Набор от 72мм x 32mm фланец тип месинг пикап хамбакер капачки пикап пръстен хамбакер укрепване печка за електрически китари в 3 цвята

Набор от 72мм x 32mm фланец тип месинг пикап хамбакер капачки пикап пръстен хамбакер укрепване печка за електрически китари в 3 цвята

BGN 51.00
-0 %
BGN 51.10

Брой продукти


100% нови, никогаш не се користат во
објектот 100% како на сликата прикажани
Материјал : ги Опфаќа и Baseplate изработени од Месинг, Прстен направен од железо
Боја : Сребрена (Хром позлатен ) & Црно Злато за да изберете
Големина : Како што е прикажано во слика
Пакетот Вклучува :
2 x Пикап Маска
2 x Пикап Прстен
2 x Пикап Baseplate Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? http : //help..com/feedback_suppliers.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме.


Подробности

Номер На Модела:
да вземете
Тип:
да вземете
търговска марка:
QHX
is_customized:
Yes
Цвят:
Сребро (хромированное покритие ), черен цвят и злато
Тегло:
130G/Pcs
Материали:
месинг и желязо
Размер:
Както е показано на снимката

Избор на купувачи

Hot Rail Humbucker Pickup Dual Blade за подмяна на части електрически китари
 • Новинка

Hot Rail Humbucker Pickup Dual Blade за подмяна на части електрически китари

20.78 BGN 17.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

1 бр въглеродни влакна цигулка парче опашка с опашка черво 4/4
 • Новинка

1 бр въглеродни влакна цигулка парче опашка с опашка черво 4/4

BGN 13.97

1 Buc Карбонски Влакна Опашка парче со парична казна приемници & 1 Buc Виолина Опашка црева 4 / 410 Хенкс Квалитет Монголија Маало Лак за коса 6gram / хенк во 32 инчи парче3 сетови Wenge дрво Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче3 сетови АБОНОС Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче1 сет Абонос Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче1 сет Boxwood Виолина делови 4 / 4 со брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin парче25 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче10 Хенкс Висок квалитет на Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи Абонос виолина фитинг 50 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче70 Хенкс Квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парчеПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

50 чилета висококачествени монголски черни скрипичных смычковых коса до 6 грама всеки на ханк в 32 инча
 • Новинка

50 чилета висококачествени монголски черни скрипичных смычковых коса до 6 грама всеки на ханк в 32 инча

BGN 108.38

50 Хенкс Висок квалитет на Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчиАбонос виолина фитинг 1 PC Убаво карбонски влакна виолина лак 4 / 4 слични на pernambuco парче3pcs на виолина карбонски влакна лак 4 / 4 никел бакар изнесува со абонос жаба SCFT93 без gribs многупарчиња / многу3 еез карбонски влакна лак со pernambuco appreance SCFT98 Сребро изнесува УСД 256.00 / многупарчиња / многу2 парчиња од Виолина pernabuco лак 4 / 4 со сребро изнесува и абонос жаба SCFT960 многупарчиња / многуПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

6 бр./компл. медни стоманени акустична китара струни Guitarra Ukulele String за музикални струнни инструменти китара детайли аксесоари
 • Новинка

6 бр./компл. медни стоманени акустична китара струни Guitarra Ukulele String за музикални струнни инструменти китара детайли аксесоари

BGN 1.92

Specfications : Направен од висок квалитет на бакарДолг животен векString Дијаметар(6 стрингови) : 0.304 / 0.406 / 0.610 / 0.813 / 1.016 / 1.32 мм или 0.012 / 0.016 / 0.024 / 0.032 / 0.042 / 0.053 инчПогоден за акустична гитараМерач : 150 XL / .304 mm (0.012 инчи)Должина : Околу...

Zebra 6 бр./компл. 635 мм бял найлон акустична китара низ Guitarra String за китара с музикални инструменти, резервни части, аксесоари
 • Новинка

Zebra 6 бр./компл. 635 мм бял найлон акустична китара низ Guitarra String за китара с музикални инструменти, резервни части, аксесоари

2.03 BGN 2.00

Specfications : Направен од висок квалитет на најлонДолг животен век3 најлон стрингови со метални рана : 1.12 мм, 0.91 мм, 0.76 mm (0.44", 0.36", 0.30")3 најлон низи : 1.02 мм, 0.81 мм, 0.71 mm (0.40", 0.32", 0.28")Погоден за класична гитараДолжина : Околу...

Китара Орехова кост акустична китара резервни части, аксесоари необрезная кост биволско празна слонова кост 43 мм 10 бр
 • Новинка

Китара Орехова кост акустична китара резервни части, аксесоари необрезная кост биволско празна слонова кост 43 мм 10 бр

25.58 BGN 24.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Нов черен 4шт струните на хавайска китара тунинг клечки карфици, машини тунери триене ukulele
 • Новинка

Нов черен 4шт струните на хавайска китара тунинг клечки карфици, машини тунери триене ukulele

BGN 1.94

100% Сосема нов и висок квалитет на Сет од 4 квалитетот Ukulele Стрингови Подесување Штипки централната закачалката е изработена од челик Ова е посебно се продаваат како Ukulele подесување штипки, но може да подеднакво се користи и за разни други инструменти мала завртка на врвот се користи за да се прилагоди притисокот Боја : црна Димензии : 4.3 cm X 2cm(приближно) Тежина : 23gПодесување Колче x 4

MUKU Quick-Set Bass Guitar Strings скрубер / гитарная струна Brusher / бас Гутар лешояд ред за пречистване и поддръжка
 • Новинка

MUKU Quick-Set Bass Guitar Strings скрубер / гитарная струна Brusher / бас Гутар лешояд ред за пречистване и поддръжка

5.60 BGN 5.00

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања.1...

Yinfente telecaster електрическа подмяна на шията 22 лада Палисандър лешояд точка инкрустация 25,5 инчов клен тялото врата
 • Новинка

Yinfente telecaster електрическа подмяна на шията 22 лада Палисандър лешояд точка инкрустация 25,5 инчов клен тялото врата

62.40 BGN 57.00

Yinfente telecaster електрична гитара вратот замена 22 секирај ружино дрво fretboard Точка пломба беа 25,5 инчен Јавор Теле Вратот #TL5Опис : Објектот 100% како на сликата прикажаниЈавор Теле електрична Гитара вратот...

Homeland Chrome Tremolo Vibrato Bridge Tailpiece Hollowbody Archtop + пружина +крепежни винтове за китара аксесоари
 • Новинка

Homeland Chrome Tremolo Vibrato Bridge Tailpiece Hollowbody Archtop + пружина +крепежни винтове за китара аксесоари

92.78 BGN 51.00

Татковина Хром Tremolo Вибрато Мост Tailpiece Hollowbody Archtop + Пролет +Монтажа завртки За Гитара ДодатоциКарактеристики : На Вибрато Мост беше првиот успешен дизајн на она што сега се нарекува whammy бар или tremolo рака, иако вибрато е технички исправен термин за музички ефект што го произведува...

Комплект от 2r2l Златен открити 4 струнен бас тунинг клечки двигатели глави тунери
 • Новинка

Комплект от 2r2l Златен открити 4 струнен бас тунинг клечки двигатели глави тунери

BGN 56.75

Боја : ЗлатнаЛокација : 2 L2 RCid : 1 : 21Пакет Содржина : 4 x Бас Подесување Штипки4 x bushings16 x заврткиОна што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...