Електрическа китара акустична колан бродерия регулируеми кожени краища на зебра бар стил музикални инструменти и Аксесоари Колани

Електрическа китара акустична колан бродерия регулируеми кожени краища на зебра бар стил музикални инструменти и Аксесоари Колани

BGN 13.00
-13 %
BGN 14.88

Брой продукти


Добредојдовте во посета на нашата продавница! Бренд : P&P Број на Модел : S008 -30 Карактеристики : Многу удобно и мека,Целосно прилагодливи Висока дефиниција сублимација печатење (Еко-пријателски Печатење) Живописни бои,Машина перат,Не исчезнува! Погоден за Акустична/Народната Гитари,Бас,Електрична Гитара и други гитара големини Спецификација : Материјал : Полиестер(појас),СТП кожа(завршува) Шема : Зебра-лента Ширина : 5cm(2 инчи) Должина : 150cm Пакет вклучуваат : 1pcs гитара рака


Подробности

Номер На Модела:
S008 33
търговска марка:
Seven Angel
Тип:
КАИШКА

Избор на купувачи

Yinfente telecaster електрическа подмяна на шията 22 лада Палисандър лешояд точка инкрустация 25,5 инчов клен тялото врата
 • Новинка

Yinfente telecaster електрическа подмяна на шията 22 лада Палисандър лешояд точка инкрустация 25,5 инчов клен тялото врата

62.40 BGN 57.00

Yinfente telecaster електрична гитара вратот замена 22 секирај ружино дрво fretboard Точка пломба беа 25,5 инчен Јавор Теле Вратот #TL5Опис : Објектот 100% како на сликата прикажаниЈавор Теле електрична Гитара вратот...

2 комплекта чело проект част 4/4 чело лешояд с подплата 4 дупки за колчета прокрученная корона
 • Новинка

2 комплекта чело проект част 4/4 чело лешояд с подплата 4 дупки за колчета прокрученная корона

124.14 BGN 118.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

disado 21 22 24 Прагчета кленов лешояд електрически китари кленов лешояд инкрустация точки гланцова боя на китара детайли аксесоари
 • Новинка

disado 21 22 24 Прагчета кленов лешояд електрически китари кленов лешояд инкрустация точки гланцова боя на китара детайли аксесоари

BGN 110.40

Спецификации : 1 Вратот Материјал : Јавор 2 Fingerboard Материјал : Јавор 3 Frets : 21 22 24 frets 4 Тјунер дупки : 10мм 5 Прилагодување : Двојно adjustble решетка род,глава на вредноста 6...

JOYO IRONMAN JF308 Amp simulator British tube distortion guitar effect pedal simulate Jcm800 Amplifier true bypass безплатна доставка
 • Новинка

JOYO IRONMAN JF308 Amp simulator British tube distortion guitar effect pedal simulate Jcm800 Amplifier true bypass безплатна доставка

124.80 BGN 100.00

Joyo JF307 Чисти Стакло Amp Симулатор Калифорнија Звук Нови Ironman Мини Серија Ефект на ВозилотоОпис : Златна Лице Amp Симулатор прошетки во голема стапките на познатиот британски пратеници со златна faceplate.Ако некогаш сте се одигра една од овие засилувачи ќе се чувствуваат како дома со Златната Лице.Високиот крајот, mids, сето тоа ќе се чувствувате многу познати и ќе се игра и снимање на вашиот омилен британски riffs во ниеден момент.Дали можете да го искористите за директно мешање во конзола, аудио интерфејс или пред некој засилувач, т тој Златна Лицето ќе стане креативна алатка во вашиот арсенал.Види на видео на youtube, ќе најдете причина да се купи Ironman на возилото.https : / / www.youtube.com / results?search_query=ironman+златна+лицето( копирај го овој линк на вашиот веб broswer и отворени )Спецификација : Текст Отпорност : 1 MИзлезна Отпорност : 10 KРаботат на струјата : 18m AНапојување : DC 9 V Адаптер ( Негативни Центар за ) (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Димензија : 73mm (L) x 43mm (W) x 50mm (H)Пакетот вклучува : 1 x Joyo IRONMAN Мини Педали JF308 Golden FaceПлаќање : да ја прифатиме alipay тука ...

3 броя алуминиева сплав хвостовая част с тънки тунера и 3 бр Цигулка опашката черво 4/4
 • Новинка

3 броя алуминиева сплав хвостовая част с тънки тунера и 3 бр Цигулка опашката черво 4/4

BGN 19.22

3 Парчиња Алуминиумска Легура Опашка парче со парична казна приемници & 3 Еез Виолина Опашка црева 4 / 410 Хенкс Квалитет Монголија Маало Лак за коса 6gram / хенк во 32 инчи парче3 сетови Wenge дрво Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче3 сетови АБОНОС Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче1 сет Абонос Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче1 сет Boxwood Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче25 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче10 Хенкс Висок квалитет на Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи Абонос виолина фитинг 50 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче70 Хенкс Квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парчеПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

Горещ 5x 2 елемента китара каишка стопорные пина колче метал за електрическа китара акустична ukulele бас универсален черен
 • Новинка

Горещ 5x 2 елемента китара каишка стопорные пина колче метал за електрическа китара акустична ukulele бас универсален черен

2.70 BGN 2.00

Направен од метал, 2 игли во 1 пакет Лесно да се инсталира за да се задржи рака на Мора да се за играчи на гитара, ukulele и така натаму...

20pcs бял пикап Капак за Fender Precision P бас китара пикап замяна
 • Новинка

20pcs бял пикап Капак за Fender Precision P бас китара пикап замяна

BGN 28.78

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Черни струни Smith Strings люминофорная бронз акустична китара низ Light или Custom Light, Произведено в Корея
 • Новинка

Черни струни Smith Strings люминофорная бронз акустична китара низ Light или Custom Light, Произведено в Корея

BGN 15.18

Phosphor Бронза Акустична СтринговиКовач акустична гитара жици се направени со најдобрите материјали и произведени со користење на stateoftheart автоматски контролирани серво ликвидација опрема...

Kmise Rosewood 6 струнное на седлото през китара мост е подходящ за акустична китара 34 36 38 инча
 • Новинка

Kmise Rosewood 6 струнное на седлото през китара мост е подходящ за акустична китара 34 36 38 инча

BGN 7.98

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

10 универсални комплекти сребърни замъци китарен колан пирони бутона + болтове + накладки
 • Новинка

10 универсални комплекти сребърни замъци китарен колан пирони бутона + болтове + накладки

BGN 15.84

Материјал : Метал Исклучителна electroplate technic Боја : Сребро Погоден за сите електрична гитара и електричен бас Лесен и удобен да го поправи вашиот гитара рака Количина : 10 КомплетиЗа Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

KAISH комплект от 4 никелови прецизни тунери хавайска китара тюнинговые ключове клечки главата на металорежещи машини
 • Новинка

KAISH комплект от 4 никелови прецизни тунери хавайска китара тюнинговые ключове клечки главата на металорежещи машини

9.58 BGN 9.00

Ukulele Tuning Keys Никел w / Црна КопчињаБоја : Никел со Црни КопчињаОдговара на повеќето модели со 8мм(5 / 16") тјунер дупкиОвие приемници може да се користи за други слични инструменти кои имаат 8мм тјунер дупки, како и4x Ululele ПриемнициПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Д ' Адарио NB никел-бронзови струни за акустична китара, всички 5 модела, NB1047 NB1152 NB1253 NB1256 NB1356
 • Новинка

Д ' Адарио NB никел-бронзови струни за акустична китара, всички 5 модела, NB1047 NB1152 NB1253 NB1256 NB1356

BGN 19.18

NB1047 Никел Бронза Акустична Гитара Жици, Екстра лесно, 1047D'Addario е премиум соголени акустична string сет кој овозможува чист и јасен звук за да ги истакнуваат единствена ѕвонење на вашиот гитара...

1 бр регулируем абанос ъгъл на скосяване равнина KE1003-055
 • Новинка

1 бр регулируем абанос ъгъл на скосяване равнина KE1003-055

BGN 80.50

1 КОМПЈУТЕР Прилагодливи Абонос Агол Chamfer Авион KE1003055Авион Должина : 150mm / 6in Сечење Ширина : 30мм / 11 / 6inЗабелешка : сликата на објектот е само за ваша референца, БОЈАТА на цел ние пак може да бидат различни од слики(Освен постои посебна ознака)...

Китара Орехова кост акустична китара резервни части, аксесоари необрезная кост биволско празна слонова кост 43 мм 10 бр
 • Новинка

Китара Орехова кост акустична китара резервни части, аксесоари необрезная кост биволско празна слонова кост 43 мм 10 бр

25.58 BGN 24.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

4шт хромирани китара trapeze джолан 15 мм разстояние между струни за 4 струнна бас китара
 • Новинка

4шт хромирани китара trapeze джолан 15 мм разстояние между струни за 4 струнна бас китара

51.18 BGN 49.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

1-4 канала R-X219 8-канален универсален смесителен пулт караоке цифров смесителен пулт с USB мощност 150 W за DJ, Karaoke Stage
 • Новинка

1-4 канала R-X219 8-канален универсален смесителен пулт караоке цифров смесителен пулт с USB мощност 150 W за DJ, Karaoke Stage

71.17 BGN 57.00

Карактеристики : Ова е пренослив DC и AC со двојна употреба, dual четири МИКРОФОН / ЛИНИЈА стерео или осум канал една песна текст миксер, многу погоден за мал studios.Со ниско ниво на бучава, висока и ниска отпорност коло дизајн, секој канал има посебен контрола.Инструкции : Преден панел опис : 1...

Нов черен 4шт струните на хавайска китара тунинг клечки карфици, машини тунери триене ukulele
 • Новинка

Нов черен 4шт струните на хавайска китара тунинг клечки карфици, машини тунери триене ukulele

BGN 1.94

100% Сосема нов и висок квалитет на Сет од 4 квалитетот Ukulele Стрингови Подесување Штипки централната закачалката е изработена од челик Ова е посебно се продаваат како Ukulele подесување штипки, но може да подеднакво се користи и за разни други инструменти мала завртка на врвот се користи за да се прилагоди притисокот Боја : црна Димензии : 4.3 cm X 2cm(приближно) Тежина : 23gПодесување Колче x 4

Kmise махагон 23 инча концерт ukulele врата за концерта ukulele лютье части
 • Новинка

Kmise махагон 23 инча концерт ukulele врата за концерта ukulele лютье части

27.18 BGN 24.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...