Aoweziic 2017+ чисто нов внесен оригинален fqa11n90c 11N90 TO-247 поле MOS транзистор фитинги 11A 900V

Aoweziic 2017+ чисто нов внесен оригинален fqa11n90c 11N90 TO-247 поле MOS транзистор фитинги 11A 900V

BGN 23.20

Брой продуктиПодробности

търговска марка:
Aoweziic
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Номер На Модела:
FQA11N90C
Работна Температура:
Международен стандарт
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
Тип:
Автомобил с IC
Приложение:
компютър
подаване на напрежение:
Международен стандарт
Номер На Модела:
FQA11N90C
Състояние:
НОВО
is_customized:
Yes
Съвместим:
Игрова Конзола

Избор на купувачи

Безплатна доставка MPC8321 MPC8321CVRAFDC
  • Новинка

Безплатна доставка MPC8321 MPC8321CVRAFDC

36.61 BGN 35.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Mosleader STPS2030CT TO220 50шт stps2030c stps2030 schottky изправяне с високо качество
  • Новинка

Mosleader STPS2030CT TO220 50шт stps2030c stps2030 schottky изправяне с високо качество

BGN 20.77

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

100шт AOD206 D206 TO-252 SMD
  • Новинка

100шт AOD206 D206 TO-252 SMD

BGN 23.84

Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбедисо еденстоп шопинг услуга.

Mosleader NTF3055L108 SOT223 100шт NTF3055 3055 N-channel 60V 3A Datasheet вътре високо качество
  • Новинка

Mosleader NTF3055L108 SOT223 100шт NTF3055 3055 N-channel 60V 3A Datasheet вътре високо качество

BGN 30.38

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !