Латунная тръба с шестоъгълни глави штекерные фитинги 1/2 NPT мъжки Air Fuel Water Лодка

Латунная тръба с шестоъгълни глави штекерные фитинги 1/2 NPT мъжки Air Fuel Water Лодка

BGN 25.58

Брой продукти


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка Хексадецимален Главата Plug Фитинзи 1/2" Машки NPT Воздух Гориво Вода Брод
- Materies : Месинг. - Нето Тежина : 35g/pc. - Тип : Хексадецимален Главата Приклучокот. - Тема : 1/2" NPT Машки. - Трајни и висок стандард месинг монтирање цевкиХексадецимален Главата Приклучокот. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.
10,200pcs Хексадецимален Главата Приклучок за вашиот избор. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.
1. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме
3. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
.


Подробности

Цвят:
Опаковка 10шт, опаковане 200шт
Техника:
Фалшив
Номер На Модела:
HF1038
Материал:
Мед
Тип:
Мъжки
връзка:
Мъжки
Форма:
Кръг
Код На Главата:
Кръг

Избор на купувачи

Латунная тръба 12 дълги ниппельные фитинги 1/8 NPT мъжки Въздух Вода
 • Новинка

Латунная тръба 12 дълги ниппельные фитинги 1/8 NPT мъжки Въздух Вода

BGN 35.18

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 12" Долго Брадавица Фитинзи 1 / 8 Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

3/4 BSP 1 BSP месинг тръба за фитинг две мъжки глави директни връзки конектор за маркуч високо качество за вода, масло въздушна тръба
 • Новинка

3/4 BSP 1 BSP месинг тръба за фитинг две мъжки глави директни връзки конектор за маркуч високо качество за вода, масло въздушна тръба

BGN 30.16

3 / 4" BSP и 1" BSP месинг цевки вклучите две машки главаДиректно зглобовите црево Конектор висок квалитет за вода масло воздух цевки* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *** Одберете Кина Пост Воздух Пошта ве Молиме имајте предвид *Кина Пост Воздух Mail постои проблемот на висок ризик од пакет на косата и Долго време ,ние s uggest кои ќе ги користите изразат транспорт(ЕМС / DHL / Федекс / ТНТ / UPSот) за безбедно и брзо .* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * **1.СпецификацијаМатеријал Бакар Техника Кастинг Тип Брадавица Број на Модел 3 / 4" (DN20) 1" (DN25) Бренд Име MIDCOOL Врска Машки Форма Директно Глава Код Круг is_customized Да жолта Боја Големина 3 / 4" и 1" Жица заби дијаметар од големината 25мм и 32милиметри Должина 33mm Тежина 75g / еез Пакување 10 компјутери многу2.Слика3.Пакување деталиИспорака* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 1...

8mm T tpye equant Connector Equal Tube Joiner Material PE Plastic Fitting Fish Tank Airline Aquarium
 • Новинка

8mm T tpye equant Connector Equal Tube Joiner Material PE Plastic Fitting Fish Tank Airline Aquarium

BGN 0.51

8мм Т tpye equant Конектор Еднакви Цевка Joiner Материјал PE Пластичен Фитинг Риба Резервоарот Авиокомпанија Аквариум ве Молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на ПП ,ЈП,GPPS Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел Погоден за широк спектар на апликации ,Градина Вода, Пумпи,Медицински,Научни,Аквариуми, Риба Бари / Тенкови, Инженеринг, Бришачи за Миење Фитинзи, Воздух, Домашна Подготовка & многу други DIY користи.каде течности и гасови се користи...

1 до 2 двухходовой въздушен Быстроразъемный адаптер фитинг 12 мм, външна резба
 • Новинка

1 до 2 двухходовой въздушен Быстроразъемный адаптер фитинг 12 мм, външна резба

BGN 15.14

Име на производ Воздух Брз Спојка Дизајн Y Форма, 2 Пат Помине Другиот Крај со Дијаметар од(Секое) 13mm / 0.5" Женски Навој Внатрешен Дијаметар 12mm / 0.47" Вкупната Големина(Околу) 70 x 65 x 36mm / 2.8" x 2.6" x 1.4" (L*W*T) Материјал Алуминиум Боја Сребрена на Ѕвонење, Сина

безплатна доставка на 10 бр./лот) BSP 1/2 с външна резба 1/2 с вътрешна резба латунная съединителя на адаптера на месинг тръба за фитинг
 • Новинка

безплатна доставка на 10 бр./лот) BSP 1/2 с външна резба 1/2 с вътрешна резба латунная съединителя на адаптера на месинг тръба за фитинг

31.84 BGN 30.00

бесплатен превозот (10pcs / многу) BSP 1 / 2" Машки Навој 1 / 2" Женски Навој Месинг Спојка Адаптер Месинг Цевка Фитинг

Синьо-Blue 3 In 2 Out Quick Connect Блок Колектор, Въздушен Компресор
 • Новинка

Синьо-Blue 3 In 2 Out Quick Connect Блок Колектор, Въздушен Компресор

BGN 7.84

Име на производ Цела Блок Навој Пристаништа Количество 5 Пристаништа Позиција 2 Боја Теал Сина Материјал Алуминиум Навој Порта Кол 1 / 4" PT Вкупната Големина 65 x 20 x 20mm / 2.6" x 0.8" x 0.8" (L*W*H

14 мм Лакът эквантный жак равен тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг Аквариум нискотарифна авиокомпания Аквариум
 • Новинка

14 мм Лакът эквантный жак равен тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг Аквариум нискотарифна авиокомпания Аквариум

BGN 0.51

14mm Лактот equant Конектор Еднакви Цевка Joiner Материјал PP Пластичен Фитинг Риба Резервоарот Авиокомпанија Аквариум ве Молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на ПП ,ЈП,GPPS Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел Погоден за широк спектар на апликации ,Градина Вода, Пумпи,Медицински,Научни,Аквариуми, Риба Бари / Тенкови, Инженеринг, Бришачи за Миење Фитинзи, Воздух, Домашна Подготовка & многу други DIY користи.каде течности и гасови се користи...

Въздух пневматичен 8мм до 8мм Т дизайн месингови бързи съвместни фитинги златен тон
 • Новинка

Въздух пневматичен 8мм до 8мм Т дизайн месингови бързи съвместни фитинги златен тон

BGN 5.89

Име на производ Брз Спојка Дизајн Т Форма, 3 Начини Конектор Тип 8мм да 8мм Материјал Месинг Димензии (Прибл.) 5 x 3 x 0,8 cm / 1.97" x 1.2" x 0.3"(L*W*T) Боја на Тон Злато

PC 6-03 3/8 външна резба PC 6-04 1/2 външна резба към OD 6 мм въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг
 • Новинка

PC 6-03 3/8 външна резба PC 6-04 1/2 външна резба към OD 6 мм въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг

BGN 10.67

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари【Материјал Опис】 : никел позлата【 На пример 】 : 6016 во име на приклучокот надвор од 6 MM има настапувано трахеални црево,01 во име на 1 / 8 "(конец се Британски цевка нишка)【Тема Опис】 : M5 : M5 * 0.801 : (G1 / 8) навој дијаметар од околу 9.7 MM02 : (G1 / 4) навој дијаметар од околу 12.7 MM03 : (G3 / 8) навој дијаметар од околу 16 MM04 : (G1 / 2) навој дијаметар од околу 20 MM

10x0. На 8 мм 90 градуса Лакът Мед край на подаване на Lond радиус тръба за фитинг вик за газ, вода, масло
 • Новинка

10x0. На 8 мм 90 градуса Лакът Мед край на подаване на Lond радиус тръба за фитинг вик за газ, вода, масло

BGN 0.70

Материјал : БакарСе применува : клима уред за ладење, водоводни системи и хардвер, топла и ладна вода за пиење, воздух може да бојлер, инженеринг машини, опрема за ладење, итнГолемина(Внатрешно Diameterx Дебелина на Ѕид) : 10x0.8ммСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

1/4 PT резба 6 mm x 8 mm пневматична въздушна тръба Быстроразъемная прикачване фитинги 2 бр
 • Новинка

1/4 PT резба 6 mm x 8 mm пневматична въздушна тръба Быстроразъемная прикачване фитинги 2 бр

BGN 7.41

Име на производ Брз Спојка Тема Големина 1 / 4" PT Машки Навој Дијаметар 12.7 мм Одговара Цевка 6 х 8мм / 0.236" x 0.315" (Внатрешен Кол.*Надворешниот Кол.) Вкупната Големина14 x 23mm / 0.55" x 0.9" (D*L) Боја Сребрена Тон Материјал Хром Позлатен Солидна Месинг

90 deg Лакът на месинг остър фитинг 1/8 мъжки BSPT x 5/16(8 mm) ID маркуч лодка
 • Новинка

90 deg Лакът на месинг остър фитинг 1/8 мъжки BSPT x 5/16(8 mm) ID маркуч лодка

BGN 11.98

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)90 Сте Лактот Месинг Barb Фитинг 1 / 8" Машки BSPT x 5 / 16"(8мм) ID Црево Брод Materies : месинг...