KAK Deluxe цинк, сплави леене на модерни вградени дръжки за шкаф задвижваната шкафа кутия скрити дръжки шкаф скрити сцепление

KAK Deluxe цинк, сплави леене на модерни вградени дръжки за шкаф задвижваната шкафа кутия скрити дръжки шкаф скрити сцепление

BGN 2.00
-37 %
BGN 3.18

Брой продукти


Карактеристики : 100% KAK Бренд 64mm,96mm,128mm дупка далечина. Погоден За кабинет , drawe , врата ,кујна, итн. Совршен Финиш,Одлична Slushing,Мазна Површина. Спецификации : Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име : KAK Дупка растојание : 64mm/96mm/128mm Големина : како на следнава слика Материјал : Цинк Легура Пакетот Вклучува : 1 x се справува и 2 x завртки


Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Модерен
Спецификации на тангажа на линия:
96мм
is_customized:
Yes
търговска марка:
как
Номер На Модела:
Дръжка-8911
Материал:
Цинк Сплав
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Избор на купувачи

96 мм модерен проста черна кутия с кухненски шкаф дърпа дръжката на античния черен скрин гардероб дръжки на вратите, дръпнете дръжката 3.75
 • Новинка

96 мм модерен проста черна кутия с кухненски шкаф дърпа дръжката на античния черен скрин гардероб дръжки на вратите, дръпнете дръжката 3.75

76.80 BGN 73.00

Опис На Производот : Точка Бр : Z59Материјали : цинк легураЗаврши : мат црнаГолемина на : Должина : 105mmширина : 11.5 mmHeigh : 23mmДупка простор : 96mm(3.75")Завртка : 22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

10шт европейски стил античен декор скоростна кутия гардероб скрин дървен корпус на дръжката и издърпайте дръжката с перка на кабинета хардуер K335
 • Новинка

10шт европейски стил античен декор скоростна кутия гардероб скрин дървен корпус на дръжката и издърпайте дръжката с перка на кабинета хардуер K335

92.24 BGN 47.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~10 PCS Европски Стил Антички Декоративна Кутија за Накит Фиока Кабинет Салон Дрво Случај се Справи со Повлече Knob со Завртка оков за Мебел K335Параметри : Предмет Тип : Мебел Повлече РачкаМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Антички Кафе (Како слика ја покажува) : Дупка Растојание : 64mm / 96mm / 128mmПовршина Заврши : Вакуум ПозлатаДупка Растојание 64mm L ength*Висина*Width= 92×22×14.5 ммДупка Растојание 96mm L ength*Висина*Width= 125×24×19mmДупка Растојание 128mm L ength*Висина*Width= 161×25.2×20.4 mmПакетот Вклучува : 10 PCS Мебел Повлече Рачка + ЗаврткиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

128 мм жълт бронз стари мебелни дръжки мода злато чекмеджето на шкаф дърпа дръжката 96 мм цвят на слонова кост, бял скрин дръжки на вратите, дръпнете
 • Новинка

128 мм жълт бронз стари мебелни дръжки мода злато чекмеджето на шкаф дърпа дръжката 96 мм цвят на слонова кост, бял скрин дръжки на вратите, дръпнете

BGN 76.80

Точка Бр : JS589Материјал : цинк легураЗавршувањето на : злато / бела боја на слонова коска бронза / жолта бронзаГолемина на : 43mmДолжина : 43mmШирина : 25mmHeigh : 28mm96mm рачкиДолжина : 129mmШирина : 28mmHeigh : 28mmдупка простор : 96mm128mm рачкиДолжина : 161mmШирина : 31mmHeigh : 28mmДупка простор : 128mm (5")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Топ дизайн 10шт Европейския луксозен шкаф дърпа дръжката шкаф шкаф кутия вино кабинет кухненски дръжки на вратите и дръжки
 • Новинка

Топ дизайн 10шт Европейския луксозен шкаф дърпа дръжката шкаф шкаф кутия вино кабинет кухненски дръжки на вратите и дръжки

113.20 BGN 74.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Топ Дизајниран 10 PCS Европската Луксузен Кабинет Повлекува Рачки Шкафот Гардероба Фиока Вино Кабинет Кујна Рачки на вратите и Копчиња оков за Мебел Q404Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Црна / Chrome / Бранеа Од Нерѓосувачки Челик (Како Слика Ја Покажува)Дупка Растојание : 256mm / 192mm / / 160mm / 128mm / 96mm / Една ДупкаПовршина Заврши : Мултислој Electroplating & Полирање Забелешка : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Нов 96 мм цвят на слонова кост дръжки на гардероба Дворец евро-стил мебели бели дръжки шкаф врата копчето шкаф чекмеджето дърпа барове
 • Новинка

Нов 96 мм цвят на слонова кост дръжки на гардероба Дворец евро-стил мебели бели дръжки шкаф врата копчето шкаф чекмеджето дърпа барове

BGN 11.18

Цената е за 2 парчиња Дупка Проред 96mm Ако ви треба 128mm , ве Молиме контактирајте ме пред исплата ви благодариме.Тип : Invory Кабинет РачкаМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Боја На Слонова КоскаДупка Проред : 96mmВкупна Должина : 140mmВисина : 24mmКарактеристики : Палатата и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

Горещ 10шт щуцер Европейския твърд месинг шкаф дърпа дръжки за шкаф шкаф кутия вино кабинет писалки и химикалки
 • Новинка

Горещ 10шт щуцер Европейския твърд месинг шкаф дърпа дръжки за шкаф шкаф кутия вино кабинет писалки и химикалки

295.36 BGN 192.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Топ Дизајниран 10 PCS Нафта Печат Месинг Кабинет Повлекува Справува со Кујна Шкафот Гардероба Фиока Вино Кабинет Рачки и Копчиња оков за Мебел Q433Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкиМатеријал : МесингБоја : Месинг (Како Слика Ја Покажува)Дупка Растојание : Една ДупкаГолемина : Макс...

Европейската Антични обувки шкаф кутия вино кабинет вратата шкаф врата копчето масивна Бронзова дръжка (C. C.: 96 мм, дължина:112 mm)
 • Новинка

Европейската Антични обувки шкаф кутия вино кабинет вратата шкаф врата копчето масивна Бронзова дръжка (C. C.: 96 мм, дължина:112 mm)

8.08 BGN 6.00

Боја : СПДолжина : 112mmМатеријал : Цинк легураЗавртка дупка за Завртка дупка : 96mmПакување : независен , транспарентен кесиПоле на примена : за чевли bookcase гардероба фиока кревет кабинетот и мали вратиАко ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме...

10шт античен Черен етикет дръпна рамка дръжка името на файла на притежателя на картата за мебели шкаф скоростна кутия калъф обзавеждане
 • Новинка

10шт античен Черен етикет дръпна рамка дръжка името на файла на притежателя на картата за мебели шкаф скоростна кутия калъф обзавеждане

30.38 BGN 27.00

10pcs Антички Black Label се Повлече Рамка се Справи со Името на Датотеката за Држачот За Мебел Кабинет Фиока Кутија Случај ХардверКарактеристики : Ретро стил се повлече справи и ознака носителот комбинација може да се користи на office управување со фиоки, аптека, кутија за Накит, итн...

Нови 96 мм дръжки на вратите на гардероба евро-стил на мебели за спалня дръжки на вратите цвят слонова кост дръжки на гардероба дръжка чекмедже дърпа барове
 • Новинка

Нови 96 мм дръжки на вратите на гардероба евро-стил на мебели за спалня дръжки на вратите цвят слонова кост дръжки на гардероба дръжка чекмедже дърпа барове

BGN 14.38

Цената е за 2 парчиња Дупка Проред 96mm Ако ви треба 128mm , ве Молиме контактирајте ме пред исплата ви благодариме.Тип : Слонова Коска Кабинет РачкаМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Боја На Слонова КоскаДупка Проред : 96mmВкупна Должина : 134mmВисина : 25mmШирина : 16mmКарактеристики : Палатата и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

10x античен месинг, антични бронзови декоративни бижута кутия с дръжка за шкаф, скрин чекмедже дръпнете дръжката на вратата се дръжка
 • Новинка

10x античен месинг, антични бронзови декоративни бижута кутия с дръжка за шкаф, скрин чекмедже дръпнете дръжката на вратата се дръжка

BGN 12.78

10x Антички Месинг Гроздобер Бронза Декоративна Кутија за Накит се Справи со Кабинетот Салон Фиока Повлече Knob Врата се Справи Карактеристики : Гроздобер ретро стил Може да се инсталира на вратата, фиока, кабинет, ковчегот на салон, шминка, накит случаи box, итн...

KAK Modern Slotted Solid Цинк Alloy Handles 96mm 128mm Kitchen Cabinet Handles дръжка чекмедже на шкафа дърпа мебелни дръжки
 • Новинка

KAK Modern Slotted Solid Цинк Alloy Handles 96mm 128mm Kitchen Cabinet Handles дръжка чекмедже на шкафа дърпа мебелни дръжки

3.79 BGN 3.00

Карактеристики : 100% Сосема KAK Висок квалитет и не исчезнат не Рѓа Форма комплетен сет завртка, лесен за употреба Удобно да се допре Задебелување на Големината на Цврсти Рачки Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел Стил : Европската Модерна, трајни, не ' рѓосувачки, едноставен и елегантен дизајн, исто така, не е лесно да исчезнат надвор...

Ретро Клавирните Дръжка Чекмедже На Шкафа Дръжка На Ръчно Изработени Шкаф Дърпа Дръжката Луксозен Кухненски Шкаф Дръжки На Кабинета Хардуер
 • Новинка

Ретро Клавирните Дръжка Чекмедже На Шкафа Дръжка На Ръчно Изработени Шкаф Дърпа Дръжката Луксозен Кухненски Шкаф Дръжки На Кабинета Хардуер

9.28 BGN 9.00

Ретро Пијано Копчиња Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За МебелДијаметар : 1.4" (36 mm) Висина : 1.2" (30 mm) Една завртка е вклучена, 1" долго...

10шт 30 мм ромбовидная форма на цветни и бели кристални, стъклени дръжки шкаф кутия дръпнете врата на кухненски шкаф шкаф дръжка железария
 • Новинка

10шт 30 мм ромбовидная форма на цветни и бели кристални, стъклени дръжки шкаф кутия дръпнете врата на кухненски шкаф шкаф дръжка железария

23.98 BGN 22.00

Други Популарни Копчиња 10pcs 30мм Дијамант Форма Шарени Бела Кристално Стакло Копчиња Шкафот Фиока Повлече Вратата на Кујната Кабинет Гардероба се Справи со Хардверски Карактеристики : Шарени дизајн и употреба кристал материјал...

96 мм съвременната мода цвят на мебели дръжки на вратите бяло черно синьо, розово, лилаво кухненски шкаф шкаф кутия дръжка дръжка дръпна
 • Новинка

96 мм съвременната мода цвят на мебели дръжки на вратите бяло черно синьо, розово, лилаво кухненски шкаф шкаф кутия дръжка дръжка дръпна

92.80 BGN 88.00

Опис На Производот : Точка Бр : JS735Материјали : цинк легураЗаврши : БОЈАГолемина на : Должина : 132mm ширина : 20mm Heigh : 25мм Дупка простор : 96mm(3.75")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs РачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Нов 96 мм кутия на шкафа дръжки евро-стил на мебели за спалня врата копчето класическа слонова кост дръжки шкаф дръжка чекмедже барове дърпа
 • Новинка

Нов 96 мм кутия на шкафа дръжки евро-стил на мебели за спалня врата копчето класическа слонова кост дръжки шкаф дръжка чекмедже барове дърпа

BGN 15.98

Цената е за 2 парчиња Дупка Проред 96mm Ако ви треба 64mm , ве Молиме контактирајте ме пред исплата...

Черен шкаф дръжки цинк сплав скрин, маса чекмеджето дърпа дръжки на вратите на гардероба стари писалки чекмедже на шкафа в банята 1 бр
 • Новинка

Черен шкаф дръжки цинк сплав скрин, маса чекмеджето дърпа дръжки на вратите на гардероба стари писалки чекмедже на шкафа в банята 1 бр

BGN 2.88

Црна Кујната Кабинет се Справува со Цинк Легура Салон Биро Фиока Вади Кабинет Вратата Копчиња Гроздобер Бања Плакарот Фиока Копчиња 1 PackПакетот вклучува : * Одбрани износ на Рачки* 2 X Завртки за секоја рачкаКарактеристики : * Главен Материјал : Цинк Легура* Крај На Боја : Рамни Црни*Дупка центри : Една Дупка ~128mm(5")Можете да видите детали во следната слика.Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ако имате подебели одбор,ќе треба да се купи повеќе завртки,ве молам само да ме контактирате.Можете да ги користите овие стилски црна кабинет се справува со следниве места : Кујна,Купатило,Спална соба,трпезарија,Дневна соба,Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од овој плоштадбар кабинет се повлече...

3.75 5 6.3 френски шик дръжка издърпайте дръжката черно дърпа и дръжки на задната табела / кухненски шкаф издърпайте дръжката дръжки за мебели
 • Новинка

3.75 5 6.3 френски шик дръжка издърпайте дръжката черно дърпа и дръжки на задната табела / кухненски шкаф издърпайте дръжката дръжки за мебели

5.12 BGN 5.00

3.75" 5" 6.3" француски Шик се Справи со Повлече Knob Црна Повлекува Справува со Задната Плоча / Кујната Кабинет се Повлече Справи со Копчиња Мебел​Цената е за едно парче.Материјал : цинк легураБоја : Црна6 стилови за да изберете од.Мерења : AДијаметар : 1.2" (30 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)БДијаметар : 1.38" (35 мм)Кога се инсталира на knob боди 1.05" (27 мм)CДолжина : 5" (128 мм)Ширина : 1.9" (48 мм)Дупка Проред (Центар до Центар) : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.7" (18 мм)ДДолжина : 6.3" (160 mm)Ширина : 2.35" (60 mm)Дупка Проред (Центар до Центар) : 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 0.7" (18 мм)EДолжина : 6.6" (168 мм)Ширина : 0.9" (23 мм)Дупка Проред (Центар до Центар) : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)FДолжина : 10" (256 mm)Ширина : 1.2" (31 mm)Дупка Проред (Центар до Центар) : 6.3" (160 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.05" (27 мм)Завртки вклучени...

Водно конче дръжки чекмеджето дърпа боксовете животни дръжки на шкафа / детски дръжки на гардероба дръжки на гардероба кухненско обзавеждане
 • Новинка

Водно конче дръжки чекмеджето дърпа боксовете животни дръжки на шкафа / детски дръжки на гардероба дръжки на гардероба кухненско обзавеждане

8.80 BGN 8.00

Dragonfly Копчиња Фиока Вади се справува со копчиња Животинско Салон се Справува / Деца Шкафот Копчиња Кабинет се Справува со Кујна Хардвер Материјал : цинк легураБоја : ЦрнаМерења : Помали еденДолжина : 2.83" (72 mm)Ширина : 3.07" (78 мм)Кога се инсталира на knob боди 1.3" (30 mm)Поголем еденДолжина : 2.86" (73 mm)Ширина : 4.01" (102 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.77" (45 mm)Завртки вклучени .1" (25мм) долго.Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

4 Премиум Вратата Се Затвори Защелкивается Болта С Гайки
 • Новинка

4 Премиум Вратата Се Затвори Защелкивается Болта С Гайки

BGN 16.08

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме биле вклучени воcabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

(Диаметър 12 mm дължина: 127 mm) 5 на кабинета хардуер кухненски шкаф дръжка, бар дръпнете дръжката от неръждаема стомана Т дръжка
 • Новинка

(Диаметър 12 mm дължина: 127 mm) 5 на кабинета хардуер кухненски шкаф дръжка, бар дръпнете дръжката от неръждаема стомана Т дръжка

BGN 1.92

Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот!Ние ги користиме EBAY како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи, ако ги купите голем број на, ве молиме контактирајте ме!!!!!!!Сад,Русија купувачи : Бесплатно со Брза Испорака , За 10 дена да стигнат доКанада,Велика Британија,Франција,Австралија купувачи : купи >$30,бесплатно со брза испорака, За 10 дена да стигнат доПроизвод Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од ова Тбар кабинет се повлече...

Kak Cabinet Catch кухненски рамка, която да запушва чекмеджето меко тихо затваряне на магнитен импулс за отваряне на сензорни амортисьори буфери за мебелен обков
 • Новинка

Kak Cabinet Catch кухненски рамка, която да запушва чекмеджето меко тихо затваряне на магнитен импулс за отваряне на сензорни амортисьори буфери за мебелен обков

2.64 BGN 1.00

Карактеристики : 100% KAK Бренд и висок квалитет Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата...

сладък карикатура детски дръжки цвят керамични риба чекмеджето на шкаф за обувки дръжка дръпна червен розов жълт зелен син бял черен детска дръжка
 • Новинка

сладък карикатура детски дръжки цвят керамични риба чекмеджето на шкаф за обувки дръжка дръпна червен розов жълт зелен син бял черен детска дръжка

72.00 BGN 68.00

Опис На Производот : Точка Бр : РибаМатеријали : цинк легура со керамичкиЗаврши : бојаГолемина на : Должина;47mm ширина : 32милиметри висина : 34mm една дупкаЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs рачкафотографии покажуваат : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

38 мм мода Рустико pastorale керамични модерни мебели дръжки жълто цвете порцелан чекмедже на гардероба, скрин дръжки дърпа дръжката
 • Новинка

38 мм мода Рустико pastorale керамични модерни мебели дръжки жълто цвете порцелан чекмедже на гардероба, скрин дръжки дърпа дръжката

BGN 57.60

Точка Бр : BY36 HМатеријал : керамичкиЗавршувањето на : бела жолтаГолемина на : Дијаметар : 38mmHight : 25mmЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs knobФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...