Метал Сребро / Позлатени Свещници 3-Arms Щанд Цинк Сплав С Високо Качество На Стълб За Сватба Portavelas И Свещници

Метал Сребро / Позлатени Свещници 3-Arms Щанд Цинк Сплав С Високо Качество На Стълб За Сватба Portavelas И Свещници

BGN 23.00
-15 %
BGN 27.04

Брой продукти

Име : Метал свеќа носителите на 3-грб
Предмети discription :
Висина : Околу 27cm
Ширина : 25m'
Боја : Како на слики
Материјал : Железо
Пакетот вклучува : 1 buc свеќа носители
Одговара за свадба, дома или празник декорација. Ако ви треба повеќе предмети, дали ве молиме contect мене, јас ќе им даде на најдобрите попуст за вас.


Подробности

търговска марка:
SAFEBET
Стил:
Класически
Материал:
Метални
Тип:
Титуляр Чаено Лампа
Воспользуйся:
Декорация на дома
Функция:
Совпадающая Блок Свещ
Подходяща Свещ:
Малък Tealight
Ръчна изработка:
ДА
Номер На Модела:
JJ3068-01
Вид На Метал:
Сплав
Размер:
27X25cm
За:
Коледа
Тип свещник:
3-ръце
Ползи за притежателя на свещи:
сватбена украса
Стил свещник:
Цинк Сплав

Избор на купувачи

Договор и модерен европейски шест глави ковано желязо свещник
 • Новинка

Договор и модерен европейски шест глави ковано желязо свещник

175.42 BGN 175.00

новиот дом декорација сребро позлатен candelabra врежана легура декоративни кристал свеќа носители ретро свадба свеќници3 светла / 5 светла / 7 lights (светла) за изборспецификација & нето тежина : 7 светла 33 X 33 X 53cm ( 2.0 kg )5 светла 33 X 33 X 52cm ( 1.7 кг )3 светла 33 X 33 X 51cm ( 1.5 кг )3 светла кристал монистра ( 1.5 кг )5 светла кристал монистра7 светла кристал монистра

2 Цвят Марокански Стил Iron Канделябр Свещник Свещ Настолна Лампа Притежателя Фенер Декорация На Дома
 • Новинка

2 Цвят Марокански Стил Iron Канделябр Свещник Свещ Настолна Лампа Притежателя Фенер Декорация На Дома

18.96 BGN 13.00

2 Бои Марокански Стил Железо Канделабра Светилник Свеќа Табела Светилка Носителот Фенер Дома Декорацијаопис : уникатен дизајн на класични и стилски шупливи железо свеќник...

5шт мода LED свещ многоцветен лампа моделиране цвят на пламък мигащ чай светлина начало сватба, Рожден Ден украса
 • Новинка

5шт мода LED свещ многоцветен лампа моделиране цвят на пламък мигащ чай светлина начало сватба, Рожден Ден украса

BGN 2.86

Карактеристики : Дизајниран со симулираат свеќа форма, светлина, атмосферата е добра и романтичниFlameless, без чад и безбеден за децатаЛесен за употреба, едноставно вклучување / исклучување на дното за да се контролира свеќа светлинаПогоден за сите партии или празник декорација, исто така, може да се користи како ноќ светилка за осветлувањеБелата кога светлината е исклученоКористење на AG10 копчето батеријата, LED светлината може да го замени батерии100% сосема нов и висок квалитетПредмет тип : LED светлоPakage листата : 5 компјутери led свеќа.(вклучуваат копчето батеријата)

PEANDIM елегантни проста украса на дома K9 Кристален свещник на масата централните части на годишнина от сватбата Кристален свещник
 • Новинка

PEANDIM елегантни проста украса на дома K9 Кристален свещник на масата централните части на годишнина от сватбата Кристален свещник

142.24 BGN 118.00

11666986601830442 ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОИЗВОДИ парче парче парче парче парче парче парче парче ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОИЗВОДИ парче парче парче парче парче парче парче парче• Свеќа Носители• Материјал : K9 Кристали• Димензии : 4cm, 6cm, 8cm, 12cm, 14cm еден сет• Употреба : Дома Декорација,Свадби,Партии, Специјални Настани,Табела centerpieces, Спа, Реики• Совети : Чисти До Лесно со мека, сува крпаДа Почитувани Купувачи : Можете да изберете за нашата K9 кристал свеќа носители во различни големини комбинацијаво нашата продавница како што сакаат.Превозот УсловиБесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на САД,ЕУ,Азија,и друга земја.Времето за испорака е околу 735 дена.DHL , UPSот , ТНТ , FEDEX , EMS се исто така достапни кога ќе плаќате дополнителни товар...

Комплект от 12 жълти проблясващи на дълги пластмасови батарейных led свещи, Беспламенных декоративни свещи за вечеря и ресторанта
 • Новинка

Комплект от 12 жълти проблясващи на дълги пластмасови батарейных led свещи, Беспламенных декоративни свещи за вечеря и ресторанта

31.84 BGN 30.00

Сет од 12 Жолта Треперење Долго Пластични Батерија Управувана LED Свеќи,Flameless Декоративни Свеќи За Вечера и РесторанВе молиме истакна клиентите од Бразил треба да ми даде вашиот CPF(Tax ID) кога местото на цел.Се надевам дека можете да ги додадете во желба листа и омилени продавници ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден.Функција : Материјал : Пластика Боја : Жолта треперење LED боја 100 часа долготрајни AAA батерија(2*ААА да управувана)( не се вклучуваат во свеќи)Големина на : 1.85*и 17,5 см (Кол*Висина)Слика на свеќи3)Не восок, Нема хаос, Нема црна марки на вашите ѕидови Дното ротари switch.Безбедно и Реални ...

50 см/19.69 височина сватбена колона цвете T път олово бял капитанът на маса свещник за сватбена декорация на 10 бр./лот
 • Новинка

50 см/19.69 височина сватбена колона цвете T път олово бял капитанът на маса свещник за сватбена декорация на 10 бр./лот

BGN 216.00

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

Европейският стил на метален свещник освети класически фенер и свещници украса на партията сватбен подарък C1019
 • Новинка

Европейският стил на метален свещник освети класически фенер и свещници украса на партията сватбен подарък C1019

11.68 BGN 11.00

Метал Свеќа НосителотМатеријал : ЖелезоДимензии : 30cm*10смБела боја самоPls имајте на ум ова е ретро стил свеќа носителот, некои точки на нафта може да исчезнат или да падне, сето ова е за гроздобер стил употреба, не квалитет проблем.Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Под наем метал, кристал желе свещи, стенни свещи на романтична вечеря на свещи чашеобразная свещ, свещник фенер свещник
 • Новинка

Под наем метал, кристал желе свещи, стенни свещи на романтична вечеря на свещи чашеобразная свещ, свещник фенер свещник

20.00 BGN 12.00

Мароко стил Павилјон железо светилник Пет ѕвездички Свеќа Носителот Дома Маса декорации на Вљубените декорација Свеќа носители Мода Жените parasol Ајфеловата Кула Чадор Шарен Чадор Женски Сончево Врнежлив Чадор Топла Продажба 2016 Година Едноставен стил голем капацитет моливи торба училиште децата канцелариски складирање молив пенкало торба канцелариски прибор Нова Мода Патент Монета Purses Жените Паричници Платно Овци Торба Торбичка Ретро Симпатична Дама Мали Чување на Носителите на Училиште Канцелариски Студентите Молив Кеси Прекрасен Лице Шема Обоени Молив Случај Платно Молив Торбичка Топла, Топла Продажба Нов Цртан филм Молив Пенкало Платно Случај Молив Случај Козметички Шминка Алатка Торба за Чување Торбичка Чанта 2016 Година Топла Продажба на Креативните Вулкански Ерупција Креативни, Динамични Капки Масло Hourglass За Денот на Вљубените Подароци Дома Декорација Мулти Функција Четка Тенџере на Едрилица Дрво Занает Модел на Едрилица Источниот Медитеран стил За Деца Подарок 20cm рачно изработени Брод Занает Дрвени Едрилици Дрво Едрилица Модел Наутички Декорација Дома Декор Нови Мачка рачно изработени Оригинални Накит Дома Додатоци Смола Животинско Фигурини Hangings Вратата Трим Автомобил Оркестарот Подарок Врвен Квалитет Креативни рачно изработени Акрилик Грозје Форма Правец на Chimes Празник Подароци, DIY Деца Соба Дома Декор Топла Продажба Бела Школка Занаети Школка Правец на Chimes Исклучителна рачно изработени Природни Мода Накит Дома Декорација Пластични Кристал Делфин Правец на Chimes Hangings Вратата Украси За Дома Декорација Божиќ Подарок за Роденден 2016 Година Совршен Природен Занает правец на свири Природни Школка Бела Правец на Свири Градина Дома декорација seashell Правец на Свири Подарок Ориентални керамика сончево кукла Campanula чиста ракотворби рачно изработени керамички накит рачно изработени украси дома декор Висок Квалитет Ретро гроздобер Автомобил Музичка Кутија Креативни Метал Музика Кутија За Одмор / Роденден / Денот на Вљубените Подароци >Топла Совршен Пластични Кристал 4 Метални Цевки Правец на свири Прилично Правец на Свири Дом Градина Оркестарот 620*100*140mm Насмевка Сончево Кукла Pendant Правец на Свири Градина Украси Глазирани Керамички Цртан филм Насликани Правец на Свири рачно изработени Дома Декор 2016 Година Топла Продажба DIY Креативни Правец на Chimes Слатки Животни Градина Veranda Декорација Видите 750*150*150mm Креативни Симпатична Totoro Смола Правец на Свири Јапонски Стил Цртан филм висат красат Украси Автомобил Декорација Топла Продажба 2016 Година Мода 3 Големини рачно изработени железо Медитеранот Светилник Модерна Сина Белата Куќа Декорација Дрвени Занает Креативен Бизнис Картичка Носителот Мал Стол Медитерански Стил Мултикористите Дома Канцеларија Декорација Нови Дрвени Занаети Нови Пристигнување Мали убави половината двојна боја масло капки на динамичен масло истекување hourglass роденденски подарок Нова Мода Боја Пластични капки масло Hourglass Часовник Украс за Статистика Масло Истекување Креативни Божиќ Роденден Играчка Подарок Нови корејски Креативни Симпатична голема брада Tinplate Круг Мини Преносни Слушалки Нула Паричникот Копчиња Монета Purses Висок Квалитет Романтична Симпатична Sunshade Чадор Дожд Жените 2016 Година Нови Новина Предмети Креативна parasol Чипка Чадори Мароко Ретро Виси Бела Свеќа Фенер Прилично Модел Свеќа Држач За на Отворено Внатрешна Декорација Мал Морски Светилка на Масло Светилка Свеќа Носителот Свадба Годишнината Партија Материјали Носталгични Свеќа Носителот2016 Година Топла Креативни Мотор Мотор Шема За Аларм Биро Часовници Креативни Дома Роденденски Подарок Кул Часовник Големина : 16.

H62cm сватбени кристални свещници свещник сватбен Централна Златен канделябр 10 бр./лот
 • Новинка

H62cm сватбени кристални свещници свещник сватбен Централна Златен канделябр 10 бр./лот

BGN 1200.00

10pcs / многу Романтични кристал 5 глава Свеќа носители / Кристал свеќа стојат H62cm Луксузни Центар Парче Злато, Сребрена бојаГолемина Информации : Висина 62cm Ширина 34cm Боја : Злато Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за цвет стои и без други додатоци како цвет и сл...

Европейският ретро изкован железен свещник подаръци-романтични сватбени аксесоари свещ декорация на дома
 • Новинка

Европейският ретро изкован железен свещник подаръци-романтични сватбени аксесоари свещ декорация на дома

175.42 BGN 175.00

новиот дом декорација сребро позлатен candelabra врежана легура декоративни кристал свеќа носители ретро свадба свеќници3 светла / 5 светла / 7 lights (светла) за изборспецификација & нето тежина : 7 светла 33 X 33 X 53cm ( 2.0 kg )5 светла 33 X 33 X 52cm ( 1.7 кг )3 светла 33 X 33 X 51cm ( 1.5 кг )3 светла кристал монистра ( 1.5 кг )5 светла кристал монистра7 светла кристал монистра

Луксозен европейски стил ретро, романтични сватбени декорации на мебели за дома сплав свещник свещ Тайван вечеря на свещи
 • Новинка

Луксозен европейски стил ретро, романтични сватбени декорации на мебели за дома сплав свещник свещ Тайван вечеря на свещи

154.59 BGN 142.00

Име : 3085, пет Свеќници Материјал : цинк легура (површината лепак за да се спречи оксидација, трајни) Тежина : околу...

Натурални Ръчно Изработени Във Формата На Сърце Свещници Начало Декор Коледен Подарък
 • Новинка

Натурални Ръчно Изработени Във Формата На Сърце Свещници Начало Декор Коледен Подарък

175.42 BGN 175.00

новиот дом декорација сребро позлатен candelabra врежана легура декоративни кристал свеќа носители ретро свадба свеќници3 светла / 5 светла / 7 lights (светла) за изборспецификација & нето тежина : 7 светла 33 X 33 X 53cm ( 2.0 kg )5 светла 33 X 33 X 52cm ( 1.7 кг )3 светла 33 X 33 X 51cm ( 1.5 кг )3 светла кристал монистра ( 1.5 кг )5 светла кристал монистра7 светла кристал монистра

Ретро Европейския начало декор на свещници, свещници волиери свещници, декоративни, за да украсят дома свещници
 • Новинка

Ретро Европейския начало декор на свещници, свещници волиери свещници, декоративни, за да украсят дома свещници

31.63 BGN 19.00

Големина : ве Молиме проверете на сликатаМатеријал : МеталТежина : 250gПакување : 1pc / кутијаПакет : Пена образец + картонски кутииФункција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет2.Класични и модерни железо свеќник со уникатен дизајн.3.совршен дом додаток за да ги истакнуваат на трпезариска маса амбиент1 x Свеќа носител (Свеќа Не се Вклучени)

Направи си САМ плосък кръгова спирала с диаметър 7 см свещ като модел свещ, висока температура и устойчив мухъл свещи за направи си сам
 • Новинка

Направи си САМ плосък кръгова спирала с диаметър 7 см свещ като модел свещ, висока температура и устойчив мухъл свещи за направи си сам

22.38 BGN 21.00

Answer : ___________________________ Note : испорака на производи е свеќа мувла само имајте на ум вклучуваат други ...