Латунная тръба с шестоъгълни глави штекерные фитинги 3/4 NPT мъжки Air Fuel Water Лодка

Латунная тръба с шестоъгълни глави штекерные фитинги 3/4 NPT мъжки Air Fuel Water Лодка

BGN 20.78

Брой продукти


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка Хексадецимален Главата Plug Фитинзи 3/4" Машки NPT Воздух Гориво Вода Брод
- Materies : Месинг. - Нето Тежина : 60g/pc. - Тип : Хексадецимален Главата Приклучокот. - Тема : 3/4" NPT Машки. - Трајни и висок стандард месинг монтирање цевкиХексадецимален Главата Приклучокот. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.
5,150pcs Хексадецимален Главата Приклучок за вашиот избор. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.
1. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме
3. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
.


Подробности

Цвят:
Опаковка от 5шт, опаковки от 150шт
Номер На Модела:
HF10312
Техника:
Фалшив
Материал:
Мед
Тип:
Мъжки
връзка:
Мъжки
Форма:
Кръг
Код На Главата:
Кръг

Избор на купувачи

1/4 тръба дренажна скоба за седло клапан клипове питейна Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза
 • Новинка

1/4 тръба дренажна скоба за седло клапан клипове питейна Аквариум RO вода филтър за Система за обратна осмоза

BGN 4.32

Најдобрите Материјали, Најдобра Издржливост,Подобро Од Другите1 / 4" Цевка за Одвод на Менгеме Седло Вентил Клипови Пиење Аквариум RO Вода Филтер Реверзна Осмоза СистемМатеријал : ПОМ притисок : 25 KG(2.5 MPA)Ве молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на RO монтирање Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел на Плаќање : 1...

2 BSP x 54mm латунное връзка гнездото на вътрешни резби с Мед штуцеру хранителна тръба края на вода газьол
 • Новинка

2 BSP x 54mm латунное връзка гнездото на вътрешни резби с Мед штуцеру хранителна тръба края на вода газьол

BGN 30.10

Материјал : БакарСе применува : клима уред за ладење, водоводни системи и хардвер, топла и ладна вода за пиење, воздух може да бојлер, инженеринг машини, опрема за ладење, итнГолемина(Женски Навој x Внатрешен Дијаметар) : 2" BSP X 54mmСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Синьо-Blue 3 In 2 Out Quick Connect Блок Колектор, Въздушен Компресор
 • Новинка

Синьо-Blue 3 In 2 Out Quick Connect Блок Колектор, Въздушен Компресор

BGN 7.84

Име на производ Цела Блок Навој Пристаништа Количество 5 Пристаништа Позиција 2 Боја Теал Сина Материјал Алуминиум Навој Порта Кол 1 / 4" PT Вкупната Големина 65 x 20 x 20mm / 2.6" x 0.8" x 0.8" (L*W*H

13.1 Ft 4 метра 4 mm OD 2.5 мм Вътрешен диаметър полиуретан PU въздушен маркуч тръба ясно
 • Новинка

13.1 Ft 4 метра 4 mm OD 2.5 мм Вътрешен диаметър полиуретан PU въздушен маркуч тръба ясно

BGN 6.30

Име на производ Полиуретан Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 4mm / 0.157" Внатре Дијаметар од 2,5 mm / 0.098" Дебелина на Ѕид 1mm / 0.039" Вкупна Должина 4 M / 13.1 Ft Боја Транспарентен

12x16mm IDxOD x 1/2 BSP Male Pex-AL-PEX Тръба Tee месинг Компрессионный фитинг за подово отопление
 • Новинка

12x16mm IDxOD x 1/2 BSP Male Pex-AL-PEX Тръба Tee месинг Компрессионный фитинг за подово отопление

BGN 2.27

Материјал : МесингОдговара PEXALPEX Цевка ID x OD : 12x16mmТема : 1 / 2" BSP Машки НавојСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други соодветни производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

90 deg Лакът на месинг остър фитинг 1/8 мъжки BSPT x 5/16(8 mm) ID маркуч лодка
 • Новинка

90 deg Лакът на месинг остър фитинг 1/8 мъжки BSPT x 5/16(8 mm) ID маркуч лодка

BGN 11.98

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)90 Сте Лактот Месинг Barb Фитинг 1 / 8" Машки BSPT x 5 / 16"(8мм) ID Црево Брод Materies : месинг...

Заварени биметаллический термометър комплект 0~330 градуса приготвяне на бира термометър местният комплект чайник от неръждаема стомана M27X2 L50-400mm
 • Новинка

Заварени биметаллический термометър комплект 0~330 градуса приготвяне на бира термометър местният комплект чайник от неръждаема стомана M27X2 L50-400mm

19.04 BGN 18.00

Weldless Biметал Термометар за Полнење 0~330 степен Пиво Подготовка Термометар Homebrew Литургија нерѓосувачки челик Комплет M27 X2 L50400mmеден компјутери

4 Бр 2 Ходова Пневматичен Съединител Въздушен Фитинг Быстроразъемная Съединител
 • Новинка

4 Бр 2 Ходова Пневматичен Съединител Въздушен Фитинг Быстроразъемная Съединител

BGN 6.69

Име на производ Брз Спојка Тип 2начин Внатрешен Дијаметар 8mm / 0.315" Димензии(Прибл.) 4.1 x 2.9 x 1,5 см / 1.6" x 1.1" x 0.59"(L*W*T) Материјал Метални, Пластични Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна

7.9 mm*G1/2 Лакът спираловидна резба тип конектор за тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг танк авиокомпания киселина и луга устойчиви
 • Новинка

7.9 mm*G1/2 Лакът спираловидна резба тип конектор за тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг танк авиокомпания киселина и луга устойчиви

BGN 0.51

7.9 мм*G1 / 2 Лактот завртка тема тип Аквариум Конектор Цевка Joiner Материјал PP Пластичен Фитинг риба Резервоарот Авиокомпанија киселина и алкално отпорни ве Молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на ПП ,ЈП,GPPS Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел Погоден за широк спектар на апликации ,Градина Вода, Пумпи,Медицински,Научни,Аквариуми, Риба Бари / Тенкови, Инженеринг, Бришачи за Миење Фитинзи, Воздух, Домашна Подготовка & многу други DIY користи.каде течности и гасови се користи...

Латунная тръба 12 дълги ниппельные фитинги 1/8 NPT мъжки Въздух Вода
 • Новинка

Латунная тръба 12 дълги ниппельные фитинги 1/8 NPT мъжки Въздух Вода

BGN 35.18

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Дувачкиот Цевка 12" Долго Брадавица Фитинзи 1 / 8 Машки NPT Воздух Вода Materies : Месинг...

3 бр 1/2 БСП вътрешна резба 8 мм въздушен пневматичен газов маркуч остър фитинг съединител
 • Новинка

3 бр 1/2 БСП вътрешна резба 8 мм въздушен пневматичен газов маркуч остър фитинг съединител

BGN 16.26

Име на производ Barb Фитинг Одговара Цевка Внатрешна Кол 8mm / 0.3" Навој Дијаметар 20mm / 1 / 2 BSP Вкупната Големина 23 x 32милиметри / 0.9" x 1.25" (D*L) Боја на Злато Тон Материјал Месинг Пакет Содржина 3 x Barb ФитинзиОпис : Ова е добар квалитетот на воздухот фитинг за полнење...

12 броя 10мм*8мм*10мм т Тип намаляване на съединителната тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг Аквариум Аквариум авиокомпания
 • Новинка

12 броя 10мм*8мм*10мм т Тип намаляване на съединителната тръба Дърводелец материал PP пластмаса фитинг Аквариум Аквариум авиокомпания

BGN 6.08

секоја понуда за Една десетина(12 PCS) 10мм*8мм*10мм Т тип Намалување Конектор Цевка Joiner Материјал PP Пластичен Фитинг Риба Резервоарот Авиокомпанија Аквариум ве Молиме имајте во предвид ние исто така снабдување различни големини на ПП ,ЈП,GPPS Цевки Вклучите, вклучувајќи аквариум одделение! Ве молиме посетете ја нашата продавница за цел Погоден за широк спектар на апликации ,Градина Вода, Пумпи,Медицински,Научни,Аквариуми, Риба Бари / Тенкови, Инженеринг, Бришачи за Миење Фитинзи, Воздух, Домашна Подготовка & многу други DIY користи.каде течности и гасови се користи...

5шт 1/4 PT вътрешна резба до 5/16 пневматичен маркуч въздуха Barb прав фитинг
 • Новинка

5шт 1/4 PT вътрешна резба до 5/16 пневматичен маркуч въздуха Barb прав фитинг

BGN 9.39

Име на производ Женски Црево Barb Дизајн Директно Barb Крајот надворешен Дијаметар 8mm / 5 / 16" Женски Навој Големина 1 / 4"PT Вкупната Големина 30 x 17 x 7mm / 1.2" x 0.7" x 0.3"(L*Макс.Надвор D*Внатрешна D) Материјал Месинг Боја На Тон Злато