Безплатна доставка Cameye 48V DC 0.5 A POE инжектор за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ POE IP камера POE комутатор Ethernet адаптер EU/UK/US / AU plug по избор

Безплатна доставка Cameye 48V DC 0.5 A POE инжектор за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ POE IP камера POE комутатор Ethernet адаптер EU/UK/US / AU plug по избор

BGN 7.00
-12 %
BGN 7.98

Брой продукти

Бесплатен Превозот Cameye 48 V DC 0.5 НА РОЕ Инјектор за видео надзор РОЕ IP Камера РОЕ Ethernet Switch Адаптер ЕУ/велика БРИТАНИЈА/САД/AU plug Факултативна


Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
ШТЕПСЕЛЬНАЯ ВИЛИЦА САЩ, ШТЕПСЕЛЬНАЯ ВИЛИЦА ЕС, ШТЕПСЕЛЬНАЯ ВИЛИЦА AU, ШТЕПСЕЛЬНАЯ ВИЛИЦА ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
Номер На Модела:
POE-A 24 W
търговска марка:
търсачка
Име на продукта:
poe адаптер
Тип Штепсельной Вилици:
стенни вилица
Напрежение:
DC 48V
текущата:
0,5 и
Приложения:
IP камери
Нето тегло:
95g / pc
Мъжки:
САЩ/ЕС/АС/Великобритания по избор
Честота:
50/60 Hz

Избор на купувачи

MOOL 12V DC 10A 18 CH ch кутия захранващ блок за камери за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ
 • Новинка

MOOL 12V DC 10A 18 CH ch кутия захранващ блок за камери за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ

BGN 67.74

100% Сосема Нов.Материјал : ЖелезоБоја : Сива Боја БелаГолемина : 31 x 20 x 5cm / 12.1 x 7.9 x 2inch (L x W x H)Канал : 18Напон : DC 12 VЕлектрична Струја : 10 AТип на : DC Моќност Конектори КутијаСе Користи За : Безбедносната КамераИнсталирајте Место : ЅидПрофесионални Напојување.Поединечно ги спои излези.Шарки lockable комплет.Пред монтирани статус на LED.Безбедност кафез заштитени трансформатор.Пакет Содржина : 1 x DC Моќ Конектор Кутија1 x Pack Додатоци2 x КлучевиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

PTZ 355 Dgree IP Camera Wifi HD 720P Wireless Baby Monitor 1MP P2P Support Remote Control IR-Cut Security Surveillance ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Cam
 • Новинка

PTZ 355 Dgree IP Camera Wifi HD 720P Wireless Baby Monitor 1MP P2P Support Remote Control IR-Cut Security Surveillance ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Cam

61.92 BGN 50.00

Со цел да се обезбеди подобар производ, производ карактеристики и изглед ќе бидат малку различни, целокупната функција на истиот, ако постои некоја голема промена, ние ќе ги ажурира на производот на страницата со детали, ве молиме пријатели увери купување.

CL1-GSM безжично дистанционно управление, GSM & SMS Smart Switch гнездо за домашна сигурност порта бариера затвор гаражни врати отварачка
 • Новинка

CL1-GSM безжично дистанционно управление, GSM & SMS Smart Switch гнездо за домашна сигурност порта бариера затвор гаражни врати отварачка

56.00 BGN 52.00

започнетекрајотОпис : CL1GSM Безжичен Далечински Контролер GSM & SMS Smart Home Security System се Префрлите Портата Бариера Shutter Гаража Врата и Вратата настроенатаКарактеристики & Апликации : 1...

Безжична домашна сигурност фалшива камера имитированное видеонаблюдение вътрешно / външно наблюдение Фалшив IR led фалшива куполна камера
 • Новинка

Безжична домашна сигурност фалшива камера имитированное видеонаблюдение вътрешно / външно наблюдение Фалшив IR led фалшива куполна камера

9.58 BGN 6.00

Материјал : ABS •Крај на Боја : Црна обоени пластични домување, транспарентна пластика капак •Единица N.W...

AHD HD борда камера за наблюдение air head interface пътници / товари на борда на мониторинг
 • Новинка

AHD HD борда камера за наблюдение air head interface пътници / товари на борда на мониторинг

67.20 BGN 64.00

Пред приказ на камерата (вграден глас)(LSZ AP833 CМОЈОТ)​Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm

MoGood Multi-language NVR 4ch 1080P IP камера поддръжка ONVIF поддръжка на английски/руски/ френски/испански 20 езици
 • Новинка

MoGood Multi-language NVR 4ch 1080P IP камера поддръжка ONVIF поддръжка на английски/руски/ френски/испански 20 езици

BGN 64.00

Аудио и Видео внесување : Network видео влезот : 4 CH мрежа видео, Поддршка ONVIF Аудио и Видео излез : VGA излез : 1 CH,резолуција : 1024x768 / 60 Hz,1280x720 / 60 Hz,1280 x 1024 / 60 Hz,1920x1080 / 60 Hz HDMI излез : 1 CH,резолуција : 1024x768 / 60 Hz,1280x720 / 60 Hz,1280 x 1024 / 60 Hz,1920x1080 / 60 Hz BNC излез : 1 CH Аудио кодирање параметри : Видео Компресија стандард, H...

HQCAM Super Mini с аудио резолюция Sony Ccd 480Tvl Mini Camera MINI Camera е с отделна камера-вграден микрофон
 • Новинка

HQCAM Super Mini с аудио резолюция Sony Ccd 480Tvl Mini Camera MINI Camera е с отделна камера-вграден микрофон

40.00 BGN 36.00

Карактеристики На Камерата : Слика Сензор : 1 / 3" Sony HAD CCDХоризонтална Резолуција : 480 TVLМин Осветлување : 0.1 Лукс (F1.2) / 0 Лукс За IRСигнал Систем : NTSC / PALЛеќи на камерата : 3.7 mmКамерата Тип : ВнатрешнаМонтажа : Ѕид / CellНапојување : DC12 V / 75 MAСпецификација На Камерата : Сигнал Систем NTSC ПАЛ Image Sensor SONY боја CCD Систем за Синхронизација со 2 : 1 Interlace Ефективни Пиксели Број 512(H) 492(V)512(H) 582(V) Хоризонтална Резолуција 420 TV Lines Електронски Shutter 1 / 60(1 / 50)1 / 100000 Sec Видео Излез 1x BNC Гама Корекција 0.45 S / N Сооднос Повеќе од 52d B (AGC Исклучен) Леќа 49mm Ротирачкифокусна Водоотпорен Леќа Sync Систем на Внатрешни, Л Л Мин...

Безплатна доставка Full HD 1080P CMOS OV2710 mini usb camera, подкрепа за свързване на мобилен телефон
 • Новинка

Безплатна доставка Full HD 1080P CMOS OV2710 mini usb camera, подкрепа за свързване на мобилен телефон

95.17 BGN 90.00

Бесплатен превозот Full HD 1080 P CMOS OV2710 мини USB2.0 висока брзина на дигитален рачен фокус веб Камера Камера кутија индустриски usb камераПакетот вклучува : 1) 1 PC 2mp usb камера со 4mm прирачник се фокусира леќа2) 1 PC 3m usb кабелСпецификација : 2.0 Мегапикселна 1080 P Резолуција на Сензорот 1 / 2.7" CMOS OV2710 1920(H)x1080(V)пиксели / Max...

Super Full HD 8CH 1920P Best Night Vision Security Camera System IR Array Night Vision Bullet ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ 3MP Surveillance Kit
 • Новинка

Super Full HD 8CH 1920P Best Night Vision Security Camera System IR Array Night Vision Bullet ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ 3MP Surveillance Kit

1005.68 BGN 865.00

Систем Карактеристики : Со користење на Високи Перформанси Сензор, 3 MP Full HD 1920 P Слика DVR Рекорд Репродукција Полна 1080 P.Поддршка Движење Откривање На Снимањето На Алармот...

MoGood Multi-language NVR 32ch 960P/720P или 24ch поддръжка на 1080P ONVIF поддръжка на английски/руски / френски/испански 20 езици
 • Новинка

MoGood Multi-language NVR 32ch 960P/720P или 24ch поддръжка на 1080P ONVIF поддръжка на английски/руски / френски/испански 20 езици

BGN 286.40

Аудио и Видео внесување : Network видео внесување : 32 CH 960 P / 720 P или 24 CH 1080 P или 16 CH 3 MP или 8 CH 5 MP мрежа видео, Поддршка ONVIF Аудио и Видео излез : VGA излез : 1 CH,резолуција : 1024x768 / 60 Hz,1280x720 / 60 Hz,1280 x 1024 / 60 Hz,1920x1080 / 60 Hz HDMI излез : 1 CH,резолуција : 1024x768 / 60 Hz,1280x720 / 60 Hz,1280 x 1024 / 60 Hz,1920x1080 / 60 Hz BNC излез : 1 CH, Аудио излез : 1 CH, Аудио кодирање параметри : Видео Компресија стандард, H...

INQMEGA 720P Cloud Storage IP Camera WiFi cam Home Security ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Surveillance Network Camera Night Vision Pan Tilt Baby Monitor
 • Новинка

INQMEGA 720P Cloud Storage IP Camera WiFi cam Home Security ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Surveillance Network Camera Night Vision Pan Tilt Baby Monitor

47.98 BGN 31.00

Мазна Пан и Навалување СледењеКамерата глава се rotatable со 355°пан и 135°навалување на столбот Ќе може да се контролира преку апликација и да се добие убедливо го видите на секоја педа од вашиот целата куќа...

Комплектът подводна камера за риболов с кабел с дълбочина 15 метра и 7-инчов LCD монитор с функция за DVR и экранным меню и здрав алуминиев корпус
 • Новинка

Комплектът подводна камера за риболов с кабел с дълбочина 15 метра и 7-инчов LCD монитор с функция за DVR и экранным меню и здрав алуминиев корпус

411.01 BGN 337.00

Следи спецификација : 1 7" Колор монитор2 следи Вкупно Пиксели : 800(H) X 480(V)3 следи напојување : DC 12 V4...

24 led 5 мм инфрачервени 60 градуса лампи и 850 Нм IR дъска осветител за камери за видеонаблюдение
 • Новинка

24 led 5 мм инфрачервени 60 градуса лампи и 850 Нм IR дъска осветител за камери за видеонаблюдение

8.80 BGN 7.00

Опис : Ова е IR LED одбор за видео надзор безбедносни камериГо замени CCD камера LED одбор за вашиот скршени или истрошени IR LED одборОбезбедува 24 инфраред Led диоди светилки, 5mmОдговара за 3.6 мм, 6mm, 8mm леќаРаботни valtage : 12 V DCПроекција ангел : 60 степениБранова должина : 850 nmРаботата на далечина : 15~20мТежина : 25gПакет се вклучени : 1x 24 Led диоди 5mm Инфраред МО 60 Степени Сијалица За видео надзор Камера1x DC кабелГаранција Термин : Една Година ГаранцијаУслови : 1...

10шт 24 светодиода 5 мм инфрачервени 90 градуса лампи 850nm 24Leds IR дъска осветител за камери за видеонаблюдение
 • Новинка

10шт 24 светодиода 5 мм инфрачервени 90 градуса лампи 850nm 24Leds IR дъска осветител за камери за видеонаблюдение

33.60 BGN 29.00

Опис : Ова е IR LED одбор за видео надзор безбедносни камериГо замени CCD камера LED одбор за вашиот скршени или истрошени IR LED одборОбезбедува 24 инфраред Led диоди светилки, 5mmОдговара за 3.6 мм, 6mm, 8mm леќаРаботни valtage : 12 V DCПроекција ангел : 90 степениБранова должина : 850 nmРаботата на далечина : 15~20мТежина : 25gПакет се вклучени : 10x 24 Led диоди 5mm Инфраред IR 90 Степени Сијалица За видео надзор Камера10x DC кабелГаранција Термин : Една Година ГаранцијаУслови : 1...

HQCAM 5-100mm CS f1. 8 обектив 1/3 Варифокальный увеличение ръчно Модел варио обектив за IP от камери за сигурност, F1.8 CS 1/3 46.18~2.43 градуса
 • Новинка

HQCAM 5-100mm CS f1. 8 обектив 1/3 Варифокальный увеличение ръчно Модел варио обектив за IP от камери за сигурност, F1.8 CS 1/3 46.18~2.43 градуса

67.20 BGN 60.00

Нов 5100mm КС Ф1.8 Леќа 1 / 3" Varifocal зум Прирачник Ирис зум објектив за Безбедност на Камерата за видео надзорФокусна должина : 5100mmFOV : 2.43°46.18°F : Ф1.8Планината : CSПојавување На Чип : 1 / 3"Најблиското Растојание : 0.5 mОперацијата На Владата : Прирачник За Ирис Вид Прирачник Се Фокусира Прирачник За Зумирање

Tmezon HD AHD 4CH 1080P DVR Комплект 4бр 2.0 MP 1080P Bullet Camera Сигурност и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Surveillance System Outdoor Remote View By Phone
 • Новинка

Tmezon HD AHD 4CH 1080P DVR Комплект 4бр 2.0 MP 1080P Bullet Camera Сигурност и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Surveillance System Outdoor Remote View By Phone

346.64 BGN 243.00

DVR Спецификација Поддршка full HD 1080 P видео влезот на Видео Влез / Излез : 4 CH BNC / 1 CH HDMI,1 CH VGA Аудио Влез / Излез : CH 4 РКА / 1 CH РКА Снимање, Репродукција, Копија Резолуција : 1080 P Систем : PAL / NTSC Поддршка Далечинско Следење : Ipad, Iphone, Android, PC Резерви на Владата : Мрежа,Мобилни Хард диск и UДиск, Хард Диск Порт : 1 х 3.5 инчен SATA 2.0,max поддршка 4 TB складирање USB Порта : 3 x USB 2.0 CMS компатибилен со Windows оперативен СИСТЕМ, поддршка максимум 64 windows remote видите...

HD 1080P AHD 1/2. 9 Sony IMX322 + Nvp2441 Starlight Low illumination ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ board camera module ПХБ, обектив ircut кабел
 • Новинка

HD 1080P AHD 1/2. 9 Sony IMX322 + Nvp2441 Starlight Low illumination ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ board camera module ПХБ, обектив ircut кабел

34.40 BGN 29.00

Функција : 1 / 2.9" AHD SONY IMX322 +NVP2441 CMOS Senor Starlight Ниско осветлување модул;Видео Резолуција : 1920*1080;Напредни Y / C сигнал поделба технологија, аналогни филтрирање технологија и 3 D технологија за намалување на шумот;NTSC&ДРУГАР во една, AHDH, AHDM, 960 H режим на 3војас, се Префрлат слободно;Големина : 38*38mm...

Нов 4 канален автомобилен видеорекордер GPS WiFi Positioning monitoring host dual card mdvr support Maldives language
 • Новинка

Нов 4 канален автомобилен видеорекордер GPS WiFi Positioning monitoring host dual card mdvr support Maldives language

169.52 BGN 161.00

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2 Видео компресија користење h 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P натабла камерата / четири AHD720 P натабла камерата / D1 натабла камера;3...

Vstarcam C38S FHD 1080P Wireless Wi-fi Home Security Digital ONVIF IP Camera Wifi P2P IR-Cut Hemispherical H. 264 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ IP Камера
 • Новинка

Vstarcam C38S FHD 1080P Wireless Wi-fi Home Security Digital ONVIF IP Camera Wifi P2P IR-Cut Hemispherical H. 264 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ IP Камера

146.50 BGN 139.00

VStarcam C38 S 1080p IP Камера од бонбониПроизвод Апстракт : VStarcam C38 S 1080p IP Камера, висока интероперабилност,1 / 3inch 1080p Прогресивно скенирање CMOS сензор

Безплатна доставка 1.3 MP 960P HD AR0130 1/3 CMOS ниска осветеност usb 2.0 мини android уеб-камера с 8 мм, ръчен фокус на обектива
 • Новинка

Безплатна доставка 1.3 MP 960P HD AR0130 1/3 CMOS ниска осветеност usb 2.0 мини android уеб-камера с 8 мм, ръчен фокус на обектива

95.54 BGN 91.00

Бесплатен превозот 1.3 MP 960 P HD AR0130 1 / 3 CMOS ниско осветлување usb 2.0 мини android вебкамера со 8мм прирачник се фокусира леќаПакетот вклучува : 1) 1 PC Црна кутија 1.3 mp usb камера со 8мм прирачник се фокусира леќа2) 1 PC 3m usb кабел( 2м / 3м / 5m опционално)Карактеристики : *1.3 Мегапикселна CMOS сензор за висок квалитет на сликата...

AHWVSE 2017 Hot Sale 5.5 x 2.1 mm Female To Male Plug DC Power Splitter адаптер кабел за камери за видеонаблюдение
 • Новинка

AHWVSE 2017 Hot Sale 5.5 x 2.1 mm Female To Male Plug DC Power Splitter адаптер кабел за камери за видеонаблюдение

1.63 BGN 1.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.1 За DC Женски 2 Машки Моќ Splitter Кабел 3.Приклучокот Дијаметар : 5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 mm 4.Удобен и ефикасен начин на власт до 5.2 камери со 1 адаптер 6.Ова За DC Адаптер YКабел Pigtail дели 1 моќ сигнал во 2 и е корисна за дополнување на повеќе камери од една централна адаптер...

IPC-HDBW81230E-Z 12MP IR Dome Network видеонаблюдение Камера POE с двигател обектив H. 265&H. 264 triple-stream encoding without лого
 • Новинка

IPC-HDBW81230E-Z 12MP IR Dome Network видеонаблюдение Камера POE с двигател обектив H. 265&H. 264 triple-stream encoding without лого

BGN 704.00

IPCHDBW81230 EZ 12 MP IR Купола Мрежна Камера за видео надзор РОЕ со моторизирани леќа H 265&H 264 троен стрим кодирање без логоКлучни Карактеристики : 1 / 1.7" 12 Megapixel прогресивно скенирање STARVIS™ CMOS H...

JCWHCAM 5.5 mm Лен 5M USB Android Endoscope 6 Waterproof LED Borescope Tube Inspection Photo Video Capture Mini Camera Driver CD
 • Новинка

JCWHCAM 5.5 mm Лен 5M USB Android Endoscope 6 Waterproof LED Borescope Tube Inspection Photo Video Capture Mini Camera Driver CD

17.86 BGN 16.00

Опис : Најновите Пристигнување Модел за Android паметни телефони, може да се земе видео и звук, и на фотографии и видео датотека директно ќе се зачувани во вашиот Android мобилен телефон, целиот процес на снимање проверите, погодно за набљудување и следење на анализа...

4g gps wifi mdvr 4 way SD card авто видео NTSC / PAL стандартно оборудване за мониторинг на превозни средства
 • Новинка

4g gps wifi mdvr 4 way SD card авто видео NTSC / PAL стандартно оборудване за мониторинг на превозни средства

238.40 BGN 226.00

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2 Видео компресија користење h 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P натабла камерата / четири AHD720 P натабла камерата / D1 натабла камера;3...