Полиестерни червени и сиви вълнообразни ленти водоустойчив плесен, Мухъл завеси за баня от чиста мед петлица очни клапи завеси

Полиестерни червени и сиви вълнообразни ленти водоустойчив плесен, Мухъл завеси за баня от чиста мед петлица очни клапи завеси

BGN 39.00
-30 %
BGN 55.81

Брой продукти

Нашите туш завеса производ е Европски стандард 4 водоотпорен, преку BV тестирање, квалитет на царинење увери, е извезува во Европа во high-end пазарот за повеќе од 10 години Име : туш завеса Материјал : Полиестер Големина : 180x180cm Совети : Поради различни PC екранот, производ во боја ќе бидат некои отстапувања, на крајот на краиштата да преовладуваат во вид Пакување екранот
Совети : Поради различни PC екранот, производ во боја ќе бидат некои отстапувања, на крајот на краиштата да преовладуваат во вид


Подробности

Размер:
width 180x200 high, width 200x200 high
Номер На Модела:
180х180см
Стил:
Европа
Характеристика:
Еко-Содружественный
Модел:
Шарени
Материал:
Polyester
код на продукта:
1234

Избор на купувачи

Напорная спестяване на вода 300 дупка хром с ABS баня душ кабини квадратен спрей ръчен душ корона HG99
 • Новинка

Напорная спестяване на вода 300 дупка хром с ABS баня душ кабини квадратен спрей ръчен душ корона HG99

4.67 BGN 4.00

Под притисок за Заштеда на Вода 300 Дупка Chrome со ABS Бања Врнежи од Плоштадот Sprayer Рака Туш Главата HG99 Опис : Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!Материјал : ABS + ChromeТип : РачниВкупна големина : 23 * 6cm (L * W)Бања главата големина : 8 * 5cm (L * W)Клучни Карактеристики На Производот : Добар изглед, едноставен преглед, елегантни линии, атмосферата, модата;Лесен за употреба, групадупка дизајн, силна hydrodynamic масажа, опуштено СПА;Добра водаспасување, се LUVограничување на турбополнач технологија, водазаштеда од 30%.Едноставен за инсталација и употребаЗаштеда на водаПакетот Вклучува : 1 x Плоштад под притисок туш

хладно фонове потребителски завеси за душ, баня кърпа, за декора на банята приемливи потребителски пердета за баня
 • Новинка

хладно фонове потребителски завеси за душ, баня кърпа, за декора на банята приемливи потребителски пердета за баня

60.78 BGN 31.00

кул Позадини Обичај Туш Завеса Бања Ткаенина За Бања Оркестарот Прифатливо Обичај Бања ЗавесиДетали за производот Бренд име : shunqian Обичај : Да Материјал : полиестер ткаенини Лист Големина : Висока, Широк Предмет : Туш завеса Функција : Водоотпорен Класификација : За Бања Тип на Производ : Бања оркестарот Дизајн : Водоотпорен и удобно Боја : Како на сликата покаже Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1)со цел да се вклопи стандардизирани бања кади 2)Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина 3)Екопријателски 4)Меки и удобни предавање чувство 5)Машина за миење ладно...

HUGSIDEA 3 бр. / компл. баня тоалетна мат сгущает фланела зима баня седалка за тоалетна комплект капак мек принт пеперуда тоалетна на кутията
 • Новинка

HUGSIDEA 3 бр. / компл. баня тоалетна мат сгущает фланела зима баня седалка за тоалетна комплект капак мек принт пеперуда тоалетна на кутията

60.78 BGN 33.00

Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени.За пад на превозот,ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака кои само потрае околу 512days пристигнат.За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да ја напушти фактура и цена, ако не ви се допаѓа.Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.

WHISM преносима Пътна препарат за съдове пластмасова сапунерка нескользящий държач за душ фланец органайзер за сапун с капак аксесоари за баня
 • Новинка

WHISM преносима Пътна препарат за съдове пластмасова сапунерка нескользящий държач за душ фланец органайзер за сапун с капак аксесоари за баня

4.21 BGN 3.00

Карактеристики : Направени од страна на добар пластичен материјал, сосема нов и висок квалитет...

IBANO 3D Батман Черна завеса за душ водоустойчив полиестерен плат завеса за баня и етаж мат
 • Новинка

IBANO 3D Батман Черна завеса за душ водоустойчив полиестерен плат завеса за баня и етаж мат

12.14 BGN 12.00

Ве молиме да се напомене дека туш завеса и мат треба да се купи одделно.Ве молиме да се напомене дека туш завеса и мат треба да се купи одделно.Додадете туш завеса за да вашата бања за малку забава.Тоа е шарени и спокоен дизајн ќе се постави право на ѕвонење, така што можете да го започнете вашиот ден во право.Дадете му на вашиот простор енергична нов изглед со Thumprintz на моето печатени туш завеси.Исто така овој туш завеси е одличен за windows, како и.

найлон вана топката четка за почистване на тялото бонбони цвят цветя отшелушивающая кърпа за миене на окото тялото скрубер элиминатор мирис вана слоеная
 • Новинка

найлон вана топката четка за почистване на тялото бонбони цвят цветя отшелушивающая кърпа за миене на окото тялото скрубер элиминатор мирис вана слоеная

BGN 43.04

Најлон бања тело чиста четка бонбони боја на цвет Exfoliating Миење текстил Машина за Перење Дезодорант Капење Издувам Боја : multicolor (случаен коса) Материјал : ЈП Повод : Бања Бања Exfoliating Бања Deodorant Најлон Тело Scrubber

MYRU 3D Print Waterproof Дърво-облицовани Trail завеси за душ принадлежности за баня декор, баня с куки
 • Новинка

MYRU 3D Print Waterproof Дърво-облицовани Trail завеси за душ принадлежности за баня декор, баня с куки

25.58 BGN 24.00

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Екопријателски,Mildew Отпорни,со 12 парчиња куките2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm,120 (ширина) X180 (должина) cm,150 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X180 (должина) см,200 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X200 (должина) cm3)Машина За Миење Ладно.Не кајгана или собори сува4)Пакет : 1 парче туш завеса,не се вклучуваат бања мат.

Ходещи Мъртъвци Ужасни Снимки Завеса За Душ Баня Полиестерен Плат Завеса За Баня Отпечатана
 • Новинка

Ходещи Мъртъвци Ужасни Снимки Завеса За Душ Баня Полиестерен Плат Завеса За Баня Отпечатана

57.58 BGN 29.00

Детали за производот Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Големина(Широко, Високо ) : 60x72 инчен =150x180cm 66x72 инчен =165x180cm 60x79 инчен =150x200cm 66x79 инчен =165x200cm 72x72 инчен =180x180cm 72x79 инчен =180x200cm е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : ЕкоПријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Ткаенина Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1) конците се уредни, крои е особено важно во рабовите на туш завеса, добро крои овозможува туш завеса повеќе издржливи...

Junwell полиестерен плат завеса за душ водоустойчив начало баня завеси Пингвин орхидея лилаво вана crutain за баня
 • Новинка

Junwell полиестерен плат завеса за душ водоустойчив начало баня завеси Пингвин орхидея лилаво вана crutain за баня

30.38 BGN 29.00

100% Полиестер платно вода доказEnviromental пријателски печатење може да се направи живописни слика за вашата бања12 метал дупки лесно за вашите да се обеси12 пластични куки се совпаѓа со туш завеса во пакетотГолемина : 150 X180 CM / 165 X180 CM / 180 X180 CM / 180 X200 CM достапни за вас, можете да изберете големина одговара на вашата бањаНие може да ги испечатите вашите дизајн, сликата е предвидено да биде PDF или ПИ формат.Пакет : 1 парче туш завеса + 12 пластични куките1...

Нов 300 дупка Chrome ABS баня с душ на квадратен спрей ръчно професионален под налягане водна струя за душата аксесоари за баня гореща
 • Новинка

Нов 300 дупка Chrome ABS баня с душ на квадратен спрей ръчно професионален под налягане водна струя за душата аксесоари за баня гореща

9.74 BGN 5.00

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!Материјал : ABS + ChromeТип : РачниВкупна големина : 23 * 6cm (L * W)Бања главата големина : 8 * 5cm (L * W)Клучни Карактеристики На Производот : Добар изглед, едноставен преглед, елегантни линии, атмосферата, модата;Лесен за употреба, групадупка дизајн, силна hydrodynamic масажа, опуштено СПА;Добра водаспасување, се LUVограничување на турбополнач технологија, водазаштеда од 30%.Едноставен за инсталација и употребаЗаштеда на вода1 x Плоштад под притисок туш Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

HUGSIDEA забавен моющийся калъф за тоалетна топло принт деним котка на килим калъф за тоалетна мек дебел удобна подложка за тоалетна
 • Новинка

HUGSIDEA забавен моющийся калъф за тоалетна топло принт деним котка на килим калъф за тоалетна мек дебел удобна подложка за тоалетна

60.78 BGN 33.00

Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени.За пад на превозот,ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака кои само потрае околу 512days пристигнат.За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да ја напушти фактура и цена, ако не ви се допаѓа.Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.

Високо качество на листа шаблон полиестер водоустойчив плесневелый удебеляване на душ завеси голям олово баня завеси за душ
 • Новинка

Високо качество на листа шаблон полиестер водоустойчив плесневелый удебеляване на душ завеси голям олово баня завеси за душ

54.21 BGN 37.00

Нашите туш завеса производ е Европски стандард 4 водоотпорен, преку BV тестирање, квалитет на царинење увери, е извезува во Европа во highend пазарот за повеќе од 10 години Име : туш завеса Материјал : Полиестер Големина : 180x180cm Совети : Поради различни PC екранот, производ во боја ќе бидат некои отстапувања, на крајот на краиштата да преовладуваат во вид Пакување екранотСовети : Поради различни PC екранот, производ во боја ќе бидат некои отстапувања, на крајот на краиштата да преовладуваат во вид

2017 Четка За Зъби Spinbrush Пластмасови Усвояването На 5 На Притежателя На Четка За Зъби Монтиране На Стена Поставка-Часова Начало Аксесоари За Баня
 • Новинка

2017 Четка За Зъби Spinbrush Пластмасови Усвояването На 5 На Притежателя На Четка За Зъби Монтиране На Стена Поставка-Часова Начало Аксесоари За Баня

4.64 BGN 4.00

ОписAnswer : ___________________________ Note : Со капаци, држи вашата четка исчисти истовремено Може да се одржи пет четки за заби! Новата генерација на спирала вшмукување чаши, вшмукување е помоќен! Погоден за : Керамичка плочка, од нерѓосувачки челик, стакло, огледало, фрижидер, машина за перење и други мазна и рамна површина Заштедува простор и постојано тоне чист Материјал : Пластични Боја : Бела + Светло Сина Големина : (L*W*H)12.20x11.20x4.50cm / 4.80x4.41x1.77"...

Реколта картина на един любящ Лъв водоустойчив полиестерен плат душ завеса комплект с куки подложка за баня изтривалка за баня
 • Новинка

Реколта картина на един любящ Лъв водоустойчив полиестерен плат душ завеса комплект с куки подложка за баня изтривалка за баня

36.78 BGN 28.00

Овозможи прирачник за грешка при мерење 1~2cmТопло прашува : За светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и може да haveslightly боја разлика, ве молиме во вид преовладува...

Горещо!! Pin-up Момиче персонални завеса за душ потребителски водонепропусклива завеса за баня мода, интериор баня
 • Новинка

Горещо!! Pin-up Момиче персонални завеса за душ потребителски водонепропусклива завеса за баня мода, интериор баня

57.58 BGN 29.00

ЖЕШКА!! Pinup Девојка Персоналните Туш Завеса обичај Водоотпорен Бања Завеса Мода Бања оркестарот Детали за Производот Бренд име : shunqian Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Лист Големина : Висока, Широк е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : ЕкоПријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Водоотпорен Материјал Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1)Опремени со Cоблик завеса куки 2)Меки и удобни предавање чувство 3)Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина 4)со цел да се вклопи стандардизирани бања кади 5)Машина за миење ладно...

BF040 Multifuction Creative 3 d cartoon сладко strong чък четка за зъби рафтове за съхранение на притежателя 7.5*6 см Безплатна доставка
 • Новинка

BF040 Multifuction Creative 3 d cartoon сладко strong чък четка за зъби рафтове за съхранение на притежателя 7.5*6 см Безплатна доставка

6.06 BGN 3.00

Multifuction Креативни 3 d цртан филм симпатична силна чак четка за заби рек складирање носителот 7.5*6 CM Бесплатен ПревозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

40*60 см подложка за баня, килим Килим тоалетна против приплъзване водопоглощающий удобни за пътуване от шенилна
 • Новинка

40*60 см подложка за баня, килим Килим тоалетна против приплъзване водопоглощающий удобни за пътуване от шенилна

19.18 BGN 12.00

40*60СМ Бања Мат За Бања Килим Тепих Тоалет Против Лизгање Вода Апсорбирање Удобно Област Килим Жанила Големина : Блиску до 15 *23 инчи долго...

Изгубен Курс Круизи Град Абстрактен Дизайн По Поръчка Завеси За Душ Баня Водоустойчив Mildewproof Полиестерен Плат С 12 Куки
 • Новинка

Изгубен Курс Круизи Град Абстрактен Дизайн По Поръчка Завеси За Душ Баня Водоустойчив Mildewproof Полиестерен Плат С 12 Куки

21.60 BGN 19.00

Сосема нов и висок квалитет.Материјал : 100% полиестер платно.Боја : Како на сликата покажува.Функција : водоотпорен и мувла доказ.Машина перат.СпецификацииДимензии : 59.06 инчен x 70.87 инчен ( 150.00 cm x 180.00 см )64.96 инчен x 70.87 инчен ( 165.00 cm x 180.00 см )70.87 инчен x 70.87 инчен ( 180.00 cm x 180.00 см )Пакет Се Вклучени : 1 x туш завеса12 x бели пластични Втип кукаПредности : 1...

1 бр Nolvelty Ladybug автоматично притежателя на четка за зъби 4 изберете цветове
 • Новинка

1 бр Nolvelty Ladybug автоматично притежателя на четка за зъби 4 изберете цветове

BGN 2.70

Карактеристики : •A nolvelty Бубамара на пчелите стил четка за заби држачот со 2 мека вшмукување чаши (се чуваат во држачот) •Само стапови на Вшмукување Четка за заби Носителот на огледало, стакло или плочки...

Led цветен светлинен душ Душ ръчен душ накрайник за душ
 • Новинка

Led цветен светлинен душ Душ ръчен душ накрайник за душ

21.60 BGN 20.00

Без електрична енергија, батеријата без надворешна сила, да се претвори во вода, во сон како простор, да се чувствувате забава и бебето туш, туш удобност стане семејство чест.Ве молиме погледнете разликата помеѓу ДОВЕДЕ и LED шарени опис на контрола на температуратаLED за контрола на температурата : температура на оваа три бои, боја и боја, ладна вода, пријатна температура на вода, топла вода покажуваат различни бои, соодветно.LED седум бои, не треба вода, додека водата ќе биде блескави боиПроизводот класификација,Првиот е ПРЕДВОДЕНА контрола на температурата, втората LED стил е шарени, тим од 50карактеристичноТуш е фототерапија на високотехнолошки електронски производи се популарни во светот денес.Светлата инсталиран во туш слободни фототерапија туш главата, е многу лесен и практичен, добар изглед и забава.] фототерапија туш светилка е еден вид на производ може да направат вашиот живот исполнет со боја, тоа може да биде ослободен од истекот на водата колона е полн со блескавата и проѕирен сјај, вашиот туш ќе стане фантазија светот, пенливо.Туш фототерапија да се реализира сонот светлина ефект од туш во вградениот LED светилка] фототерапија се бара моќ, не се потребни дополнителни батерии и напојување, е сосема низ водата за да се генерира електрична енергија, иновативен дизајн на производи, заштита на животната средина и заштеда на енергија...

Творчески сапун ястия, ръчно изработени сапуни багажник сапун гъба, държач аксесоари за баня силна търтей
 • Новинка

Творчески сапун ястия, ръчно изработени сапуни багажник сапун гъба, държач аксесоари за баня силна търтей

4.29 BGN 4.00

Функција : Со 1 suckers, тоа може да биде прикачена на ѕид која помага да се зачува простор На suckers се лесно да се додадат на мазна површина, како што се керамички, стаклени или од не ' рѓосувачки челик...

1бр неръждаема стомана трехпозиционный двухпозиционный самоклеящийся притежателя на четка за зъби на аксесоари за баня
 • Новинка

1бр неръждаема стомана трехпозиционный двухпозиционный самоклеящийся притежателя на четка за зъби на аксесоари за баня

9.30 BGN 7.00

Количина : 1 PCТип : ЅидМонтажа На Држач, Четка За ЗабиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : Две Position150g / Три Position210gГолемина : Две Позиција 8*14*3cm / Три Позиција 11.5*14*3cmПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

IBANO карикатура Заек завод за печатни баня завеса за душ водоустойчив Mildewproof полиестерен плат завеса за душ 12 Куки
 • Новинка

IBANO карикатура Заек завод за печатни баня завеса за душ водоустойчив Mildewproof полиестерен плат завеса за душ 12 Куки

24.46 BGN 24.00

Додадете туш завеса за да вашата бања за малку забава Тоа е шарени и спокоен дизајн ќе се постави право на ѕвонење, така што можете да го започнете вашиот ден во право.Дадете му на вашиот простор енергична нов изглед со Thumprintz на моето печатени туш завеси.Со симпатична и слатка цртан филм шема, децата сакаат bathtime премногу.Исто така овој туш завеси е одличен за windows, како и.