татуировка аксесоар перманентен грим доставка практика на кожата силикон реален контакт на кожата

татуировка аксесоар перманентен грим доставка практика на кожата силикон реален контакт на кожата

BGN 7.68

Брой продукти


Силикон Постојан Веѓа Шминка Тетоважа Пракса Кожата Премиум Празно Пракса Синтетички Кожа за Почетници
Карактер :
1) многу мека.
2) Лесно да се добие со мастило.
3) Реален,слични со вистински човечки чувство на кожата
Funcations :
1) За Трајна Шминка Пракса Кожата ви нуди лажни на кожата која е подобар избор за нов стартер
2) Тоа е мека и удобна за да ви помогне да го контролираат чувство на tattooing
3) Тоа може да биде постојано тетовирани за неколку пати според вашата потреба
големина : 26*14.5 cm
пакет : 1*тетоважа пракса на кожата


Подробности

Цвят:
Както е показано на фигура
Тип:
Аксесоари за татуировки
Материал:
Силикон
търговска марка:
Оооо

Избор на купувачи

500 бр. / кутия 0. 3x60mm 1R игли за перманентен грим на вежди и устни 3D бродерия татуировка машина Безплатна доставка
 • Новинка

500 бр. / кутия 0. 3x60mm 1R игли за перманентен грим на вежди и устни 3D бродерия татуировка машина Безплатна доставка

37.44 BGN 22.00

500 Парчиња / Кутија 0.3x60mm 1 R Игли За Трајна Шминка Веѓа и Усна 3 D Везови Тетоважа Машина Бесплатен Превозот Specificaion : 1.Независна пакет стандард тетоважа игли 2.За електрични трајна шминка машина 3.За Еднократна употреба само 4.Големина : 1 R, 0.3*60mm 5.500 компјутери една кутија

Chuse 100 бр. / кор. за еднократна употреба хигиенни татуировки клип кабел машина обхваща чанти сини татуировки хранене Microblading & боди-арт татуировки
 • Новинка

Chuse 100 бр. / кор. за еднократна употреба хигиенни татуировки клип кабел машина обхваща чанти сини татуировки хранене Microblading & боди-арт татуировки

17.38 BGN 15.00

Во Парк! Брза Испорака!Расположливиот Хигиена Тетоважа Клип Кабелот Машина ОпфаќаОпис : Трајни пластичен клип кабелот опфаќа, да Останат чисти и безбедни! Се продава Во кутија од 100 поединечни маски се Отвори на две страни Лесно раздавам кутија Помага да се елиминира вкрстена контаминација Материјал : Пластични боја : Biue Големина : 51mm x 61mm Тежина : 260gПакет содржи : 1 x 100pcs за Еднократна употреба Хигиена Тетоважа Клип Кабелот Машина Опфаќа

Microblading доставя касета 10 бр в лот 4f за еднократна употреба стерилизирани татуировки, перманентен грим игли съвети за вежди устни
 • Новинка

Microblading доставя касета 10 бр в лот 4f за еднократна употреба стерилизирани татуировки, перманентен грим игли съвети за вежди устни

20.78 BGN 14.00

Microblading Материјали Кертриџ 10piece по многу 4 Рамни Расположливиот Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Игли Совети за Веѓа усна1 : Кертриџ игла совет и едно време conjoined дизајн ,лесна употреба.2 : Тетоважа игла Независни блистер пакување повеќе здравје и безбедност.3 : Оваа тетоважа игла употреба 316 Медицински нерѓосувачки челик needlepoint челик цврстина и добра боја брзо;4 : за Еднократна употреба тетоважа игли, лесен за употреба и да го замени.;5 : Bbuiltво 316 пролет скалабилност е силен;6 : Вграденво фитинг фиксна картичка слот за долго време да се користи игла нема да се лулаат;7 : Игла устата модел со тетоважа слични secant игра магла не е ограничена8 : Со игла работа може да заштеди време и да се намалат болката целосно;9 : Со игла може да се одржи за десет минути држи жито supercilium тело областа боење технологија;10 : Ова е нашата компанија различни игли веѓа тетоважа машина.Имаме игли за трајна шминка тип : Кертриџ Круг Лагер (РЛ),Патрон круг shader (РС),Патрон Рамен Shader (F),Патрон Еден Оџакот Магнум(M1,РМ),Патрон Microneedle,Патрон наклон(SF)Тетоважа Игли Пакет10pcs*4flat трајна шминка иглиИзвестување(За руски купувачот само) Како Русија политика се менува, pls информирате вашето полно име за испорака кога ќе го поставите цел...

Ослепително висулка Nacklace татуировки жените бижута дизайн златна верига татуировки колиета PMT18 водоустойчив кленов лист татуировки етикети
 • Новинка

Ослепително висулка Nacklace татуировки жените бижута дизайн златна верига татуировки колиета PMT18 водоустойчив кленов лист татуировки етикети

BGN 1.25

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Блескави Pendant Nacklace Тетоважа на Жените Накит Дизајн Златен Синџир Тетоважа Ѓердан PMT18 Водоотпорен Maple Leaf Тетоважа НалепнициГолемина : 21*10.2 cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : МT020,LH018..Ако нема порака, Ние Ќе ги Испрати по случаен изборИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

50шт 18 Пин U Sharp перманентен грим на веждите татуировка на острието Microblading игла за 3D бродерия ръчна татуировки дръжка машина
 • Новинка

50шт 18 Пин U Sharp перманентен грим на веждите татуировка на острието Microblading игла за 3D бродерия ръчна татуировки дръжка машина

BGN 29.36

50 PCS 18 Pin У Остри Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3 D Везови Прирачник Тетоважа Пенкало МашинаОпис : Поединечно спакувана,за еднократна употреба самоодговараат на прирачникот тетоважа пенкало и тоа 's сечилотоСечилото е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челикСтерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација УпатстваСупериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барањаИгли се остри и еластична, направи веѓа линија убава.Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.Опис1...

Общи игли 10шт кастрирани касета вежди устни, очна линия, перманентен грим Microblading татуировка захранване на машината дръжка
 • Новинка

Общи игли 10шт кастрирани касета вежди устни, очна линия, перманентен грим Microblading татуировка захранване на машината дръжка

17.58 BGN 11.00

Игли за еднократна употреба 10 Pcs Sterilized Кертриџ Игли Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка Microblading Тетоважа Напојување Машина ПенОпис На Производот : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од 316 L не ' Рѓосувачки Челик со транспарентна пластика школка.Sterilized со E...

20pcs 19 кръг игли за ръчно изработени писалки перманентен грим мъгла вежди игла R19 подложка microblading татуировки дръжки на ножове
 • Новинка

20pcs 19 кръг игли за ръчно изработени писалки перманентен грим мъгла вежди игла R19 подложка microblading татуировки дръжки на ножове

12.78 BGN 11.00

20pcs 19 Круг игли за прирачник пенкало трајна шминка магла веѓа игла R19 лагер microblading тетоважа пенкало ножеви Функција : Материјал : Медицински Нерѓосувачки Челик Глава : 19 Круг Pakcage : 20 парчиња игли (не вклучуваат пен) Одговара за веѓа магла прирачник пенкало , Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата ...

Besta 2 елемента татуировки клип кабел гумен Силикон Phono-plug кабел за татуировки хранене татуировки машина Безплатна доставка
 • Новинка

Besta 2 елемента татуировки клип кабел гумен Силикон Phono-plug кабел за татуировки хранене татуировки машина Безплатна доставка

BGN 18.45

100% Сосема нов и висок квалитетЗдрав извори и долг живот клипови за цврсти машина за контакт.нискозагуба, флексибилни 6ft мозок и стандард 1 / 4" фоноприклучок за да ги собере сите тетоважа напојување.Боја : Црна,Сина,Црвена, ние ќе ги испрати по случаен изборДолжина : околу...

25 ММ, касета съединител татуировки премия касета дръжки са подходящи за всички стандартни татуировки сонда и въртящи се машини за доставка
 • Новинка

25 ММ, касета съединител татуировки премия касета дръжки са подходящи за всички стандартни татуировки сонда и въртящи се машини за доставка

BGN 28.80

25ММ Јастреб Кертриџ ЗафатМатеријал : АлуминиумДостапни Боја: Црна, Црвена, Сребрена, Сина и Зелена бојаГолемина : 25mmТежина : 80g

OPHIR 9 цвята 30 мл / бутилка професионални постоянни мастило за татуировки пигмент високо качество на тялото, татуировки цвят боди-арт _TA058
 • Новинка

OPHIR 9 цвята 30 мл / бутилка професионални постоянни мастило за татуировки пигмент високо качество на тялото, татуировки цвят боди-арт _TA058

11.97 BGN 11.00

Трајна Тетоважа Мастила Тоа не може да биде обоен со airbrush Трајна Тетоважа Мастила Тоа не може да биде обоен со airbrush...

EZ Revolution касета за татуировки игли през цялата шейдер 12 0.35 мм RC1205RS-2 за картриджных машини и грайфери 20 бр /лот
 • Новинка

EZ Revolution касета за татуировки игли през цялата шейдер 12 0.35 мм RC1205RS-2 за картриджных машини и грайфери 20 бр /лот

27.20 BGN 24.00

EZ Револуција Тетоважа Игли Кертриџ Круг shader За систем машини и костецОпис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуција Тетоважа Игла Касети Компатибилен со СИТЕ Јастреб видови кертриџ систем машини и костец...

8 Пренасяне На Спирала За Татуировки Машина За Татуировки Доставка Татуировки На Пистолет Нов Стил Подложка Машина
 • Новинка

8 Пренасяне На Спирала За Татуировки Машина За Татуировки Доставка Татуировки На Пистолет Нов Стил Подложка Машина

19.18 BGN 15.00

Спецификации : Тетоважа Материјали Тетоважа Машина Тетоважа Пиштол Заврши Калеми Нов стил Лагер WQ41331 Нов и висок квалитет2...

Секси жени дама пръст в гърдите на китката Флаш временни татуировки етикети GYF-099 Liberty Small Fly Birds Design фалшиви временни татуировки
 • Новинка

Секси жени дама пръст в гърдите на китката Флаш временни татуировки етикети GYF-099 Liberty Small Fly Birds Design фалшиви временни татуировки

BGN 0.58

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!! парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеДесет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Ве молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : YF012, YF086..Ако нема порака лево, нашата продавница го задржува правото да случаен пратката.Ви благодариме!Големина : 10.5*6cmИзвестување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

25 Дизайн Анкета Папагал Акварел Фалшиви Флаш Татуировки Стикери За Деца, Жени Боди Арт Задната Врата Временна Татуировка Птици, Бухал Паста
 • Новинка

25 Дизайн Анкета Папагал Акварел Фалшиви Флаш Татуировки Стикери За Деца, Жени Боди Арт Задната Врата Временна Татуировка Птици, Бухал Паста

BGN 1.49

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!25 Дизајни Анкета Папагал Акварел Лажни Flash Тетоважа Налепници За Деца Жените Телото Уметност Назад Вратот Привремена Тетоважа Птици ПастаГолемина : 21*15 смИзвестување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

1 лист новата къна черна дантела татуировка стикер Тотем цвете лист за временна татуировка боди арт Ръка на ръка, крак Tatuagem красота
 • Новинка

1 лист новата къна черна дантела татуировка стикер Тотем цвете лист за временна татуировка боди арт Ръка на ръка, крак Tatuagem красота

BGN 7.98

1pcs црна Чипка Тетоважа Налепница Vinage Пеперутка Eleglant Пердув Цвет Тотем Дизајн Привремен Tatoo Рака на Рака Телото Уметност Tatuagem Голема Големинаголемина : 15x21cmпакет : 1pcs Привремена тетоважа налепници

Акварел Геометричен Кръг Лавандула Колибри Татуировки Водоустойчив Фалшиви Бижута Висулка Татуировка Дизайни За Жени Временни Татуировки Етикети
 • Новинка

Акварел Геометричен Кръг Лавандула Колибри Татуировки Водоустойчив Фалшиви Бижута Висулка Татуировка Дизайни За Жени Временни Татуировки Етикети

BGN 1.74

Вода Боја Геометриски Круг Лаванда Потпевнува Птици Тетоважа Водоотпорен Лажни Скапоцен Камен Pendant Tatoo За Жените Привремена Тетоважа НалепницаДесет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Известување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

4ft татуировки съвети за 50 бр. Бели за еднократна употреба татуировки съвети 4FT високо качество на пластмасови съвети за татуировки машини за доставка Безплатна дос?
 • Новинка

4ft татуировки съвети за 50 бр. Бели за еднократна употреба татуировки съвети 4FT високо качество на пластмасови съвети за татуировки машини за доставка Безплатна дос?

9.58 BGN 8.00

4 FT Тетоважа Совети 50pcs за Еднократна употреба Тетоважа Совети 4 FT Високо Квалитетни Пластични Совети За Тетоважа Машина Обезбедува Бесплатен Превозот

Нов мигли разширяване на пръстен на Купата на 50 бр./лот татуировки, пигменти мастила пръстен чаша комплект за татуировки оборудване пигмент на притежателя контейн?
 • Новинка

Нов мигли разширяване на пръстен на Купата на 50 бр./лот татуировки, пигменти мастила пръстен чаша комплект за татуировки оборудване пигмент на притежателя контейн?

19.84 BGN 16.00

Нови eyelash се прошири прстен првенство 50pcs / многу тетоважа пигменти мастило прстен чаши поставите тетоважа опрема пигмент носителот Сад бесплатен превозотФункцијаТрајна Шминка ДодатоциВисок Квалитет на мастило пигмент носителот1.нема да ги одвоите2.Бои : транспарентна3.Користете одржа permanet шминка,тетоважа мастило,пигмент лесно да се направи операција.Модел : може да повторна употребаПакување Вклучуваат : тетоважа носителот прстени × 50pcs

50 бр Microblading игла 7 игли за Microblading бродерия дръжка Пернмент грим вежди татуировки доставка Безплатна доставка
 • Новинка

50 бр Microblading игла 7 игли за Microblading бродерия дръжка Пернмент грим вежди татуировки доставка Безплатна доставка

15.14 BGN 11.00

50 Компјутери Microblading Игли 7 игли за Microblading Везови Пенкало Pernement Шминка Веѓа Тетоважа Обезбедува Бесплатен ПревозотКарактеристики : Microblading ИглаЗа Веѓа Microblading7 prong Скатен иглаИгла Дијаметар : 0.25 mmПакет : За Еднократна УпотребаПакување Предмет : тетоважа игли сечилото × 50pcs

Временно фалшиви татуировки метално злато Треска водоустойчив гривна-верига етикети пренос на вода секси боди-арт красота грим
 • Новинка

Временно фалшиви татуировки метално злато Треска водоустойчив гривна-верига етикети пренос на вода секси боди-арт красота грим

BGN 0.42

Производи екранот Производи спецификации Оригинални слики↓ Производи покажува на кожата ↓Како да се Примени Привремена ТетоважаЗапочнете го со чиста, сува кожа ...

YILONG (3RL+3RT) 50 бр еднократна употреба стерилен татуировочная игла+50шт сини накрайници за еднократна употреба татуировки Безплатна доставка татуировочная игла проду?
 • Новинка

YILONG (3RL+3RT) 50 бр еднократна употреба стерилен татуировочная игла+50шт сини накрайници за еднократна употреба татуировки Безплатна доставка татуировочная игла проду?

20.35 BGN 17.00

(3 RL+3 RT) 50 КОМПЈУТЕРИ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игла+50 PCS Сина Расположливиот Тетоважа совети Бесплатен превозот тетоважа игла Спецификација на производот : 1...

600D-G 50шт перманентен грим игли 3rs вежди устни, татуировка на машината дръжка за разнообразни машини дръжка за татуировки игли
 • Новинка

600D-G 50шт перманентен грим игли 3rs вежди устни, татуировка на машината дръжка за разнообразни машини дръжка за татуировки игли

51.18 BGN 41.00

Пакет : 50pcs Јасно 600 DG 3 RS Трајна Шминка Тетоважа ИглиГолемини се достапни : Круг Лагер (РЛ) : 1, 2, 3, 5, 7, 9 Круг Shader (РС) : 2, 3, 5, 7, 9 Наклонот (F) : 3, 5 Рамни Shader (F) : 3, 4, 5, 6, 7, Еден Оџакот Магнум(M1) : 5, 7, 9 Круг Магнум(РМ) : 5, 7, 9 Тема : Материјал : 316 медицински нерѓосувачки челик со предстерилни од страна на E...

Машина за татуировки принадлежности за доставка татуировка избърсване с хартиена кърпа за оборудване на машини за татуировки
 • Новинка

Машина за татуировки принадлежности за доставка татуировка избърсване с хартиена кърпа за оборудване на машини за татуировки

9.58 BGN 8.00

Спецификации : 220*220cm Материјал : неплетени мека да се стимулира кожата не е добра апсорпција на вода Употреба : Погоден за чистење на кожата тетоважа чистење грижа 60 / пак, направени од 100% природни растителни суровини, без хемиски состав, не му наштети на кожата, висока температура на стерилизација, чистење и одбрана, достапни тетоважа чистење