Един елмаз подаване на масло карбидный съвет 2-12 мм САМ плочки огледало на режещия нож режещи инструменти

Един елмаз подаване на масло карбидный съвет 2-12 мм САМ плочки огледало на режещия нож режещи инструменти

BGN 7.00
-46 %
BGN 12.96

Брой продуктиПодробности

Дължина:
170mm
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
Рязане На Стъкло
Дебелина На Рязане:
2-12mm
Номер На Модела:
TM170
търговска марка:
ЭВАНКС
Отстъпка:
Отстъпка 5% при покупка на 2 бр.
Цвят:
Златен Тон
Материал:
Метална корона и дръжка
Съдържание На Пакета:
1 X един елмаз
Нето тегло:
68,7 г
код:
F052215442

Избор на купувачи

[плоска корона] ncctec пластмасова шпатула безплатна доставка | 9 220 мм арт боя партия нож инфузорна мръсотия мазилка замазка стени шпатула инструмент
  • Новинка

[плоска корона] ncctec пластмасова шпатула безплатна доставка | 9 220 мм арт боя партия нож инфузорна мръсотия мазилка замазка стени шпатула инструмент

BGN 30.67

[рамна глава] пластични trowel БЕСПЛАТЕН превозот | 9" 220mm Уметност боја серија нож diatom кал малтерисување trowel ѕид шпатула алатка

DSHA нов горещ 16 тежкотоварни кръгла един елмаз с вендузата
  • Новинка

DSHA нов горещ 16 тежкотоварни кръгла един елмаз с вендузата

BGN 7.71

Вшмукување чаша функција држи машина мирно 6сечилото карбид тркала За сечење кружни форми., Вшмукување чаша функција држи машина мирно.6сечилото карбид тркалаЗа сечење кружни форми.пакет : 1x Дупка машинаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Стъклен режещ инструмент diamond един елмаз устойчива на плъзгане алуминиева дръжка Карбидное острието бутылочный един елмаз herramientas para vidrio
  • Новинка

Стъклен режещ инструмент diamond един елмаз устойчива на плъзгане алуминиева дръжка Карбидное острието бутылочный един елмаз herramientas para vidrio

4.40 BGN 3.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Наредби износ од помалку од ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја) и Наредби износ повеќе од ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух mail со следење на број, можете да ги пратите на стоки.Руски Клиенти ќе ја испрати со Посебни YW со следење на број...

Подаване На Масло Пистолетная Ръкохватка Витражный Един Елмаз Режещ Инструмент
  • Новинка

Подаване На Масло Пистолетная Ръкохватка Витражный Един Елмаз Режещ Инструмент

BGN 9.39

Материјал : Стакло, МеталДимензии (Прибл ) : 15.5 cm x 3cm x 1.7 cm / 6.1" x 1.1" x 0.6" (L W T )Боја : Како На Сликата ПрикажаниТежина : 65g Масло се хранат тип машина, карактеристики автоматско масло издавање систем задржи воланот lurbricated, секој ќе сечење. Уникатен пиштол се справи ви дава цврста контрола и го спречува рака вирус. Совршена за сечење обоено стакло и друго стакло, уметничка работа. Пакет Содржина : 1 x Стакло Машина1 x Масло DropperAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Висококачествени ръчни стъклени пластмасови пистолети инструменти за попълване на врати и прозорци силиконов пистолет поролоновый пистолет аксесоари за врати и
  • Новинка

Висококачествени ръчни стъклени пластмасови пистолети инструменти за попълване на врати и прозорци силиконов пистолет поролоновый пистолет аксесоари за врати и

BGN 25.44

Спецификација : Производ гарантира 100% сосема нов Материјал : челик + алуминиум Боја : Жолта Големина : 35.5 CM * 14 CM Тежина : 480g Структура : половина цилиндар тип на Производ содржина : 1 x Лепак пиштол 1 x Производ кутија

Нов режещ инструмент стъкло, пластмасови тръби, тръби труборез рязане Макс диаметър 60 мм сребро
  • Новинка

Нов режещ инструмент стъкло, пластмасови тръби, тръби труборез рязане Макс диаметър 60 мм сребро

BGN 5.81

Нудат тука е многу корисна уред.Во старите добри денови ние ги користиме за да го постигне цевки со датотеки, додадете вода за да се намали површинскиот напон, велат дека молитвата и се распарчи.Стакло машина уред, прилагодени на мала стаклена цевка (цевка со дијаметар може да се намали на околу 2cm) , кружни нож, пинцети рака операција лесен за употреба.Стакло машина може да се користи за изведување на наставата или лична употреба, треба да се обрне внимание кога го користите да се избегне да се намали.Ако главата се носат треба да бидат заменети, па како да не влијае на користењето.Боја : СребренаОва цевки машина е дизајниран да се освојат на обемот на цевка.Тоа ќе се постигне и двете borosilicate и кремен стакло за производство на многу чисти пауза.Стаклена цевка со дијаметар може да се намали до (Прибл.) 6cmСечење на воланот е, исто така, заменливи.Многу корисна уред!Пакетот вклучува1 X Стаклени цевки машинаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Безплатна доставка на 4 групи по поръчка силикон довършителни инструмент и конопатка Силикон набор от инструменти найлонова Четка стъргало кант инструменти
  • Новинка

Безплатна доставка на 4 групи по поръчка силикон довършителни инструмент и конопатка Силикон набор от инструменти найлонова Четка стъргало кант инструменти

73.09 BGN 67.00

4pcs Силикони Пломби Завршувањето Алатка за&Отстранување Алатка и 4 Парче Коноп Силикони Алатка за Полнење Најлон Четка Scraper Ивица АлаткиОваа коноп алатка поставите вклучувајќи 2 вида коноп алатки како на сликата подолу : Пакување, вклучувајќи : оваа цел е за 4sets ...

Високо качество стъкло Стъкло, инструменти скорост на рязане 60 см
  • Новинка

Високо качество стъкло Стъкло, инструменти скорост на рязане 60 см

BGN 70.24

G31 A Брзина МашинаГолемина : S : 1519mm Т : 612mm НЕ МАРКА : 28mmДруги Должина : 60,90,120,150,180,210 cmКога местото цел, ве молиме ги споделите со нас големината ви треба!!! Благодарам многу!!! Ако нема порака за големината, ние ќе ја испрати на Т за вас!!!

Инструмент за премахване на конопатки и инструмент за конопатки и силикон стъргало мерки и теглилки по-гладък Силикон довършителни инструмент
  • Новинка

Инструмент за премахване на конопатки и инструмент за конопатки и силикон стъргало мерки и теглилки по-гладък Силикон довършителни инструмент

3.02 BGN 3.00

2Парче Коноп Алатка Колекции,Коноп Посмирен и Смена и 4pcs пломби finisher пломби завршувањето алаткаОваа коноп алатка поставите вклучувајќи 2 вида коноп tools на сликата подолу : Пакување вклучувајќи како на сликата подолу : оваа цел е за 1set...

5 комплекта за поръчка 4шт силикон довършителни инструмент и 4шт мерки и теглилки конопатка довършителни инструмент набор от инструменти за конопатки
  • Новинка

5 комплекта за поръчка 4шт силикон довършителни инструмент и 4шт мерки и теглилки конопатка довършителни инструмент набор от инструменти за конопатки

19.81 BGN 18.00

4pcs Силикони Пломби Завршувањето Алатка и 4pcs Коноп Алатка Постави Силикони Пломби Scraper инјекциска смеса Завршувањето АлаткаОваа коноп алатка поставите вклучувајќи 2 вида коноп алатки како на сликата подолу : Пакување, вклучувајќи : оваа цел е за 5sets ...