Възглавница за медитация, китайски стил облекло за медитация китайските жени будистка облекло Дзен облекло за медитация AA852

Възглавница за медитация, китайски стил облекло за медитация китайските жени будистка облекло Дзен облекло за медитация AA852

BGN 79.00
-45 %
BGN 144.00

Брой продукти


М : Должина 125 CM (вклучувајќи капа) L : Должина 135 CM (вклучувајќи капа) XL : Должина 145 CM (вклучувајќи капа)


Подробности

Размер:
M, L, XL
Традиционната Китайска Облекло:
Халат За Баня И Кмет На
Пол:
Жени
търговска марка:
ИСТКУИН
Тип Тъкани:
Фланела
Материал:
Памук, Полиестер
Номер На Модела:
АА852
възглавница за медитация:
облекло за медитация
будистка облекло:
облекло за медитация

Избор на купувачи

Лятото Нов Дизайн На Рокли Тънък Ретро Кратък Ципао Традиционната Китайска Облекло Цвете Вечерна Рокля
 • Новинка

Лятото Нов Дизайн На Рокли Тънък Ретро Кратък Ципао Традиционната Китайска Облекло Цвете Вечерна Рокля

58.72 BGN 31.00

Големина на Табела (Азија Големина ) / Единица (CM)Големина(cm) / ЕтикетатаПоловинатаБистаХипРамоШлиц ВисинаДолжинаS648286361486М688690371488L729094381490XL769498391492XXL8098102401494Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .Како различни мерни методи ...

Новият пристигането на китайски традиционен костюм кино и телевизионна облекло
 • Новинка

Новият пристигането на китайски традиционен костюм кино и телевизионна облекло

110.08 BGN 103.00

Нови пристигнување Кинеската традиционална носија филм и телевизија облека ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1....

Децата Сатен, Коприна Кимоно Халат Сватба Парти Се Готви Роба Със Златен Блясък Цвети Сватбена Роба Се Твърди Детски Халат Рокля
 • Новинка

Децата Сатен, Коприна Кимоно Халат Сватба Парти Се Готви Роба Със Златен Блясък Цвети Сватбена Роба Се Твърди Детски Халат Рокля

28.80 BGN 16.00

Карактеристики : сатен Сатен Кимоно Облека за Свадба и Деверуша, Свила bathrobe, Паун и Црешни облека Материјал : Луксузни мека и лесна сатен свила (свилен мазна, лесна и елегантни ткаенина), удобно flowy,убави и ласкави Вертикален V Деколте, Облека, половина ракав, имаат внатре вратоврска да го држат затворени, надвор појас околу половината останува затворена и, вратоврска појас затворање...

Шанхай Story See Through дълго китайското рокля с подплата Qipao Dress chinese Рокля Дантела Chinese Traditional dress
 • Новинка

Шанхай Story See Through дълго китайското рокля с подплата Qipao Dress chinese Рокля Дантела Chinese Traditional dress

136.00 BGN 69.00

Материјал : Чипка / ПолиестерНие сме Азија големина која обично е 1 или 1.5 големина помала од НАС големина .Ве молиме проверете ја вашата целосна градите circ половината circ хип circ мерки за да бидете сигурни дека на објектот се вклопува пред да нарачате.Бесплатен Превозот(>90% Пакети може да се реализира во 7~25 Дена)Фустан Повод : Матурска, Клуб, Партијата, Вечер, Посебен Повод[Мерење]1...

Хелоуин Коледа cosplay костюм Китай, древна династия Цин император и императрица на кралицата принц на кралската двойка дрехи облечи халат и с шапка
 • Новинка

Хелоуин Коледа cosplay костюм Китай, древна династия Цин император и императрица на кралицата принц на кралската двойка дрехи облечи халат и с шапка

302.08 BGN 284.00

Кинески Традиционален Бизнис богат човек облека капиталистички облека во Античка Кина Кинг Династијата Кинески gown Облека за ТВ Филмови ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст ....

2018 women retro chinese traditional dress silk cotton рокли female lady broadcloth wedding casual design qipao
 • Новинка

2018 women retro chinese traditional dress silk cotton рокли female lady broadcloth wedding casual design qipao

61.04 BGN 37.00

Плаќање 1 Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску 2 Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање; ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T / Western union, Money gram и др...

Нови жени традиционната китайска дрехи копчета рокли блузи цветен принт ленени ризи плюс размер
 • Новинка

Нови жени традиционната китайска дрехи копчета рокли блузи цветен принт ленени ризи плюс размер

31.36 BGN 27.00

Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбере Големината Биста Должина половината s 82 56 68 m 86 56 72 l 90 57 76 xl 94 57 80 2xl 98 58 84

пролет жените рокля бродерия рокли party dress коприна кадифе vestidos китайското рокля chi-pao сватбена рокля размер:S-3XL
 • Новинка

пролет жените рокля бродерия рокли party dress коприна кадифе vestidos китайското рокля chi-pao сватбена рокля размер:S-3XL

121.66 BGN 73.00

Големина ( cm)ДолжинаГрадите(биста)ПоловинатаРамоХипШлицДолжина на ракавПолитеS90826436861739М92866837901740L94907238941741XL96947639981742XXL989880401021743XXXL10010284411061744Answer : ___________________________ Note : 1...

Шанхай Story Suede Qipao Chinese Women ' s Clothing Рокля Dress Short Sleeve qipao keyhole dresses For Woman 4 цвята
 • Новинка

Шанхай Story Suede Qipao Chinese Women ' s Clothing Рокля Dress Short Sleeve qipao keyhole dresses For Woman 4 цвята

83.78 BGN 55.00

Материјал : 90% Полиестер + 10% SpandexНие сме Азија големина која обично е 1 или 1.5 големина помала од НАС големина .Ве молиме проверете ја вашата целосна градите circ половината circ хип circ мерки за да бидете сигурни дека на објектот се вклопува пред да нарачате.Бесплатен Превозот(>80% Пакети може да се реализира во 7~25 Дена)Фустан Повод : Матурска, Клуб, Партијата, Вечер, Посебен ПоводСезони : пролет ,лето,есен

Шанхай Story Long Sleeve Дантела Рокля Chinese wedding Clothes Red Qipao Chinese Traditional Clothing Top + Skirt Suit Set
 • Новинка

Шанхай Story Long Sleeve Дантела Рокля Chinese wedding Clothes Red Qipao Chinese Traditional Clothing Top + Skirt Suit Set

177.60 BGN 91.00

Вклучуваат 1 парче врвот + здолниште,без додатоци.[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашата посакувана градник...

Китайски йероглиф бутон Тан костюм шоу рокля Мъжки дрехи Китай традиционната роба на мъжки костюм пеньюар китайски стил хавлия
 • Новинка

Китайски йероглиф бутон Тан костюм шоу рокля Мъжки дрехи Китай традиционната роба на мъжки костюм пеньюар китайски стил хавлия

105.60 BGN 99.00

Кинески карактер копчето танг одговараат покаже венчаница облека Кина традиционална одежда машки костим peignoir Кинески стил на Облека ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст ....

Нов дизайн на Феникс бродирани Рокли червена рокля на булката на Сватбата Qipao китайското традиционната сватбена рокля източен халат Chinoise
 • Новинка

Нов дизайн на Феникс бродирани Рокли червена рокля на булката на Сватбата Qipao китайското традиционната сватбена рокля източен халат Chinoise

290.30 BGN 273.00

Добредојдовте на Глобалната China Towns' ОблекаAnswer : ___________________________ NOTE : ^ ^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи....