Горещ продажба на кожена края на старши китара каишка терилен полиестер, отпечатани на хладно череп дизайн електрическа китара бас акустичен колан

Горещ продажба на кожена края на старши китара каишка терилен полиестер, отпечатани на хладно череп дизайн електрическа китара бас акустичен колан

BGN 12.00
-16 %
BGN 14.24

Брой продукти


Добредојдовте во посета на нашата продавница! Бренд : P&P Број на Модел : S008 -U/V/W/X/19/24 Карактеристики : Многу удобно и мека,Целосно прилагодливи Висока дефиниција сублимација печатење (Еко-пријателски Печатење) Живописни бои,Машина перат,Не исчезнува! Погоден за Акустична/Народната Гитари,Бас,Електрична Гитара и други гитара големини Спецификација : Материјал : Полиестер(појас),СТП кожа(завршува) Ширина : 5cm(2 инчи) Должина : 150cm Пакет вклучуваат : 1pcs гитара рака


Подробности

Номер На Модела:
S008 UVWX24
търговска марка:
Seven Angel
Тип:
КАИШКА

Избор на купувачи

Аксесоари за акустична китара 12-Луночный акустичен класическа китара пикап Тон / Volume Adjust AQ-601 за 38/39/40/41 китара
 • Новинка

Аксесоари за акустична китара 12-Луночный акустичен класическа китара пикап Тон / Volume Adjust AQ-601 за 38/39/40/41 китара

27.70 BGN 19.00

Акустична Гитара Додатоци 12Дупка Акустична Класична Гитара Подигнување на Ѕвонење / Јачина на звук Прилагодување AQ601 За 38" / 39" / 40" / 41" ГитараОваа пикап со јачината на ѕвонење и контролор е дизајн за 38" / 39" / 40" / 41"акустична гитара.Карактеристики : 12дупка магнетни трансдуцерот доловува вибрации брзо и претвора механички вибрации на електричен сигнал.Дизајниран со јачината на ѕвонење и контролор, притисни на копчето за да изберете тон и волумен како ви се допаѓа.Лесно да се инсталира, стави пикап во звучна дупка и да се приспособат поместена парче метал да се поправи тоа stably без почеток и треба на дупчење дупка.Пасивни дизајн, без потреба за надворешна сила.Доаѓа со аудио кабел (3.5 mm6.5 mm), прибл...

Kmise махагон 23 инча концерт ukulele врата за концерта ukulele лютье части
 • Новинка

Kmise махагон 23 инча концерт ukulele врата за концерта ukulele лютье части

27.18 BGN 24.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

1 бр въглеродни влакна цигулка парче опашка с опашка черво 4/4
 • Новинка

1 бр въглеродни влакна цигулка парче опашка с опашка черво 4/4

BGN 13.97

1 Buc Карбонски Влакна Опашка парче со парична казна приемници & 1 Buc Виолина Опашка црева 4 / 410 Хенкс Квалитет Монголија Маало Лак за коса 6gram / хенк во 32 инчи парче3 сетови Wenge дрво Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче3 сетови АБОНОС Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче1 сет Абонос Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче1 сет Boxwood Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче25 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче10 Хенкс Висок квалитет на Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи Абонос виолина фитинг 50 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче70 Хенкс Квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парчеПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

Направи си САМ Klon Centaur Silver Professional Overdrive Guitar Effect Pedal Комплекти-klon kit
 • Новинка

Направи си САМ Klon Centaur Silver Professional Overdrive Guitar Effect Pedal Комплекти-klon kit

BGN 318.40

Klon Centaur Сребро Overdrive Гитара Ефект на Возилото колекции(1 : 1)Опис : 1 Klon Centaur OVERDRIVE кутија (1 : 1)2 Висок квалитет на делови3.Potentiometer: CTS обичај (klon оригинални параметри, CTS24 тип)4.Knob:направени во САД DAKA ОПРЕМА (изглед иста големина и оригиналот, црна / кафеава)5.Вклучете:направен во Мексико Carling (истиот модел со оригиналниот klon производителот)

Д ' Адарио NB никел-бронзови струни за акустична китара, всички 5 модела, NB1047 NB1152 NB1253 NB1256 NB1356
 • Новинка

Д ' Адарио NB никел-бронзови струни за акустична китара, всички 5 модела, NB1047 NB1152 NB1253 NB1256 NB1356

BGN 19.18

NB1047 Никел Бронза Акустична Гитара Жици, Екстра лесно, 1047D'Addario е премиум соголени акустична string сет кој овозможува чист и јасен звук за да ги истакнуваат единствена ѕвонење на вашиот гитара...

Аз СЪМ 5 парчета на китара ремонт поддръжка комплекти удобен ремонт комплекти инструменти
 • Новинка

Аз СЪМ 5 парчета на китара ремонт поддръжка комплекти удобен ремонт комплекти инструменти

BGN 31.98

Комплет ќе ви помогне да ги задржи својата гитара и стрингови чисти, како и својата гитара и стрингови правилно поставување за најдобар играње мазна.Ќе Добиете 6 парчиња алатка за поставување со база

10 универсални комплекти сребърни замъци китарен колан пирони бутона + болтове + накладки
 • Новинка

10 универсални комплекти сребърни замъци китарен колан пирони бутона + болтове + накладки

BGN 15.84

Материјал : Метал Исклучителна electroplate technic Боја : Сребро Погоден за сите електрична гитара и електричен бас Лесен и удобен да го поправи вашиот гитара рака Количина : 10 КомплетиЗа Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

Д ' Адарио EJ17 Phospher бронзови струни за акустична китара среден калибър .013-.056 китарните струни Daddario (с 2 елемента чукове)
 • Новинка

Д ' Адарио EJ17 Phospher бронзови струни за акустична китара среден калибър .013-.056 китарните струни Daddario (с 2 елемента чукове)

BGN 23.98

D'Addario EJ17 Phospher Бронза Акустична Гитара Жици Медиум .013.056 Daddario Гитара Жици(Со 2pcs зема)EJ17s понуда потешки тензија што резултира во bolder, повеќе resonant акустична тон со повисоко ниво на отпорност на тешки strumming и рамнобране.Phosphor Бронза беше воведен за да низа одлуки од страна на Д'Addario во 1974 година и стана синоним со топла, светла, и добро балансирана акустична на ѕвонење...

1-4 канала R-X219 8-канален универсален смесителен пулт караоке цифров смесителен пулт с USB мощност 150 W за DJ, Karaoke Stage
 • Новинка

1-4 канала R-X219 8-канален универсален смесителен пулт караоке цифров смесителен пулт с USB мощност 150 W за DJ, Karaoke Stage

71.17 BGN 57.00

Карактеристики : Ова е пренослив DC и AC со двојна употреба, dual четири МИКРОФОН / ЛИНИЈА стерео или осум канал една песна текст миксер, многу погоден за мал studios.Со ниско ниво на бучава, висока и ниска отпорност коло дизајн, секој канал има посебен контрола.Инструкции : Преден панел опис : 1...

Kmise Rosewood 6 струнное на седлото през китара мост е подходящ за акустична китара 34 36 38 инча
 • Новинка

Kmise Rosewood 6 струнное на седлото през китара мост е подходящ за акустична китара 34 36 38 инча

BGN 7.98

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Homeland Chrome Tremolo Vibrato Bridge Tailpiece Hollowbody Archtop + пружина +крепежни винтове за китара аксесоари
 • Новинка

Homeland Chrome Tremolo Vibrato Bridge Tailpiece Hollowbody Archtop + пружина +крепежни винтове за китара аксесоари

92.78 BGN 51.00

Татковина Хром Tremolo Вибрато Мост Tailpiece Hollowbody Archtop + Пролет +Монтажа завртки За Гитара ДодатоциКарактеристики : На Вибрато Мост беше првиот успешен дизајн на она што сега се нарекува whammy бар или tremolo рака, иако вибрато е технички исправен термин за музички ефект што го произведува...

6 чилета качеството на Монголия жребец лук коса 6 грама / кангал в 32 инча
 • Новинка

6 чилета качеството на Монголия жребец лук коса 6 грама / кангал в 32 инча

BGN 27.02

започнете Цена : $30.07 Цена : $14.09 Цена : $21.61 Цена : $215.25 Цена : $102.45 Цена : $215.25крајот10 Хенкс Квалитет Монголија Маало Лак за коса 6gram / хенк во 32 инчи парче10 Хенкс Квалитет Монголија Маало Лак за коса 6gram / хенк во 32 инчи25 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче10 Хенкс Висок квалитет на Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи Абонос виолина фитинг 50 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче70 Хенкс Квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парчеПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

2 комплекта чело проект част 4/4 чело лешояд с подплата 4 дупки за колчета прокрученная корона
 • Новинка

2 комплекта чело проект част 4/4 чело лешояд с подплата 4 дупки за колчета прокрученная корона

124.14 BGN 118.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

TONGLING Brand Собственоръчно Antique Violin Natural Stripes Maple Hand-craft Oil лакиране Violino Хинап Fitted
 • Новинка

TONGLING Brand Собственоръчно Antique Violin Natural Stripes Maple Hand-craft Oil лакиране Violino Хинап Fitted

247.98 BGN 174.00

4128872320954601 Популарни виолина парче парче парче парче парче парче парче парчеКарактеристики : 100% Реално фото Бренд : Tongling Модел : TL0041 A Панел материјал : Природата сушени spruce Страна & Назад Плоча : Природата сушени јавор Fingerboard : Абонос Tailpiece : Хинап Дрвени Штипки : Хинап Дрво Големина : 4 / 4, 3 / 4, 1 / 2, 1 / 4Пакет Листа : 1 * Колофон 1 * Исклучете 1 * Рамо Остатокот 1 * Рачно Изработени Виолина 1 * Правоаголна Виолина Случај 1 * Абонос Жаба Виолина Лак 1 Сет Резервни Виолина СтринговиВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ : 1...

MUKU Quick-Set Bass Guitar Strings скрубер / гитарная струна Brusher / бас Гутар лешояд ред за пречистване и поддръжка
 • Новинка

MUKU Quick-Set Bass Guitar Strings скрубер / гитарная струна Brusher / бас Гутар лешояд ред за пречистване и поддръжка

5.60 BGN 5.00

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања.1...

Boat Style Jack Plate 6.35 mm Guitar Pickup Output Input Loaded Plug Socket подмяна на електрически китари FD Strat
 • Новинка

Boat Style Jack Plate 6.35 mm Guitar Pickup Output Input Loaded Plug Socket подмяна на електрически китари FD Strat

2.70 BGN 2.00

Брод Стил Џек Плоча 6.35 mm 1 / 4" Гитара Пикап Излез Текст Натоварени Приклучок за Штекер Замена за FD Strat Електрична ГитараКарактеристики : Направени од добри, квалитетни материјали, издржливи во употреба.Ова е 1 / 4" (6.35 mm) џек штекер погоден за FD Strat гитара.Лесно да се инсталира, лесен за употреба.Совршен за замена на џек приклучок за гитари.Погоден за Крилата, Strat или слични гитари.Спецификации : Материјал : железо, бакарБоја : сребрена / црнаДолжина : 82mmШирина : 32милиметриДлабочина : 15mmЗавртка Дупка Растојание : 67mmЧашката Дупка со дијаметар : 8mmПакет Содржина : 1* Џек Socket2* Монтажа ЗаврткиЗабелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.