2017 най-новата цифрова камера winait с 5-мегапикселов cmos-сензор и акумулаторна литиево-йонна батерия

2017 най-новата цифрова камера winait с 5-мегапикселов cmos-сензор и акумулаторна литиево-йонна батерия

BGN 159.98

Брой продукти

2017 најнов Дигитален Видео Камера со 5mp cmos сензор и литиум батерија 1. 5.0 mp cmos сензор , max 24mp 2. 3.0" touch дисплеј 3.16 x дигитален зум 4. sd картичка до 64 GB 5. литиум батерија 6. full hd 1080p дигитален видео камера 7. F/3.2,f=7.5 mm, 8. remoter contr ол Производ слики спецификација Фокус Спектар Макро : 15cm~25cm,Нормално : 1.5 м~бесконечност резолуција на Слика формат на Датотека : JPEG,1.3 M/2 MHD/3М/5 M/7 MHD/8 M/10 M/12 M/16М/20 МИЛИОНИ/24 M(Софтвер interpolation) се Движи резолуција формат на Датотека : AVI,VGA/WVGA/720 P/1080 FHD(1080/30 FPS) Зум : 16 X дигитален зум ДИС : ДА LED осветлување : LED,<1.0 M,open/close Баланс на Белата боја : Авто/Сончево/Облачно/Волфрам/Флуоресцентно Изложеност : -2.0 EV~+2.0 EV Само-време на чекање : Затворете/2sec/5sec/10sec Usb порта : USB2.0 Shutter : Електронски shutter Авто моќ-исклучување : Затворете/180sec/300sec/600sec Екран : 3.0 inchs 16 : 9 ЕКРАН на ДОПИР за Авто моќ-НА : YES(Отворете го екранот автоматски, во близина на екранот автоматски да се исклучи) ТВ излез за ТВ : PAL/NTSC HDMI излез : ДА Микрофон : вградените Звучници : вградениот извор на Енергија : Li-ion батерија ,Надворешна батерија Оперативен систем : Win7/XP/Vista/MAC Далечински управувач : YES (далечинскиот управувач е дополнителна опрема) Големина : 128(L)×55(H)×56(W)mm Пакување Детали 1.Единица Тип : дел 2.Пакет Тежина : 1.4 kg 3.Пакет Големина : 21cm x 12cm x 11cm


Подробности

Пакет:
стандарт, макро обектив, да се добави карта-8G, да се добави карта 16G, да се добави карта 32G
Стабилизация На Изображението:
Електронна Стабилизация На Изображението
Формати На Аудио Файлове:
WAV
Тегло:
301g-400g
Номер На Модела:
HDV-F5
Използването на:
Използване У Дома
Функция За Нощно Изстрел:
No
Тип Носител:
Твърд диск / флаш памет
Файлови Формати Филми:
AVI
сензорен екран:
ДА
Допълнителна Функция:
Функцията За Запис На
Оптично Увеличение:
Фиксиран Фокус
Тип:
Преносим
Размер на сензора (инча):
1/2. 88 инча
търговска марка:
Winait
Подкрепа С Висока Разделителна Способност:
1080P (Full HD)
Тип Сензор:
CMOS
Размер На Екрана:
2 - 3
Пиксели:
Още 6 милиона
Тип На Съхранение:
SD карта

Избор на купувачи

Sansnail SQ8 Mini Camera Full HD 1080P запис на глас инфрачервен датчик за движение за нощно виждане DV Digital Small Video Камери
 • Новинка

Sansnail SQ8 Mini Camera Full HD 1080P запис на глас инфрачервен датчик за движение за нощно виждане DV Digital Small Video Камери

57.58 BGN 20.00

Sansnail SQ8 Мини Камера Full HD 1080 P Гласовен Снимач Инфраред Ноќ Визија Сензор за Движење DV Дигитални Мала Видео видео камера Мини HD 1080 P видео камера Мини Камера Компактен дизајн, преносни DV DC, многу добар придружник за одмор, рекреација, професија...

Winait mini USB digital video camera, mini DV support micro sd card kids gift camera безплатна доставка
 • Новинка

Winait mini USB digital video camera, mini DV support micro sd card kids gift camera безплатна доставка

BGN 39.98

Winait мини USB дигитален видео камера, мини DV поддршка на микро sd картичка деца подарок камера бесплатен превозотГлавните Карактеристики желудник Сензор 2 Мега Пиксели CMOS Сензор за Мирна Слика со Резолуција 2048×1536 Видео Резолуција 720 x 480 / 30ftps, Режим на фото / видео / UДиск Формат на Датотека AVI Леќа F2.8 f=3.2 mm USB интерфејс USB2.0/1.1 Микрофон Вграденво Надворешната Меморија Micro SD(ТФ ) Картичка (max до 32 GB) Извор на Енергија вградени во Оперативниот систем Windows 98 SE / 2000 / Me / XP / Vista / WIN 7

Winait 5.0 CMOS сензор 24mp digital video camera DV-F6 full hd 1080p 2.7 TFT LCD screen професионална видеокамера
 • Новинка

Winait 5.0 CMOS сензор 24mp digital video camera DV-F6 full hd 1080p 2.7 TFT LCD screen професионална видеокамера

BGN 92.24

Убав Избор, Ниска цена, со Висок квалитет на Видео Камерата DVF6 24 MP 1080 P 2.7"270 D Ротација TFT LCD Екран на КамератаГлавни карактеристикиFull HD 1080p Max 24 MP мегапиксели Литиум батерија 2.7 инчи ЛЦД Sceen 8 X дигитален зум 270 D ротација 5.0 CMOS СензорСпецификација на производотРаботата режими на Дигитален Видео камера+Дигитална камера CMOS Сензор 5.0 Мега пиксели,max.24.0 Мега пиксели Меморија медиуми SD / SDHC картичка (32 GB Макс) ISO авто,100 / 200 / 400 Леќа F / 3.2,f=7.5 mm Фокус Спектар 1.0 m~бесконечност резолуција на Слика формат на Датотека : JPEG,(FHD2 M,3 M,5 M,8 M,12 M,20 МИЛИОНИ) се Движи резолуција формат на Датотека : AVI,FHD1920 X1080,HD720 P,VGA(640×480) Зум 8 X дигитален зум ЛИЦЕ ФАТИ ДА ДИС ДА LED светло LED,<1.0 M Баланс на Авто / Сончево / Облачно / Волфрам / Флуоресцентно Изложеност 3.0 EV~+3.0 EV Самовреме на чекање блиску / 2sec / 10sec Usb порт USB2.0 авто моќисклучување Блиску / 60sec / 180sec / 300sec / 600sec микрофон Да говорникот Да се Следи екран 2.7 инчен LCD,4 : 3,располагање со 270 степен ротација HDMI излез ДА TV излез PAL / NTSC извор на Енергија liion батерија NP40 Големина 111(Л)×68(В)×41(W)mm Тежина за 280 G Боја црна● / црвена● СертификатиПревозотПроизвод слики

24MP 16X цифрово увеличение безжична видеокамера HDV-F5 full hd 1080p 64GB памет литиева батерия камера
 • Новинка

24MP 16X цифрово увеличение безжична видеокамера HDV-F5 full hd 1080p 64GB памет литиева батерия камера

BGN 158.00

Внимание! Висок квалитет на HDVF5 Дигитални Vedio Камера 24 MP 1080 P 3.0"Touch TFT LCD Екран 5.0 CMOS Сензор Професионална КамераКарактеристики 5.0 CMOS сензор 3.0'touch екран max 24mp мегапиксели поддршка далечински управувач SD картичка до 64 GB 16 X дигитален зум литиум батерија vedio резолуцијата за поддршка 1080 PСпецификација на производот Фокус Спектар Макро : 15cm~25cm,Нормално : 1.5 м~бесконечност резолуција на Слика формат на Датотека : JPEG,1.3 M / 2 MHD / 3М / 5 M / 7 MHD / 8 M / 10 M / 12 M / 16М / 20 МИЛИОНИ / 24 M(Софтвер interpolation) се Движи резолуција формат на Датотека : AVI,VGA / WVGA / 720 P / 1080 FHD(1080 / 30 FPS) Зум : 16 X дигитален зум ДИС : ДА LED осветлување : LED,<1.0 M,open / close Баланс на Белата боја : Авто / Сончево / Облачно / Волфрам / Флуоресцентно Изложеност : 2.0 EV~+2.0 EV Самовреме на чекање : Затворете / 2sec / 5sec / 10sec Usb порта : USB2.0 Shutter : Електронски shutter Авто моќисклучување : Затворете / 180sec / 300sec / 600sec Екран : 3.0 inchs 16 : 9 ЕКРАН на ДОПИР за Авто моќНА : YES(Отворете го екранот автоматски, во близина на екранот автоматски да се исклучи) ТВ излез за ТВ : PAL / NTSC HDMI излез : ДА Микрофон : вградените Звучници : вградениот извор на Енергија : Liion батерија ,Надворешна батерија Оперативен систем : Win7 / XP / Vista / MAC Далечински управувач : YES (далечинскиот управувач е дополнителна опрема) Големина : 128(L)×55(H)×56(W)mmПроизвод сликиСертификатиПревозот

Winait FULL hd 1080P Night vision digital video camera, mini DV max 24 mega pixels digital камери безплатна доставка
 • Новинка

Winait FULL hd 1080P Night vision digital video camera, mini DV max 24 mega pixels digital камери безплатна доставка

BGN 127.98

Winait FULL hd 1080 P Ноќ визија дигитална видео камера, мини DV max 24 мега пиксели дигитална видео камера бесплатен превозотМодел HDV301 STR Сензор 5 MP (MAX interpolation 24mp) Екран 3.0" touch дисплеј Слика Резолуција 24 MP Видео Резолуција 1920*1080 P / 15 FPS,1280*720 / 30 FPS,640*480 / 30 FPS (720p режим е мазна видео 1080p видео режим треба професионални шут, се движат на камерата полека кога се земе видео) Дигитален зум 16 X Оптички зум не Батеријата литиум батерија Надворешната Меморија максимум 32 GB SD Картичка Леќа F=3.2 mm f=7.36 mm Фокус Нормално : 1m~бесконечност (не макро режим, не може да земе слика на многу блиску) Remoter да Wifi нема Ноќ визија да надворешен уред Боја ЦРНА

Max 18mp Digital Compact Camera DC-530A 18MP 8x оптично увеличение литиева батерия камера 1080P Mini DVR с откриване на лица и усмивки
 • Новинка

Max 18mp Digital Compact Camera DC-530A 18MP 8x оптично увеличение литиева батерия камера 1080P Mini DVR с откриване на лица и усмивки

BGN 87.98

Име на производ DC530 A дигитална камера Image sensor 5.0 M CMOS резолуција на Сликата max 18mp Видео резолуција 1080p, 30fps Екран 2.7" TFT LCD екран Зум 8x оптички зум, 8x дигитален зум Изложеност 0.2 EV / +0.2 EV Складирање SD картичка до 32gb макс(не се вклучени) ISO Авто,100,200,400,800,1600 PC интерфејс USB2.0 Напојување литиум батерија Снимање на владата Единечно,континуирано,автотајмерот 2s / 5s / 10ти Антисе тресат нема препознавање на Лице за поддршка препознавање на Насмевка за поддршка на оперативниот СИСТЕМ Windows 2000 / XP / VISTA / MACСлика направена со камератаЗа насWinait Технологии Ltd...

Гореща продажба водоустойчива камера 24MP FHD 5.0 MP CMOS 16x цифрово увеличение професионална цифрова камера камера с двоен дисплей DC-16
 • Новинка

Гореща продажба водоустойчива камера 24MP FHD 5.0 MP CMOS 16x цифрово увеличение професионална цифрова камера камера с двоен дисплей DC-16

BGN 95.98

Топла Продажба Водоотпорен Камера 24 MP FHD 5.0 MP CMOS 16x Дигитален Професионален Дигитален видео камера Камера Со Двоен Екран DC16Карактеристики1...

JCWHCAM IP67 водоустойчив 5 м кабел OTG Micro USB PC Android ендоскоп инспекция бороскоп 7 мм обектив за PC Android смартфон
 • Новинка

JCWHCAM IP67 водоустойчив 5 м кабел OTG Micro USB PC Android ендоскоп инспекция бороскоп 7 мм обектив за PC Android смартфон

22.59 BGN 18.00

Опис : Најновите Пристигнување Модел за Android паметни телефони, може да се земе видео и звук, и на фотографии и видео датотека директно ќе се зачувани во вашиот Android мобилен телефон, целиот процес на снимање проверите, погодно за набљудување и следење на анализа...

Winait 18Mp Преносима цифрова камера HD 720P Mini Камера с 2.7 LCD дисплей 5.0 M CMOS сензор 8X цифрово увеличение Безплатна доставка
 • Новинка

Winait 18Mp Преносима цифрова камера HD 720P Mini Камера с 2.7 LCD дисплей 5.0 M CMOS сензор 8X цифрово увеличение Безплатна доставка

BGN 63.98

Winait 18 Mp Преносни Дигитална Камера HD 720 P Мини Камери Со 2.7" LCD Дисплеј 5.0 M CMOS Сензор 8 X Дигитален Зум Слободен БродФото ефектСпецификацииИме на производ DC530 I дигитална камера Image sensor 5.0 M CMOS резолуција на Сликата max 18mp резолуцијата за Видео HD 720 P Екран 2.7" TFT LCD екран Зум 8x дигитален зум Изложување 3 EV / +3 EV Складирање SD картичка до 32gb макс(не се вклучени) ISO Автоматски,100,200,400 PC интерфејс USB2.0 Напојување литиум батерија Снимање на владата Единечно,континуирано,автотајмерот 2s / 5s / 10ти Антисе тресат поддршка за откривање на Лице поддршка препознавање на Насмевка за поддршка на оперативен СИСТЕМ Windows XP / VISTA / 7 / MACКомпанијата ИнформацииWinait Технологии Ltd...

Видеорекордер за нощно виждане преносим 270 градуса въртящ 3.0 инча 1080P 16X увеличение 24MP цифрова видеокамера камера DV
 • Новинка

Видеорекордер за нощно виждане преносим 270 градуса въртящ 3.0 инча 1080P 16X увеличение 24MP цифрова видеокамера камера DV

BGN 127.98

Ноќно Видео Рекордер Преносни 270 степени Rotatable 3.0 Инчен 1080 P 16 X Зум 24 MP Дигитален Видео Камера видео камера DVКарактеристики1...

Безплатна доставка 12mp 8X цифрово приближение цифрова видеокамера HDV-T92 720p 32GB памет 3.0 LCD екран, цифрова камера
 • Новинка

Безплатна доставка 12mp 8X цифрово приближение цифрова видеокамера HDV-T92 720p 32GB памет 3.0 LCD екран, цифрова камера

BGN 109.52

3.0"LTPS LCD Екран дигитален Видео Камера HDVT92 се Соочуваат со Насмевка и Трепка Откривање Двојна Соларни Полнење 12 MP 720 P видео видео камераКарактеристики 3inches TFT екран, SD картичка за поддршка 32 GB Макс 12 MP мегапиксели 8x дигитален зум Литиум Батерија Лицето и препознавање на НасмевкаСпецификација на производот Боја : Црна, Сребрена Резолуција : 12.0 Мега Пиксели Резолуција (Софтвер interpolation) Сензор : 1.3 MP CMOS Сензор Стандард за складирање медиуми SD Картичка ,поддршка до 32 GB SDHC Уште формат на слика : JPG Резолуција : 1280 x 1024, 1 MP 2048 x 1536, 3 MP 2592 x 1944 година, 5 MP,3264 x 2448, 8 MP 4000 x 3000, 12 MP Филм клиповите формат : AVI Резолуција : (320 x 240) QVGA, 30fps / 60fps,(640 x 480) VGA, 30fps / 60fps(848 x 480 P)Д1, 30fps (1280 x 720 P) HD, 30fps ЗУМ : 8 X Дигитален Друга Функција : Бела LED,Аудио Снимање,Вграден Микрофон,Насмевка се Фати Лицето Откривање Око трепка Откривање на Посебна Карактеристика : Dual соларен панел како батерија полнач Екран : 3.0" LTPS TV излез формат : HDMI CTS 1.3 Интерфејс врска : USB2.0 Висока Брзина Јазик поставување на : англиски, Кинески (Поедноставени), Кинески (Традиционалните), француски,Германски, италијански, шпански, руски, турски, португалски,холандски Јапонски, корејски Извор на Енергија : Литиум батерија Соларни recharges струја : 120m A Камера Димензија : 12.4 x x 6.1 6.6 CM ПАКУВАЊЕ:Господар картон треба да се додаде 2 CM кога заземаат Сад, оттука мерење ќе биде 46 x 40.5 x 26 CM Производ слики Превозот

Лесен DVR слънчеви очила камера TF Mini Audio Video Recorder високо качество на Mini DV Video Recorder стилни очила за възрастни
 • Новинка

Лесен DVR слънчеви очила камера TF Mini Audio Video Recorder високо качество на Mini DV Video Recorder стилни очила за възрастни

22.00 BGN 18.00

Светлотежина DVR очила за сонце Камера ТФ Мини Аудио Видео Рекордер Висок Квалитет Mini DV Видео Рекордер Стилски Eyewear За ВозрасниКарактеристики : Тоа е мини DV DVR сонце очила камера аудио видео рекордер...

720P hd digital video camera 12mp 3.0 LTPS дисплей dual solar charging lithium battery pro камери with face smile detection
 • Новинка

720P hd digital video camera 12mp 3.0 LTPS дисплей dual solar charging lithium battery pro камери with face smile detection

BGN 109.52

3.0"LTPS LCD Екран дигитален Видео Камера HDVT92 се Соочуваат со Насмевка и Трепка Откривање Двојна Соларни Полнење 12 MP 720 P видео видео камераКарактеристики 3inches TFT екран, SD картичка за поддршка 32 GB Макс 12 MP мегапиксели 8x дигитален зум Литиум Батерија Лицето и препознавање на НасмевкаСпецификација на производот Боја : Црна, Сребрена Резолуција : 12.0 Мега Пиксели Резолуција (Софтвер interpolation) Сензор : 1.3 MP CMOS Сензор Стандард за складирање медиуми SD Картичка ,поддршка до 32 GB SDHC Уште формат на слика : JPG Резолуција : 1280 x 1024, 1 MP 2048 x 1536, 3 MP 2592 x 1944 година, 5 MP,3264 x 2448, 8 MP 4000 x 3000, 12 MP Филм клиповите формат : AVI Резолуција : (320 x 240) QVGA, 30fps / 60fps,(640 x 480) VGA, 30fps / 60fps(848 x 480 P)Д1, 30fps (1280 x 720 P) HD, 30fps ЗУМ : 8 X Дигитален Друга Функција : Бела LED,Аудио Снимање,Вграден Микрофон,Насмевка се Фати Лицето Откривање Око трепка Откривање на Посебна Карактеристика : Dual соларен панел како батерија полнач Екран : 3.0" LTPS TV излез формат : HDMI CTS 1.3 Интерфејс врска : USB2.0 Висока Брзина Јазик поставување на : англиски, Кинески (Поедноставени), Кинески (Традиционалните), француски,Германски, италијански, шпански, руски, турски, португалски,холандски Јапонски, корејски Извор на Енергија : Литиум батерија Соларни recharges струја : 120m A Камера Димензија : 12.4 x x 6.1 6.6 CM ПАКУВАЊЕ:Господар картон треба да се додаде 2 CM кога заземаат Сад, оттука мерење ќе биде 46 x 40.5 x 26 CM Производ слики Превозот

8X оптично увеличение 4x цифрово увеличение Макс 20mp фотоапарат за еднократна употреба цифров фотоапарат подкрепа за микрофон камера Безплатна доставка
 • Новинка

8X оптично увеличение 4x цифрово увеличение Макс 20mp фотоапарат за еднократна употреба цифров фотоапарат подкрепа за микрофон камера Безплатна доставка

BGN 95.98

8 X оптички Зум 4x дигитален зум Max 20mp фотоапарат за Еднократна употреба Дигитална Камера Поддршка Микрофон, видео камера Видео FreeshippingГлавни карактеристикиMAX.20 Mega пиксели , 5 MP CMOS сензор дигитална камераОткривање на лице, препознавање на насмевка, и антисе тресат8 X оптички зум, 4 X дигитален зум2.7" TFT LCDSD картичка (support32 GB)Опис На ПроизводотСлика Сензор 5.0 Мега пиксели CMOS СензорСлики со Резолуција 4472*3354(15 МИЛИОНИ Во),4000*3000(12 M Во), 3648*2736(10 M Во), 3264*2448(8 MP), 3648*2048(7 MP) HD,2592*1944(5 MP), 2048*1536(3 MP), 1920*1080 (2М) HD,640 *480(VGA)Видео Резолуција 320 *240(30fps),640 *480(30fps)LCD Екран 2.7" TFTВнатрешна Меморија 32 MB НПДНадворешни Мемориска SD картичка (до 32 GB)Моќ за контрола на 60тите години,120s,180sЛеќа f=6.018mm, F3.05.5Зум 5 X оптички зум , 4 X дигитален зумИзложеност 3.0 EV~+3.0 EVЦрнобелиот баланс Автоматски / дневна светлина / Облачно / Блескаво / ФлуоресцентноScene Auto / Ноќен Портрет / Ноќ Сценографијата / Портрет / Сценографијата / Sport / Партија / Плажа / Висока ЧувствителностАвтоТајмер за ИСКЛУЧУВАЊЕ / 2 сек / 5 сек / 10 дик одложувањеФормати на датотеки JPEG(за Мирна Слика) / AVI(Видео)TV Out / AV НАДВОР YESФлеш ДАМикрофон YESPict Bridge ДАДругите за откривање на Лице, препознавање на насмевка и антисе тресат.Интерфејс USB 2.0Барања систем Windows 2000 / XP / VISTA / MACДодатоци USB кабел, CDROM ,прирачник за Корисникот,врвка за околу рака, торбичка, Liion батерија,напојување адаптерМоќ Батерија Liion батеријаРаботна температура 040 ℃MEAS(cm) 9.9*6.0*2.0Камерата (g) / компјутери 130gДодатоци : USB кабел, упатство,врвка за околу рака, торбичка, Liion батерија,напојување адаптерПроизвод СликиВистински ПроизводиКомпанијата ИнформацииОснована во 1999 година, Winait Технологии Ограничена е симбол за дигитални производи и електроника на глобално ниво...

Инфрачервена нощен помещение гореща продажба на цифрова камера с режим на автоспуска забавяне
 • Новинка

Инфрачервена нощен помещение гореща продажба на цифрова камера с режим на автоспуска забавяне

BGN 127.98

Макс 24million пиксели resolutio дигитален видео камера со инфрацрвен nightshotГолемина на слика 6000 x 4500 24million пиксели резолуција 5120 x 3840 20million пиксели резолуција 5120 x 3840 16million пиксели резолуција 4608 x 3472 12million пиксели резолуција 4000 x 3000 8million пиксели резолуција 3264 x2448 5million 2592 x 1944 пиксели резолуција 3million пиксели резолуција 2048 X 1536 1 милион пиксели резолуција на Видео Формат 1280*960 Full highформат, резолуција 1920x1080 Висока резолуција формат 1280x720 Медиумрезолуција формат на квалитетот на Сликата 640 X480 најдобар квалитет на сликата парична Казна Малку подобар квалитет на сликата Нормално општиот квалитет на сликата Photometry Режим Централна Photometry Кога премерување, ве молиме предмет на централната зона Мултипремерување на самото место Кога премерување, предмет на мултина самото место Премерување на самото Место Предмет на самото место кога премерување Белиот Баланс Автоматски со Користење на автоматски баланс на белата боја, кој е погоден за повеќето услови на дневна светлина, Соодветна за летно средина Брзината на Небото Погоден за брзината на небото Флуоресцентна Светилка Погоден за флуоресцентна светилка средина Волфрам Светилка Погоден за волфрам светилка средина Изложеност EV вредност + / Користете лево и десно копчиња за да ја прилагодите компензацијата на експозицијата Снимање на Владата Блиску Употреба на заеднички единствен режим на снимање 2s Употреба на 2второ одложување на автотајмерот режим на 10ти Користите 10вториот одложувања self timer режим на Континуирано Снимање Континуирано Снимање Специјални Ефекти Нормално Нормален Ефект Црно и Бело Црно и Бело Ефект Гроздобер Гроздобер Ефект Негативни Филм Негативен Ефект Црвено Црвеникава Ефект Зелена Зеленкаста Ефект Сина, Сина Ефект Datemark Затворање Затворање на Датум / Време Отпечатени на Документот Датум При фотографирање / снимање на видео, на денот ќе бидат печатени на ниско десното копче на документот...

5M Mini 6 LED Inspection Camera 7 мм обектив 67 градуса Водоустойчив ендоскоп с USB кабел за вътрешно разглеждане на тръбите оборудване
 • Новинка

5M Mini 6 LED Inspection Camera 7 мм обектив 67 градуса Водоустойчив ендоскоп с USB кабел за вътрешно разглеждане на тръбите оборудване

22.91 BGN 17.00

Соодветен за употреба во геодетски цевки,опрема,мебел за инсталација,подводни гледање,делови собранието,градилишта,работилници,лабаратории,образование,дивиот свет надзор,автомобил одржување и поправка,е тешко да се постигнеобласти,итн.6pcs LED светлината може да се постигне поголемиот дел на области,да ги прошири своите раце и очи.убава и стилски изглед и лесно операција,и се врти светла илиoff (исклучено).Спецификација : Модел Бр...

95% нов тест OK оригиналния обектив HXR-NX3 без CCD за SON HXR-NX3 ZOOM nx3 Camera LENS repair parts
 • Новинка

95% нов тест OK оригиналния обектив HXR-NX3 без CCD за SON HXR-NX3 ZOOM nx3 Camera LENS repair parts

BGN 240.00

95% НОВ тест OK оригинални HXRNX3 ЛЕЌА НЕ CCD за СИН HXRNX3 ЗУМ NX3 ЛЕЌИ на Камерата поправка деловиНие сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации : SKYPE ; chinaszsnsWe Chat : xy449836602QQ : 449836602