3 секционни гумени чистачки на предното стъкло за KIA Cadenza 2010 2011 2012 2013 2014 2015 24+18

3 секционни гумени чистачки на предното стъкло за KIA Cadenza 2010 2011 2012 2013 2014 2015 24+18

BGN 21.12

Брой продукти

Материјал : висок квалитет гума Com patibility : За KIA Cadenza 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 24"+18" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 18" *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високо-јаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси. Совршена комбинација со воздух динамика за да се елиминира бучавата и да се намали отпорот Поголема видливост и подолг живот Елиминација на изложени метали спречува мраз и снег start-up


Подробности

Височина На Продукта:
60cm
Широчина На Елемента:
6cm
Ритъм-Година:
2013,2012,2014,2015,2011,2010
Модел На Kia:
Ритъм
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
специални характеристики:
Измиване дъжд и прах
За Марки Автомобили / Модели:
Киа
Името На Модела:
198850
Година:
2016 година
Вид На Материала:
Естествен каучук & пластмаса
Тегло На Продукта:
0.5kg

Избор на купувачи

Четки задна чистачки за кола за хечбек на Volkswagen Polo Mk. 5 размер 13 мека гумена четка чистачки на предното стъкло
 • Новинка

Четки задна чистачки за кола за хечбек на Volkswagen Polo Mk. 5 размер 13 мека гумена четка чистачки на предното стъкло

15.33 BGN 13.00

Опис На Производот : За Фолксваген Поло Мк.5 HatchbackГОЛЕМИНА : 13 "(325mm) за Заден прозорецЗабележи : Ако вашиот wiper големина е diffrent со нашите споменати; ве Молиме забелешка со цел.Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

X20 комплект скоби за ремонт на стеклоподъемника NISSAN PRIMERA P12 предния ляв 2002-2007 нова
 • Новинка

X20 комплект скоби за ремонт на стеклоподъемника NISSAN PRIMERA P12 предния ляв 2002-2007 нова

BGN 256.00

X20 ПОСТАВИТЕ ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ПОПРАВКА КЛИПОВИ ЗА NISSAN PRIMERA P12 ПРЕД ЛЕВО 20022007Прозорец регулаторот поправка клипови за поправка на прозорец регулаторот механизам.Состојба : НоваПроизводот број : NS115ЛАБОРАТОРИЈА1Испорака : 20 сетСпособен да : ЗА NISSAN PRIMERA P12Модел Година : 2002 2007Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект.Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Четка за чистачки за Dodge Caliber (2006-Onwards) 1 компл. 24+16, плосък Аеро Лъч чистачки без рамки меки четки за чистачки
 • Новинка

Четка за чистачки за Dodge Caliber (2006-Onwards) 1 компл. 24+16, плосък Аеро Лъч чистачки без рамки меки четки за чистачки

26.18 BGN 21.00

Одговара за : Dodge КалибарГодина : 2006 Година > НавамуВозачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 16" / 40 CMИНСТАЛАЦИЈА толку лесно како 1,2,3 !Зошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

За VW Passat 3C B6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 кола-стил нов електрически прозорец лифт ремкомплект предната лява страна
 • Новинка

За VW Passat 3C B6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 кола-стил нов електрически прозорец лифт ремкомплект предната лява страна

34.94 BGN 26.00

Висок Квалитет На Електрична Прозорец Регулаторот Поправка На КомплетЗа "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2006 2011Информации за производот Состојба : Нова Резервни Прозорец Регулаторот Поправка Колекции ОЕМ Број : 3 C1837461 L Материјал : ПОМ + Нерѓосувачки Челик Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Левата СтранаВистински ФотографииПлаќање Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : / / global.cainiao.com Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

LOREADA оригинални авточасти предното предното стъкло помпа за чистачки B96011201 за PEUGEOT 206 207 AXC C2 OEM качество
 • Новинка

LOREADA оригинални авточасти предното предното стъкло помпа за чистачки B96011201 за PEUGEOT 206 207 AXC C2 OEM качество

17.44 BGN 11.00

Земја / Регион на Производство : КинаПроизводство Дел Број : B96011201Порт Материјал : не ' рѓосувачки челик&високи перформанси пластикаКонектор Тип : AMP печатГаранција : 1 година гаранцијаСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, од не ' рѓосувачки челик домување, Hermetically запечатени, Мала големинаПримена : PEUGEOT 206 207 AXC1...

S610 22+18 на острието на чистачките на колата е подходящ за Infiniti G35 седан (периода 2003-2006), високо качество на автомобила чистачки на предното стъкло
 • Новинка

S610 22+18 на острието на чистачките на колата е подходящ за Infiniti G35 седан (периода 2003-2006), високо качество на автомобила чистачки на предното стъкло

36.78 BGN 29.00

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

22+18 предна Четка за чистачки за Mercedes GLK (X 204 ) 2008- чистачки за Mercedes автомобилни аксесоари чисто предното стъкло
 • Новинка

22+18 предна Четка за чистачки за Mercedes GLK (X 204 ) 2008- чистачки за Mercedes автомобилни аксесоари чисто предното стъкло

31.98 BGN 28.00

22"+18" Пред Wiper Ножот За Мерцедес GLK ( X 204 ) 20082016 ветробранското стакло Wiper За Мерцедес Автомобил Додатоци исчисти шофершајбнатаFitment : За Мерцедес Бенц На W168Година : 19972004Возачот Големина : 22 инчи(55cm)Патникот Големина : 18 инчи(45cm)Се продаваат во ПарПриродна Гума & Високо Квалитетен МатеријалСостојба : 100% Сосема НовИдеална Замена За Вашиот Автомобил,Замените Стари Или Скршени Wiper СечилотоПроизводот Се Покаже26"+23"R Пред Wiper Ножот За Хонда Граѓански 2006 година па Наваму,ветробранското стакло Wiper За Ауди Делови Автомобил Додатоци за чистење на шофершајбнатаНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

Типът / размерът на задните четки чистачки на автомобил за Ford S-Max (2009 - 2015 ) мека гума размер на диска чистачки на предното стъкло 12 305 мм
 • Новинка

Типът / размерът на задните четки чистачки на автомобил за Ford S-Max (2009 - 2015 ) мека гума размер на диска чистачки на предното стъкло 12 305 мм

15.97 BGN 14.00

Опис На Производот : Производ : Автомобил Задните Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Форд Галакси ( од 2009 година наваму )За Ford Kuga ( 2008 2012 )За Ford SMax ( 2009 2015 )ГОЛЕМИНА : 12"(300мм) за Заден прозорецВе молиме Потврди големина и Дизајн пред пратката.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Задна чистачка за Fiat Multipla (2000-2006) 1 бр. 13 330 mm, автомобилни задна чистачка,за задните чистачки
 • Новинка

Задна чистачка за Fiat Multipla (2000-2006) 1 бр. 13 330 mm, автомобилни задна чистачка,за задните чистачки

15.46 BGN 12.00

Одговара за : Fiat MultiplaГодина : 2000 > 2006Задните Wiper Големина на Ножот : 13" / 33 CMТоа е задните wiper сечилото само, НЕ вклучувајќи ги АРМЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

Qeepei Четка за чистачки Hyundai Solaris 2009- 26+16 гума чисто предното предното стъкло, предното стъкло на автомобилни аксесоари CPU702
 • Новинка

Qeepei Четка за чистачки Hyundai Solaris 2009- 26+16 гума чисто предното предното стъкло, предното стъкло на автомобилни аксесоари CPU702

30.72 BGN 21.00

QEEPEI Wiper Ножот За Hyundai Solaris 20092016 26"+16" Гума Чисти Пред Шофершајбната ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци CPU702

HODEE за пилот задната четка за чистачки и лост за HONDA Pilot 2003-2008 OE:76740S9VA01
 • Новинка

HODEE за пилот задната четка за чистачки и лост за HONDA Pilot 2003-2008 OE:76740S9VA01

BGN 14.40

Fitment: ХОНДА Пилот 20032008 OE : 76740S9 VA01 / 76730T5 A003 / 76721S2 X003 Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Рака 1 Buc Задните Wiper Сечилото 1 Buc Задните Wiper Покрие Specification : Connector : Купер база, се Формира на база на wiper моторни Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

Четка за чистачки за CHEVROLET SS (2014-Onwards) 1 компл. 26+15, плосък Аеро Лъч на чистачките бескаркасный мек Бескостный чистачките
 • Новинка

Четка за чистачки за CHEVROLET SS (2014-Onwards) 1 компл. 26+15, плосък Аеро Лъч на чистачките бескаркасный мек Бескостный чистачките

30.38 BGN 24.00

Одговара за : CHEVROLET SSГодина : 2014 > НавамуВозачот Големина : 26" / 65 CMПатникот Големина : 15" / 38 CMЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BROSHOO Car Rear Wiper Blade нож задния лост чистачки за Ford For Mariner Hatchback (2001-2007) 300 мм Автостайлинг
 • Новинка

BROSHOO Car Rear Wiper Blade нож задния лост чистачки за Ford For Mariner Hatchback (2001-2007) 300 мм Автостайлинг

12.64 BGN 11.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BTAP немска спецификация на оригинално оборудване качество на автомобила Автозапчасть 2 елемента 26+19 нов чистачките Badle FIT FORD MONDEO LH906F
 • Новинка

BTAP немска спецификация на оригинално оборудване качество на автомобила Автозапчасть 2 елемента 26+19 нов чистачките Badle FIT FORD MONDEO LH906F

BGN 22.69

BTAP германски Спецификација 2 ПАРЧИЊА 26"+19" НОВА Wiper Badle ОДГОВАРА FORD MONDEO LH906 FПРОИЗВОД СЛИКАБизнис Час : 8 : 0023.00ПЛАЌАЊЕ1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT ...

20P за Citroen C5 Hatchback (2001-2003), размер: 20 (500 мм), четка за задното стъкло чистачки
 • Новинка

20P за Citroen C5 Hatchback (2001-2003), размер: 20 (500 мм), четка за задното стъкло чистачки

17.58 BGN 14.00

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За Citroen C5 HatchbackГодина : 20012003Големина : 20"(500 MM)Можеби, исто така, треба пред wiper сечилотоПроизвод ДеталиПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

RAINFUN 12Y наети автомобили задната четка за чистачки BENZ GLA-CLASS W156 (13 -), 12-инчов задна чистачка за 2013 година нататък GLA-CLASS
 • Новинка

RAINFUN 12Y наети автомобили задната четка за чистачки BENZ GLA-CLASS W156 (13 -), 12-инчов задна чистачка за 2013 година нататък GLA-CLASS

15.46 BGN 13.00

ЗА ЗАДНИТЕ WIPERОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : Предмет : Задните wiper сечилотоЗА BENZ GLAКЛАСА W156 (2013)ГОЛЕМИНА : 12" (310mm )Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )Ве молиме Потврди големината и дизајнот кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може дасе разликуваат...

Комплект силиконови изделия от каучук предните и задните чистачки за Nissan Cube 2009-2014,автоаксесоари за чистачки 20+20
 • Новинка

Комплект силиконови изделия от каучук предните и задните чистачки за Nissan Cube 2009-2014,автоаксесоари за чистачки 20+20

30.38 BGN 22.00

Fitment : За Nissan CubeГодина : 20092014Возачот Големина : 20inch(50cm)Патникот Големина : 20inch(50cm)Задните Wiper Големина на Ножот : 12inch(30cm)Меѓународни Големина На : Производот Се ПокажеКОМПЛЕТ Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножот За Nissan Cube 20092014,ветробранското стакло Wiper Автомобил Додатоци 20"+20"Нашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...