Racmmer 2018 дишаща Колоездене Джърси лято Мтб Колоездене облекло под наем кратък Майо Ciclismo спортно облекло под наем дрехи #DX-66

Racmmer 2018 дишаща Колоездене Джърси лято Мтб Колоездене облекло под наем кратък Майо Ciclismo спортно облекло под наем дрехи DX-66

BGN 21.00
-43 %
BGN 36.78

Брой продукти


Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена
Пинк
Зелена
Сина
Жолта
Црна
Портокал
SLEEVE
Голем Мрежа Ткаенина.Високо Еластична,Високо Дише.Крои Дизајн , Добро Истегнување . Тесните Ракави Дизајн : Повеќе Skinsuit ,Високо Одговара Рака .
ТКАЕНИНИ
Велосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На Спортот
СТРАНА ТКАЕНИНА
Страна Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична , Високо Дише.
ДЕКОЛТЕ
Бренд Moden Дизајн
STITCHE
Крои Различни Ткаенини Заедно , H ave На Подобра Функционалност
ЗАДНИОТ ЏЕБ
Постојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што Треба
ПАТЕНТ
Use Hidden Мазна Патент
HEMLINES
На Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација
3 D Ергономски Намали
3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И Велосипед
Вратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн. Назад Со 17 Степен Свиткано За Да Се Обезбеди Удобно Чувство
ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ (Кул Max,Кожата Пријателски)
3 D Структура Со Супер Фини Влакна, Удобно И Пот Навлегувањето,Кул Max Носи Голема Еластичност Не Tensive Посебни Текстура За Сонце Proof And Antibiosis
НАЈДОБРИ ПАТЕНТ (1000 Пати На Сигурност Тест) ДОЛГО ДОЛНИОТ РАБ (Кул Max,Кожата Пријателски)
Полу Отвори Патент Е Добар Изглед И Правец На Докажување. Тоа Докажува Да Биде Сигурен По Над 1000 Пати На Тест. Дизајн На 10cm Осаменик Долниот Раб Да се Заштити Половината
- ЗА НАС -
- ПРЕВОЗОТ - 1. Превозот Време : 15-25 Работни Дена Бесплатен Превозот По Пошта Пост 7 - 15 Работни Дена Од Експрес Испорака (Вклучувајќи DHL,EMS..) 2. Се Надеваме Дека Доаѓањето На Вашиот Објект На Време, Но, Бидејќи Тоа Е Меѓународен Испорака, Превозот Времето Е Високо Зависна Од Курир Компании И Локалните Царински Давачки (Ако Е Применливо) И Целосно Надвор Од Нашата Контрола Откако Објавување. Треба Да Има Било Какви Прашања Или Проблеми Што Произлегуваат Од Овој Пратката, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Како Ние Се Стремиме Да Се Обезбеди Меѓусебна И Позитивни Трансакции 3. Превозот Вклучува Поштарина, Ракување. 4. Следење На Број Ќе Се Обезбедува Само За Регистрација На Превозот 5. Обично Ќе Брод во Рок од 7 работни дена Откако ја прими цел. 6. Онлајн систем за следење обично ажурирања со 1-3 работни дена (Исклучува сабота И Празници) По Добивањето на Плаќање.


Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
търговска марка:
РАКМЕР
Дължина ръкав(см):
Кратък
Материал:
Ликра, Полиестер, Ликра
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
#DX-66
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
Характеристика:
Бързосъхнеща, дишаща, анти-пилинг,против свиване,анти-пот, джобове,анти-бръчки
Сезон:
Есен, Лято, Пролет
is_customized:
Yes
Тип Тъкани:
Джърси
Яка:
О-Образно Деколте
Място на произход на стоките:
Китай

Избор на купувачи

Santic 2018 Мъже Колоездене кратък Джърси нов Pro Racing Team с къс ръкав хладен дишаща пътен МТВ велосипед Джърси високо качество на тъканите
 • Новинка

Santic 2018 Мъже Колоездене кратък Джърси нов Pro Racing Team с къс ръкав хладен дишаща пътен МТВ велосипед Джърси високо качество на тъканите

BGN 114.32

ГОЛЕМИНА СИТЕ големина ќе се спомене е Азија големина Азија големина "М"=САД / EUM "S"ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1...

Коледа МТВ велосипед Джърси мъжка велосипедна облекло 2017 Джърси колоездене топ Майо тениски спортна блуза Червено
 • Новинка

Коледа МТВ велосипед Джърси мъжка велосипедна облекло 2017 Джърси колоездене топ Майо тениски спортна блуза Червено

27.02 BGN 22.00

Опис : Бренд : Weimostar Материјал : Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се Вклучуваат : 1 Парче x Велосипед ЈакнаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

3D гел колоездене Колоездене мъжко бельо меки къси панталони, удобни велосипедни шорти гореща разпродажба 2017
 • Новинка

3D гел колоездене Колоездене мъжко бельо меки къси панталони, удобни велосипедни шорти гореща разпродажба 2017

9.04 BGN 7.00

3 D ГЕЛ Поместена Велосипед Велосипед возење Велосипед долна облека Шорцеви Панталони Удобно за Mens1 Црна Велосипедизам Велосипед висока густина Сунѓерот Поместена долна облека Шорцеви 2.1 cm Дебелина.2...

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Pro Team велосипедна облекло многоцветен велосипедна дрехи зимни минерални флисовые колоездене Потници 122
 • Новинка

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Pro Team велосипедна облекло многоцветен велосипедна дрехи зимни минерални флисовые колоездене Потници 122

124.74 BGN 69.00

BXIO Mujer Ropa Ciclismo Invierno Про Тим Велосипед Облека Мулти Бои Велосипед Облека Зима Топлинска Руно Велосипедизам Дресови 122

ZEROBIKE зимни водоустойчив бързо съхнещи велосипедни панталони за мъже Спорт на открито, риболов, къмпинг, трекинг панталони 4XL ropa ciclismo
 • Новинка

ZEROBIKE зимни водоустойчив бързо съхнещи велосипедни панталони за мъже Спорт на открито, риболов, къмпинг, трекинг панталони 4XL ropa ciclismo

48.96 BGN 40.00

Производство Опис : Пол : МажиСтил : Спорт / Кампување / Пешачење / Риболов / Искачување / ПланинаТкаенини : Хемиски влакна помешаТкаенина состав : полиестерГолемина : L / XL / 2 XL / 3 XL / 4 XLВодоотпорен, Дише, & WindproofПроизводи вклучуваат : 1pcs ПанталониИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

2018 Hot USA International New Pro Team Колоездене Джърси облекло американски спорт мръсотия планина с къс ръкав под наем Джърси
 • Новинка

2018 Hot USA International New Pro Team Колоездене Джърси облекло американски спорт мръсотия планина с къс ръкав под наем Джърси

27.63 BGN 23.00

2018 Топла САД Меѓународни Нова Про Тим Велосипедизам Џерси Носат Американски Спорт Нечистотија Планина Кратко Sleeve Велосипед Велосипед ЏерсиМатеријал : Џерси : 100% Полиестер панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Функција : Брзо сушење 1...

ZEROBIKE нов прием на жените с дълъг ръкав Колоездене Джърси върховете на полиестер бързосъхнеща спортна велосипедна облекло Ropa Ciclismo US Size
 • Новинка

ZEROBIKE нов прием на жените с дълъг ръкав Колоездене Джърси върховете на полиестер бързосъхнеща спортна велосипедна облекло Ropa Ciclismo US Size

27.18 BGN 25.00

Опис : Функција : 1 Материјал : 100% Полиестер2 Класичен џерси е идеален за велосипедист, кој сака одличен комфорт и перформанси за време на вашиот возење.3...

2017 френският отбор Колоездене дрехи планински велосипед облекло Майо лято бързосъхнеща каране на велосипед Тениски Ropa Ciclismo
 • Новинка

2017 френският отбор Колоездене дрехи планински велосипед облекло Майо лято бързосъхнеща каране на велосипед Тениски Ropa Ciclismo

47.63 BGN 44.00

Опис : Дрес е направен од Микрофибер 100% Wicking Полиестер.На Лигавче Панталони се изработени од високо квалитетни Lycra со еластична grippers и антибактериски баласт,поместена со 3 D ГЕЛ Подлога.На подвезици (горниот дел) е направен од многу мазна, еластична решетката ткаенина.Три џебови на задната страна да се одржи на вода во шишиња или други потреби.Да може да се МЕША Големина, Како Изберете Велосипедизам Џерси Големина XL, Велосипедизам Шорцеви / Лигавче Шорцеви Големина XXL.Може да се однесува на нашата големина на табелата,Според вашата висина и тежина за да изберете големина.Ве молиме видете ја големината на табелата тука : INTERNATIONAL SHIPPING : Ние брод во Светот! Нарачки ќе брод во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти...

Нови мъжете Колоездене лигавник панталони, дълги чорапогащници под наем Колоездене панталони Спорт на открито 3D син Pad леко спортно облекло
 • Новинка

Нови мъжете Колоездене лигавник панталони, дълги чорапогащници под наем Колоездене панталони Спорт на открито 3D син Pad леко спортно облекло

35.20 BGN 32.00

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Велосипедизам панталони е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

Велосипедни ръкавици половината пръст мини Велосипедни ръкавици прохладни Мъжки спортни гел пътни планински ръкавици плюс размер S-XL цвят 3
 • Новинка

Велосипедни ръкавици половината пръст мини Велосипедни ръкавици прохладни Мъжки спортни гел пътни планински ръкавици плюс размер S-XL цвят 3

6.24 BGN 6.00

100% Сосема нов и висок квалитетВовед : Тоа се вклопува совршено за вашиот контрола на сите во еден исклучително носатотпорни, компактен пакетПоловина прст дизајн го прави лесен за раце за смирено да ја здив природно, и ви држи кулМека издржлив материјал се зголемува удобноста и стисокот, и го намалува страна на непријатност и callusesКарактеристики : 1...

2017 пролет и есен с дълъг ръкав мъж и жена, Quick Dry UV Protect колоездене Колоездене езда, потници костюми МТБ планинско колоездене дрехи, комплекти
 • Новинка

2017 пролет и есен с дълъг ръкав мъж и жена, Quick Dry UV Protect колоездене Колоездене езда, потници костюми МТБ планинско колоездене дрехи, комплекти

94.21 BGN 75.00

Мажите се возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Големина S M L XL 2 XL 3 XL A : 1 / 2chest (+2) 45 48 51 54 57 60 Б : пред должина 60 62 64 66 68 70 D : назад должина 68 70 72 74 76 78 L : должина на ракав 65 66 67 68 69 70 Рамо широчината 38 40 42 44 46 48 Јава панталони машки модел големина на табела (Единица : cm) S M L XL 2 XL 3 XL G : Половината обемот (плочка) 66 68 72 76 80 84 М : Хип (плочка) 98 100 104 108 112 116 1 / 2 Thigh (плочка) 28 29 30 31 32 33 Ч : министерот за Надворешни работи 99 101 103 105 107 109 J : Долго 72 74 76 78 80 82Гаранција и Гаранција : 1...

alien Can be Customized cycling jersey white Black clothing pro bike team носете riding racing Quick Dry Mountain road 7081
 • Новинка

alien Can be Customized cycling jersey white Black clothing pro bike team носете riding racing Quick Dry Mountain road 7081

34.27 BGN 27.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајстранец Може да се Прилагоди велосипедизам џерси бела Црна облека про тим велосипед носат возење тркачки Брз Сува Планина патот 7081Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BXIO зимни минерални флисовые колоездене Потници Китай Дракон дизайн на състезанието езда с дълъг ръкав под наем униформи Conjunto Ciclismo 023
 • Новинка

BXIO зимни минерални флисовые колоездене Потници Китай Дракон дизайн на състезанието езда с дълъг ръкав под наем униформи Conjunto Ciclismo 023

124.74 BGN 69.00

BXIO Зима Топлинска Руно Велосипедизам Дресови Кина Змеј Дизајн Трки се Возеше и Долг Ракав Велосипед Униформи Conjunto Ciclismo 023

Под наем Колоездене ръкавици за МТВ велосипед Мъже, Жени половин пръст гел Pad дишаща годишният спортен мотоциклет Luva ciclismo bisiklet
 • Новинка

Под наем Колоездене ръкавици за МТВ велосипед Мъже, Жени половин пръст гел Pad дишаща годишният спортен мотоциклет Luva ciclismo bisiklet

7.98 BGN 7.00

Карактеристики : 1 Лесно лизгана еластична ткаенината 2 Пот Wiper 3 Таквите дланка 4 Проток на воздух мрежа назад 5.Велосипедист Palsy 6...

2017 Джърси световен шампион лидер колоездене потници бързосъхнеща велосипедна облекло МТБ Ropa Ciclismo под наем Майо 7165
 • Новинка

2017 Джърси световен шампион лидер колоездене потници бързосъхнеща велосипедна облекло МТБ Ropa Ciclismo под наем Майо 7165

41.25 BGN 32.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрај2017 џерси светски шампион лидер велосипедизам дресови брзосува велосипед облека MTB Ropa Ciclismo Велосипед maillot 7165Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Унисекс половината пръст на Велосипедни ръкавици дамски спортни Велосипедни ръкавици спортни ръкавици за планински велосипеди Guantes Ciclismo
 • Новинка

Унисекс половината пръст на Велосипедни ръкавици дамски спортни Велосипедни ръкавици спортни ръкавици за планински велосипеди Guantes Ciclismo

15.94 BGN 12.00

Превозот И Ракувањето Со : Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно...

С дълъг ръкав МТВ велосипед облекло, Панталони Ciclismo Pro Team Колоездене Джърси комплект велосипед открит спорт път Майо яке Колоездене облекло
 • Новинка

С дълъг ръкав МТВ велосипед облекло, Панталони Ciclismo Pro Team Колоездене Джърси комплект велосипед открит спорт път Майо яке Колоездене облекло

78.32 BGN 55.00

Опис Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL Пол : Мажи COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси 1 Парче * велосипед панталони / лигавче панталони со подлогаПлаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

BXIO Winter Thermal Fleece Колоездене Джърси топъл дълъг ръкав Pro Team велосипед облекло многоцветен велосипедна облекло Ropa Ciclismo 025
 • Новинка

BXIO Winter Thermal Fleece Колоездене Джърси топъл дълъг ръкав Pro Team велосипед облекло многоцветен велосипедна облекло Ropa Ciclismo 025

124.74 BGN 69.00

BXIO Зима Топлинска Руно Велосипедизам Џерси Топло Долг Ракав Про Тим Велосипед Облека Мулти Бои Велосипед Облека Ropa Ciclismo 025