Безплатна доставка нов модул BSM100GB120DN2K

Безплатна доставка нов модул BSM100GB120DN2K

BGN 41.00
-5 %
BGN 43.20

Брой продукти

Опис На Производот


Подробности

Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
SHIJIE
Съвместим:
Игрова Конзола
is_customized:
YES

Избор на купувачи

Безплатна доставка метален корпус тип 18v 300w захранване 18 волта 300 W ДЗПО трансформатор
 • Новинка

Безплатна доставка метален корпус тип 18v 300w захранване 18 волта 300 W ДЗПО трансформатор

68.78 BGN 65.00

Бесплатен превозот Метал случај тип 18v 300w напојување 18 volt 300 вати SMPS Трансформатор.Карактеристики : AC Влез : 110 / 220 V±15% DC Излез : 18 V Моќност : 300 W Школка Материјал : Метал случај / Алуминиум случај Безбедност на Усогласеност : CE Висока ценаефикасен, сигурност со стандардите за индустријата Изграденаво текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита Работна Температура : 0~40 C Температура на Чување : 20~60 C Амбиентниот Влажност : 0~95% НеКондензацијаПакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

1pcs* съвсем нов J1900 SR1UT CPU BGA
 • Новинка

1pcs* съвсем нов J1900 SR1UT CPU BGA

BGN 40.80

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

1 бр. нов стъпка надолу захранващо напрежение на модула конвертор 200 W 8A DC-DC 4 в-40 1.25 в-36 в
 • Новинка

1 бр. нов стъпка надолу захранващо напрежение на модула конвертор 200 W 8A DC-DC 4 в-40 1.25 в-36 в

8.24 BGN 5.00

BI0002638Спецификација : Бренд новиДимензии : прибл 614127mmНапон регулирање на режим : PWM модулацијаВлезен напон : DC440 VИзлезен напон : DC1.2536 VМаксимална излезна струја : 8 AMax моќност : 200 WКонверзија ефикасност : 94%Префрлување фреквенција : 180 KHZОвој производ ги користи XL4016 switch вид регулатор на напон чип, со MBR10200 двојно rectifier, максимален влезен до 40 V, излезниот напон 1.25~36 V континуирано прилагодливиСо Текот тековната заштита, во Текот температура заштита, Краток спој заштитаПанел Монтажа : Вежба дупки во Панел 7mmПродолжен potentiometer рачкаЗаклучување со завртки ракав горниот knobПакет се вклучени : 1 x чекор надолу напон моќ модулAnswer : ___________________________ Note : Кога се постигне максимална излезна струја 8 A, треба да додадете фан...

Безплатна доставка MC9S12DG128CFUE 1L59W MC9S12DG128
 • Новинка

Безплатна доставка MC9S12DG128CFUE 1L59W MC9S12DG128

25.41 BGN 24.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

AP3216 ALS PS Sensor цифров сензор за околната светлина сензор за близост нова
 • Новинка

AP3216 ALS PS Sensor цифров сензор за околната светлина сензор за близост нова

BGN 3.41

На AP3216 C е интегриран ЛАС & PS модул, кој вклучува дигитални амбиентниот light sensor [ЛАС], сензор за близина [КС], и IR LED, во еден пакет.Овој уред обезбедува повеќе се стекнат со линеарна функција на одговор во текот на динамички опсег 365 / 1460 / 5840 / 23360 и е многу погоден за апликации под чисто стакло или потемни стакло.Близината функција се насочени конкретно кон близина на поле примена и ќе го открие надворешни објект со едноставно да се конфигурираат зона контролирани од страна на матичните книги...

Mosleader 50шт MBRF20100CT TO-220F MBRF20100C TO220F MBRF20100 20100 високо качество Шоттки
 • Новинка

Mosleader 50шт MBRF20100CT TO-220F MBRF20100C TO220F MBRF20100 20100 високо качество Шоттки

BGN 12.61

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !Бидејќи се плаши од висок товар ,товарни не содржи електронска цевка ,ако ви треба цевка , ве молиме контактирајте со нас слободно !

Ipega PG-9076 3-in-1 Wireless Bluetooth Gamepad With 2.4 G Wireless Bluetooth Receiver For Android, iOS, Windows System And For PS3
 • Новинка

Ipega PG-9076 3-in-1 Wireless Bluetooth Gamepad With 2.4 G Wireless Bluetooth Receiver For Android, iOS, Windows System And For PS3

BGN 39.18

Ipega СТР9076 3во1 Безжична Bluetooth Gamepad Со 2.4 G Безжична Bluetooth Примачот За Android, i OS Систем Windows И За PS3Карактеристики : Bluetooth од 2.4 G безжична верзија за вас да се игра игри за слободни од кабел ограничување...

Доставки. minpro100e програмист BIOS SPI FLASH 24/25/95 USB-памет
 • Новинка

Доставки. minpro100e програмист BIOS SPI FLASH 24/25/95 USB-памет

16.45 BGN 16.00

Опис : 1 користење на 50 M USB2.0 висока брзина MCU интегрирани USB2.0 пренос на податоци интерфејс 2 систем, обезбеди горење брзина 3 поддршка за широк спектар на чипови, вклучувајќи најчесто се користи 25 ФЛЕШ SPI, 24 EEPROM, 25 EEPROM, 95 EEPROM, 4 совршен функција на домаќин компјутер програмски софтвер, полн со Кинески хуманистички операција интерфејс 5 поддршка чипови избрише, пишување, проверете автоматско снимање 6 независни боја кутија за пакување, благородна 7 автоматска идентификација на 2425 горење чип капацитет 8 горење напон автоматско префрлување, поддршка 3.3 V 5 V чип горење напон 9 совршен хардвер систем и фирмверот протокол, и алгоритам е целосно имплементиран од страна на софтвер...

Черен 2 в 1 безжично дистанционно управление за Nintendo Wii вграден Motion Plus Nunchuk с противоударным силикон корпус контролер
 • Новинка

Черен 2 в 1 безжично дистанционно управление за Nintendo Wii вграден Motion Plus Nunchuk с противоударным силикон корпус контролер

BGN 24.62

Црна 2 во 1 Безжичен Далечински Контролер За Nintendo Wii Изграден во Движење Плус Nunchuk Со Shockproof Силикони Случај КонтролерКарактеристики : * Име : 2 во 1 Движење Плус Далечински Контролер За Wii* Боја : Црна* Големина : 16* 5.5* 3cm* Должина на рачниот Зглоб Лента : Прибл...

200ШТ BC847B BC847 TRANS NPN GP 100MA 45V SOT23
 • Новинка

200ШТ BC847B BC847 TRANS NPN GP 100MA 45V SOT23

BGN 5.60

BC847 BДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Mosleader STPS30M120STN TO220 50шт STPS30M120 30M120 мощност токоизправител Шоттки високо качество
 • Новинка

Mosleader STPS30M120STN TO220 50шт STPS30M120 30M120 мощност токоизправител Шоттки високо качество

BGN 27.20

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !Товарни не ги содржат електронски цевки,Ако треба цевки,ве молиме контактирајте со нас слободно !

Безплатна доставка 30442
 • Новинка

Безплатна доставка 30442

25.41 BGN 24.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...