Ретро стил loft реколта плафониери хол светлини Едисон LED промишлен тавана лампа Лампа Plafonlamp

Ретро стил loft реколта плафониери хол светлини Едисон LED промишлен тавана лампа Лампа Plafonlamp

BGN 104.00
-17 %
BGN 125.70

Брой продукти

Спецификации Светлината Информации Тип Флеш Планината Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Стил Современа/Нордиска/Гроздобер Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба/Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина 16cm Тела Ширина 38cm Тела Должина 38cm Сијалица Информации Број на Светилки 3 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 2
Постојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).


Подробности

Мощност:
6-10W
Тип Елемент:
плафониери
документ:
UL, CQC, CE, FCC, EMC, CCC
Номер На Модела:
T132446
Напрежение:
90-260V
Техника:
позлатени
Гаранция:
3 години
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Стил:
Реколта
Материал На Корпуса:
Желязо
Базов Тип:
E27
Характеристики:
ДРИБЛИРА
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Завърши:
Полиран Хром
Дали диммируемым:
No
Задаване На Стил:
Лесен монтаж
Приложение:
хранене
Материал:
Метални
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
търговска марка:
IWHD
Брой източници на светлина:
3

Избор на купувачи

Z модерен прост тавана лампа в геометричния Артистичен дизайн творчески лампа за спални хол на ресторанта led лампа
  • Новинка

Z модерен прост тавана лампа в геометричния Артистичен дизайн творчески лампа за спални хол на ресторанта led лампа

507.20 BGN 350.00

Опис : Z модерна Едноставна таванот светилка Геометриски Уметност дизајн креативно осветлување тела за спалната соба дневна соба ресторан LED светилкабренд име : getop100% сосема нов и добар квалитетматеријал : железо и Акрилбоја : црна и бела боја за да изберетеголемина на : дијаметар 42cm , светилка висина 10cm 20wдијаметар 52cm, светилка heigth 12cm 28wдијаметар 69cm светилка висина 16cm 44wСобранието е потребно ,прилагодени на услугата е достапнаПолитика На Враќање : Во поглед на посебни осветлување производи, нашата политика на враќање е како што следува : 1, обично не се препорачува враќање и обнова, ние ви препорачуваме resending замена на оштетени или исчезнати резервни делови.2, ние сме посветени на обезбедување на доживотна гаранција, Една година бесплатна гаранција (бесплатно цена и поштарина).Ако ја прими стоката по незадоволство од нашите производи или не ги исполни вашите очекувања...

Детска стая засмукване LED синьо, червено тавана лампа момче карикатура спалня лампа творчески очите гвардия самолет тавана лампа ZA1129535
  • Новинка

Детска стая засмукване LED синьо, червено тавана лампа момче карикатура спалня лампа творчески очите гвардия самолет тавана лампа ZA1129535

BGN 524.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : led[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : L72 CM,H33 CMhanigng линија 50cm(прилагодливи)

Mancoffee Ретро Югоизточна Азия Бохемия, Цветни Стъкла Cystal Тавана Лампа Лампа
  • Новинка

Mancoffee Ретро Югоизточна Азия Бохемия, Цветни Стъкла Cystal Тавана Лампа Лампа

78.40 BGN 74.00

Материјал : СтаклоБоја : Бела, Кафеава, Жолта, Виолетова, Зелена, Розова, Бела, КилибарСијалица : E27 X1 (не вклучувајќи сијалица)Напон : 90260vЕ применливо : спална соба...

творчески паун таван висок ярък led тавана лампа за спални хол Паун стил на ултра-тънък тавана осветително осветителни тела
  • Новинка

творчески паун таван висок ярък led тавана лампа за спални хол Паун стил на ултра-тънък тавана осветително осветителни тела

411.31 BGN 292.00

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!креативни опашот на таванот висока светла led таванот светилка Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.креативни опашот на таванот висока светла led таванот светилка параметри : Материјал : алуминиум acryl покрие LED Type : SMD5730 Напон : AC90260 V Осветлување боја : топло бела / ладно бела креативни опашот на таванот висока светла led таванот светилка за апликација : хотел, livingroom, спална соба, вилакреативни опашот на таванот висока светла led таванот светилка Слика како подолу : Други Светла : $162.24 $152.99 $158.18 $243.35 $98.96 $82.32 $176.40 $444.42 $167.52 $97.16 $257.08 $269.96 $141.96 $179.59 $387.62 $145.55 $911.95 $375.24 $170.96 $159.71За Нашата Компанија : Превозот : 1...

Стари Висящи Осветителни Тела, Окачен Таван Лампа Ретро Окачен Лампа Лампа За Ресторант / Бар/Кафене Домашно Осветление Luminarias
  • Новинка

Стари Висящи Осветителни Тела, Окачен Таван Лампа Ретро Окачен Лампа Лампа За Ресторант / Бар/Кафене Домашно Осветление Luminarias

62.21 BGN 44.00

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Овој производ не содржи светилки, овој магазин се препорачува со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да се купи За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Скандинавска държава ретро ресторант, кафе бар полилей въже ликвидация творчески плафониери промишлен вятър пощенски разходи безплатно
  • Новинка

Скандинавска държава ретро ресторант, кафе бар полилей въже ликвидация творчески плафониери промишлен вятър пощенски разходи безплатно

BGN 217.60

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

Таванско помещение съвременната скандинавска геометрия LED Iron Droplight Hotel Restaurant Coffee Shop Bar прост Одноголовочный декоративен тавана лампа
  • Новинка

Таванско помещение съвременната скандинавска геометрия LED Iron Droplight Hotel Restaurant Coffee Shop Bar прост Одноголовочный декоративен тавана лампа

222.40 BGN 211.00

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација...

Китайски стил дървена вила 3 антични висящи лампи главата вита стълба лампа въртящ се ресторант дълга лампа ZH ZS71
  • Новинка

Китайски стил дървена вила 3 антични висящи лампи главата вита стълба лампа въртящ се ресторант дълга лампа ZH ZS71

BGN 424.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјали : дрво пвц(2) Боја : кафена(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.големина : види опис

Господин шапка лампи стари висящи лампи британски дизайн алуминиев черен капак висящи лампи за ресторанти
  • Новинка

Господин шапка лампи стари висящи лампи британски дизайн алуминиев черен капак висящи лампи за ресторанти

87.62 BGN 53.00

Господин Шапка Светилка гроздобер pendant осветлување Британски Дизајн Алуминиум Црна капа pendant светла за рестораниE27 X1, 90265 V AC , се вклопува во целиот свет Кабел : 1m може да биде прилагодлива Големина на : Плоштад тип : D260x180mmКруг тип : D260x170mm Боја опции : надвор црна + внатре златнанадвор црна + внатре сребро.Плоштад Тип Круг Тип100% вистински фотографии : Aplications :

Модерен стил Тифани 5 светлините на обърнат висящ лампа старинни барокови витражи окачен лампа за хранене PL762
  • Новинка

Модерен стил Тифани 5 светлините на обърнат висящ лампа старинни барокови витражи окачен лампа за хранене PL762

BGN 319.98

СпецификацииМодерната Тифани Стил 5 Светла Превртена Pendant СветилкаДимензии20.9"D X 15.7"HМатеријал(s)Метал, Обоено Стакло, ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки5 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројPL762

Nordic American минималистичен регулируема Желязна стъклена топка полилей светлини творчески Дневна Спалня личност декор led лампи
  • Новинка

Nordic American минималистичен регулируема Желязна стъклена топка полилей светлини творчески Дневна Спалня личност декор led лампи

276.00 BGN 232.00

Северна Америка Минималистички Прилагодливи Железо, Стакло Топката Лустерот Светла Креативни Дневна Соба и Спалната соба Личност Оркестарот LED Светилки (1) Материјал : Железо + Стакло (2) Боја : Црна (3) Светлосен Извор : AC220 V LED*4 / LED*6 (4) Големина : Дијаметар 100cm Висина околу 7080см (5) Тежина : 3kg / 4kg (6) за Апликација : Дневна Соба, Студија, Спална соба, Ресторан, Хотел, Бар, Кафуле

Модерни полилеи за спалня Модерна таванна полилей романтични кристални полилеи лампа трапезария светлини, висящи лампа
  • Новинка

Модерни полилеи за спалня Модерна таванна полилей романтични кристални полилеи лампа трапезария светлини, висящи лампа

636.80 BGN 573.00

Материјал : полски цинк легура +делукс кристали +стакло нијанси*Големина / димензија : 6 светлина за Дијаметар од 70cm ,Висина 58cm +синџир 40cm (должина бара,висина прилагодливи)8 lights за Дијаметар 75см ,Висина 58cm +синџир 40cm (должина бара,висина прилагодливи)15 lights за Дијаметар од 100cm ,Висина 75см +синџир 40cm (должина бара,висина прилагодливи)*Lightsource & сијалица носителот : E14 / E12 , 6 / 8 / 15 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучениБоја : виолетова ,бела,златенвиди слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

LUALS окачен Таван лампа Creative Wheel Modeling ретро окачен лампа индустриален стил реколта лампа за бар кафе Арт Деко осветление
  • Новинка

LUALS окачен Таван лампа Creative Wheel Modeling ретро окачен лампа индустриален стил реколта лампа за бар кафе Арт Деко осветление

300.80 BGN 256.00

LUALS Лофт Pendant Светилка Креативни Тркала Моделирање Ретро Pendant Светлината Индустриски Гроздобер Стил Светилка За Кафе Бар Арт Деко Осветлување

Историята на малко градче ретро бар хотел honeycomb гола нимфа, кафенета самоличността на кожена картон, окачен лампа
  • Новинка

Историята на малко градче ретро бар хотел honeycomb гола нимфа, кафенета самоличността на кожена картон, окачен лампа

158.40 BGN 158.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : плетен(2) Боја : црна(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.две големина може да чо oseголемина : види опис

Ретро индустрия самоличността на висящи лампи магазин за вино модерен минималистичен Лолита трапезария висящи лампи Диамантена лампа GY304 LU1018
  • Новинка

Ретро индустрия самоличността на висящи лампи магазин за вино модерен минималистичен Лолита трапезария висящи лампи Диамантена лампа GY304 LU1018

BGN 200.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : боја[За] : дневна соба, ресторан, студија, бар и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : како што е прикажано подолу0123456789 |_|

Американски Кънтри Ретро Таванско Помещение Елегантен Стил Стъклена Окачена Лампа Ретро Таванско Помещение Е Кафе Ресторант Украса Лампи Безплатна Доставка
  • Новинка

Американски Кънтри Ретро Таванско Помещение Елегантен Стил Стъклена Окачена Лампа Ретро Таванско Помещение Е Кафе Ресторант Украса Лампи Безплатна Доставка

139.20 BGN 118.00

【големина】 L130*W130*H340 MM【извор на светлина】 Оптоварување *≥20 (сијалица не е вклучена)【тежина】1.5 КГКупувачот Треба Да Се Прочита

Европейският стъклен пълен окачен лампа медна лампа спалня с балкон стълбище бар ретро меден материал LU626 ZL95
  • Новинка

Европейският стъклен пълен окачен лампа медна лампа спалня с балкон стълбище бар ретро меден материал LU626 ZL95

BGN 248.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : БакарАбажур материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)големина

20pcs горещи продажба цветни led панел Downlight 6W 9W 18W 24W RGB Panel Light AC85-265V-вградени тавана лампа led тавана лампа
  • Новинка

20pcs горещи продажба цветни led панел Downlight 6W 9W 18W 24W RGB Panel Light AC85-265V-вградени тавана лампа led тавана лампа

232.00 BGN 195.00

20pcs Топла продажба шарени LED Панел вградна светилка 6 W 9 W 18 W 24 W RGB Панел Светлина AC85265 V Вдлабнати Таванот Светилка led Таванот светилкаСпецификација : Опис на производот Модел : Бела +RGB LED Панел Светлина Моќност : 6w(3+3) / 9w(6+3) / 16w(12+4) / 24 W(18+6) Напон : AC 85 V265 V Возач : Постојан Струја Возачот светла Боја : Кул Бело(63007000 K) ; RGB Извор на Светлина : Врвен Квалитет Чип LED Грав Агол : 160 Степен на Школка во Боја : Бела Водоотпорен Кредитна : IP20 Материјал : Акрилик (PC) facemask + Умрекастинг Алу тело Топлина Мијалник Материјал Кастинг Алуминиум Легура Работа Температура 25+65 Живот Време : 20000 H CE&ROSH Одобрени од 2 Години гаранција Забелешка:Далечински управувач без батерија Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена...

Минимализъм Led плафониери за хола спални Plafon Home Lighting тавана лампа, Лампа за затъмняване Remote luminaria de teto
  • Новинка

Минимализъм Led плафониери за хола спални Plafon Home Lighting тавана лампа, Лампа за затъмняване Remote luminaria de teto

655.20 BGN 328.00

Минимализам Led Таванот Светла За Дневна Соба и Спалната соба Plafon Дома Осветлување Таванот Светилка Држачи Затемнување Далечински luminaria де tetoУпатство За Купување:1...

Feiemfeiyou A-Z words Music character E27 Creative Black Led окачен лампа за бар спалня книгата зала подвесное осветление
  • Новинка

Feiemfeiyou A-Z words Music character E27 Creative Black Led окачен лампа за бар спалня книгата зала подвесное осветление

49.58 BGN 40.00

Карактеристики : 100% Сосема НовМатеријал : ЖелезоИзвор на светлина : LED Светилки / заштеда на Енергија светилкаПримена : трпезарија / градник / спална соба / бојадисана / клубОсветлување Област : 510 метри квадратниБаза Тип : E27Е Светилки Се Вклучени : НикојЖица должина : 100cmИзвор на енергија : AC90260 V Забелешка : имамеZ 26pcs зборови светилка и 3pcs забелешка светилка, предизвика систем ограничен, ние не може да ви ги даде сите избор, ве молиме да ни кажете кои зборови не ви се допаѓа кога ќе изберете AZ ЗБОРОВИ место на нов поредок, или ние ќе го испрати по случаен избор!1...

Реколта кристален полилей, лампа, окачена лампа за вила ресторант кухня полилеи осветление дома
  • Новинка

Реколта кристален полилей, лампа, окачена лампа за вила ресторант кухня полилеи осветление дома

1869.71 BGN 1309.00

Купување Белешки1 Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.2...

таванско помещение стари висящи лампи парна пънк ковано желязо висящи лампи лампи
  • Новинка

таванско помещение стари висящи лампи парна пънк ковано желязо висящи лампи лампи

446.40 BGN 357.00

4 Светла Железо Случај Pendant Светлина Материјал : ЖелезоГолемина : 20*50cmСијалица Извор : E27 светилки (не се вклучени)Напон : 110 V или 220 VПлаќања1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Nordic Style Октопод 18W LED полилей модерен самоличността на бар-часова Haning лампа специална лампа трапезария полилей
  • Новинка

Nordic Style Октопод 18W LED полилей модерен самоличността на бар-часова Haning лампа специална лампа трапезария полилей

BGN 576.48

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет Дијаметар : 70cm Врвот База Големина : 10см / 3.94" Должина на Кабелот : 100cm / 39.37"(прилагодливи) Материјал : смола, пластични Боја : бела, црна, Светло Извор : 3 W LED*6(Цената вклучува светилки) Напон : 110240 V***Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.