Комплект от 2r2l Златен открити 4 струнен бас тунинг клечки двигатели глави тунери

Комплект от 2r2l Златен открити 4 струнен бас тунинг клечки двигатели глави тунери

BGN 56.75

Брой продукти


Боја : Златна
Локација : 2 L2 R
Cid : 1 : 21
Пакет Содржина :
4 x Бас Подесување Штипки
4 x bushings
16 x завртки
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме


Подробности

Номер На Модела:
КФБС-ГД-2Р2Л
Тип:
Тунинг-Колче
търговска марка:
QHX

Избор на купувачи

Mooer Candy Color Electric Guitar Foot Pedal Нокти Cap FootSwitch Toppers Дръжка Аксесоари
 • Новинка

Mooer Candy Color Electric Guitar Foot Pedal Нокти Cap FootSwitch Toppers Дръжка Аксесоари

BGN 7.46

Функција : Mooer БонбониFootswitch toppers се шарени пластични браници со намера да се стави на footswitch на вашиот педали.Некои момци се да ги користите за "тешко да се постигне" footswitches кои инаку би можеле да барааттактички цел големите пети успешно да се вклучат без нарушување ништо друго.Некои луѓе исто како и нив што малку забава или како начин за нив да pimp до нивните педали.Практична или во чисто козметички цели, тоа е сосема на корисникот што да се користи за..СпецификацијаМатеријал : ПластикаБоја : што можете да ни кажете каква боја сакате,ако не кажете ни и ние ќе ви го испратиме по случаен изборГолемина : Како на СликатаВклучете Слот : 10ммПогодни за : Педалата ПрефрлатеТежина : 5g / еезПакетот вклучува : 5 x Mooer Footswitch toppersМожеби Ми Се Допаѓа!!!

JOYO IRONMAN JF308 Amp simulator British tube distortion guitar effect pedal simulate Jcm800 Amplifier true bypass безплатна доставка
 • Новинка

JOYO IRONMAN JF308 Amp simulator British tube distortion guitar effect pedal simulate Jcm800 Amplifier true bypass безплатна доставка

124.80 BGN 100.00

Joyo JF307 Чисти Стакло Amp Симулатор Калифорнија Звук Нови Ironman Мини Серија Ефект на ВозилотоОпис : Златна Лице Amp Симулатор прошетки во голема стапките на познатиот британски пратеници со златна faceplate.Ако некогаш сте се одигра една од овие засилувачи ќе се чувствуваат како дома со Златната Лице.Високиот крајот, mids, сето тоа ќе се чувствувате многу познати и ќе се игра и снимање на вашиот омилен британски riffs во ниеден момент.Дали можете да го искористите за директно мешање во конзола, аудио интерфејс или пред некој засилувач, т тој Златна Лицето ќе стане креативна алатка во вашиот арсенал.Види на видео на youtube, ќе најдете причина да се купи Ironman на возилото.https : / / www.youtube.com / results?search_query=ironman+златна+лицето( копирај го овој линк на вашиот веб broswer и отворени )Спецификација : Текст Отпорност : 1 MИзлезна Отпорност : 10 KРаботат на струјата : 18m AНапојување : DC 9 V Адаптер ( Негативни Центар за ) (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Димензија : 73mm (L) x 43mm (W) x 50mm (H)Пакетот вклучува : 1 x Joyo IRONMAN Мини Педали JF308 Golden FaceПлаќање : да ја прифатиме alipay тука ...

Д ' Адарио EJ17 Phospher бронзови струни за акустична китара среден калибър .013-.056 китарните струни Daddario (с 2 елемента чукове)
 • Новинка

Д ' Адарио EJ17 Phospher бронзови струни за акустична китара среден калибър .013-.056 китарните струни Daddario (с 2 елемента чукове)

BGN 23.98

D'Addario EJ17 Phospher Бронза Акустична Гитара Жици Медиум .013.056 Daddario Гитара Жици(Со 2pcs зема)EJ17s понуда потешки тензија што резултира во bolder, повеќе resonant акустична тон со повисоко ниво на отпорност на тешки strumming и рамнобране.Phosphor Бронза беше воведен за да низа одлуки од страна на Д'Addario во 1974 година и стана синоним со топла, светла, и добро балансирана акустична на ѕвонење...

Kmise Rosewood 6 струнное на седлото през китара мост е подходящ за акустична китара 34 36 38 инча
 • Новинка

Kmise Rosewood 6 струнное на седлото през китара мост е подходящ за акустична китара 34 36 38 инча

BGN 7.98

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Zebra 6 бр./компл. 635 мм бял найлон акустична китара низ Guitarra String за китара с музикални инструменти, резервни части, аксесоари
 • Новинка

Zebra 6 бр./компл. 635 мм бял найлон акустична китара низ Guitarra String за китара с музикални инструменти, резервни части, аксесоари

2.03 BGN 2.00

Specfications : Направен од висок квалитет на најлонДолг животен век3 најлон стрингови со метални рана : 1.12 мм, 0.91 мм, 0.76 mm (0.44", 0.36", 0.30")3 најлон низи : 1.02 мм, 0.81 мм, 0.71 mm (0.40", 0.32", 0.28")Погоден за класична гитараДолжина : Околу...

TONGLING Brand Собственоръчно Antique Violin Natural Stripes Maple Hand-craft Oil лакиране Violino Хинап Fitted
 • Новинка

TONGLING Brand Собственоръчно Antique Violin Natural Stripes Maple Hand-craft Oil лакиране Violino Хинап Fitted

247.98 BGN 174.00

4128872320954601 Популарни виолина парче парче парче парче парче парче парче парчеКарактеристики : 100% Реално фото Бренд : Tongling Модел : TL0041 A Панел материјал : Природата сушени spruce Страна & Назад Плоча : Природата сушени јавор Fingerboard : Абонос Tailpiece : Хинап Дрвени Штипки : Хинап Дрво Големина : 4 / 4, 3 / 4, 1 / 2, 1 / 4Пакет Листа : 1 * Колофон 1 * Исклучете 1 * Рамо Остатокот 1 * Рачно Изработени Виолина 1 * Правоаголна Виолина Случај 1 * Абонос Жаба Виолина Лак 1 Сет Резервни Виолина СтринговиВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ : 1...

Аз СЪМ 5 парчета на китара ремонт поддръжка комплекти удобен ремонт комплекти инструменти
 • Новинка

Аз СЪМ 5 парчета на китара ремонт поддръжка комплекти удобен ремонт комплекти инструменти

BGN 31.98

Комплет ќе ви помогне да ги задржи својата гитара и стрингови чисти, како и својата гитара и стрингови правилно поставување за најдобар играње мазна.Ќе Добиете 6 парчиња алатка за поставување со база

10 универсални комплекти сребърни замъци китарен колан пирони бутона + болтове + накладки
 • Новинка

10 универсални комплекти сребърни замъци китарен колан пирони бутона + болтове + накладки

BGN 15.84

Материјал : Метал Исклучителна electroplate technic Боја : Сребро Погоден за сите електрична гитара и електричен бас Лесен и удобен да го поправи вашиот гитара рака Количина : 10 КомплетиЗа Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно...

KAISH комплект от 4 никелови прецизни тунери хавайска китара тюнинговые ключове клечки главата на металорежещи машини
 • Новинка

KAISH комплект от 4 никелови прецизни тунери хавайска китара тюнинговые ключове клечки главата на металорежещи машини

9.58 BGN 9.00

Ukulele Tuning Keys Никел w / Црна КопчињаБоја : Никел со Црни КопчињаОдговара на повеќето модели со 8мм(5 / 16") тјунер дупкиОвие приемници може да се користи за други слични инструменти кои имаат 8мм тјунер дупки, како и4x Ululele ПриемнициПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

32 бр чело тънък тунер 3/4 до 4/4 включително 8 бр тунер всеки цвят
 • Новинка

32 бр чело тънък тунер 3/4 до 4/4 включително 8 бр тунер всеки цвят

86.94 BGN 83.00

32 Компјутери Виолончело парична Казна тјунер 3 / 4 да 4 / 4 вклучувајќи ги и 8 на Компјутери тјунер секоја боја3 Еез Висок Квалитет на ВИОЛОНЧЕЛО лак Завртка(3 / 44 / 4) 002# парче15 Компјутери Висок Квалитет на ВИОЛИНА лак Завртка(3 / 44 / 4) 003# парче2 Парчиња 4 / 4 Висок квалитет на Виолина Опашка парче, Wenge дрво tailpiece парче3 Еез Виолина Брадата остатокот 4 / 4, Wenge дрво chinrest парче500 Грама Квалитет Бел лак за коса 30 инчи, Маало коњ опашки парче10 Парчиња од КАРБОНСКИ ВЛАКНА Виолина Tailpiece 4 / 4 со парична Казна приемници и 10 Компјутери Опашка црева парче4 ПАРЧИЊА WENGE Виолина ШТИПКИ И 1 КРАЈОТ PIN СИТЕ 4 / 4, ВИОЛИНА ДОДАТОЦИ парче100 Компјутери Виолина Звук Пост, Виолина делови 6.2 мм*13 CM парчеДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

2 комплекта чело проект част 4/4 чело лешояд с подплата 4 дупки за колчета прокрученная корона
 • Новинка

2 комплекта чело проект част 4/4 чело лешояд с подплата 4 дупки за колчета прокрученная корона

124.14 BGN 118.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Д ' Адарио NB никел-бронзови струни за акустична китара, всички 5 модела, NB1047 NB1152 NB1253 NB1256 NB1356
 • Новинка

Д ' Адарио NB никел-бронзови струни за акустична китара, всички 5 модела, NB1047 NB1152 NB1253 NB1256 NB1356

BGN 19.18

NB1047 Никел Бронза Акустична Гитара Жици, Екстра лесно, 1047D'Addario е премиум соголени акустична string сет кој овозможува чист и јасен звук за да ги истакнуваат единствена ѕвонење на вашиот гитара...

28-инчов мини-акустична китара с 6 струни 18 ладов класическа дръжка ukulele пълен сапеле дървена китара китара Китай гиталеле
 • Новинка

28-инчов мини-акустична китара с 6 струни 18 ладов класическа дръжка ukulele пълен сапеле дървена китара китара Китай гиталеле

227.50 BGN 182.00

28 Инчи Акустична Гитара Класичен 6 Стрингови 18 Frets Класичната Knob Гитара Целосна Sapele Дрвени Гитара guitarra музички инструмент

3 броя алуминиева сплав хвостовая част с тънки тунера и 3 бр Цигулка опашката черво 4/4
 • Новинка

3 броя алуминиева сплав хвостовая част с тънки тунера и 3 бр Цигулка опашката черво 4/4

BGN 19.22

3 Парчиња Алуминиумска Легура Опашка парче со парична казна приемници & 3 Еез Виолина Опашка црева 4 / 410 Хенкс Квалитет Монголија Маало Лак за коса 6gram / хенк во 32 инчи парче3 сетови Wenge дрво Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче3 сетови АБОНОС Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче1 сет Абонос Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче1 сет Boxwood Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче25 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче10 Хенкс Висок квалитет на Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи Абонос виолина фитинг 50 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче70 Хенкс Квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парчеПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

Boat Style Jack Plate 6.35 mm Guitar Pickup Output Input Loaded Plug Socket подмяна на електрически китари FD Strat
 • Новинка

Boat Style Jack Plate 6.35 mm Guitar Pickup Output Input Loaded Plug Socket подмяна на електрически китари FD Strat

2.70 BGN 2.00

Брод Стил Џек Плоча 6.35 mm 1 / 4" Гитара Пикап Излез Текст Натоварени Приклучок за Штекер Замена за FD Strat Електрична ГитараКарактеристики : Направени од добри, квалитетни материјали, издржливи во употреба.Ова е 1 / 4" (6.35 mm) џек штекер погоден за FD Strat гитара.Лесно да се инсталира, лесен за употреба.Совршен за замена на џек приклучок за гитари.Погоден за Крилата, Strat или слични гитари.Спецификации : Материјал : железо, бакарБоја : сребрена / црнаДолжина : 82mmШирина : 32милиметриДлабочина : 15mmЗавртка Дупка Растојание : 67mmЧашката Дупка со дијаметар : 8mmПакет Содржина : 1* Џек Socket2* Монтажа ЗаврткиЗабелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

20pcs бял пикап Капак за Fender Precision P бас китара пикап замяна
 • Новинка

20pcs бял пикап Капак за Fender Precision P бас китара пикап замяна

BGN 28.78

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

6 бр./компл. медни стоманени акустична китара струни Guitarra Ukulele String за музикални струнни инструменти китара детайли аксесоари
 • Новинка

6 бр./компл. медни стоманени акустична китара струни Guitarra Ukulele String за музикални струнни инструменти китара детайли аксесоари

BGN 1.92

Specfications : Направен од висок квалитет на бакарДолг животен векString Дијаметар(6 стрингови) : 0.304 / 0.406 / 0.610 / 0.813 / 1.016 / 1.32 мм или 0.012 / 0.016 / 0.024 / 0.032 / 0.042 / 0.053 инчПогоден за акустична гитараМерач : 150 XL / .304 mm (0.012 инчи)Должина : Околу...