Оригинален Xiaomi Smart home Aqara Smart Light Control Zigbee Wall Switch Socket Plug чрез смартфон Xiaomi APP Wireless Remote

Оригинален Xiaomi Smart home Aqara Smart Light Control Zigbee Wall Switch Socket Plug чрез смартфон Xiaomi APP Wireless Remote

BGN 43.00
-0 %
BGN 43.12

Брой продукти


Оригиналниот Xiaomi Smart home Aqara Smart Светлина Контрола Zi GBee Ѕиден Прекинувач Штекер Приклучокот Преку паметен Телефон Xiaomi СТАН Безжичниот Далечински управувач
2017 Нови,Оригинални xiaomi Aqara Smart ѕиден Штекер,Zig Bee wifi Remotel Контрола за Безжичен Прекинувач за Работа Xiaomi Smart home колекции СТАН
Ѕиден штекер (Zig Bee верзија) за фиксен smart грло, нема да влијае врз постоечките почеток на стил, директна замена на традиционалните пазари може да биде далечински управувач, тајмерот се префрлате и моќ, статистики и други функции, и други паметни уреди врски, лесно да се олесни животот.
Компатибилен со Тип 86 кертриџ. Инсталацијата е едноставна
Забелешка : овој паметен приклучок треба да се користи заедно со Xiaomi smart Портал 2 / Aqara Климатизација Придружник Портата начин 3 Како што е Подолу :
Забелешка : овој паметен приклучок треба да се користи заедно со Xiaomi smart Портал / Aqara Климатизација Придружник Портата начин 3 како што е подолу :


Подробности

Характеристики:
Дистанционно Управление, Магнитен, Мигаща
Номер На Модела:
xiaomi Aqara socket
търговска марка:
xiaomi
Каналите За Управление На:
2 канала
Състояние събрание:
Готов за работа
максимална скорост:
xiaomi ZigBee socket
жироскоп:
xiaomi умен дом
Мащаб:
1

Избор на купувачи

Оригинален Broadlink S1C / S1/ S2 ключодържател дистанционно управление активирате избор на сензори, за да S1 S1c SmartONE Home Alarm SOS Security Device
  • Новинка

Оригинален Broadlink S1C / S1/ S2 ключодържател дистанционно управление активирате избор на сензори, за да S1 S1c SmartONE Home Alarm SOS Security Device

19.33 BGN 13.00

Најдете интелигентен живот, и го Направи животот едноставен* Копчето Фоб Далечински поедноставува контрола на вашиот паметен дом...

Актуализация на Xiaomi Air Purifier 2S Smart OLED дисплей на смартфон Mi Home Control APP дим, прах особена миризма за пречистване на
  • Новинка

Актуализация на Xiaomi Air Purifier 2S Smart OLED дисплей на смартфон Mi Home Control APP дим, прах особена миризма за пречистване на

BGN 405.92

Надградба на Xiaomi Прочистувач на Воздух 2 S Smart OLED Дисплеј паметен Телефон Ми Дома СТАН Контрола Чад Прашина Чуден Мирис Почиста Нови OLED дисплеј, во реалновреме прикажување на квалитетот на воздухот и температурата...

4 бр./lot 100 мм всенаправленное колелото на 4 инча всенаправленное колелото за състезания роботи Робокупа / Robocon / DIY / Robot Study с метална ступицей
  • Новинка

4 бр./lot 100 мм всенаправленное колелото на 4 инча всенаправленное колелото за състезания роботи Робокупа / Robocon / DIY / Robot Study с метална ступицей

191.20 BGN 191.00

Тело и Ролери Боја : Сива &Црна Дијаметар : 100mm Ролери Дијаметар : 18mm на Поврзување тип на Ролери : со Бакар Тело Материјал : Најлон Ролери Материјал : Гума Нето тежина : околу 290g капацитет : 20 кг​Пакет 1(Бакар Omni Тркала) : на 100mm Бакар Omni Тркала : 4pcs Пакет 2(Бакар Omni тркала со Метал Центар) : на 100mm Бакар Omni Тркала : 4pcs Метал Хаб : 4pcs (Опционално : 6mm / 8мм / 10мм) Бесплатни подароци : некои корисни навртки и завртки За Метал Хаб : ​1...

1/3/5 бр Sonoff Wireless Wifi Smart Switch APP Control Smart Home Automation Module таймер Smart Switch
  • Новинка

1/3/5 бр Sonoff Wireless Wifi Smart Switch APP Control Smart Home Automation Module таймер Smart Switch

12.78 BGN 10.00

Дизајниран за далечинско го вклучите или исклучите вашиот апарати за дома со вашиот телефон и мрежата на или било каде во било кое време.Мултифункционален smart прекинувач, поддршка на интелигентни мерењето (циклус на мерењето, одложување на времето), во реалновреме повратни информации, интелигентни облак споделување.Испраќање на податоци за cloud платформа преку Wi Fi рутер, може да ви овозможи да се далечински управувач сите апарати со Апликација на вашиот паметен телефон.Способни за поврзување на различни апарат, како што е клима уред, вода диспензерот, светлината итн.Изработен од пластика со висок квалитет, лесни, изолација и издржливи.Добар подарок за вас и вашите пријатели.Погоден за Android / iphone / We Chat.СпецификацииБоја : бела.Големина : 88*38*23mm.Материјал : пластика.Го оценувате Напон : AC90250 V, 50 / 60 HZ.моќ дисипација : Пренос на владата : Wifi 2.4 Г.Wifi фреквенција : IEEE 802.11 b / g / n.Контрола на далечина : бесконечност.Контролирани линии : 1 линија.Максимална Струја / Wattage : 10 A / 2200 W.Платформа за : Android / iphone / We Chat.Работна температура : 055 степен.Pls Забелешка : овој модул не поддржува 433mhz далечински управувач...

Най-новият Flysky FS-i6X 2.4 GHz 10CH RC предавател и с приемник i-BUS за RC Heli Quadcopter Airplane mode 1 / 2
  • Новинка

Най-новият Flysky FS-i6X 2.4 GHz 10CH RC предавател и с приемник i-BUS за RC Heli Quadcopter Airplane mode 1 / 2

86.48 BGN 86.00

Mode 1 Гас се држи на правото на Чекање 2 Гас се држи на лево Пакет се Вклучени : 1x Flysky FSi6 X Предавателот 1x Flysky FSIA6 B или FSIA10 B Приемник во зависност од вашата опција за FSi6 X Спецификации : Предмет : FSi6 X РК Предавателот Канал : 610 (Default 6, можете да изберете 710ch во поставување) Модел Тип : Фиксни Крила / Едрилица / Хеликоптер RF Опсег : 2.4082.475 GHz RF Моќ : RF Канал : 135 пропусниот Опсег : 500 KHz 2.4 GHz Систем : AFHDS 2 A / AFDHS Тип на Модулација : GFSK Стап Резолуција 4096 Низок Напон Предупредување : DSC порт : PS / 2 Порт ППМ Наплаќа : Нема Антена Должина : 26mm (Двојна Антена) Тежина : 392g Моќ : 6 V DC 1.5 АА*4 Прикаже : STNTransflective Екранот, LCD 128x64 Решетки, VA 73x39mm, LCD светлото со бела Големина : 174x89x190mm Online Ажурирање : Да Боја : Црна Сертификат : CE0678, FCC ID : N4 ZFLYSKYI6 X X6 B јасАВТОБУС Спецификации : Brand Name : Flysky Предмет : X6 B јасАВТОБУС Приемник Канали : 6(PWM), 8(PPM), 18(iАВТОБУС) Модел Тип : МултиTotor RF Опсег : 2.4082.475 GHz Бренд Wigth : 500 KHz Број на бендови : 135 RF Моќ : Не повеќе од 20 d Bm RX Чувствителност : 95d Bm 2.4 GHz протокол : AFHDS 2 A Тип на Модулација : GFSK Стап резолуција : 1024 нисконапонски аларм : Да DSC порт : PPM / PWM / iАВТОБУС Антена Должина : 93mm (Двојна Антена) Моќност : 4.08.4 V Online Ажурирање : Yes(Безжичен) Опсег : >300 метри Тежина : 4.5 g Size : 36*22*7.5 мм миАВТОБУС Port : Да Сертификат : CE0678, FCC ID : N4 ZX6 B00 Карактеристики : AFHDS 2 A (Автоматски Фреквенција Подрипнувајќи Дигитален Систем за Втората Генерација), развиени и petented од FLYSKY е specialy развиена за сите радио контрола модели...

В присъствието на Xiaomi SCISHARE Capsule Espresso Coffee Machine 9 Level Concentration Настроени съвместима с мультибрендовыми капсули
  • Новинка

В присъствието на Xiaomi SCISHARE Capsule Espresso Coffee Machine 9 Level Concentration Настроени съвместима с мультибрендовыми капсули

BGN 413.66

Опис на производот ID : 3458 Во Парк Xiaomi SCISHARE Капсула Еспресо Кафе Машина 9 Ниво на Концентрација Претходно Компатибилен Со Мултибренд Капсули Главните Карактеристики : Брзо и лесно ракувањеЕдноставно вклучете го и притиснете на, уживајте во слатката и мазна кафеВисок притисок пумпаСупериорен екстракција систем кој ги доставува до 19 бар притисокДа ги прилагодите на секое првенствоИновативни 9ниво на системот ви овозможува да го прилагодите вкус сила да одговараат на сите вкусови15min автоматско shutoffТоа може да автоматско исклучување по 15 минути на неактивностПрилагодливи капе лентаОдговара на сите големини на чашиМало тело со компактен изгледМоже да се постави било каде, дури и за статистика табелаКомпатибилен со мултибренд кафе капсулиЌе имаат различни избор при купување кафе капсула Забелешка : кафе капсули е да не вклучуваатЗа Испорака : 1...