Латунная тръба 12 дълги ниппельные фитинги 1/8 NPT мъжки Въздух Вода

Латунная тръба 12 дълги ниппельные фитинги 1/8 NPT мъжки Въздух Вода

BGN 35.18

Брой продукти


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 12" Долго Брадавица Фитинзи 1/8 Машки NPT Воздух Вода
- Materies : Месинг. - Нето Тежина : 116g/pc. - Тип : Брадавица. - Тема : 1/8" NPT Машки. - Трајни и висок стандард месинг цевки вклучите—Долго Брадавица. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.
5pcs Брадавица за вашиот избор. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.
1. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме
3. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!


Подробности

Цвят:
Пакет от 5шт
Техника:
Фалшив
Материал:
Мед
Номер На Модела:
HF1062192
Тип:
Зърното
връзка:
Мъжки
Форма:
Кръг
Код На Главата:
Кръг

Избор на купувачи

Латунная тръба 45 deg 3/8 Bspt уличен Лакът изкован фитинг гориво-въздушна лодка
 • Новинка

Латунная тръба 45 deg 3/8 Bspt уличен Лакът изкован фитинг гориво-въздушна лодка

BGN 28.78

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Дувачкиот Цевка 45 Сте 3 / 8" BSPT Улица Лактот Фалсификувани Фитинг Гориво и Воздух Брод Materies : месинг...

5шт 1/4 PT вътрешна резба до 5/16 пневматичен маркуч въздуха Barb прав фитинг
 • Новинка

5шт 1/4 PT вътрешна резба до 5/16 пневматичен маркуч въздуха Barb прав фитинг

BGN 9.39

Име на производ Женски Црево Barb Дизајн Директно Barb Крајот надворешен Дијаметар 8mm / 5 / 16" Женски Навој Големина 1 / 4"PT Вкупната Големина 30 x 17 x 7mm / 1.2" x 0.7" x 0.3"(L*Макс.Надвор D*Внатрешна D) Материјал Месинг Боја На Тон Злато

10x0. На 8 мм 90 градуса Лакът Мед край на подаване на Lond радиус тръба за фитинг вик за газ, вода, масло
 • Новинка

10x0. На 8 мм 90 градуса Лакът Мед край на подаване на Lond радиус тръба за фитинг вик за газ, вода, масло

BGN 0.70

Материјал : БакарСе применува : клима уред за ладење, водоводни системи и хардвер, топла и ладна вода за пиење, воздух може да бојлер, инженеринг машини, опрема за ладење, итнГолемина(Внатрешно Diameterx Дебелина на Ѕид) : 10x0.8ммСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Въздух пневматичен 8мм до 8мм Т дизайн месингови бързи съвместни фитинги златен тон
 • Новинка

Въздух пневматичен 8мм до 8мм Т дизайн месингови бързи съвместни фитинги златен тон

BGN 5.89

Име на производ Брз Спојка Дизајн Т Форма, 3 Начини Конектор Тип 8мм да 8мм Материјал Месинг Димензии (Прибл.) 5 x 3 x 0,8 cm / 1.97" x 1.2" x 0.3"(L*W*T) Боја на Тон Злато

2 BSP x 54mm латунное връзка гнездото на вътрешни резби с Мед штуцеру хранителна тръба края на вода газьол
 • Новинка

2 BSP x 54mm латунное връзка гнездото на вътрешни резби с Мед штуцеру хранителна тръба края на вода газьол

BGN 30.10

Материјал : БакарСе применува : клима уред за ладење, водоводни системи и хардвер, топла и ладна вода за пиење, воздух може да бојлер, инженеринг машини, опрема за ладење, итнГолемина(Женски Навој x Внатрешен Дијаметар) : 2" BSP X 54mmСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Директен редуцирующий съединител 7,9 мм*6,4 мм пластмасова фитинг остър редуцирующий съединител
 • Новинка

Директен редуцирующий съединител 7,9 мм*6,4 мм пластмасова фитинг остър редуцирующий съединител

BGN 0.51

7.9 мм*6.4 милиметри Директно Намалување на Конекторот Пластичен Фитинг Бодликава Намалување Конектор ве Молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на ПП ,ЈП,GPPS Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел Материјал Општо : polyprolene температурата на работа : 15°C~90°C Добра УВ Отпор ,Долготрајни Точни спецификации, ве молиме погледнете на сликите Товарни трошоци врз основа на реалните тежина(откако ќе понудата ,се на товар ќе се појави) За Рефус со Цел, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали и за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

уши, медна телена накрайници,накрайници от неръждаема стомана, фитинги за тръби, тройни затягаща накрайници,тръби от неръждаема стомана, 1 25,4 мм 304
 • Новинка

уши, медна телена накрайници,накрайници от неръждаема стомана, фитинги за тръби, тройни затягаща накрайници,тръби от неръждаема стомана, 1 25,4 мм 304

BGN 4.80

ЗАБЕЛЕШКА ако е потребно, може да се консултираат на продавачот, како и доколку треба да биде во можност да се справи со duckbill и се јавите на продавачот...

3-ходова женски тласък, за да се свържете монтаж Imperial British Standard Tube ОД 1/2 NPT X 1/8 1/4 3/8 1/2 резба на Quick Release
 • Новинка

3-ходова женски тласък, за да се свържете монтаж Imperial British Standard Tube ОД 1/2 NPT X 1/8 1/4 3/8 1/2 резба на Quick Release

16.16 BGN 16.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОперативен Притисок : 0 150 PSI 0 990 kpaВакуум : 0 29.5 во Хг 750 мм ХгОперативен Температура : 0 60 °C 32 да 140 FЛактите : Зглобот (Ротираат 360°)Примена : ВоздухСе препорачува Цевки Материјал : Полиуретан, Најлон, Полиетилен и Полипропилен.Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : Никел Позлатен МесингКопче за пуштање : ПОМ (Поли oxy метиленско кополимер)Контрола Прстен : Нерѓосувачки ЧеликТема Пломби : ТефлонОПрстен : NBR (BunaN)Цевки Големина Толеранција Барања : Полиуретански Цевки : наведени фитинг големина ± 0.004 max...

1-20 метра дължина 100 мм ширина на 304 мрежа от неръждаема стомана за дестилация отлив на лунна светлина приготвяне борба с вредителите
 • Новинка

1-20 метра дължина 100 мм ширина на 304 мрежа от неръждаема стомана за дестилация отлив на лунна светлина приготвяне борба с вредителите

BGN 6.54

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликШирина : 100mmДолжина : 1,2,3,4,5,10,20 метриПрименува : Дестилација,Рефлукс Moonshine Подготовка, Контрола на Штетници,итнСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Лакът 1/4 OD Тръба Quick Pushfit -1 / 4 OD Plug Fitting Connection Aquarium РО Water Filter Система за обратна осмоза
 • Новинка

Лакът 1/4 OD Тръба Quick Pushfit -1 / 4 OD Plug Fitting Connection Aquarium РО Water Filter Система за обратна осмоза

BGN 0.10

Најдобрите Материјали, Најдобра Издржливост,Подобро Од ДругитеЛактите 1 / 4" OD Цевка Брз Pushfit 1 / 4" OD Plug Вклучите Конекцијата Аквариум RO Вода Филтер Реверзна Осмоза Систем Материјал : ПОМ притисок : 25 KG(2.5 MPA)Ве молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на RO монтирање Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел на Плаќање : 1...

90 deg Лакът на месинг остър фитинг 1/8 мъжки BSPT x 5/16(8 mm) ID маркуч лодка
 • Новинка

90 deg Лакът на месинг остър фитинг 1/8 мъжки BSPT x 5/16(8 mm) ID маркуч лодка

BGN 11.98

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)90 Сте Лактот Месинг Barb Фитинг 1 / 8" Машки BSPT x 5 / 16"(8мм) ID Црево Брод Materies : месинг...

1/4 тръба дренажна скоба за седло клапан клипове питейна Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза
 • Новинка

1/4 тръба дренажна скоба за седло клапан клипове питейна Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза

BGN 4.32

Најдобрите Материјали, Најдобра Издржливост,Подобро Од Другите1 / 4" Цевка за Одвод на Менгеме Седло Вентил Клипови Пиење Аквариум RO Вода Филтер Реверзна Осмоза СистемМатеријал : ПОМ притисок : 25 KG(2.5 MPA)Ве молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на RO монтирање Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел на Плаќање : 1...

12x16mm IDxOD x 1/2 BSP Male Pex-AL-PEX Тръба Tee месинг Компрессионный фитинг за подово отопление
 • Новинка

12x16mm IDxOD x 1/2 BSP Male Pex-AL-PEX Тръба Tee месинг Компрессионный фитинг за подово отопление

BGN 2.27

Материјал : МесингОдговара PEXALPEX Цевка ID x OD : 12x16mmТема : 1 / 2" BSP Машки НавојСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други соодветни производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

1/4 PT резба 11 портове 8 начина быстроразъемные връзка въздушен маркуч колектор блок сплитер
 • Новинка

1/4 PT резба 11 портове 8 начина быстроразъемные връзка въздушен маркуч колектор блок сплитер

BGN 22.32

Име на производ Цела Блок Тема Пристаништа Количество 11 Позиција Количество 8 Боја Теал Сина Материјал Алуминиум Женски Навој Големина 1 / 4" PT Женски Навој Кол...

PC 6-03 3/8 външна резба PC 6-04 1/2 външна резба към OD 6 мм въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг
 • Новинка

PC 6-03 3/8 външна резба PC 6-04 1/2 външна резба към OD 6 мм въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг

BGN 10.67

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари【Материјал Опис】 : никел позлата【 На пример 】 : 6016 во име на приклучокот надвор од 6 MM има настапувано трахеални црево,01 во име на 1 / 8 "(конец се Британски цевка нишка)【Тема Опис】 : M5 : M5 * 0.801 : (G1 / 8) навој дијаметар од околу 9.7 MM02 : (G1 / 4) навој дијаметар од околу 12.7 MM03 : (G3 / 8) навој дијаметар од околу 16 MM04 : (G1 / 2) навој дијаметар од околу 20 MM

3/8 PT резьбовая въздушно въздушна тръба Быстроразъемный конектор за монтаж сребърен тон
 • Новинка

3/8 PT резьбовая въздушно въздушна тръба Быстроразъемный конектор за монтаж сребърен тон

BGN 7.52

Име на производ Брз Спојка Машки Навој Дијаметар 16mm / 3 / 8" PT Одговара Цевка Надвор Кол 6.5 mm / 0.26" Вкупната Големина 25 x 17mm / 1" x 0.67"(LМакс.Г) Главниот Боја Сребрена На Ѕвонење Главен Материјал Хром Позлатен Солидна Месинг

1/4 PT резба 6 mm x 8 mm пневматична въздушна тръба Быстроразъемная прикачване фитинги 2 бр
 • Новинка

1/4 PT резба 6 mm x 8 mm пневматична въздушна тръба Быстроразъемная прикачване фитинги 2 бр

BGN 7.41

Име на производ Брз Спојка Тема Големина 1 / 4" PT Машки Навој Дијаметар 12.7 мм Одговара Цевка 6 х 8мм / 0.236" x 0.315" (Внатрешен Кол.*Надворешниот Кол.) Вкупната Големина14 x 23mm / 0.55" x 0.9" (D*L) Боја Сребрена Тон Материјал Хром Позлатен Солидна Месинг

безплатна доставка на 10 бр./лот) BSP 1/2 с външна резба 1/2 с вътрешна резба латунная съединителя на адаптера на месинг тръба за фитинг
 • Новинка

безплатна доставка на 10 бр./лот) BSP 1/2 с външна резба 1/2 с вътрешна резба латунная съединителя на адаптера на месинг тръба за фитинг

31.84 BGN 30.00

бесплатен превозот (10pcs / многу) BSP 1 / 2" Машки Навој 1 / 2" Женски Навој Месинг Спојка Адаптер Месинг Цевка Фитинг

5шт 6мм въздушно преграда директен тласък в быстродействующем соединителе връзка PM-06
 • Новинка

5шт 6мм въздушно преграда директен тласък в быстродействующем соединителе връзка PM-06

8.48 BGN 8.00

Метрички Цевка (mm)Точка Бр Цевка ΦD ЧАСОТ 04 4mm ЧАСОТ 06 6mm ЧАСОТ 08 8мм ЧАСОТ 10 10мм ЧАСОТ 12 12mm ЧАСОТ 14 14mm ЧАСОТ 15 15mm 16 ЧАСОТ16mmПневматски фитинзи PMM Bulkhead Унија♦Брз и фитинг заеднички се користи во пневматски цевки .♦Црево фитинг доаѓа во широк спектар на модели за да се задоволат сите ваши потреби во пневматски цевки.♦Дури и по инсталацијата, на насоката на цевки може да се менува слободно .на Белешки : 1...

BSPT 1/2 DN15 12mm Barb маркуч опашка външна резба конектор за тръби от неръждаема стомана SS304 Hosetail фитинг за вода газьол
 • Новинка

BSPT 1/2 DN15 12mm Barb маркуч опашка външна резба конектор за тръби от неръждаема стомана SS304 Hosetail фитинг за вода газьол

2.88 BGN 2.00

1 / 2" Машки Конец Цевка Фитинзи x 12 MM Barb Црево Опашка Конектор Нерѓосувачки Челик SS304Карактеристики : Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликДимензија : 1 / 2" Машки Конец Цевка Фитинг да OD 12 MM Црево ОпашкаИмаме и NPT и BSPT,ве молиме оставете ни белешка дали треба NPT или BSPT.Изберете црево опашка, за да одговараат на вашите црева.(јас.e ако имате 8ММ црево користите 8мм црево опашка)Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавницаПакетот Вклучува : 1 парче x Машки Конец да Црево Опашка

Пакет от 2 медни тръбни фитинги с шестоъгълни глави щекер 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 външна резба NPT отвес вода газова тръба конектор аксесоар
 • Новинка

Пакет от 2 медни тръбни фитинги с шестоъгълни глави щекер 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 външна резба NPT отвес вода газова тръба конектор аксесоар

4.62 BGN 4.00

Молиме Забележете : 3152*A : 1 / 8" NPT Машки 3152*B : 1 / 4" NPT Машки 3152*C : 3 / 8" NPT Машки 3152*D : 1 / 2" NPT Машки 3152*E : 3 / 4" NPT Машки Спецификација : Максимален работен притисок : Оперативен притисок ДО 1200psi Нето Тежина : 15g / 32.6 g / 48g / 86.2 g / 147.2 г точка тежина : 30g / 47.6 g / 63g / 101.2 g / 162.2 г Точка Облик : PlugМатеријал : Месинг Мерење Систем : Педа Стил : Навој Конектор Тип : NPT Машки Превозот и Ракувањето со1...

Т-образна месинг трън маркуч фитинг чай 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм и 16 мм 3 Начин маркуч тръба трън мед бодлива съединител съединител на адаптер
 • Новинка

Т-образна месинг трън маркуч фитинг чай 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм и 16 мм 3 Начин маркуч тръба трън мед бодлива съединител съединител на адаптер

1.49 BGN 1.00

Тип : ТФорма Barb Да Barb Одговара За Црево Внатрешна Кол : 4mm,6mm, 8mm10мм,12mm14mm, 16mm19mm ID Црево Течност Тип : Масло, Вода, Гас Материјал : Месинг Бои : Златен Тон Пакет Содржина : 1 PC Месинг Цевка ФитингПримена : Пневматски Додатоци,Водоводни системи и Додатоци,Вода за Монтирање Цевки ИТН.