Китайски стил дървена вила 3 антични висящи лампи главата вита стълба лампа въртящ се ресторант дълга лампа ZH ZS71

Китайски стил дървена вила 3 антични висящи лампи главата вита стълба лампа въртящ се ресторант дълга лампа ZH ZS71

BGN 424.00

Брой продукти


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјали : дрво пвц
(2) Боја : кафена
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
големина : види опис


Подробности

Тип Елемент:
Висящи Лампи
Източник На Захранване:
AC
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Базов Тип:
E27
Място:
Кабинет, Всекидневна, Хол На Хотела
Номер На Модела:
1
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Материал На Корпуса:
Дърво, PVC
Цвят На Абажура:
Бял, Черен
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
търговска марка:
WINZSC
Напрежение:
90-260V
Приложение:
Фоайето
Техника:
Перфорирана
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Материал:
Дърво
Гаранция:
1
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
документ:
ССС
Брой източници на светлина:
1
Тип На Ключа:
1
Завърши:
PVC

Избор на купувачи

Промишлени ретро висящи лампи желязо изкуство кухня с трапезария и окачен лампа на американската село окачен лампа luminarie lampen
 • Новинка

Промишлени ретро висящи лампи желязо изкуство кухня с трапезария и окачен лампа на американската село окачен лампа luminarie lampen

78.40 BGN 71.00

Ако не ги задоволи ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , така што ќе може да се изврши до вас задоволство , ви благодариме.....предупредува : Бренд : ycsplendНапон : AC220 VБоја : црнаОсветлување извор : блескаво светилкиЕ светилки вклучени : даГлавен материјал : хардвер,железо и текстилТемпература на бојата : топло белаЕ светилки вклучуваат : Да Објект големина на : Должина X Ширина X Висина L38 0*W38 0*H38 0 MM​1 Ние ви препорачуваме да користите Alipay која е безбедна и за нас...

Кръгла led тавана лампа Модерна спалня лампа хол светлини на тавана лампа за осветление на дома лампи luminaria de teto lamparas
 • Новинка

Кръгла led тавана лампа Модерна спалня лампа хол светлини на тавана лампа за осветление на дома лампи luminaria de teto lamparas

127.20 BGN 92.00

​ ​Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Кружни LED Таванот Светлина Модерна спалната соба светилка дневна соба Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Кружни LED Таванот Светлина Модерна спалната соба светилка дневна соба параметри : Предмет : кристал таванот светлина Големина : 290,450, 650,800 (mm) Моќност : 15w,34w,40w,60w Напон : AC 220240v, AC110120 V светла боја опција : Бела, топло бела,3боја температура (топло бела, бела, природата бела) со далечински контролер, dimmable со далечински контролер Материјал : Метал, Акрилик Гаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X LED таванот светлинаКружни LED Таванот Светлина Модерна спалната соба светилка дневна соба апликација : Дома, Хотел, ВилаНордиските Дома Осветлување led plafondlamp luminaria де teto како подолу : Сертификација : Примена Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

vintage окачен лампа кухня с трапезария и полилеи де себум висящи лампи за модерен ресторант / бар/Кафене окачен лампа
 • Новинка

vintage окачен лампа кухня с трапезария и полилеи де себум висящи лампи за модерен ресторант / бар/Кафене окачен лампа

121.60 BGN 91.00

1 Напон : AC220 V2 Боја : сребрена3 гроздобер американски стил4 Извор на светлина тип : led чипови5 Главните Материјали : хардвер+акрил+алуминиумски6...

творчески паун таван висок ярък led тавана лампа за спални хол Паун стил на ултра-тънък тавана осветително осветителни тела
 • Новинка

творчески паун таван висок ярък led тавана лампа за спални хол Паун стил на ултра-тънък тавана осветително осветителни тела

411.31 BGN 292.00

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!креативни опашот на таванот висока светла led таванот светилка Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.креативни опашот на таванот висока светла led таванот светилка параметри : Материјал : алуминиум acryl покрие LED Type : SMD5730 Напон : AC90260 V Осветлување боја : топло бела / ладно бела креативни опашот на таванот висока светла led таванот светилка за апликација : хотел, livingroom, спална соба, вилакреативни опашот на таванот висока светла led таванот светилка Слика како подолу : Други Светла : $162.24 $152.99 $158.18 $243.35 $98.96 $82.32 $176.40 $444.42 $167.52 $97.16 $257.08 $269.96 $141.96 $179.59 $387.62 $145.55 $911.95 $375.24 $170.96 $159.71За Нашата Компанија : Превозот : 1...

LUALS окачен Таван лампа Creative Wheel Modeling ретро окачен лампа индустриален стил реколта лампа за бар кафе Арт Деко осветление
 • Новинка

LUALS окачен Таван лампа Creative Wheel Modeling ретро окачен лампа индустриален стил реколта лампа за бар кафе Арт Деко осветление

300.80 BGN 256.00

LUALS Лофт Pendant Светилка Креативни Тркала Моделирање Ретро Pendant Светлината Индустриски Гроздобер Стил Светилка За Кафе Бар Арт Деко Осветлување

wongshi ретро черно 16/26 глави желязо окачен лампа творчески кафе-бар, ресторант таванско помещение вита стълба САМ E27 паяк висулка Ligh
 • Новинка

wongshi ретро черно 16/26 глави желязо окачен лампа творчески кафе-бар, ресторант таванско помещение вита стълба САМ E27 паяк висулка Ligh

484.80 BGN 291.00

wongshi Ретро Црно 16 / 26 Heads Железо Pendant Светилка Креативни Кафе Бар, Ресторан ЛОФТ Спирала Скалите DIY E27 Spider Pendant Светлина Namp : Железо Pendant Светлина Стил : Гроздобер Боја : Црна Материјал : Железо Големина: 16heads за 1015 метар Квадратен; 26 Heads за 1520 метар Квадратен; Кабел : 1.2 m(прилагодливи, ако сакате повеќе повеќе кабел, pls кажете ни, ви благодариме) Влез : AC110240 V 50 / 60 HZ Заврши Видови : Насликани Светилки Носителот : E27*16; E27*26 Апликации : Барови,Кафуле,Ресторан,Дневна Соба,Спална Соба,Хотел,Продавница,Ходници И Сл.

12-те звезди сателитен стил, бар лек черен железен полилей кафене ресторант светлини старинни полилеи старинни полилеи
 • Новинка

12-те звезди сателитен стил, бар лек черен железен полилей кафене ресторант светлини старинни полилеи старинни полилеи

192.00 BGN 182.00

"Бела" издание = дијаметар 50cm, без светилки( светилки не се вклучени)"црна" издание = дијаметар од 70cm, без светилки( светилки не се вклучени)"зелени" издание = дијаметар 50cm со 12 ретро светилки(светилки само костим за напон 220 V)"црвено' издание = дијаметар од 70cm со 12 ретро светилки(светилки само костим за напон 220 V)Ако напонот на вашата земја не е 220 V,pls изберете "бели" edtion и купи светилки во вашата земја.Материјал : гроздобер железо база и оружје + Јаже*Големина : 12 светла,со Дијаметар од 50cm*H120cm / Дијаметар од 70cm*H130cm+синџир(висина може да ajustable,должина е побарано)*Светилка носителот & Кол : 6 светла,E27 или E26,12 светла 6*2535w ( ви Препорачуваме употреба заштеда на енергија светилка или LED сијалица)Напон : 110 V 260 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Совети : 1,светлината може да биде инсталиран на E27 извор на светлина, како што се energeзаштеда светилка(CFL), LED сијалица или блескаво сијалица итн.2,Сугерираат : купи светлина sourec во вашиот роден град, со цел да се избегне оштетување во транзит, becouse извор на светлина е кревка, и товарни полнење е многу скапо.3,Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Поле на Примена : Погоден за околу 1530 квадратни метри на дневна соба,спална соба, трпезарија,студија соба, бања, ходникот, итн, Тоа исто така може да се користи во ресторан и хотел.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Најниската Цена : (1)Одличен квалитет со конкурентна цена...

Японският висящ лампа хол ресторант творческа личност Nordic solid wood art lamp спалня висулка LU630 ZL29
 • Новинка

Японският висящ лампа хол ресторант творческа личност Nordic solid wood art lamp спалня висулка LU630 ZL29

BGN 825.60

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноАбажур главен материјал : ДрвоАбажур главен материјал : ПММА висока transmittance абажурИзвор на светлина тип : LEDИзвор на светлина : со извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)големина

Безплатна Доставка Доста Стъкло Осветление На Сватбата Централния Полилей
 • Новинка

Безплатна Доставка Доста Стъкло Осветление На Сватбата Централния Полилей

BGN 1328.00

Бесплатен Превозот Прилично Стакло Осветлување Свадба Централен ЛустеротГолемина : W80cm*H80cm(W32 "*H32")(100% Рака разнесени, а потоа на готовиот производ ќе биде малку различен од оригиналната слика покаже, дека треба да го инсталирате сами!)За лустерот : Уметноста стакло осветлување со единствена пресврт...

Таванско помещение съвременната скандинавска геометрия LED Iron Droplight Hotel Restaurant Coffee Shop Bar прост Одноголовочный декоративен тавана лампа
 • Новинка

Таванско помещение съвременната скандинавска геометрия LED Iron Droplight Hotel Restaurant Coffee Shop Bar прост Одноголовочный декоративен тавана лампа

222.40 BGN 211.00

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација...

Модерните висящи осветителни тела 9 цвята направи си САМ осветление многоцветен Силикон E27 притежателя на лампа лампа за декорация на дома
 • Новинка

Модерните висящи осветителни тела 9 цвята направи си САМ осветление многоцветен Силикон E27 притежателя на лампа лампа за декорация на дома

15.92 BGN 11.00

Стил : Гроздобер, Модерен Материјал : Силикон Сијалица База : E27 Сијалица Вклучени или Не : Светилки Не се вклучени Соодветен Напон : 110 V240 V Боја : бела, црна, розова, црвена, жолта, зелена, сина, кафе, виолетова, сива, портокалова Упатство за Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Почитувани Купувачот, Оваа светилка не е вклучуваат светилки, Ако сакате да купите ретро Lumiled крушка, ве молиме кликнете на сликата...

Проста кръгла самоличността на романтична златен тавана led лампата на тавана лампа дневна спалня хотел коридор домашно осветление hm
 • Новинка

Проста кръгла самоличността на романтична златен тавана led лампата на тавана лампа дневна спалня хотел коридор домашно осветление hm

318.40 BGN 318.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации за производот Преглед : [Боја] : сребро злато (како што е прикажано)[Главен материјал] : кристал + хардвер[Извор на светлина] : e14 (без извор на светлина)[Главната Технологија] : Electroplating[Применливо] : дневна соба, спална соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)Големина : D40 XH17 CM *4 глави / D60 XH17 CM *10heads / D80 XH17 CM *16headsДобредојдовте о!

Модерни полилеи за спалня Модерна таванна полилей романтични кристални полилеи лампа трапезария светлини, висящи лампа
 • Новинка

Модерни полилеи за спалня Модерна таванна полилей романтични кристални полилеи лампа трапезария светлини, висящи лампа

636.80 BGN 573.00

Материјал : полски цинк легура +делукс кристали +стакло нијанси*Големина / димензија : 6 светлина за Дијаметар од 70cm ,Висина 58cm +синџир 40cm (должина бара,висина прилагодливи)8 lights за Дијаметар 75см ,Висина 58cm +синџир 40cm (должина бара,висина прилагодливи)15 lights за Дијаметар од 100cm ,Висина 75см +синџир 40cm (должина бара,висина прилагодливи)*Lightsource & сијалица носителот : E14 / E12 , 6 / 8 / 15 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучениБоја : виолетова ,бела,златенвиди слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

Господин шапка лампи стари висящи лампи британски дизайн алуминиев черен капак висящи лампи за ресторанти
 • Новинка

Господин шапка лампи стари висящи лампи британски дизайн алуминиев черен капак висящи лампи за ресторанти

87.62 BGN 53.00

Господин Шапка Светилка гроздобер pendant осветлување Британски Дизајн Алуминиум Црна капа pendant светла за рестораниE27 X1, 90265 V AC , се вклопува во целиот свет Кабел : 1m може да биде прилагодлива Големина на : Плоштад тип : D260x180mmКруг тип : D260x170mm Боја опции : надвор црна + внатре златнанадвор црна + внатре сребро.Плоштад Тип Круг Тип100% вистински фотографии : Aplications :

Feiemfeiyou A-Z words Music character E27 Creative Black Led окачен лампа за бар спалня книгата зала подвесное осветление
 • Новинка

Feiemfeiyou A-Z words Music character E27 Creative Black Led окачен лампа за бар спалня книгата зала подвесное осветление

49.58 BGN 40.00

Карактеристики : 100% Сосема НовМатеријал : ЖелезоИзвор на светлина : LED Светилки / заштеда на Енергија светилкаПримена : трпезарија / градник / спална соба / бојадисана / клубОсветлување Област : 510 метри квадратниБаза Тип : E27Е Светилки Се Вклучени : НикојЖица должина : 100cmИзвор на енергија : AC90260 V Забелешка : имамеZ 26pcs зборови светилка и 3pcs забелешка светилка, предизвика систем ограничен, ние не може да ви ги даде сите избор, ве молиме да ни кажете кои зборови не ви се допаѓа кога ќе изберете AZ ЗБОРОВИ место на нов поредок, или ние ќе го испрати по случаен избор!1...

Mancoffee Ретро Югоизточна Азия Бохемия, Цветни Стъкла Cystal Тавана Лампа Лампа
 • Новинка

Mancoffee Ретро Югоизточна Азия Бохемия, Цветни Стъкла Cystal Тавана Лампа Лампа

78.40 BGN 74.00

Материјал : СтаклоБоја : Бела, Кафеава, Жолта, Виолетова, Зелена, Розова, Бела, КилибарСијалица : E27 X1 (не вклучувајќи сијалица)Напон : 90260vЕ применливо : спална соба...

Детска стая засмукване LED синьо, червено тавана лампа момче карикатура спалня лампа творчески очите гвардия самолет тавана лампа ZA1129535
 • Новинка

Детска стая засмукване LED синьо, червено тавана лампа момче карикатура спалня лампа творчески очите гвардия самолет тавана лампа ZA1129535

BGN 524.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : led[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : L72 CM,H33 CMhanigng линија 50cm(прилагодливи)

Американски Кънтри Ретро Таванско Помещение Елегантен Стил Стъклена Окачена Лампа Ретро Таванско Помещение Е Кафе Ресторант Украса Лампи Безплатна Доставка
 • Новинка

Американски Кънтри Ретро Таванско Помещение Елегантен Стил Стъклена Окачена Лампа Ретро Таванско Помещение Е Кафе Ресторант Украса Лампи Безплатна Доставка

139.20 BGN 118.00

【големина】 L130*W130*H340 MM【извор на светлина】 Оптоварување *≥20 (сијалица не е вклучена)【тежина】1.5 КГКупувачот Треба Да Се Прочита

5 инча Тифани стил окачен лампа 3 лампи Tiffanylampe стари люлякови черупки окачен лампа, спалня, веранда стълба за осветление на нов PL773
 • Новинка

5 инча Тифани стил окачен лампа 3 лампи Tiffanylampe стари люлякови черупки окачен лампа, спалня, веранда стълба за осветление на нов PL773

BGN 239.98

СпецификацииГроздобер Јоргованот Школка Виси СветилкаДимензииКруг Крошна : 5.1"D X 31.5"HДолго Крошна : 5.9"D X 31.5"HМатеријал(s)Обоено Стакло, Метал, ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки3 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројPL7733 LPL7733Р

Nordic American минималистичен регулируема Желязна стъклена топка полилей светлини творчески Дневна Спалня личност декор led лампи
 • Новинка

Nordic American минималистичен регулируема Желязна стъклена топка полилей светлини творчески Дневна Спалня личност декор led лампи

276.00 BGN 232.00

Северна Америка Минималистички Прилагодливи Железо, Стакло Топката Лустерот Светла Креативни Дневна Соба и Спалната соба Личност Оркестарот LED Светилки (1) Материјал : Железо + Стакло (2) Боја : Црна (3) Светлосен Извор : AC220 V LED*4 / LED*6 (4) Големина : Дијаметар 100cm Висина околу 7080см (5) Тежина : 3kg / 4kg (6) за Апликација : Дневна Соба, Студија, Спална соба, Ресторан, Хотел, Бар, Кафуле

Модерен стил Тифани 5 светлините на обърнат висящ лампа старинни барокови витражи окачен лампа за хранене PL762
 • Новинка

Модерен стил Тифани 5 светлините на обърнат висящ лампа старинни барокови витражи окачен лампа за хранене PL762

BGN 319.98

СпецификацииМодерната Тифани Стил 5 Светла Превртена Pendant СветилкаДимензии20.9"D X 15.7"HМатеријал(s)Метал, Обоено Стакло, ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки5 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројPL762

Всекидневна Декор Стъклен Полилей Безплатна Доставка По Въздух
 • Новинка

Всекидневна Декор Стъклен Полилей Безплатна Доставка По Въздух

BGN 1840.00

Разнесени стакло лустеротРазнесени стакло лустерот се состои од многу висок квалитет на уметноста стакло со пресврт рогови и парчиња.Материјалот е страна разнесени стакло.Многу големини и бои се достапни за да изберете или да биде прилагодено.Секој лустерот пакетот вклучува рака разнесени стакло произлегува,електрични единица,синџир,метална рамка да се инсталира на стакло.Секој стакло се полни со многу густа пена и сите во дрвени картон за да се гарантира безбедно испорака.Ова е еден вид на декоративни стакло уметничко дело, да се направи вашата соба да изгледа прекрасно.Постојат многу стилови за да биде избран што ќе amaze сите.Цената е прифатлива и достоен за уникатен дизајн.Дневна Соба Декоративни Стакло Лустерот Слободен Воздух ПревозотГолемина : W60*H120(100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, готови производи ќе бидат малку различни од оригиналната слика...