Teleyi Мъжки Outdoor Roupa Ciclismo USA Bike Jersey Top Team Riding Cycle Sport Clothes Road Racing Колоездене Джърси велосипедна риза

Teleyi Мъжки Outdoor Roupa Ciclismo USA Bike Jersey Top Team Riding Cycle Sport Clothes Road Racing Колоездене Джърси велосипедна риза

BGN 21.00
-6 %
BGN 22.38

Брой продукти

Dscription : Brand new Големина : XS, S,M,L,XL,XXL,XXXL Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra Пол : Мажи COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува :
1 Piece x Велосипед Џерси Врвот
Големина референца :
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt. Сите големи кредитни картички се зачувам преку secure уплатата.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
Номер На Модела:
колоездене на велосипед Джърси топ
Материал:
Ликра, Полиестер
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
Характеристика:
Быстросохнущий, дишащ, анти-пот, джобове
Сезон:
Есен, Лято, Пролет
търговска марка:
ТЕЛЕЙИ
is_customized:
Yes
Тип Тъкани:
Джърси
Дължина ръкав(см):
Кратък

Избор на купувачи

2017 пролет и есен с дълъг ръкав мъж и жена, Quick Dry UV Protect колоездене Колоездене езда, потници костюми МТБ планинско колоездене дрехи, комплекти
 • Новинка

2017 пролет и есен с дълъг ръкав мъж и жена, Quick Dry UV Protect колоездене Колоездене езда, потници костюми МТБ планинско колоездене дрехи, комплекти

94.21 BGN 75.00

Мажите се возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Големина S M L XL 2 XL 3 XL A : 1 / 2chest (+2) 45 48 51 54 57 60 Б : пред должина 60 62 64 66 68 70 D : назад должина 68 70 72 74 76 78 L : должина на ракав 65 66 67 68 69 70 Рамо широчината 38 40 42 44 46 48 Јава панталони машки модел големина на табела (Единица : cm) S M L XL 2 XL 3 XL G : Половината обемот (плочка) 66 68 72 76 80 84 М : Хип (плочка) 98 100 104 108 112 116 1 / 2 Thigh (плочка) 28 29 30 31 32 33 Ч : министерот за Надворешни работи 99 101 103 105 107 109 J : Долго 72 74 76 78 80 82Гаранција и Гаранција : 1...

Weimostar Gold peacock Колоездене Джърси жена на лятото с къс ръкав МТВ велосипед Колоездене облекло Майо Ciclismo състезателен велосипед облекло
 • Новинка

Weimostar Gold peacock Колоездене Джърси жена на лятото с къс ръкав МТВ велосипед Колоездене облекло Майо Ciclismo състезателен велосипед облекло

22.38 BGN 19.00

Опис Сосема нов Материјал : Полиестер Боја : 3 бои (Изборен) Големина : XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Задните џебови за чување на мали објекти...

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Pro Team велосипедна облекло многоцветен велосипедна дрехи зимни минерални флисовые колоездене Потници 122
 • Новинка

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Pro Team велосипедна облекло многоцветен велосипедна дрехи зимни минерални флисовые колоездене Потници 122

124.74 BGN 69.00

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Про Тим Велосипед Облека Мулти Бои Велосипед Облека Зима Топлинска Руно Велосипедизам Дресови 122

Безплатна доставка механични модели кутия за мъже с къс ръкав Колоездене Джърси дишаща бял / черен Ropa Ciclismo размер S до 6XL
 • Новинка

Безплатна доставка механични модели кутия за мъже с къс ръкав Колоездене Джърси дишаща бял / черен Ropa Ciclismo размер S до 6XL

61.94 BGN 38.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивотот На вистинскиот пат единствени дизајни се печатени со нетоксични состојки не се штетни завашата кожа и тоа трае долго времеНапредни Перформанси ТкаенинаБрзапсорпција, Брзасушење, Удобно и Дише материјалиЦелиот Живот На Патеката производи направени од страна на мулти функционална напредни ткаенинакој обезбедува најдобра состојба за велосипедисти.ВниманиеСтоката треба 12 недели да се направи...

всеки ден на ден с къс ръкав Колоездене потници удобна МТБ велосипедна облекло Ropa Maillot Ciclismo МТБ велосипедна облекло 5
 • Новинка

всеки ден на ден с къс ръкав Колоездене потници удобна МТБ велосипедна облекло Ropa Maillot Ciclismo МТБ велосипедна облекло 5

31.74 BGN 25.00

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајсекој ден прекрасен ден Кратко Sleeve Велосипедизам Дресови Удобно MTB Велосипед Облека Ropa Maillot Ciclismo MTB Велосипед Носат Облека 5072Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Alaska Dog Patterns мъжете полиестер с къс ръкав Колоездене Джърси син Ropa Ciclismo дишаща велосипедна дрехи размер S до 6XL
 • Новинка

Alaska Dog Patterns мъжете полиестер с къс ръкав Колоездене Джърси син Ropa Ciclismo дишаща велосипедна дрехи размер S до 6XL

61.94 BGN 38.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивотот На вистинскиот пат единствени дизајни се печатени со нетоксични состојки не се штетни завашата кожа и тоа трае долго времеНапредни Перформанси ТкаенинаБрзапсорпција, Брзасушење, Удобно и Дише материјалиЦелиот Живот На Патеката производи направени од страна на мулти функционална напредни ткаенинакој обезбедува најдобра состојба за велосипедисти.ВниманиеСтоката треба 12 недели да се направи...

Коледа МТВ велосипед Джърси мъжка велосипедна облекло 2017 Джърси колоездене топ Майо тениски спортна блуза Червено
 • Новинка

Коледа МТВ велосипед Джърси мъжка велосипедна облекло 2017 Джърси колоездене топ Майо тениски спортна блуза Червено

27.02 BGN 22.00

Опис : Бренд : Weimostar Материјал : Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се Вклучуваат : 1 Парче x Велосипед ЈакнаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Великобритания жените Pro Колоездене Джърси под наем кратък наем градско облекло спортен ръкав риза Ropa Ciclismo Колоездене облекло 5071
 • Новинка

Великобритания жените Pro Колоездене Джърси под наем кратък наем градско облекло спортен ръкав риза Ropa Ciclismo Колоездене облекло 5071

31.74 BGN 25.00

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајВелика британија жените Про Велосипедизам Џерси Велосипед Краток Велосипед Циклус Носат Спортски Ракав Кошула Ropa Ciclismo Велосипедизам Облека 5071Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Врабче Жени Двойка Ризи Ropa Ciclismo Екип Колоездене Джърси Врабче Под Наем С Къс Ръкав Потник Дишащ Външен 5590
 • Новинка

Врабче Жени Двойка Ризи Ropa Ciclismo Екип Колоездене Джърси Врабче Под Наем С Къс Ръкав Потник Дишащ Външен 5590

32.85 BGN 26.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајВрабец Жените Неколку Кошули Ropa Ciclismo Тим Велосипедизам Џерси Врабец Велосипед Велосипед Кратко Sleeve Блузи Дише Отворено 5590Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Cycobyco 4D Pad леко Колоездене на дълги вело панталони велосипедни чорапогащник Мтб Ropa Pantalon Ciclismo Invierno зимата термален руно CY610
 • Новинка

Cycobyco 4D Pad леко Колоездене на дълги вело панталони велосипедни чорапогащник Мтб Ropa Pantalon Ciclismo Invierno зимата термален руно CY610

68.14 BGN 37.00

Cycobyco 4 D Подлога мажите Поместена Велосипедизам Долго Велосипед Панталони Велосипед Хулахопки Mtb Ropa Pantalon Ciclismo Invierno Зима Топлинска РуноМатеријал : Панталони : 80% Velveteen и 20% Lycra; Силна влага wicking способност,антиУВ зраци и брзо сушење функција Увезени од Италија Мастило Печатење Techonology : моделот е светла и тоа никогаш нема да исчезнат; Покрај тоа, боја нема штета на вашата кожа Најдобри Coolmax Гел Поместена Перница Дизајн : Shockproof на патот коњи и дише доволно, па како да се направи ќе остане сува и кул Cycobyco на hemline додавање пропадна лента,спречување на дислокација.ПРЕВОЗОТ 1...

Нов Death Арена на лятото мъжете колоездене потници кратък наем облекло evolution носете ropa ciclismo Трико от полиестер Breathab 5907
 • Новинка

Нов Death Арена на лятото мъжете колоездене потници кратък наем облекло evolution носете ropa ciclismo Трико от полиестер Breathab 5907

BGN 35.14

НОВИ Смртта Арена Лето Мажите велосипедизам дресови Краток велосипед облека еволуција носат ropa ciclismo maillot 100% Полиестер Breathab 5907 ПРЕВОЗОТ 1...

2018 Hot USA International New Pro Team Колоездене Джърси облекло американски спорт мръсотия планина с къс ръкав под наем Джърси
 • Новинка

2018 Hot USA International New Pro Team Колоездене Джърси облекло американски спорт мръсотия планина с къс ръкав под наем Джърси

27.63 BGN 23.00

2018 Топла САД Меѓународни Нова Про Тим Велосипедизам Џерси Носат Американски Спорт Нечистотија Планина Кратко Sleeve Велосипед Велосипед ЏерсиМатеријал : Џерси : 100% Полиестер панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Функција : Брзо сушење 1...

NUCKILY Winter Thermal Cycling Tights 3D Foam Pad Women Спандекс Road Bike Pants GN001
 • Новинка

NUCKILY Winter Thermal Cycling Tights 3D Foam Pad Women Спандекс Road Bike Pants GN001

95.46 BGN 57.00

1.Вредни 4needles, рамни заклучување крои да се гарантира одлични носи максимална удобност2.NUCKILY велосипедизам Хулахопки направени со 80% Полиестер 20% Spandex ткаенина која е дише и брзо влагаwicking да се задржи сува додека се возела3.Глуждови со NUCKILY микро силикони gripper И рефлексивни глуждот zip да се зголеми видливоста во темни услови.Лесна половината без било бендови дејствуваат како ефективен и непроблематична4.Сублимација печатење направени со италијански прецизни високотехнологија е траен и не се штетни за вашата кожа.5.NUCKILY 16mm розова пена подлога е наменета за жени со висока густина еластична технологија и интерфејсантиchafing 3 D изградба...

TELEYI мъжка велосипедна дрехи лято Колоездене Ropa Ciclismo с къс ръкав Джърси велосипедни шорти костюми, спортно облекло, определени S-4XL
 • Новинка

TELEYI мъжка велосипедна дрехи лято Колоездене Ropa Ciclismo с къс ръкав Джърси велосипедни шорти костюми, спортно облекло, определени S-4XL

61.25 BGN 39.00

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг!TELEYI Мажите Велосипедизам Облека Лето Велосипедизам Ropa Ciclismo Кратко Sleeve Џерси Велосипедизам Шорцеви Костим Спортски Поставите S4 XLDespription : Бренд : TELEYI Џерси Материјал : 100% Полиестер Панталони Материјал : 90 % Полиестер & 100% Spandex Полот : МажитеКарактеристики : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот, Дури и сте испотени, дрес нема да се придржуваат до вашата кожа...

Racmmer Велосипедни ръкавици половин пръст под наем Велосипедни ръкавици-състезателни Велосипедни ръкавици, мини гел дишащи къса Велосипедни ръкавици SG-01
 • Новинка

Racmmer Велосипедни ръкавици половин пръст под наем Велосипедни ръкавици-състезателни Велосипедни ръкавици, мини гел дишащи къса Велосипедни ръкавици SG-01

19.18 BGN 15.00

Ова кратко го впери прстот велосипед ракавици се изработени од високо еластична lycra и плетени решетката ткаенина, дише и удобен за носењеЕкстра соочи со 5mm гел велосипедизам ракавици на дланка дел, не се лизга силикони, супер шок апсорпција, исто така, може да се ублажат болката и заморот, гарантирање на мажите или жените cyclers' јава повеќе опуштени и лесноТкаенина на овој велосипед ракавици прсти внатре дел е тери ткаенина, ви помага лесно да се избрише потта, трајни и функционалнаОваа Racmmer половина прст ракавици е погодна за пролет лето и есенАнти Лизга подлогаДланка дише ЗА НАС ПРЕВОЗОТ 1...

Santic 2018 Мъже Колоездене кратък Джърси нов Pro Racing Team с къс ръкав хладен дишаща пътен МТВ велосипед Джърси високо качество на тъканите
 • Новинка

Santic 2018 Мъже Колоездене кратък Джърси нов Pro Racing Team с къс ръкав хладен дишаща пътен МТВ велосипед Джърси високо качество на тъканите

BGN 114.32

ГОЛЕМИНА СИТЕ големина ќе се спомене е Азија големина Азија големина "М"=САД / EUM "S"ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1 Ве молиме да се разбере дали големината на предмети не се погодни за вас во купување, така што нема да предизвика непотребни недоразбирања, по приемот на стоката.2...

BXIO зимни минерални флисовые колоездене Потници Китай Дракон дизайн на състезанието езда с дълъг ръкав под наем униформи Conjunto Ciclismo 023
 • Новинка

BXIO зимни минерални флисовые колоездене Потници Китай Дракон дизайн на състезанието езда с дълъг ръкав под наем униформи Conjunto Ciclismo 023

124.74 BGN 69.00

BXIO Зима Топлинска Руно Велосипедизам Дресови Кина Змеј Дизајн Трки се Возеше и Долг Ракав Велосипед Униформи Conjunto Ciclismo 023

Черни момичета байк 3D гел меки къси панталони, жените Колоездене облекло ликра шорти велосипед МТВ Долната Зелена езда Спорт Майо
 • Новинка

Черни момичета байк 3D гел меки къси панталони, жените Колоездене облекло ликра шорти велосипед МТВ Долната Зелена езда Спорт Майо

33.39 BGN 28.00

Црна Девојки Велосипеди 3 D ГЕЛ Поместена Шорцеви Жените Велосипедизам Облека Lycra Шорцеви MTB Велосипед Дното Зелено Возење Спортски maillot Опис : Бренд : CHEJI Материјал : 80% Полиестер и 20% Lycra Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот COOLMAX : Coolmax подлога е целосно во прилог на кожата без поместување, постојан антибактериски, антимикробиолошка третман, по подолг период на вежбање не произведува пот мирис; страна поставата мека, минимизирање на триење, направете ја вашата возење дури и повеќе сува и удобно Дури и да сте'повторно испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа, брзсува функција и да се чувствувате поудобноПакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлога

Под наем Колоездене ръкавици за МТВ велосипед Мъже, Жени половин пръст гел Pad дишаща годишният спортен мотоциклет Luva ciclismo bisiklet
 • Новинка

Под наем Колоездене ръкавици за МТВ велосипед Мъже, Жени половин пръст гел Pad дишаща годишният спортен мотоциклет Luva ciclismo bisiklet

7.98 BGN 7.00

Карактеристики : 1 Лесно лизгана еластична ткаенината 2 Пот Wiper 3 Таквите дланка 4 Проток на воздух мрежа назад 5.Велосипедист Palsy 6...