Латунная тръба 2-1 / 2, дълъг ниппельный фитинг 1/4 NPT мъжки Въздух Вода

Латунная тръба 2-1 / 2, дълъг ниппельный фитинг 1/4 NPT мъжки Въздух Вода

BGN 15.98

Брой продукти


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 2-1/2" Долго Брадавица Фитинг 1/4 Машки NPT Воздух Вода
- Materies : Месинг. - Нето Тежина : 33g/pc. - Тип : Брадавица. - Тема : 1/4" NPT Машки. - Трајни и висок стандард месинг цевки вклучите—Долго Брадавица. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.
5,25pcs Брадавица за вашиот избор. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.
1. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме
3. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!


Подробности

Цвят:
Опаковка от 5шт, опаковки от 25шт
Техника:
Фалшив
Материал:
Мед
Номер На Модела:
HF106440
Тип:
Зърното
връзка:
Мъжки
Форма:
Кръг
Код На Главата:
Кръг

Избор на купувачи

1/4 тръба дренажна скоба за седло клапан клипове питейна Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза
 • Новинка

1/4 тръба дренажна скоба за седло клапан клипове питейна Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза

BGN 4.32

Најдобрите Материјали, Најдобра Издржливост,Подобро Од Другите1 / 4" Цевка за Одвод на Менгеме Седло Вентил Клипови Пиење Аквариум RO Вода Филтер Реверзна Осмоза СистемМатеријал : ПОМ притисок : 25 KG(2.5 MPA)Ве молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на RO монтирање Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел на Плаќање : 1...

5шт 1/4 PT вътрешна резба до 5/16 пневматичен маркуч въздуха Barb прав фитинг
 • Новинка

5шт 1/4 PT вътрешна резба до 5/16 пневматичен маркуч въздуха Barb прав фитинг

BGN 9.39

Име на производ Женски Црево Barb Дизајн Директно Barb Крајот надворешен Дијаметар 8mm / 5 / 16" Женски Навој Големина 1 / 4"PT Вкупната Големина 30 x 17 x 7mm / 1.2" x 0.7" x 0.3"(L*Макс.Надвор D*Внатрешна D) Материјал Месинг Боја На Тон Злато

Гореща 4шт 304 неръждаема стомана + месинг shower bathroom правоъгълен чай съединител тръби фиксиран притежателя на стъклени окачени на скоби скоби
 • Новинка

Гореща 4шт 304 неръждаема стомана + месинг shower bathroom правоъгълен чай съединител тръби фиксиран притежателя на стъклени окачени на скоби скоби

196.88 BGN 128.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ТОПЛА 4 PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик + Месинг Туш Бања Десен Агол Tee Цевка Конектор Фиксна Носителот Стакло Виси Стеги Загради Q78Опис : Вид : Прав Агол Tee Цевка КонекторМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик + МесингЦевка со Дијаметар : 25mmМатеријал Дебелина : 3ммПовршина Заврши : ХромТоа е широко се користи за да Туш кабина,Стакло Партиција,и Т Форма Структура Поврзете и Фиксно.Пакетот Вклучува : 4 PCS Цевка Конектор (Нема други Додатоци)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

12 броя 10мм*8мм*10мм т Тип намаляване на съединителната тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг Аквариум Аквариум авиокомпания
 • Новинка

12 броя 10мм*8мм*10мм т Тип намаляване на съединителната тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг Аквариум Аквариум авиокомпания

BGN 6.08

секоја понуда за Една десетина(12 PCS) 10мм*8мм*10мм Т тип Намалување Конектор Цевка Joiner Материјал PP Пластичен Фитинг Риба Резервоарот Авиокомпанија Аквариум ве Молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на ПП ,ЈП,GPPS Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел Погоден за широк спектар на апликации ,Градина Вода, Пумпи,Медицински,Научни,Аквариуми, Риба Бари / Тенкови, Инженеринг, Бришачи за Миење Фитинзи, Воздух, Домашна Подготовка & многу други DIY користи.каде течности и гасови се користи...

Въздух пневматичен 8мм до 8мм Т дизайн месингови бързи съвместни фитинги златен тон
 • Новинка

Въздух пневматичен 8мм до 8мм Т дизайн месингови бързи съвместни фитинги златен тон

BGN 5.89

Име на производ Брз Спојка Дизајн Т Форма, 3 Начини Конектор Тип 8мм да 8мм Материјал Месинг Димензии (Прибл.) 5 x 3 x 0,8 cm / 1.97" x 1.2" x 0.3"(L*W*T) Боја на Тон Злато

7.9 mm*G1/2 Лакът спираловидна резба тип конектор за тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг танк авиокомпания киселина и луга устойчиви
 • Новинка

7.9 mm*G1/2 Лакът спираловидна резба тип конектор за тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг танк авиокомпания киселина и луга устойчиви

BGN 0.51

7.9 мм*G1 / 2 Лактот завртка тема тип Аквариум Конектор Цевка Joiner Материјал PP Пластичен Фитинг риба Резервоарот Авиокомпанија киселина и алкално отпорни ве Молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на ПП ,ЈП,GPPS Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел Погоден за широк спектар на апликации ,Градина Вода, Пумпи,Медицински,Научни,Аквариуми, Риба Бари / Тенкови, Инженеринг, Бришачи за Миење Фитинзи, Воздух, Домашна Подготовка & многу други DIY користи.каде течности и гасови се користи...

уши, медна телена накрайници,накрайници от неръждаема стомана, фитинги за тръби, тройни затягаща накрайници,тръби от неръждаема стомана, 1 25,4 мм 304
 • Новинка

уши, медна телена накрайници,накрайници от неръждаема стомана, фитинги за тръби, тройни затягаща накрайници,тръби от неръждаема стомана, 1 25,4 мм 304

BGN 4.80

ЗАБЕЛЕШКА ако е потребно, може да се консултираат на продавачот, како и доколку треба да биде во можност да се справи со duckbill и се јавите на продавачот...

3/4 x 3/4 X 1/2 чай PEX, месинг тяло фитинг PEX
 • Новинка

3/4 x 3/4 X 1/2 чай PEX, месинг тяло фитинг PEX

BGN 22.38

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) 3 / 4" x 3 / 4" x 1 / 2" PEX Tee, Месинг Crimp PEX Фитинг Materies : Месинг...

Директен редуцирующий съединител 7,9 мм*6,4 мм пластмасова фитинг остър редуцирующий съединител
 • Новинка

Директен редуцирующий съединител 7,9 мм*6,4 мм пластмасова фитинг остър редуцирующий съединител

BGN 0.51

7.9 мм*6.4 милиметри Директно Намалување на Конекторот Пластичен Фитинг Бодликава Намалување Конектор ве Молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на ПП ,ЈП,GPPS Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел Материјал Општо : polyprolene температурата на работа : 15°C~90°C Добра УВ Отпор ,Долготрајни Точни спецификации, ве молиме погледнете на сликите Товарни трошоци врз основа на реалните тежина(откако ќе понудата ,се на товар ќе се појави) За Рефус со Цел, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали и за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

13.1 Ft 4 метра 4 mm OD 2.5 мм Вътрешен диаметър полиуретан PU въздушен маркуч тръба ясно
 • Новинка

13.1 Ft 4 метра 4 mm OD 2.5 мм Вътрешен диаметър полиуретан PU въздушен маркуч тръба ясно

BGN 6.30

Име на производ Полиуретан Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 4mm / 0.157" Внатре Дијаметар од 2,5 mm / 0.098" Дебелина на Ѕид 1mm / 0.039" Вкупна Должина 4 M / 13.1 Ft Боја Транспарентен

1 до 2 двухходовой въздушен Быстроразъемный адаптер фитинг 12 мм, външна резба
 • Новинка

1 до 2 двухходовой въздушен Быстроразъемный адаптер фитинг 12 мм, външна резба

BGN 15.14

Име на производ Воздух Брз Спојка Дизајн Y Форма, 2 Пат Помине Другиот Крај со Дијаметар од(Секое) 13mm / 0.5" Женски Навој Внатрешен Дијаметар 12mm / 0.47" Вкупната Големина(Околу) 70 x 65 x 36mm / 2.8" x 2.6" x 1.4" (L*W*T) Материјал Алуминиум Боја Сребрена на Ѕвонење, Сина

2 BSP x 54mm латунное връзка гнездото на вътрешни резби с Мед штуцеру хранителна тръба края на вода газьол
 • Новинка

2 BSP x 54mm латунное връзка гнездото на вътрешни резби с Мед штуцеру хранителна тръба края на вода газьол

BGN 30.10

Материјал : БакарСе применува : клима уред за ладење, водоводни системи и хардвер, топла и ладна вода за пиење, воздух може да бојлер, инженеринг машини, опрема за ладење, итнГолемина(Женски Навој x Внатрешен Дијаметар) : 2" BSP X 54mmСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

4 Бр 2 Ходова Пневматичен Съединител Въздушен Фитинг Быстроразъемная Съединител
 • Новинка

4 Бр 2 Ходова Пневматичен Съединител Въздушен Фитинг Быстроразъемная Съединител

BGN 6.69

Име на производ Брз Спојка Тип 2начин Внатрешен Дијаметар 8mm / 0.315" Димензии(Прибл.) 4.1 x 2.9 x 1,5 см / 1.6" x 1.1" x 0.59"(L*W*T) Материјал Метални, Пластични Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна

Заварени биметаллический термометър комплект 0~330 градуса приготвяне на бира термометър местният комплект чайник от неръждаема стомана M27X2 L50-400mm
 • Новинка

Заварени биметаллический термометър комплект 0~330 градуса приготвяне на бира термометър местният комплект чайник от неръждаема стомана M27X2 L50-400mm

19.04 BGN 18.00

Weldless Biметал Термометар за Полнење 0~330 степен Пиво Подготовка Термометар Homebrew Литургија нерѓосувачки челик Комплет M27 X2 L50400mmеден компјутери

1/4 PT резба 11 портове 8 начина быстроразъемные връзка въздушен маркуч колектор блок сплитер
 • Новинка

1/4 PT резба 11 портове 8 начина быстроразъемные връзка въздушен маркуч колектор блок сплитер

BGN 22.32

Име на производ Цела Блок Тема Пристаништа Количество 11 Позиција Количество 8 Боја Теал Сина Материјал Алуминиум Женски Навој Големина 1 / 4" PT Женски Навој Кол...

BSPT 1/2 DN15 12mm Barb маркуч опашка външна резба конектор за тръби от неръждаема стомана SS304 Hosetail фитинг за вода газьол
 • Новинка

BSPT 1/2 DN15 12mm Barb маркуч опашка външна резба конектор за тръби от неръждаема стомана SS304 Hosetail фитинг за вода газьол

2.88 BGN 2.00

1 / 2" Машки Конец Цевка Фитинзи x 12 MM Barb Црево Опашка Конектор Нерѓосувачки Челик SS304Карактеристики : Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликДимензија : 1 / 2" Машки Конец Цевка Фитинг да OD 12 MM Црево ОпашкаИмаме и NPT и BSPT,ве молиме оставете ни белешка дали треба NPT или BSPT.Изберете црево опашка, за да одговараат на вашите црева.(јас.e ако имате 8ММ црево користите 8мм црево опашка)Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавницаПакетот Вклучува : 1 парче x Машки Конец да Црево Опашка