2 елемента 32 мм за шкаф дръжка Мраморна Виена керамични шкаф дръпна бронзов чекмеджето на скрин гардероб мебелни дръжки издърпайте дръжката

2 елемента 32 мм за шкаф дръжка Мраморна Виена керамични шкаф дръпна бронзов чекмеджето на скрин гардероб мебелни дръжки издърпайте дръжката

BGN 5.00
-13 %
BGN 5.74

Брой продукти

2 ПАРЧИЊА 32-милиметри кујната кабинет knob Мермер вена керамички шкафот се повлече бронза фиока салон гардероба мебел рачки се повлече knob
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Гроздобер рачка, керамички материјал, издржлив и практично да се применуваат на мебел Апликација : Фиока, ковчегот, ѕид кабинет, итн Материјал : Керамички + цинк легура Големина : Прибл.32x25mm (D*H)
Слики
Пратката &плаќање
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка надвор побрзо, обично во рок од 24 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Ние може да обезбеди различни превозот начини како што се бара. Ве молиме проверете внимателно!
Превозот начин
Време На Испорака
Забелешка
Кина/Пост Воздух Mail
15-40 Работни дена
Одговараат на стоки помалку од 2 кг epacket 7 до 15 работни дена само да стигнат до сад и Русија
EMS
5-15 Работни дена
Понекогаш добро за помине обичај, и факс
DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/
3-8 Работни дена
Брзо и добра цена за некои земја
4. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!
Вашето задоволство е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)


Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Европейски
търговска марка:
KUNGSPHAN
Направи си Сам пособия:
Коментари
is_customized:
Yes
Материал:
Керамични
Материал:
Керамика + Цинк Сплав
Аксесоари:
винтове, които са включени
Разстояние между дупките:
Една Дупка
Диаметър на:
32 мм

Избор на купувачи

10шт европейски стил античен декор скоростна кутия гардероб скрин дървен корпус на дръжката и издърпайте дръжката с перка на кабинета хардуер K335
 • Новинка

10шт европейски стил античен декор скоростна кутия гардероб скрин дървен корпус на дръжката и издърпайте дръжката с перка на кабинета хардуер K335

92.24 BGN 47.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~10 PCS Европски Стил Антички Декоративна Кутија за Накит Фиока Кабинет Салон Дрво Случај се Справи со Повлече Knob со Завртка оков за Мебел K335Параметри : Предмет Тип : Мебел Повлече РачкаМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Антички Кафе (Како слика ја покажува) : Дупка Растојание : 64mm / 96mm / 128mmПовршина Заврши : Вакуум ПозлатаДупка Растојание 64mm L ength*Висина*Width= 92×22×14.5 ммДупка Растојание 96mm L ength*Висина*Width= 125×24×19mmДупка Растојание 128mm L ength*Висина*Width= 161×25.2×20.4 mmПакетот Вклучува : 10 PCS Мебел Повлече Рачка + ЗаврткиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

10 бр. / лот шлайфане алуминиев стенен стъклен скоба полк клип арка / квадратен дизайн с винтове
 • Новинка

10 бр. / лот шлайфане алуминиев стенен стъклен скоба полк клип арка / квадратен дизайн с винтове

BGN 12.80

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

1бр Crystal M9 стъкло dril кутия с кухненски шкаф врата копчето мебелни дръжки хардуер шкаф античен месинг черупки дръпнете дръжката
 • Новинка

1бр Crystal M9 стъкло dril кутия с кухненски шкаф врата копчето мебелни дръжки хардуер шкаф античен месинг черупки дръпнете дръжката

3.02 BGN 3.00

Спецификација : 1pcs Кристал М9 стакло dril Кујна Фиока КабинетВратата Се Справи Со Мебел Копчиња Хардвер ШкафотАнтичкиот Месинг Школка Повлече Рачки1.Материјал : Кристал М92.Боја : транспарентна3.Функција : Покажете ја вашата посебни приватни вкусСо модерен и специјални антички дизајн.Совршен за вашата прилагодите врата, чевли кабинет, bookcase, фиока, ковчегот, отпадоци и така натаму4.пакување со завртки ...

10x античен месинг, антични бронзови декоративни бижута кутия с дръжка за шкаф, скрин чекмедже дръпнете дръжката на вратата се дръжка
 • Новинка

10x античен месинг, антични бронзови декоративни бижута кутия с дръжка за шкаф, скрин чекмедже дръпнете дръжката на вратата се дръжка

BGN 12.78

10x Антички Месинг Гроздобер Бронза Декоративна Кутија за Накит се Справи со Кабинетот Салон Фиока Повлече Knob Врата се Справи Карактеристики : Гроздобер ретро стил Може да се инсталира на вратата, фиока, кабинет, ковчегот на салон, шминка, накит случаи box, итн...

Ретро стил 10шт Европейската Антични съдове вратата на мебели за дома дръжка за шкаф, чекмедже, шкаф за обувки дърпа писалки и химикалки
 • Новинка

Ретро стил 10шт Европейската Антични съдове вратата на мебели за дома дръжка за шкаф, чекмедже, шкаф за обувки дърпа писалки и химикалки

150.83 BGN 106.00

започнете Цена : $59.99 Цена : $52.99 Цена : $45.99 Цена : $65.99 Цена : $65.99 Цена : $64.29крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Ретро Стил на 10 PCS Европски Антички Кујнски Мебел Врата се Справи со Шкафот Фиока Гардероба Чевли Кабинет Повлекува Рачки и Копчиња K594 Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Како На Сликата ПокажуваДупка Растојание : 128mm / 96mm / 32милиметриПовршина Заврши : Electroplating & ПолирањеAnswer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

96 мм творческа сердцевидная на дръжката на гардероба на висококачествени ярки хромирани дръжки и дръжка чекмеджето на кабинета хардуер и аксесоари
 • Новинка

96 мм творческа сердцевидная на дръжката на гардероба на висококачествени ярки хромирани дръжки и дръжка чекмеджето на кабинета хардуер и аксесоари

BGN 53.33

Димензии : Ширина 71mm Должина 106mm Висина 25mmМатеријал : Цинк ЛегураМодел : 96mmБоја : Светло Хром Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 3232 Материјал : Цинк Легура Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копното) ************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

4шт размер 4x15mm / 4x17mm/4x19mm/4x25mm чиста мед месинг вино ковчег за бижута скрит невидим, скрит бъчва панта
 • Новинка

4шт размер 4x15mm / 4x17mm/4x19mm/4x25mm чиста мед месинг вино ковчег за бижута скрит невидим, скрит бъчва панта

3.12 BGN 3.00

4pcs големина 4x15mm / 4x17mm / 4x19mm / 4x25mm Чист Бакар Месинг Вино Накит Кутија Скриени Невидливи Сокриени Барел ЗглобПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн.Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда...

10PCS NAIERDI Antique Brass Metal Label Pull Frame Handle File Name Card Holder For Furniture Cabinet Drawer Кутия Case Hardware
 • Новинка

10PCS NAIERDI Antique Brass Metal Label Pull Frame Handle File Name Card Holder For Furniture Cabinet Drawer Кутия Case Hardware

3.17 BGN 3.00

Опис : Постојат антички месинг етикета носители со завртки Оваа етикета сопственикот ќе му оди добро со вашиот накит кутија, подарок кутија, кабинет, ковчегот, датотека случај, аптека....

4 Премиум Вратата Се Затвори Защелкивается Болта С Гайки
 • Новинка

4 Премиум Вратата Се Затвори Защелкивается Болта С Гайки

BGN 16.08

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме биле вклучени воcabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

96 мм съвременната мода цвят на мебели дръжки на вратите бяло черно синьо, розово, лилаво кухненски шкаф шкаф кутия дръжка дръжка дръпна
 • Новинка

96 мм съвременната мода цвят на мебели дръжки на вратите бяло черно синьо, розово, лилаво кухненски шкаф шкаф кутия дръжка дръжка дръпна

92.80 BGN 88.00

Опис На Производот : Точка Бр : JS735Материјали : цинк легураЗаврши : БОЈАГолемина на : Должина : 132mm ширина : 20mm Heigh : 25мм Дупка простор : 96mm(3.75")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs РачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

10шт античен Черен етикет дръпна рамка дръжка името на файла на притежателя на картата за мебели шкаф скоростна кутия калъф обзавеждане
 • Новинка

10шт античен Черен етикет дръпна рамка дръжка името на файла на притежателя на картата за мебели шкаф скоростна кутия калъф обзавеждане

30.38 BGN 27.00

10pcs Антички Black Label се Повлече Рамка се Справи со Името на Датотеката за Држачот За Мебел Кабинет Фиока Кутија Случај ХардверКарактеристики : Ретро стил се повлече справи и ознака носителот комбинација може да се користи на office управување со фиоки, аптека, кутија за Накит, итн...

Kak Cabinet Catch кухненски рамка, която да запушва чекмеджето меко тихо затваряне на магнитен импулс за отваряне на сензорни амортисьори буфери за мебелен обков
 • Новинка

Kak Cabinet Catch кухненски рамка, която да запушва чекмеджето меко тихо затваряне на магнитен импулс за отваряне на сензорни амортисьори буфери за мебелен обков

2.64 BGN 1.00

Карактеристики : 100% KAK Бренд и висок квалитет Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата...

4-инчов пружина на линия автоматично покриващи панти 90 градуса позициониране шкаф стелт врата на панта x6
 • Новинка

4-инчов пружина на линия автоматично покриващи панти 90 градуса позициониране шкаф стелт врата на панта x6

BGN 50.86

4 инчен пролет зглоб автоматско затворање на шарки 90 степени позиционирање плакарот стелт вратата зглоб Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Водно конче дръжки чекмеджето дърпа боксовете животни дръжки на шкафа / детски дръжки на гардероба дръжки на гардероба кухненско обзавеждане
 • Новинка

Водно конче дръжки чекмеджето дърпа боксовете животни дръжки на шкафа / детски дръжки на гардероба дръжки на гардероба кухненско обзавеждане

8.80 BGN 8.00

Dragonfly Копчиња Фиока Вади се справува со копчиња Животинско Салон се Справува / Деца Шкафот Копчиња Кабинет се Справува со Кујна Хардвер Материјал : цинк легураБоја : ЦрнаМерења : Помали еденДолжина : 2.83" (72 mm)Ширина : 3.07" (78 мм)Кога се инсталира на knob боди 1.3" (30 mm)Поголем еденДолжина : 2.86" (73 mm)Ширина : 4.01" (102 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.77" (45 mm)Завртки вклучени .1" (25мм) долго.Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

10шт ретро класически бронзовата сплав Znic шкаф висящ кутия дърпа дръжката стенен скрин скрин кухненска врата античен Едро
 • Новинка

10шт ретро класически бронзовата сплав Znic шкаф висящ кутия дърпа дръжката стенен скрин скрин кухненска врата античен Едро

20.62 BGN 18.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

10шт 10*60 мм в наличност ковчег за бижута линия малка кутия cabine линия китайски шкаф хардуер линия за луксозни кутии w / винт W-081
 • Новинка

10шт 10*60 мм в наличност ковчег за бижута линия малка кутия cabine линия китайски шкаф хардуер линия за луксозни кутии w / винт W-081

BGN 16.13

Нашиот сите производи се директни продажби на производители, брз време на испорака,цена концесии,обезбедување на квалитет...

NAIERDI 10 компл. / Лот кухненски шкаф затвори вратата стопор кутия мек тих-близо амортисьор буфери с винтове за мебелен обков
 • Новинка

NAIERDI 10 компл. / Лот кухненски шкаф затвори вратата стопор кутия мек тих-близо амортисьор буфери с винтове за мебелен обков

7.31 BGN 6.00

Опис Карактеристики : 100% NAIERDI и висок квалитет Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата...