2018 татуировка водоустойчив антипригарный matte течна червило гол цвят гланц за устни Грим инструменти Batom Червен

2018 татуировка водоустойчив антипригарный matte течна червило гол цвят гланц за устни Грим инструменти Batom Червен

BGN 2.00
-12 %
BGN 2.26

Брой продукти

Caratteristica : 100% brandnew и Висок квалитет. Боја : Како на сликата покаже Нето Тежина : 18g Пакетот Вклучува : 1 парче Забелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.


Подробности

Тип:
блясък за устни
търговска марка:
МИС РОЗА
Полза:
Хидратиращ, Друг, Хранителен
Брой:
1 брой течно червило
Размер:
Full Size
Съставка:
течна устна
Държава / регион на производство:
Китай
Номер На Сертификат:
Водоустойчив
документ:
GZTZ
НЕТНО ТЕГЛО:
16 грама
Номер На Модела:
Мат Течна Червило

Избор на купувачи

детски балсам за устни е сладък кимоно кукла червило дълбоко хидратиращи червила детски устни хранене кръгла червило долива се до марката hengfang
  • Новинка

детски балсам за устни е сладък кимоно кукла червило дълбоко хидратиращи червила детски устни хранене кръгла червило долива се до марката hengfang

18.85 BGN 14.00

Испорака метод : Ако сте одбрале Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Ние ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ова превозот метод се Препорачува од страна на aliexpress...

Мода Балсам За Устни Грижи Плодов Аромат На Крем Топката Скоростна Червило Липи Блясък За Устни Грим Органичен Батом Течен Балсам За Устни
  • Новинка

Мода Балсам За Устни Грижи Плодов Аромат На Крем Топката Скоростна Червило Липи Блясък За Устни Грим Органичен Батом Течен Балсам За Устни

7.10 BGN 5.00

[xlmodel][производи][43615] релациони предметиМоден Lip Balm Грижа Овошен Вкус Крем Топката Кутија Кармин Lippie Усна Сјај Шминка Органски Batom Течни Lip BalmОпис100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработнициНив ги користат свежи, не е мрсна, сладок мирис и природни органски состојки, ви дава повеќе самодоверба за да ги користите.Содржи антиоксиданс витамин Е, навлажнувачки, трајно да се задржи усните мека и влажна.Прекрасна форма, носат лесен за употреба...

Сладки кукли устните течна червило Batom maquiagem Lip Kit 6 аромати Pure rouge a levre matte Natural Moisturized Women Beauty
  • Новинка

Сладки кукли устните течна червило Batom maquiagem Lip Kit 6 аромати Pure rouge a levre matte Natural Moisturized Women Beauty

1.63 BGN 1.00

МОЖЕБИ ЌЕ сакате ^ ^ Симпатична Кукли Lip Balm Течен Кармин Batom maquiagem Усна Полнење 6 Вкусови Чисто црвенило на levre мат Природни Moisturized Жените Убавината Сосема Нов и Висок Квалитет! Lip balm прекрасен подарок присутни! Лесно да се носат...

Карикатура Бухал Гладка Хидратиращ Хранителна Натурална Растителна Обхват Дама Балсам За Устни
  • Новинка

Карикатура Бухал Гладка Хидратиращ Хранителна Натурална Растителна Обхват Дама Балсам За Устни

3.18 BGN 2.00

Спецификации : Moisturizes и ја смирува сувата, подсечен усни.Лесни, преносливи големина, удобен за носење.Цртан филм був изглед, убаво подарок за вашата пријателка.Точка Име : Lip BalmМатеријал : Шеј Путер, Витамин E и сл.Карактеристики : Навлажнувачки, АнтиПукање, Преносни Големина, Цртан Филм БувВкус : Црвено Грозје е, Пинк е Праска, Небото Сино е Боровинки, Виолетова е ЈагодаНето : 12gБелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Lip Balm