За звезден хотел тавана оптичен светлинно украса пластмасови връзки влакна кабели края на светене 0. 75mmx200pcsx2m продажба

За звезден хотел тавана оптичен светлинно украса пластмасови връзки влакна кабели края на светене 0. 75mmx200pcsx2m продажба

BGN 27.18

Брой продукти


PS Пластични оптички влакна, тоа е кружни концентрична оптички влакна што се прави на транспарентен
високо-индекс на рефракција ПММА core облечени во транспарентна низок индекс на рефракција fluroresin. Светлина
се пренесува од едниот крај на влакна на друга според теоријата на одразуваат,
оттука се појавува на крајот-светлосен ефект.
- Ниско-загуба оптички прозорец во светлина-видлива област, и способноста да се пренесува на видливата светлина но
не ултравиолетови или инфрацрвени;
Најсилна светлина ефект на крајот на влакна;
- Без УВ или ИНФРАЦРВЕНА енергија, не би му наштетило да се антички или Изложба;
- Мазна површина, јасно ,тоа е флексибилен , но тоа не е толку флексибилни како ПММА влакна кабел, ве молиме
се грижи за него;
- Не спроводливост или преносот на топлината , тоа може да се користи во подводни светлина, побезбеден од електричен
светло;
- Долг живот време, ниска одржување , лесно да го инсталирате, со ниски трошоци ;
- Намалена енергија трошоците, заштеда на енергија;
- Не електрични опасности ;
- Работа Темп : -50 до 70 степен
крајот сјај тип
се користи за пренос на светлината
Внимание ве молам : следните ефект е предизвикан од извор на светлина + оптички влакна кабли, извор на светлина не се вклучени во пакет
-пакетот вклучува :
- Влакна : 0.75 мм пластични ps оптички влакна кабел
- Количина : 200 КОМПЈУТЕРИ
- Должина на секој влакна на кабел : околу 2 метри
- нема извор на светлина вклучени
се користи во отворено декорација
се користи во домашна декорација
промена на бојата ѕвезда таванот ефект


Подробности

Тип Елемент:
Оптични Тела
търговска марка:
донсолси
Номер На Модела:
PS0. 75x2x200
Цвят:
Почистване
Диаметър на:
0,75 мм
Дължина:
2 метра
Друго:
200 кичура коса
Тип:
муфа светлина

Избор на купувачи

10mX високо качество странично блясък PMMA оптичен кабел с диаметър 2 мм / 3 мм / 5 мм/6 мм прозрачно твърдо ядро оптичен кабел и безплатна доставка
 • Новинка

10mX високо качество странично блясък PMMA оптичен кабел с диаметър 2 мм / 3 мм / 5 мм/6 мм прозрачно твърдо ядро оптичен кабел и безплатна доставка

20.16 BGN 20.00

Страна Сјај Оптички Влакна Кабел големина : Φ2mm дијаметар Φ3mm дијаметар Φ5mm дијаметар Φ6mm дијаметар од Страна Сјај Оптички Влакна Кабел Карактеристики : Materal : ПММА Влакна на Косата : 7000 DB / KM Бранова должина опсег : 380780nm Светлината Не е лесно да се скрши...

Лазерен модул на автомобила леща-стъклена леща 8 мм
 • Новинка

Лазерен модул на автомобила леща-стъклена леща 8 мм

BGN 9.18

Ласерски Модул Крстот ЛеќаСтаклена леќа 8мм Опис на Производот Димензии дијаметар 8мм Пакет 1x Ласерски Модул Крстот ЛеќаСтаклена леќа 8ммПревозот ВремеНие брод на светот земји со регистрирани воздух mail, и ние брод на САД со eпакет за испорака...

4xLot Безплатна доставка DMX240 конзола DMX 512 контролер 192 канала професионален DJ диско сценично оборудване Led Par ефект светлини
 • Новинка

4xLot Безплатна доставка DMX240 конзола DMX 512 контролер 192 канала професионален DJ диско сценично оборудване Led Par ефект светлини

BGN 722.40

Бесплатен Превозот 4x Lot Бесплатен Превозот DMX240 Конзола DMX 512 Контролер 192 Канали Професионален ДИЏЕЈ, Диско Фаза Опрема Led Par Ефект на Светилките , фабрика цена, со висок квалитет, брод од страна на Fedex, DHL, ТНТ, UPSот или на друг начин слободно во рок од 5 дена.Спецификација на производот : * 12 скенери на 16 канали секоја * 6 програмабилни брка имаат 30 банки секоја * 30 банки имаат 8 програмабилни сцени секоја * 8 лизгачот за прирачник за контрола на канали * 2 assignable тркала за лесен на движење * Датотека депонија овозможува податоците да бидат испратени на примени помеѓу 2 единици * Автоматски режим програма контролирани од страна на брзина и згаснат време лизгачи * Сите исчезнат време прилагодливи * Во исчезнат режим, СИТЕ (сите канал) или X / Y само би можеле да бидат избрани одделно...

Бърза доставка 2017 LED Strobe Lights 7X3W топло бяло LED Bar Beam Effect Светлини 100-240 за осветление на сватбени мероприятия на Партията
 • Новинка

Бърза доставка 2017 LED Strobe Lights 7X3W топло бяло LED Bar Beam Effect Светлини 100-240 за осветление на сватбени мероприятия на Партията

BGN 356.80

Брза Испорака 2017 LED Strobe Светла 7 X3 W Топло Бела LED Лента Зрак Ефект Светла 100240 V За Партија Свадба Настани Осветлување , слободен брод од страна на DHL / ТНТ / UPS / FEDEX или на друг начин слободно во рок од 5 дена.Ако клиентите треба масовно цел, pls контактирајте со продавачот за да се добие најниска цена со превозот цена директно, ви благодариме.Спецификација за производ : ◆извор на Светлина Светилка мушка:7x3 W Highting увоз светилка мушка...

Freeshipping 50W/100W/150W / 200W COB Professional Stage Led Par Light / Aluminum COB Led Par Cans White / Yellow/RGB/RGBW Barndoor
 • Новинка

Freeshipping 50W/100W/150W / 200W COB Professional Stage Led Par Light / Aluminum COB Led Par Cans White / Yellow/RGB/RGBW Barndoor

BGN 1401.60

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 V 50 HZ60 HZПотрошувачка на енергија : 150 WСветилка извор : 100 WБоја емитуваат : RGBW 4 IN1 боја мешањеКонтрола начин : DMX / Manual / Матер&роб / Звук Контрола / Авто РаботиСлучај материјали : кастинг алуминиум случајЛадење начин : голем молчи cooing фан изграден внатреDMX канали : 4 / 8 двојна каналиПакување информации : Картонска кутија големина : 30 cm30 cm39 смНето тежина : 5kgБруто тежина : 8kgЛет случај пакување е задолжително...

Maykit 5W Led fiber оптичен осветител 4 ключа дистанционно управление на 300шт смесени влакна 3,6 м, идеален за 9 квадратни метра Starceiling
 • Новинка

Maykit 5W Led fiber оптичен осветител 4 ключа дистанционно управление на 300шт смесени влакна 3,6 м, идеален за 9 квадратни метра Starceiling

BGN 306.40

Maykit 5 W Led Оптички Влакна Илуминатор 4 Копчиња Далечински Контролер 300pcs Мешани Влакна Во 3.6 m Идеален За 9 Метар Квадратен StarceilingМодел : MG300Овој оптички влакна , вклучувајќи 1pc 5 W LED светло мотор со трепкане бела боја тркала и 300pcs меша со дијаметар од оптичките кабли со кристално крајот тела да се направи живописни ѕвезда таванот поле...

Bluetooth MP3 6LED Crystal Magic Ball Led Stage Lamp KTV Disco Laser Light Party Светлини Sound Control Laser Projector Music KTV
 • Новинка

Bluetooth MP3 6LED Crystal Magic Ball Led Stage Lamp KTV Disco Laser Light Party Светлини Sound Control Laser Projector Music KTV

43.18 BGN 35.00

Bluetooth MP3 Кристал Магијата Топката Led Фаза Светилка КТВ Диско Ласерската Светлина Партија Светла Звук Контрола Ласерски Проектор Музика КТВКарактеристики[Име] Bluetooth музички кристална топка магија светилка[Модел] MQ06 LY (звук подобрена верзија)[Напон] AC110240 V[Frequency] 5060 Hz[Власт] НАС ПРИКЛУЧОК (ЕУ или АУ адаптер)[Извор на светлина] користење на целосна моќ светилка монистра RGBYWP 6 компјутери * 3 W (увезени висока осветленост долг живот светилка монистра)[Боја] Боја : 6 бои : црвена / зелена / блу / жолта боја / бела / виолетова[Зрак] 80 леќи, секоја леќа може да биде 36 зрак може да достигне 240480 греди, зрак агол од 120 степени;[Материјал] Школка Материјал : ABS + PS висока transmittance дебела сенка блокирање на гориво задебелена пан;[Mode] (1) Sound Mode : Според далечинскиот управувач или Bluetooth конективност ритам звук промена на бојата, за поголемиот дел од музичкиот ритам;(2) самоодни на владата : Во отсуство на звук, авто случаен промена на бојата;(3) ново светло прекинувач : вклучете ги светлата, префрлате музика;(4) Strobe глас : за DJ музика, ритам, танц диско танц;(5) КТВ Динамичен режим : За К песна или танц, кога нема звук во овој режим не светло, светло и звук веднаш, тридимензионални супер;(6) ДИСКО Маден режим : за најдобрите светски топла танц песна, или кога нема звук во овој режим не светло, светло и звук веднаш, тридимензионални супер[Функција] и, У диск поддршка SD картичка, може да се игра MP3 формат музика, светла боја се менува со музика[Додатоци] Домаќин + Далечински Управувач + У диск + прирачник + кутија[Производ] дијаметар 18 CM, висина 16 CM[Пакет] 190 * 190 * 170mm, Тежина : 0.64 KG / set[Користење на просториите] погоден за повеќе наврати Семејството Партија, КТВ кутија, ДИСКО, танц сали, ноќни клубови, дискотеки, барови, трговски центри, свадби, караоке РЕД, плоштади, паркови и така натаму.Инструкции1, поврзан со AC 100 V ~ 240 V2, по LED светлината автоматски ќе се сврти на моќ и притиснете стандардната програма за самоодни3, вметнете У диск / ТФкартичка Bluetooth мобилен телефон конекција или рабови, а потоа автоматски да се репродуцира музика или телефонската меморија за музика, вообичаено е средни волумен, но можеби домаќин контролен панел или далечинскиот управувач, волумен, претходни, следната песни, можете да притиснете на чекање за скролување за да го промените USB / ТФкартичка или Bluetooth режим4 Bluetooth конекција : По кристално магијата топката светилка е енергија, а потоа за пребарување за Bluetooth поставки на телефонот, на Bluetooth ќе биде прикажан на модел на телефон, кликнете на линкот, кога кристална топка магија светилка панел светла (трепка) ќе се огласи (ЗУИ), што укажува на успешна врска , ќе може да игра на телефонот песни.Пакет : 1x светлина топка1x Далечинска Контрола1x У диск.

Преносим мини led лазерен Живописна светлина проектор ефектно осветление лампи DJ и дискотека с танци по Коледа сватба клуб бар шоу партия
 • Новинка

Преносим мини led лазерен Живописна светлина проектор ефектно осветление лампи DJ и дискотека с танци по Коледа сватба клуб бар шоу партия

56.96 BGN 23.00

Добредојдовте на нашата продавница Преносни Мини LED Ласерски Фаза Светла Проектор Ефект за Осветлување Светилка DJ Диско Танц За Божиќ Свадба Клуб Бар Шоу Партија Опис на Производот За објект : Звук Активни DJ Денс Студиото Ласерски Фаза Осветлување Светлина Магијата Топката е нов и не се користи...

Gobo Head Projector Patroon Gobo ezt Indoor Light Stage Laser Light Party Green Red Function Lemon Best Quality Resolution Disco
 • Новинка

Gobo Head Projector Patroon Gobo ezt Indoor Light Stage Laser Light Party Green Red Function Lemon Best Quality Resolution Disco

111.52 BGN 90.00

Ве молиме Прочитајте го Пред да го купат тоа Овој производ без Никакви Лого Цената е само за Машината Може да се Врти 360 DegreeПроекција светлина Дизајнот е базиран на дизајнот или текст предвидено од страна на клиентите да изберете.Кориснички содржини, ве молиме контактирајте со сервисот...

4 броя HOT Sale NEW Moving Head Light Mini LED Spider 8x6W RGBW Light Beam добро качество, бърза доставка
 • Новинка

4 броя HOT Sale NEW Moving Head Light Mini LED Spider 8x6W RGBW Light Beam добро качество, бърза доставка

BGN 475.84

1 Предмет Тип : Фаза Осветлување 2 Effect Style : DMX Фаза Светлина 3 Повод : Професионална Фаза & DJ 4 Напон : AC100240 V 50 / 60 Hz 5 Номинална Моќност : 30 W 6 LED извор : 8*3 W LED светло 7 Зрак агол : 4.5° Ротација агол : 180° 8 Ефект : ....

35 W RGB fiber оптика light kit home garden party shop bar club decoration оптични влакна light САМ stars night light
 • Новинка

35 W RGB fiber оптика light kit home garden party shop bar club decoration оптични влакна light САМ stars night light

BGN 183.98

Оптички влакна светлина е на животната средина, заштеда на енергија, безбедно, без топлина, без загадување, флексибилни, променливи боја, одржување слободни светлина се користи во домашна декорација, под вода, осветлување, билборд, бар, дел, супер пазар и на други јавни места.1.Извор на светлина : Нова и голема количина.Моќност : 35 WСветлина промена на владата : во една боја (Црвена ,Зелена, Сина, Жолта, Бела ,итн)& промена на бојата ( флеш, бледнеат, скок)Лесно Поставување и Ниска ОдржувањеВграденво мултипроцес, автоматски систем, интелигентна заштитасо АНТЕНСКИ далечински 360 степени контрола, лесно да се контролира светлината режим.Постојан струја адаптер за да го продолжи животот на LED.Двоен резултат , со поголем капацитет за вметнување на повеќе кабли;Оптички влакна извор на Светлина се однесува на најновите технологии на POF (Пластични Оптички Влакна) и LED како комплексно осветлување уред.Обезбедува полесно светлина пристап, нема мерливи топлина на осветлена точка, без УВ зраци, без електрична енергија, без експлозија, влага доказ.Напојување : 100v240 V1 година гаранција за нашата светлина генератор.2.Јасно Пластични влакна кабел : 300pcsx0.75mm, 3m во lengthx 2bundles;воведпромена на бојатаВнимание ве молиме : 1...

4 бр. / лот нов продукт 12 бр. по 10 W CREE LED RGBW 4 в 1 led лъч преместване на светлината за големия шоу
 • Новинка

4 бр. / лот нов продукт 12 бр. по 10 W CREE LED RGBW 4 в 1 led лъч преместване на светлината за големия шоу

BGN 1920.00

4pcs / многу топло нови prouct DMX фаза осветлување движат главите кинески 12pcs 10 W 4 во 1 RGBW led бесконечна зрак движи главата dj осветлувањеСпецификацијаНапон глобална напојување за AC100240 V 5060 HZ Моќ 145 W LED извор САД КРИ 4 ВО 1 RGBW ЛЕР зрак движи главата Strobe 125 HZ dmx канал 18 контрола канал dj осветлување led животниот век 5000 часа led лента затемнување 1100% линеарна затемнување Gobo 25 различни gobos пан 540 степен Навалите 200 степен Контрола на владата DMX,Господарроб,Авто,звук активирана Функцијата за Нови седум боја зрак со цвет ефект и многу неверојатни ефект Заштита електронски automaticlly стабилна температура систем за контрола Н W 5.5 килограми G...

TRANSCTEGO dj Light Stage Light LED RGB Party Lamp moving head DMX Осветление Laser Projector Par disco Show Pub KTV controller
 • Новинка

TRANSCTEGO dj Light Stage Light LED RGB Party Lamp moving head DMX Осветление Laser Projector Par disco Show Pub KTV controller

46.40 BGN 37.00

Име На ПроизводTRANSCTEGO dj Светлина Фаза на Светлината LED RGB Партија Светилка движи главата DMX Осветлување Ласерски Проектор Par диско Покаже Паб КТВ контролерКарактеристики На Производот : 1.25 W par фаза светлина со 86 Компјутери Led диоди (Red44+Green21+Blue21), Поединечна контрола на црвена, зелена и сина Led диоди...

110V дистанционно управление LED пулверизатор студена фойерверки сватбен бар атмосфера подпори етап светлини DMX електронен фойерверки машина 700 W
 • Новинка

110V дистанционно управление LED пулверизатор студена фойерверки сватбен бар атмосфера подпори етап светлини DMX електронен фойерверки машина 700 W

1632.00 BGN 996.00

110 V Далечински Управувач LED Sprayer Ладно Огномет Свадба Бар Атмосфера Реквизити Фаза Светла DMX Електронски Огномет Машина 700 WПроизвод параметриSmart sprayer големина 200*200*270(mm)Smart sprayer тежина 7.5 KgSmart sprayer авион на висина на 2~5 метриМоќ параметри 220 V и 110 VРаботна моќност 700 WПотрошен материјал за пакување спецификации 120g / 7 минутиКонтрола методот Прирачник безжичниот далечински управувач и DMX конзолаДалечински управувач растојание Прирачник безжичниот далечински управувач 50100 метриПроизвод воведОва е еден вид на огномет што subverts традиционалните концепти...

Litewinsune 4 / ЛОТ FREESHIP Battery Par LED Light 6*18W RGBWA UV 6IN1 Par Light 2.4 G безжична WIFI телефон IR-дистанционно управление
 • Новинка

Litewinsune 4 / ЛОТ FREESHIP Battery Par LED Light 6*18W RGBWA UV 6IN1 Par Light 2.4 G безжична WIFI телефон IR-дистанционно управление

BGN 1323.20

Litewinsune 4 / МНОГУ FREESHIP Батерија за LED Par Светлина 6*18 W RGBWA УВ 6 IN1 Par Светлина 2.4 G Безжичен WIFI Телефон IRДалечински УправувачВклучени : 4x 18 LEDs 12 Watt RGBWA 5 IN1 Par Светлина1x AC Продолжување Моќ Кабел со Приклучок1x 3Пински XLR Кабел1x англиски јазик Прирачник за Корисникот1x КартонFREESHIPБатерија за LED Par Светлина Карактеристики : DMX512 конзола контрола,може да се контролира преку сигнал кабел и 2.4 G безжична DMX сигналГосподарроб контрола е достапна на интернет преку сигнал линија или 2.4 G безжичнаWi Fi работата на телефонот контрола, поддршка на Android 2.3 или подоцна, Apple i OS 4.3 или понова верзијаIRДалечински управувачСпецификацииНапојување : AC100 V250 VФреквенција : 5060 HzИзвор на светлина : 6pcs 18 W висока осветленост led диодиБоја емитуваат : RGBWA УВ 6 IN1 боја мешањеСветилка живот : 610 десет илјади часаLED агол : 30(±5) степенБоја : 16.7 милиони видови на промена на бојатаКонтрола на канали : 6 / 10 chsБатеријата & безжична DMXБезжична DMX512 протоколИзградена во 2.4 G приемник / предавател за безжични DMX операцииКонтрола на владата : DMX512, master / роб, авто, звук на активен (може да нареди безжична DMX512 исто така)Автоматско модел (по функција копче) : промена на бојата, боја strobe, боја dimmer, боја на постепена промена / боја скок променаРаботата мени : 4 цифрен дигитален LED дисплејБатеријата големина : 7800 MHAПакување големина : 19*19*25cmН...

TP-S0820 4x Led Strobe Light 200W Strobe Light 90V-240V Hi-Quality Led Flash Light For Party, Club, Wedding,Event Stage Light
 • Новинка

TP-S0820 4x Led Strobe Light 200W Strobe Light 90V-240V Hi-Quality Led Flash Light For Party, Club, Wedding,Event Stage Light

BGN 720.00

Led Strobe Светлината Led : HiКвалитет 8 Pcs 20 W Емитуваат Боја : Бела IP Ранг : IP20 Функција : автоstrobe,брзината може да се прилагоди Контрола на Владата : АвтоТрчање,Звук Активира,Master / Роб Пакување начин : картонска кутија со пена во внатрешноста Пакување големина : 39*24*18cm Пакување тежина : 4kg

Freeshipping 2 Unit 200W Spot Led Moving Head Light 6/18 Channel 6 Gobos 7 цвята Призма електронен линеен фокус звук активен
 • Новинка

Freeshipping 2 Unit 200W Spot Led Moving Head Light 6/18 Channel 6 Gobos 7 цвята Призма електронен линеен фокус звук активен

BGN 1232.00

Спецификација за производ : Влезна моќност : AC100240 V 50 / 60 HzПотрошувачка на енергија : 240 WЛЕР : висока моќност 200 W Тајван Tyanshine бела LEDDMX канал : 6 / 18 каналиPan scan:540°(16bit) Електрични корекцијаТилт скенирање:270° (16bit) Електрични корекцијаБоја на тркала : една боја тркала, 7 видови на боја чипови во една боја тркалаСтатички Gobo : 8 gobos+отворенРотација Gobo : 6 gobos+отворенЕфект Тркала : Ротација Шест Ред на призмата / 3 аспект призма ( иста цена)Функција 1 : Леќа, оптички систем achanical фокус .зрак агол на Зумирање 8° / 15°Карактеристика 2 : две зум мотор...

4 бр. / лот pro light moving heads 5*15 W RGBAW 5 in1 led mini moving head wash light
 • Новинка

4 бр. / лот pro light moving heads 5*15 W RGBAW 5 in1 led mini moving head wash light

BGN 816.00

4pcs / многу најновите 2015 топла производи 5pcsx15w rgbwa 5in1 led мини движи главата миење dj осветлување dmx движи главатаСпецификација : Напон : AC90240 V 50 / 60 HZМоќност : 80 WLED количина : 5pcs*15 W 5in 1 RGBWA quad led диодиDMX канал : 12 DMX контрола каналled животниот век : 100000 часа ledзатемнување : 0100% линеарна dimmerКонтрола на владата DMX512,Господарроб,Авто,звук активиранИП Стапка : IP20Н W 4.5 кгпакување големина 48*30*30 CM(2 парчиња / картон)Гаранција една година гаранцијасертификат CE и Ro SH Поминапакување детали : стандардна извоз картонска кутија со пена е обезбедена од Или во Лет случајН...

20 mm ZnSe фокусный обектив 10600nm CO2 лазерен гравьор нож фокус 1.5 38.1 мм
 • Новинка

20 mm ZnSe фокусный обектив 10600nm CO2 лазерен гравьор нож фокус 1.5 38.1 мм

BGN 36.72

20mm Zn Se Објектив Фокусна 10600nm CO2 Laser Engraver Машина Фокус 1.5" 38.1 mm Спецификација : Zn Se материјал е поликристални материјал транспарентен жолт кристален големина на честички од околу 70µm, tr..ansparency спектар 0.515µm...

АТА Flight Road Tour Travel Case за TIPTOP 200W Led Stage Strobe Light V003 софтуер 4 канала / режим на стартиране CE ROHS 90V-240V
 • Новинка

АТА Flight Road Tour Travel Case за TIPTOP 200W Led Stage Strobe Light V003 софтуер 4 канала / режим на стартиране CE ROHS 90V-240V

BGN 1248.00

Спецификација за производ : Напон : AC90 V240 V, 5060 HzМоќност : 200 W (LED50 W*4)DMX режим : 1 / 3 / 6 DMX режимиDMX режим : 1 Канал на владата : 05 без ефект5249 брзина250255 шила3 канал на владата : 1 канал : 0255 затемнување2 канал : 0255 брзина3 канал : 05 без ефект642 рампата до4385 рампата надолу86128 рампата нагоренадолу129171 случаен избор172214 осветлување215255 шила6 канали на владата : 1 канал : 0255 затемнување2 канал : 0255 брзина3 канал : 05 без ефект642 рампата до4385 рампата надолу86128 рампата нагоренадолу129171 случаен избор172214 осветлување215255 шила4 канал : 05 без ефект5255 автоКанал 5 : контрола на звукотПакување листа за секоја единица : 1pcs led strobe светлина1pcs прирачник книга1pcs DMX кабел4in1 лет случај со тркала...

Корпус лазерен модул 33x33x50mm за 5.6 mm TO-18 LD със стъклена леща и феновете
 • Новинка

Корпус лазерен модул 33x33x50mm за 5.6 mm TO-18 LD със стъклена леща и феновете

BGN 22.38

Ласерски Модул за Домување 33x33x50mm за ДА18 5.6 mm LD со Стаклена леќа & Фанови Карактеристики : .За Погоден Ласерски во Боја : 635nm680nm или 405nm450nmЛасерски Форма DotМатеријал и Боја металЛеќи На Камерата : M9x0.5 Стаклена Леќа (3слој обложени) + Метална Рамка со Црвени Ласерски или Виолетово / Сино ЛасерскаНавивачите даДимензии 33mm*33mm*50mmДеталиГолема големина ласерски модул за домување за нашите 5.6 mm ДО18 Ласерски Диоди!Со M9x0.5 Обложени Стаклена леќа за Црвениот Ласерски или Виолетово / Сино Ласерски, ве Молиме оставете порака за да нè ако треба објектив за Црвениот Ласерски или Виолетово / Сино Ласерски, без оставена порака, ние ќе брод случаен Ласерски леќи!Добро heatsink!Можете да DIY со 5.6 mm ДО18 Ласерски Диоди и asseble нив заедно.имаме собранието слики ако треба, ве молиме контактирајте со нас!Внимание : Жал ми е што не сте ја собранието цртање за овој ласерски модул за домување , ве молиме да ги купите внимателно! Ние силно препорачуваме professinal корисници ги купите овој објект.Пакет1x Ласерски Модул за Домување 33x33x50mm за ДА18 5.6 mm LD со Стаклена Леќа & Фанови

2xLOT Безплатна доставка 2015 HMI 575/2 лампа за етап преместване на светлина сканиране 575W лампа професионален високо качество халогенни лампи
 • Новинка

2xLOT Безплатна доставка 2015 HMI 575/2 лампа за етап преместване на светлина сканиране 575W лампа професионален високо качество халогенни лампи

BGN 33.60

Драг пријател, нашиот светилки се функционални и за повеќето движат главите Но, ние најдовме некои клиенти се жалеше кога доби нашата светилки, тие не беа светло на сите...