хладно фонове потребителски завеси за душ, баня кърпа, за декора на банята приемливи потребителски пердета за баня

хладно фонове потребителски завеси за душ, баня кърпа, за декора на банята приемливи потребителски пердета за баня

BGN 31.00
-49 %
BGN 60.78

Брой продукти


кул Позадини Обичај Туш Завеса Бања Ткаенина За Бања Оркестарот Прифатливо Обичај Бања Завеси
Детали за производот Бренд име : shunqian Обичај : Да Материјал : полиестер ткаенини Лист Големина : Висока, Широк Предмет : Туш завеса Функција : Водоотпорен Класификација : За Бања Тип на Производ : Бања оркестарот Дизајн : Водоотпорен и удобно Боја : Како на сликата покаже Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1)со цел да се вклопи стандардизирани бања кади 2)Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина 3)Еко-пријателски 4)Меки и удобни предавање чувство 5)Машина за миење ладно. Не кајгана или собори сува 6)Опремени со C-облик завеса куки Топло Потсетник Компјутер на екранот производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат Слика бара 5000x5000 пиксели Вистински Производ Фотографии Пакување Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние не се Одговорни за вашата Царина. 3. Ние брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. Или напишете ја вашата нова адреса на Али забелешка. Ве молиме, напишете ја вашата точна адреса детално и целосно име и презиме; ако ви даде вашиот телефонски број, и тоа ќе биде подобро. Позитивни повратни информации е важна за нас ! Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети . Ако стоката се оштетени, ве молиме да не го потпише за цел, Не го потврди приемот на alibaba, контактирајте со нас во прв пат. Ве молиме оставете порака за да ми за вашите прашања и оштетени фотографии за нашиот производ, Што ќе го испратите на нови една за вас. Ако не сакате нова, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде некои наплата според производот штета. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ви благодариме за вашата поддршка, и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно на Ali Express!
Топла пребарување : туш странични, Завеси,Бања екрани,завеса за бања,Бања завеси, водоотпорен завеси,Куки за завеси,туш завеси,бања завеса, бања завеса,туш завеса 3d,куки за завеса,3d туш завеса,на завеса во бања,туш завеси, бања,завеса за бања соба,печатени туш завеси,ткаенина туш завеса,завеса бања,завесата во бањата,ткаенина туш завеси,полиестер туш завеса ткаенина,декорација,Бања завеси ткаенина,Завеси за бања,море туш завеса,мачка туш завеса,слон туш завеса ,цвеќиња туш завеса
.


Подробности

Размер:
60x72inch, 66x72inch, 60x79inch, 66x79inch, 72x72inch, 72x79inch
Модел:
Геометрична
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
H03a26s46
търговска марка:
xxihlive
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Polyester
Размер На Листа:
Висок, Широк
Цвят:
Както е показано на фигура
Състояние:
Нова и високо качество
Материал:
Полиестерна Тъкан
Класификация:
интериор баня
Горещи ключови думи за търсене:
Завесата на душ, пердета, пердета за баня, завеса, баня, паравани за вани
Ширина:
150cm-180cm
Височина:
180 сантиметра-200 сантиметра,
Индивидуално:
ДА
Модел:
страхотни декори

Избор на купувачи

1бр неръждаема стомана трехпозиционный двухпозиционный самоклеящийся притежателя на четка за зъби на аксесоари за баня
 • Новинка

1бр неръждаема стомана трехпозиционный двухпозиционный самоклеящийся притежателя на четка за зъби на аксесоари за баня

9.30 BGN 7.00

Количина : 1 PCТип : ЅидМонтажа На Држач, Четка За ЗабиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : Две Position150g / Три Position210gГолемина : Две Позиција 8*14*3cm / Три Позиција 11.5*14*3cmПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

Напорная спестяване на вода 300 дупка хром с ABS баня душ кабини квадратен спрей ръчен душ корона HG99
 • Новинка

Напорная спестяване на вода 300 дупка хром с ABS баня душ кабини квадратен спрей ръчен душ корона HG99

4.67 BGN 4.00

Под притисок за Заштеда на Вода 300 Дупка Chrome со ABS Бања Врнежи од Плоштадот Sprayer Рака Туш Главата HG99 Опис : Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!Материјал : ABS + ChromeТип : РачниВкупна големина : 23 * 6cm (L * W)Бања главата големина : 8 * 5cm (L * W)Клучни Карактеристики На Производот : Добар изглед, едноставен преглед, елегантни линии, атмосферата, модата;Лесен за употреба, групадупка дизајн, силна hydrodynamic масажа, опуштено СПА;Добра водаспасување, се LUVограничување на турбополнач технологија, водазаштеда од 30%.Едноставен за инсталација и употребаЗаштеда на водаПакетот Вклучува : 1 x Плоштад под притисок туш

10 бр./лот сапун окото сапун избиване на нетната балон окото чанта кожата чист инструмент TB продажба
 • Новинка

10 бр./лот сапун окото сапун избиване на нетната балон окото чанта кожата чист инструмент TB продажба

3.73 BGN 2.00

10pcs / Многу Сапун Мрежа Сапун Пенење Нето Меур Мрежа Торба Кожата се Чисти Алатка ТБ Продажба Функција : Тип : Сапун Пенење МрежаБоја : Како на сликата шоуЈадење Материјали : НајлонГолемина : околу 12 x 9cm10 x Сапун МрежаНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

CTREE 1бр нов преносим пътуване двойна препарат за съдове кутии на капака държач за измиване на душ кухня, аксесоари за баня и комплекти с високо качество C53
 • Новинка

CTREE 1бр нов преносим пътуване двойна препарат за съдове кутии на капака държач за измиване на душ кухня, аксесоари за баня и комплекти с високо качество C53

BGN 7.55

Информации за производот Име на Производ : Со преносни двојно мобилен истекување сапун кутија Големина : 24 * 15 * 6cm (прирачник за мерење на мала грешка) Материјал : ПП Боја : Сина, Зелена Розова Бизнис код : H53 Тежина : 163g Пакување : opp Совети : На производ големина за рачно мерење, грешка е 02cm НЕКОИ СОВЕТИ : 1) Пред исплата , ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, проверете ја големината и бојата е она што го сакате.Ако најдете грешка, ве молиме контактирајте со нас! 2) Генерално, производите ќе се испрати во рамките 13 дена по исплата потврди и обработени од страна на Aliexpress...

40*60 см подложка за баня, килим Килим тоалетна против приплъзване водопоглощающий удобни за пътуване от шенилна
 • Новинка

40*60 см подложка за баня, килим Килим тоалетна против приплъзване водопоглощающий удобни за пътуване от шенилна

19.18 BGN 12.00

40*60СМ Бања Мат За Бања Килим Тепих Тоалет Против Лизгање Вода Апсорбирање Удобно Област Килим Жанила Големина : Блиску до 15 *23 инчи долго...

Персонални Името На Голф Дизайн Завеса За Душ Потребителски Спортни Теми Баня Душ Завеси Полиестерен Плат С Куки
 • Новинка

Персонални Името На Голф Дизайн Завеса За Душ Потребителски Спортни Теми Баня Душ Завеси Полиестерен Плат С Куки

24.27 BGN 22.00

Персоналните Име Голф Дизајн Туш Завеса Сопствени Спортска Тема Бања Туш Завеси Полиестер Ткаенини Со Куки Напомена : ве Молам оставете ме порака : Вашиот Сопствен Текст Што Може да Направи Вашата Сопствена Слика Или Дизајн за Да го Персонализирате Вашата Сопствена Туш Завеса! Pls Контактирајте Со Нас! Ви благодариме За вашиот сопствен дизајн : 1) ...

Изгубен Курс Круизи Град Абстрактен Дизайн По Поръчка Завеси За Душ Баня Водоустойчив Mildewproof Полиестерен Плат С 12 Куки
 • Новинка

Изгубен Курс Круизи Град Абстрактен Дизайн По Поръчка Завеси За Душ Баня Водоустойчив Mildewproof Полиестерен Плат С 12 Куки

21.60 BGN 19.00

Сосема нов и висок квалитет.Материјал : 100% полиестер платно.Боја : Како на сликата покажува.Функција : водоотпорен и мувла доказ.Машина перат.СпецификацииДимензии : 59.06 инчен x 70.87 инчен ( 150.00 cm x 180.00 см )64.96 инчен x 70.87 инчен ( 165.00 cm x 180.00 см )70.87 инчен x 70.87 инчен ( 180.00 cm x 180.00 см )Пакет Се Вклучени : 1 x туш завеса12 x бели пластични Втип кукаПредности : 1...

2017 Четка За Зъби Spinbrush Пластмасови Усвояването На 5 На Притежателя На Четка За Зъби Монтиране На Стена Поставка-Часова Начало Аксесоари За Баня
 • Новинка

2017 Четка За Зъби Spinbrush Пластмасови Усвояването На 5 На Притежателя На Четка За Зъби Монтиране На Стена Поставка-Часова Начало Аксесоари За Баня

4.64 BGN 4.00

ОписAnswer : ___________________________ Note : Со капаци, држи вашата четка исчисти истовремено Може да се одржи пет четки за заби! Новата генерација на спирала вшмукување чаши, вшмукување е помоќен! Погоден за : Керамичка плочка, од нерѓосувачки челик, стакло, огледало, фрижидер, машина за перење и други мазна и рамна површина Заштедува простор и постојано тоне чист Материјал : Пластични Боја : Бела + Светло Сина Големина : (L*W*H)12.20x11.20x4.50cm / 4.80x4.41x1.77"...

Персонални Сини Джърси Стил, Завеси За Душ Потребителски Вашето Име Баня Душ Завеси Полиестерен Плат С Куки
 • Новинка

Персонални Сини Джърси Стил, Завеси За Душ Потребителски Вашето Име Баня Душ Завеси Полиестерен Плат С Куки

24.27 BGN 22.00

Персоналните Сина Џерси Стил Туш Завеса Прилагодено Вашиот Името Бања Туш Завеси Полиестер Ткаенини Со Куки Информации : Ние Може Да Направи Вашата Сопствена Слика Или Дизајн За Да Го Персонализирате Вашата Сопствена Туш Завеса! Pls Контактирајте Со Нас! Благодарение ве Молам оставете ме порака : Вашиот Сопствен Текст За на вашиот сопствен дизајн : 1) ...

IBANO карикатура Заек завод за печатни баня завеса за душ водоустойчив Mildewproof полиестерен плат завеса за душ 12 Куки
 • Новинка

IBANO карикатура Заек завод за печатни баня завеса за душ водоустойчив Mildewproof полиестерен плат завеса за душ 12 Куки

24.46 BGN 24.00

Додадете туш завеса за да вашата бања за малку забава Тоа е шарени и спокоен дизајн ќе се постави право на ѕвонење, така што можете да го започнете вашиот ден во право.Дадете му на вашиот простор енергична нов изглед со Thumprintz на моето печатени туш завеси.Со симпатична и слатка цртан филм шема, децата сакаат bathtime премногу.Исто така овој туш завеси е одличен за windows, како и.

Персонални Модерна Монограм Завеса За Душ Потребителски Рийд И Джеси Баня Душ Завеси Полиестерен Плат С Куки
 • Новинка

Персонални Модерна Монограм Завеса За Душ Потребителски Рийд И Джеси Баня Душ Завеси Полиестерен Плат С Куки

24.27 BGN 22.00

Персоналните Модерна Лопез И Од Неодамна Туш Завеса Сопствени Полиња За & Џеси Бања Туш Завеси Полиестер Ткаенини Со Куки Информации : Ние Може Да Направи Вашата Сопствена Слика Или Дизајн За Да Го Персонализирате Вашата Сопствена Туш Завеса! Pls Контактирајте Со Нас! Благодарение ве Молам оставете ме порака : 1.Вашиот Текст 2...

Твърдо щамповане 2 елемента постелки за баня комплект от килим противоскользящий пиедестал килим тоалетна подложка за баня нескользящие постелки за баня продукт
 • Новинка

Твърдо щамповане 2 елемента постелки за баня комплект от килим противоскользящий пиедестал килим тоалетна подложка за баня нескользящие постелки за баня продукт

33.92 BGN 19.00

143301304814822Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Фланелен Боксери Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Големина на : 3.Применливи Предмет : Бања; Тоалет; Тоалетот.4.На Дното Опис : Неплетени...

Нов Домашен Автоматично Опаковка На Паста За Зъби Притежателя На Четка За Зъби, Продукти За Банята, С Монтиран На Стената Рафтове За Баня Комплект Четка За Зъби Сок?
 • Новинка

Нов Домашен Автоматично Опаковка На Паста За Зъби Притежателя На Четка За Зъби, Продукти За Банята, С Монтиран На Стената Рафтове За Баня Комплект Четка За Зъби Сок?

10.85 BGN 8.00

ОписАвтоматски се обезбедува во согласност износ на паста за заби елиминирање на отпад и хаос.Држи до 5 возрасни и деца четка за заби глави,доколку вратот е иста ширина.Бања огледало или ѕид помага да се оптимизира контра простор...

1 бр Nolvelty Ladybug автоматично притежателя на четка за зъби 4 изберете цветове
 • Новинка

1 бр Nolvelty Ladybug автоматично притежателя на четка за зъби 4 изберете цветове

BGN 2.70

Карактеристики : •A nolvelty Бубамара на пчелите стил четка за заби држачот со 2 мека вшмукување чаши (се чуваат во држачот) •Само стапови на Вшмукување Четка за заби Носителот на огледало, стакло или плочки...

Led цветен светлинен душ Душ ръчен душ накрайник за душ
 • Новинка

Led цветен светлинен душ Душ ръчен душ накрайник за душ

21.60 BGN 20.00

Без електрична енергија, батеријата без надворешна сила, да се претвори во вода, во сон како простор, да се чувствувате забава и бебето туш, туш удобност стане семејство чест.Ве молиме погледнете разликата помеѓу ДОВЕДЕ и LED шарени опис на контрола на температуратаLED за контрола на температурата : температура на оваа три бои, боја и боја, ладна вода, пријатна температура на вода, топла вода покажуваат различни бои, соодветно.LED седум бои, не треба вода, додека водата ќе биде блескави боиПроизводот класификација,Првиот е ПРЕДВОДЕНА контрола на температурата, втората LED стил е шарени, тим од 50карактеристичноТуш е фототерапија на високотехнолошки електронски производи се популарни во светот денес.Светлата инсталиран во туш слободни фототерапија туш главата, е многу лесен и практичен, добар изглед и забава.] фототерапија туш светилка е еден вид на производ може да направат вашиот живот исполнет со боја, тоа може да биде ослободен од истекот на водата колона е полн со блескавата и проѕирен сјај, вашиот туш ќе стане фантазија светот, пенливо.Туш фототерапија да се реализира сонот светлина ефект од туш во вградениот LED светилка] фототерапија се бара моќ, не се потребни дополнителни батерии и напојување, е сосема низ водата за да се генерира електрична енергија, иновативен дизајн на производи, заштита на животната средина и заштеда на енергија...

Творчески сапун ястия, ръчно изработени сапуни багажник сапун гъба, държач аксесоари за баня силна търтей
 • Новинка

Творчески сапун ястия, ръчно изработени сапуни багажник сапун гъба, държач аксесоари за баня силна търтей

4.29 BGN 4.00

Функција : Со 1 suckers, тоа може да биде прикачена на ѕид која помага да се зачува простор На suckers се лесно да се додадат на мазна површина, како што се керамички, стаклени или од не ' рѓосувачки челик...

IBANO 3D Батман Черна завеса за душ водоустойчив полиестерен плат завеса за баня и етаж мат
 • Новинка

IBANO 3D Батман Черна завеса за душ водоустойчив полиестерен плат завеса за баня и етаж мат

12.14 BGN 12.00

Ве молиме да се напомене дека туш завеса и мат треба да се купи одделно.Ве молиме да се напомене дека туш завеса и мат треба да се купи одделно.Додадете туш завеса за да вашата бања за малку забава.Тоа е шарени и спокоен дизајн ќе се постави право на ѕвонење, така што можете да го започнете вашиот ден во право.Дадете му на вашиот простор енергична нов изглед со Thumprintz на моето печатени туш завеси.Исто така овој туш завеси е одличен за windows, како и.

HD Cat Printed Bathroom Carpet Set 3шт free подложки против хлъзгане, постелки за баня мие тоалетни постелки набор от капака на кутията
 • Новинка

HD Cat Printed Bathroom Carpet Set 3шт free подложки против хлъзгане, постелки за баня мие тоалетни постелки набор от капака на кутията

34.13 BGN 20.00

1411912414Производи Детали : 1.Материјал : Микрофибер ,Сунѓерот Interlayer2.Големина : 3 Еез (Вклучувајќи Uформа Мат 37.5x45cm, Правоаголник Мат 75x45cm, Тоалет Покрие 35x45cm )...

Горещо!! Pin-up Момиче персонални завеса за душ потребителски водонепропусклива завеса за баня мода, интериор баня
 • Новинка

Горещо!! Pin-up Момиче персонални завеса за душ потребителски водонепропусклива завеса за баня мода, интериор баня

57.58 BGN 29.00

ЖЕШКА!! Pinup Девојка Персоналните Туш Завеса обичај Водоотпорен Бања Завеса Мода Бања оркестарот Детали за Производот Бренд име : shunqian Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Лист Големина : Висока, Широк е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : ЕкоПријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Водоотпорен Материјал Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1)Опремени со Cоблик завеса куки 2)Меки и удобни предавање чувство 3)Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина 4)со цел да се вклопи стандардизирани бања кади 5)Машина за миење ладно...

Прясно цвете маргаритки зелена трева водоустойчив полиестерен плат завеса за душ с куки подложка за баня изтривалка за баня начало декор
 • Новинка

Прясно цвете маргаритки зелена трева водоустойчив полиестерен плат завеса за душ с куки подложка за баня изтривалка за баня начало декор

36.78 BGN 28.00

Овозможи прирачник за грешка при мерење 1~2cmТопло прашува : За светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и може да haveslightly боја разлика, ве молиме во вид преовладува...

Творчески глухарче модерен дизайн завеса за душ баня водоустойчив мухъл полиестерен плат с 12 куки 180 см.*180 см
 • Новинка

Творчески глухарче модерен дизайн завеса за душ баня водоустойчив мухъл полиестерен плат с 12 куки 180 см.*180 см

22.38 BGN 19.00

Сосема нов и висок квалитет.Материјал : 100% полиестер платно.Боја : Како на сликата покажува.Функција : водоотпорен и мувла доказ.Машина перат.СпецификацииДимензии : 70.87 инчен x 70.87 инчен ( 180.00 cm x 180.00 см )Процес : Токадупка или Копчетодупка, Случаен испрати!Пакет Се Вклучени : 1 x туш завеса12 x бели пластични Втип кукаПредности : 1...

4 Бр. / Лот Nolvelty Ladybug Автоматично Притежателя На Четка За Зъби
 • Новинка

4 Бр. / Лот Nolvelty Ladybug Автоматично Притежателя На Четка За Зъби

BGN 7.98

Карактеристики : •A nolvelty Бубамара на пчелите стил четка за заби држачот со 2 мека вшмукување чаши (се чуваат во држачот) •Само стапови на Вшмукување Четка за заби Носителот на огледало, стакло или плочки...

Junwell полиестерен плат завеса за душ водоустойчив начало баня завеси Пингвин орхидея лилаво вана crutain за баня
 • Новинка

Junwell полиестерен плат завеса за душ водоустойчив начало баня завеси Пингвин орхидея лилаво вана crutain за баня

30.38 BGN 29.00

100% Полиестер платно вода доказEnviromental пријателски печатење може да се направи живописни слика за вашата бања12 метал дупки лесно за вашите да се обеси12 пластични куки се совпаѓа со туш завеса во пакетотГолемина : 150 X180 CM / 165 X180 CM / 180 X180 CM / 180 X200 CM достапни за вас, можете да изберете големина одговара на вашата бањаНие може да ги испечатите вашите дизајн, сликата е предвидено да биде PDF или ПИ формат.Пакет : 1 парче туш завеса + 12 пластични куките1...

MYRU 3D Print Waterproof Дърво-облицовани Trail завеси за душ принадлежности за баня декор, баня с куки
 • Новинка

MYRU 3D Print Waterproof Дърво-облицовани Trail завеси за душ принадлежности за баня декор, баня с куки

25.58 BGN 24.00

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со 12 парчиња куките2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm,120 (ширина) X180 (должина) cm,150 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X180 (должина) см,200 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X200 (должина) cm3)Машина За Миење Ладно.Не кајгана или собори сува4)Пакет : 1 парче туш завеса,не се вклучуваат бања мат.

Американски флаг захарен череп рок-н-рол водоустойчив полиестерен плат завеса за душ с куки подложка за баня изтривалка за банята на Дома
 • Новинка

Американски флаг захарен череп рок-н-рол водоустойчив полиестерен плат завеса за душ с куки подложка за баня изтривалка за банята на Дома

36.78 BGN 26.00

Овозможи прирачник за грешка при мерење 1~2cmТопло прашува : За светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и може да haveslightly боја разлика, ве молиме во вид преовладува...

Нов 4шт порцеланов сет за баня, завийте шаблон Европейската баня Керамични Опаковка течен сапун фарфоровое сапун притежателя на четка за зъби
 • Новинка

Нов 4шт порцеланов сет за баня, завийте шаблон Европейската баня Керамични Опаковка течен сапун фарфоровое сапун притежателя на четка за зъби

41.28 BGN 34.00

Нов стил завртка моделот 4 компјутери set бања сетголемината на течен сапун шише е 18.2*6.7*6.7 CMголемина на четката носител е 12*6.7*6.7 CMголемината на чашата е 11.4*6.7*6.7 CMголемината на сапун носител е 12.7*8.9*3.4 CM Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Мерењето може да се 12cm отстапување, бидејќи на сите производи рачно изработени2...