Aoweziic 2017+ чисто нов внесен оригинален IRFZ34NPBF IRFZ34N TO-220 bobi fifi източник на захранване MOS аксесоари за заваряване на тръби 29А 55V

Aoweziic 2017+ чисто нов внесен оригинален IRFZ34NPBF IRFZ34N TO-220 bobi fifi източник на захранване MOS аксесоари за заваряване на тръби 29А 55V

BGN 10.40

Брой продуктиПодробности

търговска марка:
Aoweziic
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Номер На Модела:
IRFZ34NPBF
Работна Температура:
Международен стандарт
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
Тип:
Автомобил с IC
Приложение:
компютър
подаване на напрежение:
Международен стандарт
Номер На Модела:
IRFZ34NPBF
Състояние:
НОВО
is_customized:
Yes
Съвместим:
Игрова Конзола

Избор на купувачи

200ШТ BC847B BC847 TRANS NPN GP 100MA 45V SOT23
  • Новинка

200ШТ BC847B BC847 TRANS NPN GP 100MA 45V SOT23

BGN 5.60

BC847 BДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

PS4 Slim / Pro ултра тънък кабел за зареждане на радиатора вертикална поставка охлаждащ вентилатор двойно контролер зарядно устройство станция хъб+Капачка за PS4 Slim Pro
  • Новинка

PS4 Slim / Pro ултра тънък кабел за зареждане на радиатора вертикална поставка охлаждащ вентилатор двойно контролер зарядно устройство станция хъб+Капачка за PS4 Slim Pro

BGN 28.77

Опис на производотЗа нашите Вертикална Стојат (Само одговара на PS4 Про и PS4 Тенок Конзола) : 1.Специјално Дизајнирани.Совршено да се вклопи во PS4 Про и PS4 Тенок Конзола САМО (Не за редовни PS4).2.Совршен Систем За Ладење3100 RPN Моќен двојна ладење фанови...

Един изход DC 25 W 12 волта 2.1 ампера импулсно захранване AC / DC 25 W 12V 2.1 A промишлен трансформатор
  • Новинка

Един изход DC 25 W 12 волта 2.1 ампера импулсно захранване AC / DC 25 W 12V 2.1 A промишлен трансформатор

31.30 BGN 30.00

Единствен Излез DC 25 вати 12 volt 2.1 amp префрлување напојување AC / DC 25w 12 V 2.1 НА индустриски трансформатор.Карактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Безплатна доставка метален корпус тип 18v 300w захранване 18 волта 300 W ДЗПО трансформатор
  • Новинка

Безплатна доставка метален корпус тип 18v 300w захранване 18 волта 300 W ДЗПО трансформатор

68.78 BGN 65.00

Бесплатен превозот Метал случај тип 18v 300w напојување 18 volt 300 вати SMPS Трансформатор.Карактеристики : AC Влез : 110 / 220 V±15% DC Излез : 18 V Моќност : 300 W Школка Материјал : Метал случај / Алуминиум случај Безбедност на Усогласеност : CE Висока ценаефикасен, сигурност со стандардите за индустријата Изграденаво текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита Работна Температура : 0~40 C Температура на Чување : 20~60 C Амбиентниот Влажност : 0~95% НеКондензацијаПакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

AP3216 ALS PS Sensor цифров сензор за околната светлина сензор за близост нова
  • Новинка

AP3216 ALS PS Sensor цифров сензор за околната светлина сензор за близост нова

BGN 3.41

На AP3216 C е интегриран ЛАС & PS модул, кој вклучува дигитални амбиентниот light sensor [ЛАС], сензор за близина [КС], и IR LED, во еден пакет.Овој уред обезбедува повеќе се стекнат со линеарна функција на одговор во текот на динамички опсег 365 / 1460 / 5840 / 23360 и е многу погоден за апликации под чисто стакло или потемни стакло.Близината функција се насочени конкретно кон близина на поле примена и ќе го открие надворешни објект со едноставно да се конфигурираат зона контролирани од страна на матичните книги...

2,8-инчов TFT LCD дисплей с touch screen модул + UNO R3 Development Board + USB кабел съвместим с UNO
  • Новинка

2,8-инчов TFT LCD дисплей с touch screen модул + UNO R3 Development Board + USB кабел съвместим с UNO

23.20 BGN 22.00

1 за 2,8 инчен tft lcd дисплеј (со екран на допир панел) 2 контролор : r61505 ili9325 3 320 x 240 резолуција 4 sd слот 5 од usb автобус моќ или 9v батерија suply 6 може да биде директно вклучен на и со други компатибилни одбори 7 понуда на екранот, допрете го и складирање функција на одборот ги Обезбеди следните информации : 1 lcd контролер datasheet 2 тест код 3 sch (pdf) Референци : Библиотека и Datasheet Пакет се Вклучени : 1×2.8 Инчен LCD Екран од Модулот со допир за да го заклучите1×УНО Р3 Развој Одбор со usb кабел

Ipega PG-9076 3-in-1 Wireless Bluetooth Gamepad With 2.4 G Wireless Bluetooth Receiver For Android, iOS, Windows System And For PS3
  • Новинка

Ipega PG-9076 3-in-1 Wireless Bluetooth Gamepad With 2.4 G Wireless Bluetooth Receiver For Android, iOS, Windows System And For PS3

BGN 39.18

Ipega СТР9076 3во1 Безжична Bluetooth Gamepad Со 2.4 G Безжична Bluetooth Примачот За Android, i OS Систем Windows И За PS3Карактеристики : Bluetooth од 2.4 G безжична верзија за вас да се игра игри за слободни од кабел ограничување...