Колоездене на велосипед половината къси ръкавици пръсти устойчив на удари дишаща МТБ пътен под наем ръкавици Мъже, Жени, Спорт, Колоездене оборудване 1 Цвят

Колоездене на велосипед половината къси ръкавици пръсти устойчив на удари дишаща МТБ пътен под наем ръкавици Мъже, Жени, Спорт, Колоездене оборудване 1 Цвят

BGN 13.00
-7 %
BGN 13.94

Брой продуктиПодробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Ръкавици И Ръкавици Без Пръсти
Спортен Тип:
Колоездене
Тип:
Полпальца
Материал:
Polyester
Номер На Модела:
Двадесет и три хиляди и пет
търговска марка:
зона цикъл
Пол:
Мъже
Характеристика:
Моющийся

Избор на купувачи

С дълъг ръкав МТВ велосипед облекло, Панталони Ciclismo Pro Team Колоездене Джърси комплект велосипед открит спорт път Майо яке Колоездене облекло
 • Новинка

С дълъг ръкав МТВ велосипед облекло, Панталони Ciclismo Pro Team Колоездене Джърси комплект велосипед открит спорт път Майо яке Колоездене облекло

78.32 BGN 55.00

Опис Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL Пол : Мажи COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси 1 Парче * велосипед панталони / лигавче панталони со подлогаПлаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

BOODUN нов пристигане жени устойчив на удари половината пръст фитнес Guantes под наем Luvas Bicicleta Ciclismo Колоездене ръкавици
 • Новинка

BOODUN нов пристигане жени устойчив на удари половината пръст фитнес Guantes под наем Luvas Bicicleta Ciclismo Колоездене ръкавици

31.02 BGN 19.00

Опис : 100% новиУдобно, дише, атрактивен изгледДобри се за : велосипедисти, патници, фитнес Ефикасно да се заштити вашата страна.Материјал : микрофибер, решетката ткаенина, СДРГолемина на : M за дланка ширина за 88.5 cmL за дланка ширина околу 8.59.5 cmПакетот Вклучува : 1 Pair x Велосипедизам РакавициИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

ZEROBIKE нов прием на жените с дълъг ръкав Колоездене Джърси върховете на полиестер бързосъхнеща спортна велосипедна облекло Ropa Ciclismo US Size
 • Новинка

ZEROBIKE нов прием на жените с дълъг ръкав Колоездене Джърси върховете на полиестер бързосъхнеща спортна велосипедна облекло Ropa Ciclismo US Size

27.18 BGN 25.00

Опис : Функција : 1 Материјал : 100% Полиестер2 Класичен џерси е идеален за велосипедист, кој сака одличен комфорт и перформанси за време на вашиот возење.3...

ZEROBIKE зимни водоустойчив бързо съхнещи велосипедни панталони за мъже Спорт на открито, риболов, къмпинг, трекинг панталони 4XL ropa ciclismo
 • Новинка

ZEROBIKE зимни водоустойчив бързо съхнещи велосипедни панталони за мъже Спорт на открито, риболов, къмпинг, трекинг панталони 4XL ropa ciclismo

48.96 BGN 40.00

Производство Опис : Пол : МажиСтил : Спорт / Кампување / Пешачење / Риболов / Искачување / ПланинаТкаенини : Хемиски влакна помешаТкаенина состав : полиестерГолемина : L / XL / 2 XL / 3 XL / 4 XLВодоотпорен, Дише, & WindproofПроизводи вклучуваат : 1pcs ПанталониИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BXIO зима Колоездене Джърси термален руно Pro Team велосипед облекло с дълги ръкави велосипедна облекло Invierno Ropa Ciclismo Hombres 092
 • Новинка

BXIO зима Колоездене Джърси термален руно Pro Team велосипед облекло с дълги ръкави велосипедна облекло Invierno Ropa Ciclismo Hombres 092

124.74 BGN 69.00

BXIO Зима Велосипедизам Џерси Топлинска Руно Про Тим Велосипед Облека Долги Ракави Велосипед Облека Invierno Ropa Ciclismo Hombres 092

Безплатна доставка механични модели кутия за мъже с къс ръкав Колоездене Джърси дишаща бял / черен Ropa Ciclismo размер S до 6XL
 • Новинка

Безплатна доставка механични модели кутия за мъже с къс ръкав Колоездене Джърси дишаща бял / черен Ropa Ciclismo размер S до 6XL

61.94 BGN 38.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивотот На вистинскиот пат единствени дизајни се печатени со нетоксични состојки не се штетни завашата кожа и тоа трае долго времеНапредни Перформанси ТкаенинаБрзапсорпција, Брзасушење, Удобно и Дише материјалиЦелиот Живот На Патеката производи направени од страна на мулти функционална напредни ткаенинакој обезбедува најдобра состојба за велосипедисти.ВниманиеСтоката треба 12 недели да се направи...

Cycobyco 4D Pad леко Колоездене на дълги вело панталони велосипедни чорапогащник Мтб Ropa Pantalon Ciclismo Invierno зимата термален руно CY610
 • Новинка

Cycobyco 4D Pad леко Колоездене на дълги вело панталони велосипедни чорапогащник Мтб Ropa Pantalon Ciclismo Invierno зимата термален руно CY610

68.14 BGN 37.00

Cycobyco 4 D Подлога мажите Поместена Велосипедизам Долго Велосипед Панталони Велосипед Хулахопки Mtb Ropa Pantalon Ciclismo Invierno Зима Топлинска РуноМатеријал : Панталони : 80% Velveteen и 20% Lycra; Силна влага wicking способност,антиУВ зраци и брзо сушење функција Увезени од Италија Мастило Печатење Techonology : моделот е светла и тоа никогаш нема да исчезнат; Покрај тоа, боја нема штета на вашата кожа Најдобри Coolmax Гел Поместена Перница Дизајн : Shockproof на патот коњи и дише доволно, па како да се направи ќе остане сува и кул Cycobyco на hemline додавање пропадна лента,спречување на дислокација.ПРЕВОЗОТ 1...

Черни момичета байк 3D гел меки къси панталони, жените Колоездене облекло ликра шорти велосипед МТВ Долната Зелена езда Спорт Майо
 • Новинка

Черни момичета байк 3D гел меки къси панталони, жените Колоездене облекло ликра шорти велосипед МТВ Долната Зелена езда Спорт Майо

33.39 BGN 28.00

Црна Девојки Велосипеди 3 D ГЕЛ Поместена Шорцеви Жените Велосипедизам Облека Lycra Шорцеви MTB Велосипед Дното Зелено Возење Спортски maillot Опис : Бренд : CHEJI Материјал : 80% Полиестер и 20% Lycra Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот COOLMAX : Coolmax подлога е целосно во прилог на кожата без поместување, постојан антибактериски, антимикробиолошка третман, по подолг период на вежбање не произведува пот мирис; страна поставата мека, минимизирање на триење, направете ја вашата возење дури и повеќе сува и удобно Дури и да сте'повторно испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа, брзсува функција и да се чувствувате поудобноПакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлога

Teleyi Мъжки Outdoor Roupa Ciclismo USA Bike Jersey Top Team Riding Cycle Sport Clothes Road Racing Колоездене Джърси велосипедна риза
 • Новинка

Teleyi Мъжки Outdoor Roupa Ciclismo USA Bike Jersey Top Team Riding Cycle Sport Clothes Road Racing Колоездене Джърси велосипедна риза

22.38 BGN 21.00

Dscription : Brand new Големина : XS, S,M,L,XL,XXL,XXXL Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra Пол : Мажи COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : 1 Piece x Велосипед Џерси ВрвотГолемина референца : Плаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

one world, one dream Колоездене Джърси Ropa Ciclismo жени/мъже с къс ръкав велосипедна облекло дами Колоездене риза топ 7082
 • Новинка

one world, one dream Колоездене Джърси Ropa Ciclismo жени/мъже с къс ръкав велосипедна облекло дами Колоездене риза топ 7082

34.27 BGN 27.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккраједен свет, еден сон Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Жени / мажи Кратко Sleeve Велосипед Облека Дами Велосипедизам Кошула Врвот 7082Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

2017 Джърси световен шампион лидер колоездене потници бързосъхнеща велосипедна облекло МТБ Ropa Ciclismo под наем Майо 7165
 • Новинка

2017 Джърси световен шампион лидер колоездене потници бързосъхнеща велосипедна облекло МТБ Ropa Ciclismo под наем Майо 7165

41.25 BGN 32.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрај2017 џерси светски шампион лидер велосипедизам дресови брзосува велосипед облека MTB Ropa Ciclismo Велосипед maillot 7165Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Racmmer Велосипедни ръкавици половин пръст под наем Велосипедни ръкавици-състезателни Велосипедни ръкавици, мини гел дишащи къса Велосипедни ръкавици SG-01
 • Новинка

Racmmer Велосипедни ръкавици половин пръст под наем Велосипедни ръкавици-състезателни Велосипедни ръкавици, мини гел дишащи къса Велосипедни ръкавици SG-01

19.18 BGN 15.00

Ова кратко го впери прстот велосипед ракавици се изработени од високо еластична lycra и плетени решетката ткаенина, дише и удобен за носењеЕкстра соочи со 5mm гел велосипедизам ракавици на дланка дел, не се лизга силикони, супер шок апсорпција, исто така, може да се ублажат болката и заморот, гарантирање на мажите или жените cyclers' јава повеќе опуштени и лесноТкаенина на овој велосипед ракавици прсти внатре дел е тери ткаенина, ви помага лесно да се избрише потта, трајни и функционалнаОваа Racmmer половина прст ракавици е погодна за пролет лето и есенАнти Лизга подлогаДланка дише ЗА НАС ПРЕВОЗОТ 1...

Нова Италия колоездене Фланелка с къс ръкав колоездене облекло красив мотор дрехи с къс ръкав полиестер дъх 6519
 • Новинка

Нова Италия колоездене Фланелка с къс ръкав колоездене облекло красив мотор дрехи с къс ръкав полиестер дъх 6519

32.82 BGN 25.00

НОВИ Италија велосипедизам Кратко Sleeve Џерси велосипедизам облека добар изглед велосипед носат кратки ракави 100% Полиестер Дишење 6519 ПРЕВОЗОТ 1...

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Pro Team велосипедна облекло многоцветен велосипедна дрехи зимни минерални флисовые колоездене Потници 122
 • Новинка

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Pro Team велосипедна облекло многоцветен велосипедна дрехи зимни минерални флисовые колоездене Потници 122

124.74 BGN 69.00

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Про Тим Велосипед Облека Мулти Бои Велосипед Облека Зима Топлинска Руно Велосипедизам Дресови 122