Латунная тръба 7 дългата ниппельный фитинг 3/8 NPT мъжки Въздух Вода

Латунная тръба 7 дългата ниппельный фитинг 3/8 NPT мъжки Въздух Вода

BGN 31.98

Брой продукти


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 7" Долго Брадавица Фитинг 3/8" Машки NPT Воздух Вода
- Materies : Месинг. - Нето Тежина : 156g/pc. - Тип : Брадавица. - Тема : 3/8" NPT Машки. - Трајни и висок стандард месинг цевки вклучите—Долго Брадавица. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.
3pcs Брадавица за вашиот избор. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.
1. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме
3. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!


Подробности

Цвят:
Опаковка от 3шт
Техника:
Фалшив
Номер На Модела:
HF1066112
Материал:
Мед
Тип:
Зърното
връзка:
Мъжки
Форма:
Кръг
Код На Главата:
Кръг

Избор на купувачи

3-ходова женски тласък, за да се свържете монтаж Imperial British Standard Tube ОД 1/2 NPT X 1/8 1/4 3/8 1/2 резба на Quick Release
 • Новинка

3-ходова женски тласък, за да се свържете монтаж Imperial British Standard Tube ОД 1/2 NPT X 1/8 1/4 3/8 1/2 резба на Quick Release

16.16 BGN 16.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОперативен Притисок : 0 150 PSI 0 990 kpaВакуум : 0 29.5 во Хг 750 мм ХгОперативен Температура : 0 60 °C 32 да 140 FЛактите : Зглобот (Ротираат 360°)Примена : ВоздухСе препорачува Цевки Материјал : Полиуретан, Најлон, Полиетилен и Полипропилен.Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : Никел Позлатен МесингКопче за пуштање : ПОМ (Поли oxy метиленско кополимер)Контрола Прстен : Нерѓосувачки ЧеликТема Пломби : ТефлонОПрстен : NBR (BunaN)Цевки Големина Толеранција Барања : Полиуретански Цевки : наведени фитинг големина ± 0.004 max...

Т-образна месинг трън маркуч фитинг чай 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм и 16 мм 3 Начин маркуч тръба трън мед бодлива съединител съединител на адаптер
 • Новинка

Т-образна месинг трън маркуч фитинг чай 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм и 16 мм 3 Начин маркуч тръба трън мед бодлива съединител съединител на адаптер

1.49 BGN 1.00

Тип : ТФорма Barb Да Barb Одговара За Црево Внатрешна Кол : 4mm,6mm, 8mm10мм,12mm14mm, 16mm19mm ID Црево Течност Тип : Масло, Вода, Гас Материјал : Месинг Бои : Златен Тон Пакет Содржина : 1 PC Месинг Цевка ФитингПримена : Пневматски Додатоци,Водоводни системи и Додатоци,Вода за Монтирање Цевки ИТН.

5шт 1/4 PT вътрешна резба до 5/16 пневматичен маркуч въздуха Barb прав фитинг
 • Новинка

5шт 1/4 PT вътрешна резба до 5/16 пневматичен маркуч въздуха Barb прав фитинг

BGN 9.39

Име на производ Женски Црево Barb Дизајн Директно Barb Крајот надворешен Дијаметар 8mm / 5 / 16" Женски Навој Големина 1 / 4"PT Вкупната Големина 30 x 17 x 7mm / 1.2" x 0.7" x 0.3"(L*Макс.Надвор D*Внатрешна D) Материјал Месинг Боја На Тон Злато

10x0. На 8 мм 90 градуса Лакът Мед край на подаване на Lond радиус тръба за фитинг вик за газ, вода, масло
 • Новинка

10x0. На 8 мм 90 градуса Лакът Мед край на подаване на Lond радиус тръба за фитинг вик за газ, вода, масло

BGN 0.70

Материјал : БакарСе применува : клима уред за ладење, водоводни системи и хардвер, топла и ладна вода за пиење, воздух може да бојлер, инженеринг машини, опрема за ладење, итнГолемина(Внатрешно Diameterx Дебелина на Ѕид) : 10x0.8ммСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

3 бр 1/2 БСП вътрешна резба 8 мм въздушен пневматичен газов маркуч остър фитинг съединител
 • Новинка

3 бр 1/2 БСП вътрешна резба 8 мм въздушен пневматичен газов маркуч остър фитинг съединител

BGN 16.26

Име на производ Barb Фитинг Одговара Цевка Внатрешна Кол 8mm / 0.3" Навој Дијаметар 20mm / 1 / 2 BSP Вкупната Големина 23 x 32милиметри / 0.9" x 1.25" (D*L) Боја на Злато Тон Материјал Месинг Пакет Содржина 3 x Barb ФитинзиОпис : Ова е добар квалитетот на воздухот фитинг за полнење...

Латунная тръба 12 дълги ниппельные фитинги 1/8 NPT мъжки Въздух Вода
 • Новинка

Латунная тръба 12 дълги ниппельные фитинги 1/8 NPT мъжки Въздух Вода

BGN 35.18

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 12" Долго Брадавица Фитинзи 1 / 8 Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

12 броя 10мм*8мм*10мм т Тип намаляване на съединителната тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг Аквариум Аквариум авиокомпания
 • Новинка

12 броя 10мм*8мм*10мм т Тип намаляване на съединителната тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг Аквариум Аквариум авиокомпания

BGN 6.08

секоја понуда за Една десетина(12 PCS) 10мм*8мм*10мм Т тип Намалување Конектор Цевка Joiner Материјал PP Пластичен Фитинг Риба Резервоарот Авиокомпанија Аквариум ве Молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на ПП ,ЈП,GPPS Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел Погоден за широк спектар на апликации ,Градина Вода, Пумпи,Медицински,Научни,Аквариуми, Риба Бари / Тенкови, Инженеринг, Бришачи за Миење Фитинзи, Воздух, Домашна Подготовка & многу други DIY користи.каде течности и гасови се користи...

уши, медна телена накрайници,накрайници от неръждаема стомана, фитинги за тръби, тройни затягаща накрайници,тръби от неръждаема стомана, 1 25,4 мм 304
 • Новинка

уши, медна телена накрайници,накрайници от неръждаема стомана, фитинги за тръби, тройни затягаща накрайници,тръби от неръждаема стомана, 1 25,4 мм 304

BGN 4.80

ЗАБЕЛЕШКА ако е потребно, може да се консултираат на продавачот, како и доколку треба да биде во можност да се справи со duckbill и се јавите на продавачот...

1/4 тръба дренажна скоба за седло клапан клипове питейна Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза
 • Новинка

1/4 тръба дренажна скоба за седло клапан клипове питейна Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза

BGN 4.32

Најдобрите Материјали, Најдобра Издржливост,Подобро Од Другите1 / 4" Цевка за Одвод на Менгеме Седло Вентил Клипови Пиење Аквариум RO Вода Филтер Реверзна Осмоза СистемМатеријал : ПОМ притисок : 25 KG(2.5 MPA)Ве молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на RO монтирање Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел на Плаќање : 1...

PC 6-03 3/8 външна резба PC 6-04 1/2 външна резба към OD 6 мм въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг
 • Новинка

PC 6-03 3/8 външна резба PC 6-04 1/2 външна резба към OD 6 мм въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг

BGN 10.67

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари【Материјал Опис】 : никел позлата【 На пример 】 : 6016 во име на приклучокот надвор од 6 MM има настапувано трахеални црево,01 во име на 1 / 8 "(конец се Британски цевка нишка)【Тема Опис】 : M5 : M5 * 0.801 : (G1 / 8) навој дијаметар од околу 9.7 MM02 : (G1 / 4) навој дијаметар од околу 12.7 MM03 : (G3 / 8) навој дијаметар од околу 16 MM04 : (G1 / 2) навој дијаметар од околу 20 MM

1/4 PT резба 11 портове 8 начина быстроразъемные връзка въздушен маркуч колектор блок сплитер
 • Новинка

1/4 PT резба 11 портове 8 начина быстроразъемные връзка въздушен маркуч колектор блок сплитер

BGN 22.32

Име на производ Цела Блок Тема Пристаништа Количество 11 Позиција Количество 8 Боја Теал Сина Материјал Алуминиум Женски Навој Големина 1 / 4" PT Женски Навој Кол...

Синьо-Blue 3 In 2 Out Quick Connect Блок Колектор, Въздушен Компресор
 • Новинка

Синьо-Blue 3 In 2 Out Quick Connect Блок Колектор, Въздушен Компресор

BGN 7.84

Име на производ Цела Блок Навој Пристаништа Количество 5 Пристаништа Позиција 2 Боја Теал Сина Материјал Алуминиум Навој Порта Кол 1 / 4" PT Вкупната Големина 65 x 20 x 20mm / 2.6" x 0.8" x 0.8" (L*W*H

10,3 мм x 7,8 мм тръба Y-образна 3-спиране автомобили горива и въздушен маркуч дърводелски адаптер
 • Новинка

10,3 мм x 7,8 мм тръба Y-образна 3-спиране автомобили горива и въздушен маркуч дърводелски адаптер

BGN 6.30

Име на производ Гориво Црево Joiner Тип Y Тип Црево Опашка (Секој од нив) 10.3 x7.8mm / 0.4" x 0.3"(OD*Внатрешна Д) Вкупната Големина 57 x 43 x 11mm / 2.2" x 1.7" x 0.4" (L*W*H) Боја Месинг Тон Материјал Метал

2 BSP x 54mm латунное връзка гнездото на вътрешни резби с Мед штуцеру хранителна тръба края на вода газьол
 • Новинка

2 BSP x 54mm латунное връзка гнездото на вътрешни резби с Мед штуцеру хранителна тръба края на вода газьол

BGN 30.10

Материјал : БакарСе применува : клима уред за ладење, водоводни системи и хардвер, топла и ладна вода за пиење, воздух може да бојлер, инженеринг машини, опрема за ладење, итнГолемина(Женски Навој x Внатрешен Дијаметар) : 2" BSP X 54mmСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

1-20 метра дължина 100 мм ширина на 304 мрежа от неръждаема стомана за дестилация отлив на лунна светлина приготвяне борба с вредителите
 • Новинка

1-20 метра дължина 100 мм ширина на 304 мрежа от неръждаема стомана за дестилация отлив на лунна светлина приготвяне борба с вредителите

BGN 6.54

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликШирина : 100mmДолжина : 1,2,3,4,5,10,20 метриПрименува : Дестилација,Рефлукс Moonshine Подготовка, Контрола на Штетници,итнСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Гореща 4шт 304 неръждаема стомана + месинг shower bathroom правоъгълен чай съединител тръби фиксиран притежателя на стъклени окачени на скоби скоби
 • Новинка

Гореща 4шт 304 неръждаема стомана + месинг shower bathroom правоъгълен чай съединител тръби фиксиран притежателя на стъклени окачени на скоби скоби

196.88 BGN 128.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ТОПЛА 4 PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик + Месинг Туш Бања Десен Агол Tee Цевка Конектор Фиксна Носителот Стакло Виси Стеги Загради Q78Опис : Вид : Прав Агол Tee Цевка КонекторМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик + МесингЦевка со Дијаметар : 25mmМатеријал Дебелина : 3ммПовршина Заврши : ХромТоа е широко се користи за да Туш кабина,Стакло Партиција,и Т Форма Структура Поврзете и Фиксно.Пакетот Вклучува : 4 PCS Цевка Конектор (Нема други Додатоци)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

90 deg Лакът на месинг остър фитинг 1/8 мъжки BSPT x 5/16(8 mm) ID маркуч лодка
 • Новинка

90 deg Лакът на месинг остър фитинг 1/8 мъжки BSPT x 5/16(8 mm) ID маркуч лодка

BGN 11.98

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)90 Сте Лактот Месинг Barb Фитинг 1 / 8" Машки BSPT x 5 / 16"(8мм) ID Црево Брод Materies : месинг...

Заварени биметаллический термометър комплект 0~330 градуса приготвяне на бира термометър местният комплект чайник от неръждаема стомана M27X2 L50-400mm
 • Новинка

Заварени биметаллический термометър комплект 0~330 градуса приготвяне на бира термометър местният комплект чайник от неръждаема стомана M27X2 L50-400mm

19.04 BGN 18.00

Weldless Biметал Термометар за Полнење 0~330 степен Пиво Подготовка Термометар Homebrew Литургија нерѓосувачки челик Комплет M27 X2 L50400mmеден компјутери

3/4 BSP 1 BSP месинг тръба за фитинг две мъжки глави директни връзки конектор за маркуч високо качество за вода, масло въздушна тръба
 • Новинка

3/4 BSP 1 BSP месинг тръба за фитинг две мъжки глави директни връзки конектор за маркуч високо качество за вода, масло въздушна тръба

BGN 30.16

3 / 4" BSP и 1" BSP месинг цевки вклучите две машки главаДиректно зглобовите црево Конектор висок квалитет за вода масло воздух цевки* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *** Одберете Кина Пост Воздух Пошта ве Молиме имајте предвид *Кина Пост Воздух Mail постои проблемот на висок ризик од пакет на косата и Долго време ,ние s uggest кои ќе ги користите изразат транспорт(ЕМС / DHL / Федекс / ТНТ / UPSот) за безбедно и брзо .* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * **1.СпецификацијаМатеријал Бакар Техника Кастинг Тип Брадавица Број на Модел 3 / 4" (DN20) 1" (DN25) Бренд Име MIDCOOL Врска Машки Форма Директно Глава Код Круг is_customized Да жолта Боја Големина 3 / 4" и 1" Жица заби дијаметар од големината 25мм и 32милиметри Должина 33mm Тежина 75g / еез Пакување 10 компјутери многу2.Слика3.Пакување деталиИспорака* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 1...

BSPT 1/2 DN15 12mm Barb маркуч опашка външна резба конектор за тръби от неръждаема стомана SS304 Hosetail фитинг за вода газьол
 • Новинка

BSPT 1/2 DN15 12mm Barb маркуч опашка външна резба конектор за тръби от неръждаема стомана SS304 Hosetail фитинг за вода газьол

2.88 BGN 2.00

1 / 2" Машки Конец Цевка Фитинзи x 12 MM Barb Црево Опашка Конектор Нерѓосувачки Челик SS304Карактеристики : Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликДимензија : 1 / 2" Машки Конец Цевка Фитинг да OD 12 MM Црево ОпашкаИмаме и NPT и BSPT,ве молиме оставете ни белешка дали треба NPT или BSPT.Изберете црево опашка, за да одговараат на вашите црева.(јас.e ако имате 8ММ црево користите 8мм црево опашка)Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавницаПакетот Вклучува : 1 парче x Машки Конец да Црево Опашка

безплатна доставка на 10 бр./лот) BSP 1/2 с външна резба 1/2 с вътрешна резба латунная съединителя на адаптера на месинг тръба за фитинг
 • Новинка

безплатна доставка на 10 бр./лот) BSP 1/2 с външна резба 1/2 с вътрешна резба латунная съединителя на адаптера на месинг тръба за фитинг

31.84 BGN 30.00

бесплатен превозот (10pcs / многу) BSP 1 / 2" Машки Навој 1 / 2" Женски Навој Месинг Спојка Адаптер Месинг Цевка Фитинг