Велосипедни ръкавици половината пръст мини Велосипедни ръкавици прохладни Мъжки спортни гел пътни планински ръкавици плюс размер S-XL цвят 3

Велосипедни ръкавици половината пръст мини Велосипедни ръкавици прохладни Мъжки спортни гел пътни планински ръкавици плюс размер S-XL цвят 3

BGN 6.00
-4 %
BGN 6.24

Брой продукти


100% Сосема нов и висок квалитет
Вовед :
Тоа се вклопува совршено за вашиот контрола на сите во еден исклучително носат-отпорни, компактен пакет
Половина прст дизајн го прави лесен за раце за смирено да ја здив природно, и ви држи кул
Мека издржлив материјал се зголемува удобноста и стисокот, и го намалува страна на непријатност и calluses
Карактеристики :
1. Супер триење дланка материјал.
2. Здив во можност мрежа задниот дел од раката.
3. Посебна триење влошки.
4. Прсти имаат вентилација дупки.
5. Магијата Допрете зглоб фиксна.
6. Целокупниот материјал е микрофибер.
7. Големина (Дланка ширина) : S, M, L, XL
Answer : ___________________________ Note : S = дланка ширина за 7cm; M = дланка ширина за 8cm; L = дланка ширина за 9cm; XL = дланка ширина околу 10cm
8. Боја : Црвена, Сина, Сива
1 Pair x Велосипедизам Велосипед Велосипед Половина Прст Ракавица


Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Ръкавици И Ръкавици Без Пръсти
Спортен Тип:
Колоездене
Характеристика:
Моющийся
Пол:
Мъже
Тип:
Воздухопроницаемый
Материал:
Памук, Полиестер
Номер На Модела:
70981
търговска марка:
РОБСБОН
Размер (ширина на дланта):
S:
ширина на дланта на ръката си около 7 см
M :
широчина на дланта на около 8 см
L :
ширина на дланта на ръката си около 9 см
ХL:
ширина на дланта си на около 10 см
Цвят:

Избор на купувачи

Нова Италия колоездене Фланелка с къс ръкав колоездене облекло красив мотор дрехи с къс ръкав полиестер дъх 6519
 • Новинка

Нова Италия колоездене Фланелка с къс ръкав колоездене облекло красив мотор дрехи с къс ръкав полиестер дъх 6519

32.82 BGN 25.00

НОВИ Италија велосипедизам Кратко Sleeve Џерси велосипедизам облека добар изглед велосипед носат кратки ракави 100% Полиестер Дишење 6519 ПРЕВОЗОТ 1...

BXIO зимни минерални флисовые колоездене Потници Китай Дракон дизайн на състезанието езда с дълъг ръкав под наем униформи Conjunto Ciclismo 023
 • Новинка

BXIO зимни минерални флисовые колоездене Потници Китай Дракон дизайн на състезанието езда с дълъг ръкав под наем униформи Conjunto Ciclismo 023

124.74 BGN 69.00

BXIO Зима Топлинска Руно Велосипедизам Дресови Кина Змеј Дизајн Трки се Возеше и Долг Ракав Велосипед Униформи Conjunto Ciclismo 023

Cycobyco 4D Pad леко Колоездене на дълги вело панталони велосипедни чорапогащник Мтб Ropa Pantalon Ciclismo Invierno зимата термален руно CY610
 • Новинка

Cycobyco 4D Pad леко Колоездене на дълги вело панталони велосипедни чорапогащник Мтб Ropa Pantalon Ciclismo Invierno зимата термален руно CY610

68.14 BGN 37.00

Cycobyco 4 D Подлога мажите Поместена Велосипедизам Долго Велосипед Панталони Велосипед Хулахопки Mtb Ropa Pantalon Ciclismo Invierno Зима Топлинска РуноМатеријал : Панталони : 80% Velveteen и 20% Lycra; Силна влага wicking способност,антиУВ зраци и брзо сушење функција Увезени од Италија Мастило Печатење Techonology : моделот е светла и тоа никогаш нема да исчезнат; Покрај тоа, боја нема штета на вашата кожа Најдобри Coolmax Гел Поместена Перница Дизајн : Shockproof на патот коњи и дише доволно, па како да се направи ќе остане сува и кул Cycobyco на hemline додавање пропадна лента,спречување на дислокација.ПРЕВОЗОТ 1...

Коледа МТВ велосипед Джърси мъжка велосипедна облекло 2017 Джърси колоездене топ Майо тениски спортна блуза Червено
 • Новинка

Коледа МТВ велосипед Джърси мъжка велосипедна облекло 2017 Джърси колоездене топ Майо тениски спортна блуза Червено

27.02 BGN 22.00

Опис : Бренд : Weimostar Материјал : Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се Вклучуваат : 1 Парче x Велосипед ЈакнаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BOODUN нов пристигане жени устойчив на удари половината пръст фитнес Guantes под наем Luvas Bicicleta Ciclismo Колоездене ръкавици
 • Новинка

BOODUN нов пристигане жени устойчив на удари половината пръст фитнес Guantes под наем Luvas Bicicleta Ciclismo Колоездене ръкавици

31.02 BGN 19.00

Опис : 100% новиУдобно, дише, атрактивен изгледДобри се за : велосипедисти, патници, фитнес Ефикасно да се заштити вашата страна.Материјал : микрофибер, решетката ткаенина, СДРГолемина на : M за дланка ширина за 88.5 cmL за дланка ширина околу 8.59.5 cmПакетот Вклучува : 1 Pair x Велосипедизам РакавициИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Удлините Баскетболни Дишащи Гети Компресия Велосипедни Коленете Телешки Протектори Спортни И Футболни Чорапи, Гамаши
 • Новинка

Удлините Баскетболни Дишащи Гети Компресия Велосипедни Коленете Телешки Протектори Спортни И Футболни Чорапи, Гамаши

8.56 BGN 7.00

Продолжување Кошарка Нога Warmers Дише Компресија Велосипедизам Коленото Теле Заштитници Обука Фудбал Чорапи LegwarmersМ е костим за тежина под 65 кгL е костим за губење на 6575 kgXL е костим за губење на 75100kgПакетот вклучува : 1 buc коленото влошки, ако сакате да се спарите,купи 2 парчиња ве молам .Сите пакет ние сен d надвор од Кина пост или e Packet ...

Врабче Жени Двойка Ризи Ropa Ciclismo Екип Колоездене Джърси Врабче Под Наем С Къс Ръкав Потник Дишащ Външен 5590
 • Новинка

Врабче Жени Двойка Ризи Ropa Ciclismo Екип Колоездене Джърси Врабче Под Наем С Къс Ръкав Потник Дишащ Външен 5590

32.85 BGN 26.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајВрабец Жените Неколку Кошули Ropa Ciclismo Тим Велосипедизам Џерси Врабец Велосипед Велосипед Кратко Sleeve Блузи Дише Отворено 5590Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

ZEROBIKE зимни водоустойчив бързо съхнещи велосипедни панталони за мъже Спорт на открито, риболов, къмпинг, трекинг панталони 4XL ropa ciclismo
 • Новинка

ZEROBIKE зимни водоустойчив бързо съхнещи велосипедни панталони за мъже Спорт на открито, риболов, къмпинг, трекинг панталони 4XL ropa ciclismo

48.96 BGN 40.00

Производство Опис : Пол : МажиСтил : Спорт / Кампување / Пешачење / Риболов / Искачување / ПланинаТкаенини : Хемиски влакна помешаТкаенина состав : полиестерГолемина : L / XL / 2 XL / 3 XL / 4 XLВодоотпорен, Дише, & WindproofПроизводи вклучуваат : 1pcs ПанталониИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

3D гел колоездене Колоездене мъжко бельо меки къси панталони, удобни велосипедни шорти гореща разпродажба 2017
 • Новинка

3D гел колоездене Колоездене мъжко бельо меки къси панталони, удобни велосипедни шорти гореща разпродажба 2017

9.04 BGN 7.00

3 D ГЕЛ Поместена Велосипед Велосипед возење Велосипед долна облека Шорцеви Панталони Удобно за Mens1 Црна Велосипедизам Велосипед висока густина Сунѓерот Поместена долна облека Шорцеви 2.1 cm Дебелина.2...

2017 пролет и есен с дълъг ръкав мъж и жена, Quick Dry UV Protect колоездене Колоездене езда, потници костюми МТБ планинско колоездене дрехи, комплекти
 • Новинка

2017 пролет и есен с дълъг ръкав мъж и жена, Quick Dry UV Protect колоездене Колоездене езда, потници костюми МТБ планинско колоездене дрехи, комплекти

94.21 BGN 75.00

Мажите се возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Големина S M L XL 2 XL 3 XL A : 1 / 2chest (+2) 45 48 51 54 57 60 Б : пред должина 60 62 64 66 68 70 D : назад должина 68 70 72 74 76 78 L : должина на ракав 65 66 67 68 69 70 Рамо широчината 38 40 42 44 46 48 Јава панталони машки модел големина на табела (Единица : cm) S M L XL 2 XL 3 XL G : Половината обемот (плочка) 66 68 72 76 80 84 М : Хип (плочка) 98 100 104 108 112 116 1 / 2 Thigh (плочка) 28 29 30 31 32 33 Ч : министерот за Надворешни работи 99 101 103 105 107 109 J : Долго 72 74 76 78 80 82Гаранција и Гаранција : 1...

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Pro Team велосипедна облекло многоцветен велосипедна дрехи зимни минерални флисовые колоездене Потници 122
 • Новинка

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Pro Team велосипедна облекло многоцветен велосипедна дрехи зимни минерални флисовые колоездене Потници 122

124.74 BGN 69.00

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Про Тим Велосипед Облека Мулти Бои Велосипед Облека Зима Топлинска Руно Велосипедизам Дресови 122

всеки ден на ден с къс ръкав Колоездене потници удобна МТБ велосипедна облекло Ropa Maillot Ciclismo МТБ велосипедна облекло 5
 • Новинка

всеки ден на ден с къс ръкав Колоездене потници удобна МТБ велосипедна облекло Ropa Maillot Ciclismo МТБ велосипедна облекло 5

31.74 BGN 25.00

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајсекој ден прекрасен ден Кратко Sleeve Велосипедизам Дресови Удобно MTB Велосипед Облека Ropa Maillot Ciclismo MTB Велосипед Носат Облека 5072Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...