Новият висококачествен полиестерен плат душ завеса Мока топката гладък водоустойчив и мухъл санитарна изолация завеса

Новият висококачествен полиестерен плат душ завеса Мока топката гладък водоустойчив и мухъл санитарна изолация завеса

BGN 37.00
-32 %
BGN 54.21

Брой продукти

Нашите туш завеса производ е Европски стандард 4 водоотпорен, преку BV тестирање, квалитет на царинење увери, е извезува во Европа во high-end пазарот за повеќе од 10 години Име : туш завеса Материјал : Полиестер Големина : 180x180cm Совети : Поради различни PC екранот, производ во боја ќе бидат некои отстапувања, на крајот на краиштата да преовладуваат во вид Пакување екранот
Совети : Поради различни PC екранот, производ во боја ќе бидат некои отстапувања, на крајот на краиштата да преовладуваат во вид


Подробности

Размер:
width 180x180 high, width 180x200 high
Номер На Модела:
180х180см
Стил:
Модерен
Модел:
Каре
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Polyester
код на продукта:
1234

Избор на купувачи

IBANO карикатура Заек завод за печатни баня завеса за душ водоустойчив Mildewproof полиестерен плат завеса за душ 12 Куки
 • Новинка

IBANO карикатура Заек завод за печатни баня завеса за душ водоустойчив Mildewproof полиестерен плат завеса за душ 12 Куки

24.46 BGN 24.00

Додадете туш завеса за да вашата бања за малку забава Тоа е шарени и спокоен дизајн ќе се постави право на ѕвонење, така што можете да го започнете вашиот ден во право.Дадете му на вашиот простор енергична нов изглед со Thumprintz на моето печатени туш завеси.Со симпатична и слатка цртан филм шема, децата сакаат bathtime премногу.Исто така овој туш завеси е одличен за windows, како и.

WHISM преносима Пътна препарат за съдове пластмасова сапунерка нескользящий държач за душ фланец органайзер за сапун с капак аксесоари за баня
 • Новинка

WHISM преносима Пътна препарат за съдове пластмасова сапунерка нескользящий държач за душ фланец органайзер за сапун с капак аксесоари за баня

4.21 BGN 3.00

Карактеристики : Направени од страна на добар пластичен материјал, сосема нов и висок квалитет Со дебели и издржлив материјал, сапун се чисти и јасни, и за заклучување дизајн е лесен за употреба...

HUGSIDEA забавен моющийся калъф за тоалетна топло принт деним котка на килим калъф за тоалетна мек дебел удобна подложка за тоалетна
 • Новинка

HUGSIDEA забавен моющийся калъф за тоалетна топло принт деним котка на килим калъф за тоалетна мек дебел удобна подложка за тоалетна

60.78 BGN 33.00

Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени.За пад на превозот,ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака кои само потрае околу 512days пристигнат.За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да ја напушти фактура и цена, ако не ви се допаѓа.Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.

Нов 4шт порцеланов сет за баня, завийте шаблон Европейската баня Керамични Опаковка течен сапун фарфоровое сапун притежателя на четка за зъби
 • Новинка

Нов 4шт порцеланов сет за баня, завийте шаблон Европейската баня Керамични Опаковка течен сапун фарфоровое сапун притежателя на четка за зъби

41.28 BGN 34.00

Нов стил завртка моделот 4 компјутери set бања сетголемината на течен сапун шише е 18.2*6.7*6.7 CMголемина на четката носител е 12*6.7*6.7 CMголемината на чашата е 11.4*6.7*6.7 CMголемината на сапун носител е 12.7*8.9*3.4 CM Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Мерењето може да се 12cm отстапување, бидејќи на сите производи рачно изработени2...

Ходещи Мъртъвци Ужасни Снимки Завеса За Душ Баня Полиестерен Плат Завеса За Баня Отпечатана
 • Новинка

Ходещи Мъртъвци Ужасни Снимки Завеса За Душ Баня Полиестерен Плат Завеса За Баня Отпечатана

57.58 BGN 29.00

Детали за производот Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Големина(Широко, Високо ) : 60x72 инчен =150x180cm 66x72 инчен =165x180cm 60x79 инчен =150x200cm 66x79 инчен =165x200cm 72x72 инчен =180x180cm 72x79 инчен =180x200cm е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : ЕкоПријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Ткаенина Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1) конците се уредни, крои е особено важно во рабовите на туш завеса, добро крои овозможува туш завеса повеќе издржливи...

1 бр Nolvelty Ladybug автоматично притежателя на четка за зъби 4 изберете цветове
 • Новинка

1 бр Nolvelty Ladybug автоматично притежателя на четка за зъби 4 изберете цветове

BGN 2.70

Карактеристики : •A nolvelty Бубамара на пчелите стил четка за заби држачот со 2 мека вшмукување чаши (се чуваат во држачот) •Само стапови на Вшмукување Четка за заби Носителот на огледало, стакло или плочки...

Нов 300 дупка Chrome ABS баня с душ на квадратен спрей ръчно професионален под налягане водна струя за душата аксесоари за баня гореща
 • Новинка

Нов 300 дупка Chrome ABS баня с душ на квадратен спрей ръчно професионален под налягане водна струя за душата аксесоари за баня гореща

9.74 BGN 5.00

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!Материјал : ABS + ChromeТип : РачниВкупна големина : 23 * 6cm (L * W)Бања главата големина : 8 * 5cm (L * W)Клучни Карактеристики На Производот : Добар изглед, едноставен преглед, елегантни линии, атмосферата, модата;Лесен за употреба, групадупка дизајн, силна hydrodynamic масажа, опуштено СПА;Добра водаспасување, се LUVограничување на турбополнач технологија, водазаштеда од 30%.Едноставен за инсталација и употребаЗаштеда на вода1 x Плоштад под притисок туш Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BF040 Multifuction Creative 3 d cartoon сладко strong чък четка за зъби рафтове за съхранение на притежателя 7.5*6 см Безплатна доставка
 • Новинка

BF040 Multifuction Creative 3 d cartoon сладко strong чък четка за зъби рафтове за съхранение на притежателя 7.5*6 см Безплатна доставка

6.06 BGN 3.00

Multifuction Креативни 3 d цртан филм симпатична силна чак четка за заби рек складирање носителот 7.5*6 CM Бесплатен ПревозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Кленов лист и Айфеловата кула дизайн завеса за душ баня водоустойчив Mildewproof полиестерен плат с 12 куки 180 см.*180 см
 • Новинка

Кленов лист и Айфеловата кула дизайн завеса за душ баня водоустойчив Mildewproof полиестерен плат с 12 куки 180 см.*180 см

22.38 BGN 19.00

Сосема нов и висок квалитет.Материјал : 100% полиестер платно.Боја : Како на сликата покажува.Функција : водоотпорен и мувла доказ.Машина перат.СпецификацииДимензии : 70.87 инчен x 70.87 инчен ( 180.00 cm x 180.00 см )Процес : Токадупка или Копчетодупка, Случаен испрати!Пакет Се Вклучени : 1 x туш завеса12 x бели пластични Втип кукаПредности : 1...

Висококачествени дебели завеси за душ точка водоустойчива анти-мухъл полиестерен плат баня душ завеси голям олово
 • Новинка

Висококачествени дебели завеси за душ точка водоустойчива анти-мухъл полиестерен плат баня душ завеси голям олово

53.52 BGN 37.00

Нашите туш завеса производ е Европски стандард 4 водоотпорен, преку BV тестирање, квалитет на царинење увери, е извезува во Европа во highend пазарот за повеќе од 10 години Име : туш завеса Материјал : Полиестер Големина : 180x180cm Совети : Поради различни PC екранот, производ во боја ќе бидат некои отстапувања, на крајот на краиштата да преовладуваат во вид Пакување екранотСовети : Поради различни PC екранот, производ во боја ќе бидат некои отстапувања, на крајот на краиштата да преовладуваат во вид

Персонални Името На Голф Дизайн Завеса За Душ Потребителски Спортни Теми Баня Душ Завеси Полиестерен Плат С Куки
 • Новинка

Персонални Името На Голф Дизайн Завеса За Душ Потребителски Спортни Теми Баня Душ Завеси Полиестерен Плат С Куки

24.27 BGN 22.00

Персоналните Име Голф Дизајн Туш Завеса Сопствени Спортска Тема Бања Туш Завеси Полиестер Ткаенини Со Куки Напомена : ве Молам оставете ме порака : Вашиот Сопствен Текст Што Може да Направи Вашата Сопствена Слика Или Дизајн за Да го Персонализирате Вашата Сопствена Туш Завеса! Pls Контактирајте Со Нас! Ви благодариме За вашиот сопствен дизајн : 1) ...

найлон вана топката четка за почистване на тялото бонбони цвят цветя отшелушивающая кърпа за миене на окото тялото скрубер элиминатор мирис вана слоеная
 • Новинка

найлон вана топката четка за почистване на тялото бонбони цвят цветя отшелушивающая кърпа за миене на окото тялото скрубер элиминатор мирис вана слоеная

BGN 43.04

Најлон бања тело чиста четка бонбони боја на цвет Exfoliating Миење текстил Машина за Перење Дезодорант Капење Издувам Боја : multicolor (случаен коса) Материјал : ЈП Повод : Бања Бања Exfoliating Бања Deodorant Најлон Тело Scrubber

40*60 см подложка за баня, килим Килим тоалетна против приплъзване водопоглощающий удобни за пътуване от шенилна
 • Новинка

40*60 см подложка за баня, килим Килим тоалетна против приплъзване водопоглощающий удобни за пътуване от шенилна

19.18 BGN 12.00

40*60СМ Бања Мат За Бања Килим Тепих Тоалет Против Лизгање Вода Апсорбирање Удобно Област Килим Жанила Големина : Блиску до 15 *23 инчи долго...

HUGSIDEA 3 бр. / компл. баня тоалетна мат сгущает фланела зима баня седалка за тоалетна комплект капак мек принт пеперуда тоалетна на кутията
 • Новинка

HUGSIDEA 3 бр. / компл. баня тоалетна мат сгущает фланела зима баня седалка за тоалетна комплект капак мек принт пеперуда тоалетна на кутията

60.78 BGN 33.00

Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени.За пад на превозот,ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака кои само потрае околу 512days пристигнат.За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да ја напушти фактура и цена, ако не ви се допаѓа.Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.

Американски флаг захарен череп рок-н-рол водоустойчив полиестерен плат завеса за душ с куки подложка за баня изтривалка за банята на Дома
 • Новинка

Американски флаг захарен череп рок-н-рол водоустойчив полиестерен плат завеса за душ с куки подложка за баня изтривалка за банята на Дома

36.78 BGN 26.00

Овозможи прирачник за грешка при мерење 1~2cmТопло прашува : За светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и може да haveslightly боја разлика, ве молиме во вид преовладува...

Творчески сапун ястия, ръчно изработени сапуни багажник сапун гъба, държач аксесоари за баня силна търтей
 • Новинка

Творчески сапун ястия, ръчно изработени сапуни багажник сапун гъба, държач аксесоари за баня силна търтей

4.29 BGN 4.00

Функција : Со 1 suckers, тоа може да биде прикачена на ѕид која помага да се зачува простор На suckers се лесно да се додадат на мазна површина, како што се керамички, стаклени или од не ' рѓосувачки челик...