MRSHAIR 18 20 22 Made Machine Реми Clip In Human Hair Extensions Thick 8pcs/Set бразилски скоба за коса в пълна главата Big Set Hair

MRSHAIR 18 20 22 Made Machine Реми Clip In Human Hair Extensions Thick 8pcs/Set бразилски скоба за коса в пълна главата Big Set Hair

BGN 91.00
-44 %
BGN 162.66

Брой продукти


Предмет : Клипот Во Екстензии За Коса Полна Глава
Спецификација : 8 парчиња по собата ! 20cm долги x 2 парчиња 15cm долги x 2 парчиња 10cm долги x 2 парчиња 5cm долги x 2 парчиња
Големина на & Тежина & Кол : 18 Инчи = 45см долго, 140gram/set [ве Молиме имајте во предвид 18 инчи е 140grams/set] 20 Инчи = 50cm долго, 150gram/set [ве Молиме имајте во предвид 20 инчи е 150grams/set] 22 Инчи = 55cm долго, 160gram/set [ве Молиме имајте во предвид 22 инчи е 160grams/set]
Бои Опција : Темна Боја : 1# (Џет Црна), 1 B# (Природни Црна), 2# (Најтемните Браун), 4# (Темно Кафеава боја), 6# (Среден Браун) светла Боја : 27# (Светло Кафеава), 613# (Светлина Русокоса), 99 J# ( Темноцрвена Боја) Пијано Боја : P4/27#, P27/613#
Стил : Директно Клип Во Човечка Коса Екстензии
Квалитет : 100% Реално Природна Човечка Коса Материјал Снабдување Siky Директно Клип Во Коса Полна Глава! Може со Навивам, Директно Од Машина. Може да се со Боја На Повеќе Темна Боја !
Stroage : Големи Залихи на Располагање, Поддршка на Превозот во Рок од 24 Часа По Цел Помине Ревизија (Освен OEM наредби, без викенд време)
Политика За Наплата : 15 Дена Без Причина Наплата, Контактирајте Со Нас Ако Сакате Наплата ( Whats App 0086 15939970736 )
Перење (референца сликата погоре) Користење на Јамка Четка за да се detangle вашата коса од завршува на врвот пред перење! Миење на вашата коса нежна во надолен движење. Откако ќе се направи исплакнете ја косата темелно, бидете сигурни дека вашата коса е чиста пред да користите средство за смекнување на косата. Состојбата на вашата коса по секое миење. Не се применува средството за смекнување на косата во горниот дел или во близина на прилози. Тоа може да се олабави прилози и направете ја вашата екстензии да паднат. Сува вашата коса нежно (Најдобро е нека вашата коса се исуши природно). Не бришење со крпа, но се движат во надолен движење од врвот до завршува. Нежно detangle на вашата коса. Предлагам да не се мијат косата во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата коса екстензии. Вашиот стилист ќе ви даде инструкции за овој Стил И Стил Производи Не користат топлинска алатки премногу често, Исто како и со природни влакна, премногу механички топлина ќе ги оштети косата (повеќе користат на пократки вашата коса екстензии ќе трае). Кога ќе се направи се користи топлина алатки, бидете сигурни да се користи топлина protectant. Вие исто така може да се користи не-топлина методи за да навивам вашата коса екстензии. Триење може да предизвика губење на метежот, Користете Специјална Четка за коса екстензии кога четкање на вашата коса. Тоа е најдобро да се започне на крајот на вашата коса, секогаш четка во надолен движење. Четкање 2 до 3 пати да се Користи добро средство за смекнување на косата да се задржи вашата косата мека. Не над го направи тоа. За многу клима уред или било кој друг производ за нега на коса може да предизвика заплитане.


Подробности

Цвят:
#P27 / 613, #P4 / 27
Дължина:
18 inches, 20 inches, 22 inches
Най-Дългата Пропорцията На Косата:
>=25%
Продължителност на живота:
3 месеца
търговска марка:
МРШЭР
Продукти в опаковка:
8шт / комплект
Клас На Косата:
Машинно Ремы

Избор на купувачи

Rechoo бразилски Реми човешка коса снопчета естествени руса коса Weave Body Wave One Piece Set Hair Extesnions 14 до 26 инча
  • Новинка

Rechoo бразилски Реми човешка коса снопчета естествени руса коса Weave Body Wave One Piece Set Hair Extesnions 14 до 26 инча

67.39 BGN 51.00

Умот на вашата коса екстензии за да ги задржи во најдобра состојба е можно Тие се вредни додатоци за вашиот изглед и се, всушност,доста лесен за одржување...

Neitsi Реми Hair Color Пръстени / Цветни Диаграми 30 Цвята Е На Разположение Човешка Коса Могат Да Бъдат Боядисани, За Да Салонного Проба Бърза Доставка
  • Новинка

Neitsi Реми Hair Color Пръстени / Цветни Диаграми 30 Цвята Е На Разположение Човешка Коса Могат Да Бъдат Боядисани, За Да Салонного Проба Бърза Доставка

82.69 BGN 79.00

Neitsi Remy Боја На Косата Прстени / Боја Топ Листите 30 Бои Достапни 100% Човечка Коса Може Да Се Бојадиса За Салонот Примерок Брза ИспоракаБоја на располагање : 30 избере бои заТемна Боја : 1# 1 B# 2# 3# 4# 6# 8#Светла Боја : 10 A# 12# 16# 18 K# 20# 22# 24# 30# 33# 99 J# 530# 60 A# 613# ЦРВЕНО# Л Сива#Пијано Боја : P27 / 613# P18 K / 613# P24 / 613# P14 / 24 K#Ombre Боја : T1 / ЦРВЕНА# T2 / 8# T27 / 60#Материјал : 100% човечка коса, нема други миксПредмет тип : боја на косата прстени, боја на топ листитеУпотреба : За човечка коса екстензии, салон за коса боење примерокСостојба : 100% сосема нов, мода еден, мека и свиленкаста метежот слободниИспраќање време : во рок од 24 часа expcet празници

BHF човешка коса тъче на преките руски Реми естествена коса патица 1бр 100гр 1820 22 24 ' черен блондин кафяв цвят
  • Новинка

BHF човешка коса тъче на преките руски Реми естествена коса патица 1бр 100гр 1820 22 24 ' черен блондин кафяв цвят

176.02 BGN 90.00

Бренд Име : BHF Коса 100% Природна Човечка КосаКосата Име : Човечка Коса Ткаат,Запалени Боја На Коса WeftБоја на коса : Темна Боја 1 B# ,1#,2# ,4# ,6#Пијано Боја p4 / 27# ,p6 / 613# ,p10 / 613# ,p18 / 613#,p27 / 613#Средината на Боја 8# ,10# ,16#,18#,27#,99j#Светла Боја 613# ,60# ,22#Косата Предност : Пролевање Слободен ,Сите Должина и Бои се на располагање,ние може да направи сопствениСите пакети ќе бидат gaven ниска количина кога се превезува до avoide на сопствени даночни !