Аз СЪМ 5 парчета на китара ремонт поддръжка комплекти удобен ремонт комплекти инструменти

Аз СЪМ 5 парчета на китара ремонт поддръжка комплекти удобен ремонт комплекти инструменти

BGN 31.98

Брой продукти

Комплет ќе ви помогне да ги задржи својата гитара и стрингови чисти, како и својата гитара и стрингови правилно поставување за најдобар играње мазна.
Ќе Добиете 6 парчиња алатка за поставување со база


Подробности

търговска марка:
IM
Номер На Модела:
IMTOOL
Тип:
инструмент

Избор на купувачи

MUKU Quick-Set Bass Guitar Strings скрубер / гитарная струна Brusher / бас Гутар лешояд ред за пречистване и поддръжка
 • Новинка

MUKU Quick-Set Bass Guitar Strings скрубер / гитарная струна Brusher / бас Гутар лешояд ред за пречистване и поддръжка

5.60 BGN 5.00

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања.1...

1 комплект качеството на оригиналния фитинг ВИОЛА включително хвостовую част от гениален пост се набляга 4 колышка и клас на болт
 • Новинка

1 комплект качеството на оригиналния фитинг ВИОЛА включително хвостовую част от гениален пост се набляга 4 колышка и клас на болт

BGN 27.98

1 Сет на Квалитетот на Оригиналниот ВИОЛА Фитинг вклучувајќи ја и опашката парче брадата остатокот 4 штипки и на крајот pin

Kmise Rosewood 6 струнное на седлото през китара мост е подходящ за акустична китара 34 36 38 инча
 • Новинка

Kmise Rosewood 6 струнное на седлото през китара мост е подходящ за акустична китара 34 36 38 инча

BGN 7.98

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Нов черен 4шт струните на хавайска китара тунинг клечки карфици, машини тунери триене ukulele
 • Новинка

Нов черен 4шт струните на хавайска китара тунинг клечки карфици, машини тунери триене ukulele

BGN 1.94

100% Сосема нов и висок квалитет на Сет од 4 квалитетот Ukulele Стрингови Подесување Штипки централната закачалката е изработена од челик Ова е посебно се продаваат како Ukulele подесување штипки, но може да подеднакво се користи и за разни други инструменти мала завртка на врвот се користи за да се прилагоди притисокот Боја : црна Димензии : 4.3 cm X 2cm(приближно) Тежина : 23gПодесување Колче x 4

5Sets UK400T Ukulelspiral Piezo Кабел Pickup EQ и Pre-Amp
 • Новинка

5Sets UK400T Ukulelspiral Piezo Кабел Pickup EQ и Pre-Amp

201.42 BGN 191.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

JOYO IRONMAN JF308 Amp simulator British tube distortion guitar effect pedal simulate Jcm800 Amplifier true bypass безплатна доставка
 • Новинка

JOYO IRONMAN JF308 Amp simulator British tube distortion guitar effect pedal simulate Jcm800 Amplifier true bypass безплатна доставка

124.80 BGN 100.00

Joyo JF307 Чисти Стакло Amp Симулатор Калифорнија Звук Нови Ironman Мини Серија Ефект на ВозилотоОпис : Златна Лице Amp Симулатор прошетки во голема стапките на познатиот британски пратеници со златна faceplate.Ако некогаш сте се одигра една од овие засилувачи ќе се чувствуваат како дома со Златната Лице.Високиот крајот, mids, сето тоа ќе се чувствувате многу познати и ќе се игра и снимање на вашиот омилен британски riffs во ниеден момент.Дали можете да го искористите за директно мешање во конзола, аудио интерфејс или пред некој засилувач, т тој Златна Лицето ќе стане креативна алатка во вашиот арсенал.Види на видео на youtube, ќе најдете причина да се купи Ironman на возилото.https : / / www.youtube.com / results?search_query=ironman+златна+лицето( копирај го овој линк на вашиот веб broswer и отворени )Спецификација : Текст Отпорност : 1 MИзлезна Отпорност : 10 KРаботат на струјата : 18m AНапојување : DC 9 V Адаптер ( Негативни Центар за ) (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Димензија : 73mm (L) x 43mm (W) x 50mm (H)Пакетот вклучува : 1 x Joyo IRONMAN Мини Педали JF308 Golden FaceПлаќање : да ја прифатиме alipay тука ...

Черни струни Smith Strings люминофорная бронз акустична китара низ Light или Custom Light, Произведено в Корея
 • Новинка

Черни струни Smith Strings люминофорная бронз акустична китара низ Light или Custom Light, Произведено в Корея

BGN 15.18

Phosphor Бронза Акустична СтринговиКовач акустична гитара жици се направени со најдобрите материјали и произведени со користење на stateoftheart автоматски контролирани серво ликвидација опрема...

32 бр чело тънък тунер 3/4 до 4/4 включително 8 бр тунер всеки цвят
 • Новинка

32 бр чело тънък тунер 3/4 до 4/4 включително 8 бр тунер всеки цвят

86.94 BGN 83.00

32 Компјутери Виолончело парична Казна тјунер 3 / 4 да 4 / 4 вклучувајќи ги и 8 на Компјутери тјунер секоја боја3 Еез Висок Квалитет на ВИОЛОНЧЕЛО лак Завртка(3 / 44 / 4) 002# парче15 Компјутери Висок Квалитет на ВИОЛИНА лак Завртка(3 / 44 / 4) 003# парче2 Парчиња 4 / 4 Висок квалитет на Виолина Опашка парче, Wenge дрво tailpiece парче3 Еез Виолина Брадата остатокот 4 / 4, Wenge дрво chinrest парче500 Грама Квалитет Бел лак за коса 30 инчи, Маало коњ опашки парче10 Парчиња од КАРБОНСКИ ВЛАКНА Виолина Tailpiece 4 / 4 со парична Казна приемници и 10 Компјутери Опашка црева парче4 ПАРЧИЊА WENGE Виолина ШТИПКИ И 1 КРАЈОТ PIN СИТЕ 4 / 4, ВИОЛИНА ДОДАТОЦИ парче100 Компјутери Виолина Звук Пост, Виолина делови 6.2 мм*13 CM парчеДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

Hot Rail Humbucker Pickup Dual Blade за подмяна на части електрически китари
 • Новинка

Hot Rail Humbucker Pickup Dual Blade за подмяна на части електрически китари

20.78 BGN 17.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Homeland Chrome Tremolo Vibrato Bridge Tailpiece Hollowbody Archtop + пружина +крепежни винтове за китара аксесоари
 • Новинка

Homeland Chrome Tremolo Vibrato Bridge Tailpiece Hollowbody Archtop + пружина +крепежни винтове за китара аксесоари

92.78 BGN 51.00

Татковина Хром Tremolo Вибрато Мост Tailpiece Hollowbody Archtop + Пролет +Монтажа завртки За Гитара ДодатоциКарактеристики : На Вибрато Мост беше првиот успешен дизајн на она што сега се нарекува whammy бар или tremolo рака, иако вибрато е технички исправен термин за музички ефект што го произведува...

KAISH комплект от 4 никелови прецизни тунери хавайска китара тюнинговые ключове клечки главата на металорежещи машини
 • Новинка

KAISH комплект от 4 никелови прецизни тунери хавайска китара тюнинговые ключове клечки главата на металорежещи машини

9.58 BGN 9.00

Ukulele Tuning Keys Никел w / Црна КопчињаБоја : Никел со Црни КопчињаОдговара на повеќето модели со 8мм(5 / 16") тјунер дупкиОвие приемници може да се користи за други слични инструменти кои имаат 8мм тјунер дупки, како и4x Ululele ПриемнициПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Zebra 6 бр./компл. 635 мм бял найлон акустична китара низ Guitarra String за китара с музикални инструменти, резервни части, аксесоари
 • Новинка

Zebra 6 бр./компл. 635 мм бял найлон акустична китара низ Guitarra String за китара с музикални инструменти, резервни части, аксесоари

2.03 BGN 2.00

Specfications : Направен од висок квалитет на најлонДолг животен век3 најлон стрингови со метални рана : 1.12 мм, 0.91 мм, 0.76 mm (0.44", 0.36", 0.30")3 најлон низи : 1.02 мм, 0.81 мм, 0.71 mm (0.40", 0.32", 0.28")Погоден за класична гитараДолжина : Околу...