Заден лост чистачки с нож за Hyundai Accent (2014-Onwards) 1бр 11 280 мм, задни дискове и задни чистачки, четки за чистачки

Заден лост чистачки с нож за Hyundai Accent (2014-Onwards) 1бр 11 280 мм, задни дискове и задни чистачки, четки за чистачки

BGN 13.00
-19 %
BGN 15.98

Брой продукти


Одговара за : Hyundai Акцент
Година : 2014 -> Наваму
Задните Wiper Големина на Ножот : 11" / 28 CM
ЗАДНИТЕ WIPER + РАКА
Зошто TRIPLUS wiper ножеви?
TRIPLUS обезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно и
вози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !
ПО TRIPLUS wiper ножеви!!
МНОГУ ВАЖНО
1. Вашиот Автомобил создателот / Автомобил модел / Година треба да биде иста како што се наведени.
2. Вашиот точни Receiptant име, ddress, Пост код, Телефонски број е потребно за испорака.
3. Бесплатен превозот од КИНА ПОСТ или Epacket.
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата.
5. Следење на број ќе се обезбедува во системот по испорака.
6. Времето за испорака зависи од различни изразат процес и ја вашата адреса и ние ќе ви помогнат да го следи.
7. Ние сме manufacutrer и се произведени повеќе од 26 врвните брендови на wiper ножеви целиот свет.
На широк спектар вклучуваат аеро/ мека/flex/ метал/special/странично/heavyduty/снег/мулти/ wiper ножеви.
100% СИГУРНОСТ ДА СЕ КУПИ!
- ако, да не најдете вашиот автомобил модел или она што ви треба во нашата продавница,
- доколку имате било какви прашања во врска со вашиот автомобил модел & годината & fitment,
- доколку планирате да промет на големо или дистрибуира нашите wiper ножеви во вашата земја,
- ако.........
Ние сме тука за поддршка секогаш, стр закуп не двоумете се да ги споделите со нас!


Подробности

Дължина На Продукта:
Rear Wiper Only, Rear Wiper with Arm
За Марки Автомобили / Модели:
Hyundai
Модел На Hyundai:
Акцент
Акцент-Година:
2014
търговска марка:
триплюс
Името На Модела:
TP12A580
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.25kg
Вид На Материала:
Естествен Каучук,Цинк, Сплави, Отлична Легированная Стомана Sk6
специални характеристики:
OE Fitment, всесезонни, висока производителност
Размер На Задното Острие:
11(28см/280мм)
Състоянието На Продукта:
100% Чисто Нов
Акцент:
2014 2015 2016 2017 ВКЛ.
1 комплект:
Заден Лост Чистачки + Задна Нож
Ключови думи:
Задна Чистачка, Лост Чистачки На Задното Стъкло, Задна Чистачка

Избор на купувачи

S610 22+18 на острието на чистачките на колата е подходящ за Infiniti G35 седан (периода 2003-2006), високо качество на автомобила чистачки на предното стъкло
 • Новинка

S610 22+18 на острието на чистачките на колата е подходящ за Infiniti G35 седан (периода 2003-2006), високо качество на автомобила чистачки на предното стъкло

36.78 BGN 29.00

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

Qeepei Четка за чистачки Hyundai Solaris 2009- 26+16 гума чисто предното предното стъкло, предното стъкло на автомобилни аксесоари CPU702
 • Новинка

Qeepei Четка за чистачки Hyundai Solaris 2009- 26+16 гума чисто предното предното стъкло, предното стъкло на автомобилни аксесоари CPU702

30.72 BGN 21.00

QEEPEI Wiper Ножот За Hyundai Solaris 20092016 26"+16" Гума Чисти Пред Шофершајбната ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци CPU702

Микрофибър Auto Car Windscreen Brush Window Cleaning Tool Cleaner Liquid Glass Shine Четка Demist Defogging Brush Handy Washable
 • Новинка

Микрофибър Auto Car Windscreen Brush Window Cleaning Tool Cleaner Liquid Glass Shine Четка Demist Defogging Brush Handy Washable

5.90 BGN 5.00

Микрофибер Авто Автомобил Ветробранското Стакло Четка Прозорец Cleaning Tool Почиста Течни Стакло Сјај Четка Demist Defogging Четка Во Рака МиеКарактеристикиЛесно ги отстранува нечистотии, прашина, и досаден отпечатоци од прстиЕргономски дизајниран стресослободување се справи со тоа, има 4 рецки на крајот да им помогне на цврст стисокPivoting подлога овозможува 360 степен ротација за лесна употреба на она што аглиМека микрофибер хаубата може да биде лесно да се завиткани на подлога или отстранети за миењеВклучува екстра мек микрофибер хаубата за заменаВклучува вода sprayerДобро за сите големина автомобили, камиони, спортски автомобили, и RVsГолемина : 39*13*9 CMБоја : Испрати по случаен изборПакет Листата : 1 * објект ( со 1 парче крпа )

Лост задна чистачки с нож за Mitsubishi Outlander (2007-нататък) 1бр 12 300 мм дискове на задния чистачки и четки задна чистачки Outlander EX
 • Новинка

Лост задна чистачки с нож за Mitsubishi Outlander (2007-нататък) 1бр 12 300 мм дискове на задния чистачки и четки задна чистачки Outlander EX

15.62 BGN 12.00

Одговара за : Мицубиши Outlander / Outlander ЕКСГодина : 2007 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMЗадните Wiper + РакаЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

CITALL 1бр черен преден ляв броня омыватель фарове реактивна един пулверизатор капака на кутията 39991798 подходящ за Volvo S40 и V50 2005 2006 2007
 • Новинка

CITALL 1бр черен преден ляв броня омыватель фарове реактивна един пулверизатор капака на кутията 39991798 подходящ за Volvo S40 и V50 2005 2006 2007

13.10 BGN 11.00

Пред Лево Браник Светлата за Миење Џет Млазницата Покрие Капа 39991798 Одговара за Volvo S40 V50Состојба : 100% нов Материјал : пластични Боја : Црна Производителот Дел Број : 39991798 Објект се вклучени : 1 x светлата за миење џет капа Компатибилен Со : одговара за Volvo S40 / V50 20052007Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиФункција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Jeep Wrangler 2007-2014 Висококачествени Гумени Автомобилни Аксесоари За Предното Стъкло
 • Новинка

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Jeep Wrangler 2007-2014 Висококачествени Гумени Автомобилни Аксесоари За Предното Стъкло

31.98 BGN 22.00

Fitment : За Jeep WranglerГодина : 20062010Возачот Големина : 15inch(37.5 см)Патникот Големина : 15inch(37.5 см)Задните Wiper Големина на Ножот : 14inch(35cm)Меѓународни Големина На : Производот Се ПокажеГрупа Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Jeep Wrangler 20072014.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил ДодатоциНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

SUMKS четки чистачки за Citroen C2 24и 18 крючковые лоста 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017
 • Новинка

SUMKS четки чистачки за Citroen C2 24и 18 крючковые лоста 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017

32.08 BGN 18.00

Автомобил Направи : За Citroen C2Модел Година : 2003 2012Ножеви Тип : КукаWiper Големина : 24"&18"Задните Wiper Големина : 12"SUMKS Wiper Ножеви Понуда..Лесно монтирање wiper ножеви вклучувајќи зрак ножеви, Хибридни ножевиЗаврши ножеви видови за сите видови на автомобили или камиониГрафит слој refills да се направи ножеви избрише потивок и неспокојотДо 40% подолг живот од другите конкуренти тестирани од страна на ОрганотПроизвод Профили : Брза Испорака : Пакет : Ние нудиме на животната Срединапријателски пакет од страна на пакување на производот со воздушното перничеЗаврши животната срединапријателски, нема загадување, не штети на животната средина Силна воздушното перниче за заштита на производи од тоа да биде оштетена при транспортот Помал товар на трошоците за да се заштедат пари за купувачитеПовратни информации : Ако сте задоволни со SUMKS Предмети, ве молиме да ја објавите 5ѕвезда видиш дека е многу важно за нашата продавница.И Ние би сакале да понуди 2 ДОЛАРИ, купон за купувачите, ако купувачи на барањата како што е подолу : Пост 5ѕвезди преглед со најмалку 4 слики од екранот Напишете најмалку 50 зборови во прегледЗа нас : SUMKS имаат Speciallized во wiper ножеви за повеќе од 20 години и продажба на wiper ножеви за над 60 земји SUMKS обезбедува високи перформансицена сооднос производиНаплата или Замена : Ве молиме Не го Остави Негативни Преглед или Пораст Спор.Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress, ние се случува да се грижи за вас во 12 часот...

BTAP немска спецификация на оригинално оборудване качество на автомобила Автозапчасть 2 елемента 26+19 нов чистачките Badle FIT FORD MONDEO LH906F
 • Новинка

BTAP немска спецификация на оригинално оборудване качество на автомобила Автозапчасть 2 елемента 26+19 нов чистачките Badle FIT FORD MONDEO LH906F

BGN 22.69

BTAP германски Спецификација 2 ПАРЧИЊА 26"+19" НОВА Wiper Badle ОДГОВАРА FORD MONDEO LH906 FПРОИЗВОД СЛИКАБизнис Час : 8 : 0023.00ПЛАЌАЊЕ1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT ...

За VW Passat 3C B6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 кола-стил нов електрически прозорец лифт ремкомплект предната лява страна
 • Новинка

За VW Passat 3C B6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 кола-стил нов електрически прозорец лифт ремкомплект предната лява страна

34.94 BGN 26.00

Висок Квалитет На Електрична Прозорец Регулаторот Поправка На КомплетЗа "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2006 2011Информации за производот Состојба : Нова Резервни Прозорец Регулаторот Поправка Колекции ОЕМ Број : 3 C1837461 L Материјал : ПОМ + Нерѓосувачки Челик Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Левата СтранаВистински ФотографииПлаќање Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : / / global.cainiao.com Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

X20 комплект скоби за ремонт на стеклоподъемника NISSAN PRIMERA P12 предния ляв 2002-2007 нова
 • Новинка

X20 комплект скоби за ремонт на стеклоподъемника NISSAN PRIMERA P12 предния ляв 2002-2007 нова

BGN 256.00

X20 ПОСТАВИТЕ ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ПОПРАВКА КЛИПОВИ ЗА NISSAN PRIMERA P12 ПРЕД ЛЕВО 20022007Прозорец регулаторот поправка клипови за поправка на прозорец регулаторот механизам.Состојба : НоваПроизводот број : NS115ЛАБОРАТОРИЈА1Испорака : 20 сетСпособен да : ЗА NISSAN PRIMERA P12Модел Година : 2002 2007Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект.Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

RAINFUN 12Y наети автомобили задната четка за чистачки BENZ GLA-CLASS W156 (13 -), 12-инчов задна чистачка за 2013 година нататък GLA-CLASS
 • Новинка

RAINFUN 12Y наети автомобили задната четка за чистачки BENZ GLA-CLASS W156 (13 -), 12-инчов задна чистачка за 2013 година нататък GLA-CLASS

15.46 BGN 13.00

ЗА ЗАДНИТЕ WIPERОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : Предмет : Задните wiper сечилотоЗА BENZ GLAКЛАСА W156 (2013)ГОЛЕМИНА : 12" (310mm )Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )Ве молиме Потврди големината и дизајнот кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може дасе разликуваат...

20P за Citroen C5 Hatchback (2001-2003), размер: 20 (500 мм), четка за задното стъкло чистачки
 • Новинка

20P за Citroen C5 Hatchback (2001-2003), размер: 20 (500 мм), четка за задното стъкло чистачки

17.58 BGN 14.00

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За Citroen C5 HatchbackГодина : 20012003Големина : 20"(500 MM)Можеби, исто така, треба пред wiper сечилотоПроизвод ДеталиПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

Фабрично директен автоматичен прекъсвач стеклоподъемника 84820-12340 8482012340 се прилага за Toyota Corolla 1997-2004 RAV4 Vios
 • Новинка

Фабрично директен автоматичен прекъсвач стеклоподъемника 84820-12340 8482012340 се прилага за Toyota Corolla 1997-2004 RAV4 Vios

BGN 25.58

Ве молиме проверете ја оваа е ТОЧНА дел за вашето возило пред било која цел Вашиот референца префрлите фотографии е добредојдена за нас пред да купите...

3 секционни гумени чистачки на предното стъкло за KIA Cadenza 2010 2011 2012 2013 2014 2015 24+18
 • Новинка

3 секционни гумени чистачки на предното стъкло за KIA Cadenza 2010 2011 2012 2013 2014 2015 24+18

BGN 21.12

Материјал : висок квалитет гума Com patibility : За KIA Cadenza 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 24"+18" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 18" *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

Задното острие Счищателя за хечбек Нисан Примера (2002-2010) 1ПК 20 500мм, Счищатели на предното стъкло на колата отзад,за задните дискове на предното стъкло
 • Новинка

Задното острие Счищателя за хечбек Нисан Примера (2002-2010) 1ПК 20 500мм, Счищатели на предното стъкло на колата отзад,за задните дискове на предното стъкло

15.97 BGN 13.00

Одговара за : Nissan Primera HatchbackГодина : 2002 година > 2010Задните Wiper Големина на Ножот : 20" / 50 CMТоа е задните wiper сечилото само, НЕ вклучувајќи ги АРМЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BROSHOO Car Rear Wiper Blade нож задния лост чистачки за Ford For Mariner Hatchback (2001-2007) 300 мм Автостайлинг
 • Новинка

BROSHOO Car Rear Wiper Blade нож задния лост чистачки за Ford For Mariner Hatchback (2001-2007) 300 мм Автостайлинг

12.64 BGN 11.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

Четки задна чистачки за кола за хечбек на Volkswagen Polo Mk. 5 размер 13 мека гумена четка чистачки на предното стъкло
 • Новинка

Четки задна чистачки за кола за хечбек на Volkswagen Polo Mk. 5 размер 13 мека гумена четка чистачки на предното стъкло

15.33 BGN 13.00

Опис На Производот : За Фолксваген Поло Мк.5 HatchbackГОЛЕМИНА : 13 "(325mm) за Заден прозорецЗабележи : Ако вашиот wiper големина е diffrent со нашите споменати; ве Молиме забелешка со цел.Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Четка за чистачки за CHEVROLET SS (2014-Onwards) 1 компл. 26+15, плосък Аеро Лъч на чистачките бескаркасный мек Бескостный чистачките
 • Новинка

Четка за чистачки за CHEVROLET SS (2014-Onwards) 1 компл. 26+15, плосък Аеро Лъч на чистачките бескаркасный мек Бескостный чистачките

30.38 BGN 24.00

Одговара за : CHEVROLET SSГодина : 2014 > НавамуВозачот Големина : 26" / 65 CMПатникот Големина : 15" / 38 CMЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

Висок клас авто чистачки за Renault Trafic 2 (2001-2017), размер 24+21
 • Новинка

Висок клас авто чистачки за Renault Trafic 2 (2001-2017), размер 24+21

BGN 20.80

Компатибилност : За Рено Trafic 2 (20012017),големина на 24"+21" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 21" *1Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

Задна чистачка за Fiat Multipla (2000-2006) 1 бр. 13 330 mm, автомобилни задна чистачка,за задните чистачки
 • Новинка

Задна чистачка за Fiat Multipla (2000-2006) 1 бр. 13 330 mm, автомобилни задна чистачка,за задните чистачки

15.46 BGN 12.00

Одговара за : Fiat MultiplaГодина : 2000 > 2006Задните Wiper Големина на Ножот : 13" / 33 CMТоа е задните wiper сечилото само, НЕ вклучувајќи ги АРМЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

Четка за чистачки за Dodge Caliber (2006-Onwards) 1 компл. 24+16, плосък Аеро Лъч чистачки без рамки меки четки за чистачки
 • Новинка

Четка за чистачки за Dodge Caliber (2006-Onwards) 1 компл. 24+16, плосък Аеро Лъч чистачки без рамки меки четки за чистачки

26.18 BGN 21.00

Одговара за : Dodge КалибарГодина : 2006 Година > НавамуВозачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 16" / 40 CMИНСТАЛАЦИЈА толку лесно како 1,2,3 !Зошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...