGN 26.00

lapetu SКако што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување,Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме!Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Опис на производот Одговара За МерцедесБенц Smart Fortwo / Forfour 2015 2017 Левата рака се Вози Само Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји...

4шт вратата на формоване покритие за Land Rover Discovery 5 2017 аксесоари за оформление на автомобила
 • Новинка

4шт вратата на формоване покритие за Land Rover Discovery 5 2017 аксесоари за оформление на автомобила

217.60 BGN 207.00

4pcs Страна на Вратата Калапи Намали За Land Rover Discovery 5 2017 Додатоци Автомобил СтилПредмет : Страничната Вратничка Калапи Трим Состојба : 100% Сосема нов со opp вреќа во Кутија Материјал : Висок Квалитет на Хром За Land Rover Discovery 2017 Боја : Сребро Лесно се инсталира,назад со двострано лепило Пакет вклучуваат 4 парчиња страна на вратата калапи намали Нашата продавница ќе го испратите на повеќе нов производ

ABS ! Аксесоари за Mercedes-Benz на Smart Fortwo / Forfour 2015 2017 предната противотуманная фаровете bezel капак комплект гарнитури 2 бр
 • Новинка

ABS ! Аксесоари за Mercedes-Benz на Smart Fortwo / Forfour 2015 2017 предната противотуманная фаровете bezel капак комплект гарнитури 2 бр

37.92 BGN 32.00

lapetu SКако што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување,Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме!Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Опис на производот Одговара За МерцедесБенц Smart Fortwo / Forfour 2015 2017 Само Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји...

ЗА ВЪГЛЕРОДНИ ВЛАКНА 08-15 LANCER ES GTS EVOLUTION X 10 JDM ФАРОВЕ ВЕЖДИТЕ, КЛЕПАЧИТЕ
 • Новинка

ЗА ВЪГЛЕРОДНИ ВЛАКНА 08-15 LANCER ES GTS EVOLUTION X 10 JDM ФАРОВЕ ВЕЖДИТЕ, КЛЕПАЧИТЕ

BGN 94.40

ШТО Е ОВА? ЈАГЛЕРОД 0815 LANCER ES GTS ЕВОЛУЦИЈА X ВЕЃИТЕ EYELIDS Одговара за 20082015 Година Lancer Може да се користи на сите Седан вклучувајќи ES, GTS и Еволуција Основната инсталација вештина и мала исправка : Користат двојно страна лента да се инсталира на светлата (не се вклучени) Направени од Вистински Карбонски Влакна во согласност со моделот на Многу мала тежина Површината clearcoat е сјај и мазниМЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧОТ, ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

За Nissan Patrol Armada Infiniti QX56 2017 2018 ABS Chrome делото чистачки на задното стъкло на капака чистачки Завърши 4 бр./компл.
 • Новинка

За Nissan Patrol Armada Infiniti QX56 2017 2018 ABS Chrome делото чистачки на задното стъкло на капака чистачки Завърши 4 бр./компл.

28.78 BGN 24.00

За Nissan Patrol Армада Infiniti QX56 2016 2017 2018 ABS Хром Задните Wiper Покрие Заден Прозорец Wiper Покрие Трим 4pcs / setОбјектот СпецификацијаБренд : TOMEFON Fitment : За Nissan Patrol Армада Infiniti QX56 2016 2017 2018 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 4pcs / set Лесно инсталирање...

Хечбек задна врата на багажника на газ, багажник за Mercedes Benz A150 A160 A170 A180 A200 A220 A250 A45 B150 B160 B170 B180 B200 B220 B250
 • Новинка

Хечбек задна врата на багажника на газ, багажник за Mercedes Benz A150 A160 A170 A180 A200 A220 A250 A45 B150 B160 B170 B180 B200 B220 B250

BGN 24.16

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

Предни и задни брони противоскользящий протектор гвардия 2 елемента за Nissan Qashqai 2014 2015
 • Новинка

Предни и задни брони противоскользящий протектор гвардия 2 елемента за Nissan Qashqai 2014 2015

BGN 256.00

Објектот Fitment : Одговара за Nissan Qashqai 2014 година 2015 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изработен Од ABS ПластикаБоја : како на сликата Iclude : 2 pc / set...

Въглеродни влакна универсален стил задно крило на багажника спойлер за Audi A3 S3 A4 A5 A6 A7 TT опашката за изтегляне Устна крило, спойлер
 • Новинка

Въглеродни влакна универсален стил задно крило на багажника спойлер за Audi A3 S3 A4 A5 A6 A7 TT опашката за изтегляне Устна крило, спойлер

415.98 BGN 395.00

ОБЈЕКТОТ A3 S3 A4 A5 A6 A7 TT СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ УНИВЕРЗАЛЕН СТИЛ FITMENT За Audi A3 A4 A5 A6 A7 TT ГОДИНА СИТЕ ИНСТАЛИРАТЕ ЗАВРТКАFITMENT : Ако не сте сигурни за fitment, pls контактирајте со нас пред понуда.ДАНОК НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ВО ТОЧКА ЦЕНАЗа Европскиот , клиентот може да треба да плаќаат данок ( детални врз основа на фактура вредност)За АМЕРИКА & Австралија , клиентите не треба да плаќа данок како фактура вредност ќе бидат направени помалку од 600 Pls контактирајте со нас ако сакате да имаат пониски фактура вредност.ИСПОРАКА : Обично, таа ги зема околу 47 дена за да се произведе и врши увид...

Въглеродни влакна състезателни багажника Устна спойлер за Mercedes Benz S-Class S350 S400 S450 S500 S550 S63 AMG седан, 4-врати въз основа на 2007-2012
 • Новинка

Въглеродни влакна състезателни багажника Устна спойлер за Mercedes Benz S-Class S350 S400 S450 S500 S550 S63 AMG седан, 4-врати въз основа на 2007-2012

262.94 BGN 226.00

Карбонски влакна Трки Багажникот Усна Спојлер за Мерцедес Benz SКласа S350 S400 S450 S500 S550 S63 AMG Седан Со 4 Врати 20072012Направи Модел Година Трим Мотор На МерцедесБенц S350 2012 База Седан 4Вратата Од 3,5 L 3498 CC 213 Cu...

1 чифт чисто Нов автомобил предна броня фарове капак на лампата, без дупки LH +RH за Ford Fiesta 2013
 • Новинка

1 чифт чисто Нов автомобил предна броня фарове капак на лампата, без дупки LH +RH за Ford Fiesta 2013

63.97 BGN 58.00

1 Pair Нов Автомобил Предниот Браник Магла Светлина Светилка Покрие Без Дупка LH +RH За Ford Fiesta 2013За Ford Fiesta 2013Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

за VW SEAT IBIZA MII SKODA CITIGO FABIA (5J)SUPERB (3T) който има ключалки на крилото на замъка левите AMAROK PASSAT CC, SCIROCCO, TIGUAN Up
 • Новинка

за VW SEAT IBIZA MII SKODA CITIGO FABIA (5J)SUPERB (3T) който има ключалки на крилото на замъка левите AMAROK PASSAT CC, SCIROCCO, TIGUAN Up

64.00 BGN 51.00

на задното десноза СЕДИШТЕ : IBIZA (6 J)(20082012)IBIZA (6 J)(2012)MII (2011)за "ШКОДА" : CITIGO (2011)FABIA (5 J)(20072010)FABIA (5 J)(2010)ВРВЕН (3 T)(20082013)ВРВЕН (3 T)(2013)за "ФОЛКСВАГЕН" : AMAROK (2 H)(2013)CC (3 C)(2012)PASSAT CC (3 C)(20082012)TIGUAN (5 N)(2011)UP! (АА)(2011)Referencias : 5 N0839016 A 5 N0839016 A 5 N0839016 E 5 N0839016 E 5 N0839016 F 5 N0839016 E 5 N0839016 F 5 N0839016 G 6 J0839016 A 6 J0839016 B 6 J0839016 D 6 J0839016 E 6 J0839016 F 1 S4839016 B 1 S4839016 C

За Volkswagen VW Teramont Atlas 2017 2018 неръждаема стомана задна броня протектор панел защитна лента оформление на автомобила 2 бр.
 • Новинка

За Volkswagen VW Teramont Atlas 2017 2018 неръждаема стомана задна броня протектор панел защитна лента оформление на автомобила 2 бр.

73.57 BGN 61.00

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Teramont Атлас 2017 2018 Внатрешниот И Надворешниот Задниот Браник Покрие ТримОпис : Состојба : 100% Сосема нов ...

Автомобил-стил no Signal Antenna Cover Case за HAVAL all Model H3 H5 H6 H7 H8 H8 H9 M4 SC C30 C50
 • Новинка

Автомобил-стил no Signal Antenna Cover Case за HAVAL all Model H3 H5 H6 H7 H8 H8 H9 M4 SC C30 C50

BGN 7.98

1.Спецификации : Забелешка : овој објект нема антена сигнал без било каква функција Нема Прием Функција, за декорација цел само .Овој објект е само за автомобил декорација не се вистински антена.само се вклопуваат без оригинални антена автомобил,ако вашиот автомобил се сигнал антена,ве молиме да не купите овој производ!!! Fitment : Одговара За оригиналниот автомобил без антена Состојба : 100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Боја : бела / црна / сива / сребрена / црвена Декоративни Антена, погоден за повеќето автомобили, па боја може да биде имаат мала разлика во споредба со оригиналната боја на вашиот автомобил, Ако навистина се грижат за боја разлика, ве молиме да не купи...

EAZYZKING Car Door Дяволът Protector калъф за Buick Lacrosse, Regal Excelle GL8 ENCORE Enclave Envision Park Avenue Royaum VERANO
 • Новинка

EAZYZKING Car Door Дяволът Protector калъф за Buick Lacrosse, Regal Excelle GL8 ENCORE Enclave Envision Park Avenue Royaum VERANO

7.98 BGN 6.00

1.Опис на производот : Состојба : Нови 100% (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Боја : Транспарентна или црна,сребрена Материјал : Висок квалитет на флексибилни ПВЦ / карбонски влакна + 3 M селотејп ве Молиме според вашата како избор Објект тип и боја опција Пакет се Вклучени : 4pcs / set или 8pcs / сет за во Автомобил Вратата Стража Налепници за избор...

Въглеродни влакна Устна на предната броня и спойлер на брадичката за Фолксваген VW Golf 6 VI MK6 GTI 2010-2013 стайлинг автомобили
 • Новинка

Въглеродни влакна Устна на предната броня и спойлер на брадичката за Фолксваген VW Golf 6 VI MK6 GTI 2010-2013 стайлинг автомобили

469.02 BGN 427.00

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили ...

За Toyota Prado/FJ150 2010 2011 2012 2013 задната част на превозното средство на заден противотуманный фенер рамка лампи стик стайлинг ABS хромирана капачка тапицерия на части 2 елем
 • Новинка

За Toyota Prado/FJ150 2010 2011 2012 2013 задната част на превозното средство на заден противотуманный фенер рамка лампи стик стайлинг ABS хромирана капачка тапицерия на части 2 елем

37.17 BGN 33.00

1 За НасИмаме Кина базирана компанија направени од авто додатоци специјалисти и хобисти кои биле производство и производство на автоделови и прибор за повеќе од 10 години...