Бутон за повикване на безжична услуга SINGCALL, ультратонкая единичен бутон за повикване, за кафе или чай от къща, ресторант APE700 white

Бутон за повикване на безжична услуга SINGCALL, ультратонкая единичен бутон за повикване, за кафе или чай от къща, ресторант APE700 white

BGN 15.98

Брой продукти


Бренд Име : SINGCALL
Број на модел : APE700
Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)
-
Безжичниот обезбедувач на повик систем е широко се користат во услужната област. Тоа е копчето за гости употреба. Кога гостин треба она услуга, тој или таа, само притиснете го копчето во близина на него или за неа, неговите или нејзините биро број ќе биде прикажан во музика или гледате пејџер предупредување глас. Затоа, келнер, може да даде многу навремена услуга. Добредојдовте на избере нашиот wirelless повикување на пејџери.
Главни карактеристики :
01.Дифузија боја сон светлина
02.лансирањето на висока чувствителност,супериорен во однос на допир копчиња
03.супер стабилна регистрација начин,без било неуредна код феномен
04.функциите на температура,влажност, промена на отпор,со сигурност,стабилност,сигурност.
Безжичниот singcall систем на APE700 е нов концепт на ултра-тенок летачката чинија пејџер, со дебелина од само 0.85 cm.
SINGCALL производи имаат CE сертификат, препораките на FCC за сертификација (Федералната Комисија за Комуникации), Ro HS (Рестрикција на Опасни Супстанции).
Пакетот вклучува :
Пејџер x 1
1.Ветено од страна на Продавачот за Враќа
-Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
-Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина.
-Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
-Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
-Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
-За примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
2.Гаранција За Одржување
-Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.
-Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.Во повеќето случаи,купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
-Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок"за испорака детали лист.Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
3.Превозот Информации :
-Ве молиме да ни овозможи 2-4 работни дена да се подготви ред и превозот по исплата е расчисти.Пакетот обично доаѓа до вашата врата во околу 7-10 дена по превозот со Стандарден Рамна Стапка на Превозот Услуга.Сепак, понекогаш е потребно повеќе дена поради празниците,царина или други причини.DHL,EMS,FEDEX,UPS-от врата до врата услуга се optinal за вас.
4.Начин На Плаќање :
-T/T,Кредитна Картичка,Western Union,Moneybookers се сите вашиот избор за плаќање.


Подробности

Номер На Модела:
APE700 бял
търговска марка:
SINGCALL

Избор на купувачи

10шт ръчен часовник приемник безжична система за повикване на сервитьор за ресторант кафе магазин
 • Новинка

10шт ръчен часовник приемник безжична система за повикване на сервитьор за ресторант кафе магазин

BGN 575.84

10pcs зглоб види приемник Безжична Келнер Повик Систем за ресторан, кафе продавницаПакување : 10 x К300plwatch (Боја : Црна)Спецификација на Екранот Приемник К300pl

2 елемента 433MHz Watch Receiver Waiter Calling System безжичен пейджър ресторантско оборудване 999 канал F3288B
 • Новинка

2 елемента 433MHz Watch Receiver Waiter Calling System безжичен пейджър ресторантско оборудване 999 канал F3288B

117.76 BGN 97.00

2 парчиња 433 MHz Види Приемник Келнер Повикува Системот за Безжичен Пејџер Ресторан Опрема 999 Канал F3288 BОвој часовник се концентрира на технологијата на безжични транспорт, дигитални идентификуваат, dot matrix LCD дисплеј и микропроцесори заедно да ги реализира функциите на времето екранот и да се безжичниот јавувате...

СИНГКОЛЛ. безжична настолна система на повикване,10 единични бели камбани на повикване и 1 дисплейный приемник
 • Новинка

СИНГКОЛЛ. безжична настолна система на повикване,10 единични бели камбани на повикване и 1 дисплейный приемник

BGN 398.38

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE2300;APE560Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Дали некогаш сте во ресторан, тука сте подготвени да се земе вашата цел, но не можете да го најдете во било кое место на келнерот или waitless? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична течност систем е широко се користат во услужната област...

безжична система за дисплей за 10 стаи. за ресторанта, киберкафе .10 бр червен звънец и 1 бр дисплей APE2500.
 • Новинка

безжична система за дисплей за 10 стаи. за ресторанта, киберкафе .10 бр червен звънец и 1 бр дисплей APE2500.

BGN 398.38

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE2500;APE700Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Дали некогаш сте во ресторан, тука сте подготвени да се земе вашата цел, но не можете да го најдете во било кое место на келнерот или waitless? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична течност систем е широко се користат во услужната област...

СИНГКОЛЛ. ресторант безжична система за повикване на услуги на банката, вилладома, училище.1 парче черен дисплей и 20 броя черни настолни свирки.
 • Новинка

СИНГКОЛЛ. ресторант безжична система за повикване на услуги на банката, вилладома, училище.1 парче черен дисплей и 20 броя черни настолни свирки.

BGN 478.38

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE9500;APE560Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Дали некогаш сте во ресторан, тука сте подготвени да се земе вашата цел, но не можете да го најдете во било кое место на келнерот или waitless? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична течност систем е широко се користат во услужната област...

Бутон безжичен масата SINGCALL убедят, 10 кафяви единични камбани на разговора и 1 дисплей за ресторант,кафе и така нататък,
 • Новинка

Бутон безжичен масата SINGCALL убедят, 10 кафяви единични камбани на разговора и 1 дисплей за ресторант,кафе и така нататък,

BGN 398.38

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE2300;APE560Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Дали некогаш сте во ресторан, тука сте подготвени да се земе вашата цел, но не можете да го најдете во било кое место на келнерот или waitless? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична течност систем е широко се користат во услужната област...

безжична система за повикване за автокъща, банка, нов продукт за по-добро обслужване, 20 бр сервизни зуммеров,1 бр приемник на сигнала
 • Новинка

безжична система за повикване за автокъща, банка, нов продукт за по-добро обслужване, 20 бр сервизни зуммеров,1 бр приемник на сигнала

BGN 558.38

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE2300;APE700Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Дали некогаш сте во ресторан, тука сте подготвени да се земе вашата цел, но не можете да го најдете во било кое место на келнерот или waitless? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична течност систем е широко се користат во услужната област...

Led дисплей безжична повикване на медицински сестри спасителна служба пейджинг Система 1 монитор 10 предаватели с дрожанием ръце
 • Новинка

Led дисплей безжична повикване на медицински сестри спасителна служба пейджинг Система 1 монитор 10 предаватели с дрожанием ръце

BGN 374.64

LED Дисплеј Безжична медицинска Сестра Повик Служба за Итни случаи paging (пејџер) Систем 1 Следи 10 Предаватели со рака се тресатПакување се вклучени : 1 * Екран К4Cblue 10 * Пациентот Копчето КW3H (со мозок) Ако ви треба повеќе квантитет, pls информирате пред да се одржи редот...

SINGCALL .. безжична система за повикване ресторантско обслужване, бутон за обслужване на маса ,5 бр бутона на масата и 1 бр приемник часовници
 • Новинка

SINGCALL .. безжична система за повикване ресторантско обслужване, бутон за обслужване на маса ,5 бр бутона на масата и 1 бр приемник часовници

BGN 166.38

Безжична повик систем е широко се користат во услужната област.Тоа се состои од маса копчето за гостин го користите и сигнал и приемник види пејџер за келнер или келнерка употреба.Кога гостин на потребите за било која услуга,тој или таа, само притиснете го копчето во близина на него или за неа,неговите или нејзините биро број ќе се покажува на штрек пејџер со алармирање музика или звук.Така келнерите може да нудат услуга многу добредојдена...

433.92 Mhz настолни номера на викащата система за безжично Пейджинговое обзавеждане 3 часа + 25 звънец зумер
 • Новинка

433.92 Mhz настолни номера на викащата система за безжично Пейджинговое обзавеждане 3 часа + 25 звънец зумер

BGN 673.60

433.92 MHZ Табела броеви за повикување систем Wireles paging (пејџер) Опрема 3 Часовници + 25 Бел ЅвончетоПакување, вклучувајќи : 3 * K400 види приемник25 * KO3Black Green Предавателот(ако сте треба друга боја копче или повеќе квантитет, pls контакт со мене кога ќе го поставите цел)Спецификација на Watch Приемник К4001...

999 канален RF ресторант пейджър безжичен предизвикателство пейджинг системата приемник домакин гласова предавания за чаено магазин бара Кафене F3290D
 • Новинка

999 канален RF ресторант пейджър безжичен предизвикателство пейджинг системата приемник домакин гласова предавания за чаено магазин бара Кафене F3290D

63.36 BGN 57.00

999 Канал RF Ресторан Пејџер Безжична Повикување на paging (пејџер) Систем Приемник Домаќин Глас Емитува за Чај Продавница Бар Кафе F3290 DОваа приемник домаќин користење безжични RF и учење код технологија...

CE Passeed ресторант на маса система за поръчки на 1 брой екран на 28 обаждане зумер (покажи на 3 групи за повикване на номер от един път)
 • Новинка

CE Passeed ресторант на маса система за поръчки на 1 брой екран на 28 обаждане зумер (покажи на 3 групи за повикване на номер от един път)

BGN 438.40

CE Passeed Ресторан табела цел систем 1 број екран 28 бел сирена (покаже 3 групи повикувачки број за едно време)1 сет на : 1pcs на Екранот К4C 28pcs на Повик Копче КD1 (Боја : Црвена) (Ако ви треба повеќе копчиња или треба друга боја копчето, pls контактирајте со нас кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!) Опис на производот 1 Со висока јачина ABS школка, издржливи во употреба2 Користете дигитален код технологија и функција е стабилна и сигурна3 Покаже 3цифрен број4 Што можат да работат со 999pcs 1копче или мултикопчиња повик копчиња во макс5 Тоа може да се покаже различни тип на услуга6 Тоа може да се покаже 3 групи на број во исто време7 Тоа може да спаси 30 повикувајќи информации за возврат, и да ги применува во основните услуга места.8 Димензија : 282*150*34mmТехнички параметри : Работен напон : DC 12 VРаботат на струјата : Спецификација на табелата копчето КD1 1...

SINGCALL wireless restaurant table calling system. пейджерная система за ресторанта, 20 пейджъри увеселителен парк pagers,1 радио
 • Новинка

SINGCALL wireless restaurant table calling system. пейджерная система за ресторанта, 20 пейджъри увеселителен парк pagers,1 радио

BGN 478.38

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE9500;APE560Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Дали некогаш сте во ресторан, тука сте подготвени да се земе вашата цел, но не можете да го најдете во било кое место на келнерот или waitless? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична течност систем е широко се користат во услужната област...

Ресторант обаждане система на 433.92 Mhz сервитьор пейджър ресторант кафе предизвикателство зумер( 1 дисплей+2 часа+25 бутон за повикване )
 • Новинка

Ресторант обаждане система на 433.92 Mhz сервитьор пейджър ресторант кафе предизвикателство зумер( 1 дисплей+2 часа+25 бутон за повикване )

BGN 692.16

Ресторан Повик Бел Систем 433.92 mhz Келнерот Сервис Пејџер Ресторан, Кафе Повикување на Ѕвончето( 1 екранот+2 watch+25 повик копче )1 Сет Ресторан Повик Бел Систем, Вклучувајќи : 1 x К2000 A display (прикажи една група број и да покаже 3цифрен број )2 x Y650 види ( Покаже 4цифрен број од 00019999 и првата буква може да биде АZ )25 x КO3Одгледува 100% водоотпорни повик копчето ( ние имаме 14 бои за вашиот избор, ако треба други бои ме контактирате во секое време)Ресторан Повик Бел Систем е широко се користат во услужната област...

безжична система за повикване за игра стая, 1 бр дисплей silver APE2500 и 10 бр разговор, на дисплея се една група от пет цифри
 • Новинка

безжична система за повикване за игра стая, 1 бр дисплей silver APE2500 и 10 бр разговор, на дисплея се една група от пет цифри

BGN 398.38

Објектот спецификитеМесто на ПотеклоYiwu Жеџијанг Во Кина(Копно)Бренд ИмеSINGCALLБрој На Модел НаAPE2500;APE560Дали некогаш сте во ресторан, тука сте подготвени да се земе вашата цел, но не можете да го најдете во било кое место на келнерот или waitless? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична течност систем е широко се користат во услужната област...

SINGCALL Service Разговори, мулти-бутон с 3 опции, обслужване, правила, сметка , три червени клавиша за повикване система ресторант пейджър
 • Новинка

SINGCALL Service Разговори, мулти-бутон с 3 опции, обслужване, правила, сметка , три червени клавиша за повикване система ресторант пейджър

BGN 19.18

Безжичниот обезбедувач на повик систем е широко се користат во услужната област Тоа е копчето за гости употреба...

безжична училищна система на повикване ,бяла единичен бутон за повикване, система за повикване на сервитьор гост,с подвижна водоустойчива основа
 • Новинка

безжична училищна система на повикване ,бяла единичен бутон за повикване, система за повикване на сервитьор гост,с подвижна водоустойчива основа

BGN 15.98

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE560Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Дали некогаш сте во ресторан, тука сте подготвени да се земе вашата цел, но не можете да го најдете во било кое место на келнерот или waitless? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична повикувајќи систем е широко се користат во услужната област...