RAINFUN S610 19+18 специализирани четка за чистачки за Mini Cooper (06-12), много 2 бр.

RAINFUN S610 19+18 специализирани четка за чистачки за Mini Cooper (06-12), много 2 бр.

BGN 26.00
-22 %
BGN 33.39

Брой продукти


!!!!!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел.
Ако вашиот автомобил е RHD диск (PLS проверете возачот, ако тоа е во десната рака на автомобилот = RHD) , ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни. Вашиот плаќаат за цел ќе се третираат како вашата потврда на податоци.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
ЗА Мини Купер (06-12)
ГОЛЕМИНА : ВОЗАЧОТ СТРАНА : 19" (475mm )
PASSANGER СТРАНА : 18" (450 mm )
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да
се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
ПОВРЗЕТЕ се :
ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ :
ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА :
КУПУВАЊЕ ПРИРАЧНИК : BFORE ЦЕЛ :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за
детали.
2.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се
најдете било додаток или други производи што сакате. ПЛАЌАЊЕ :
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас. ПРЕВОЗОТ :
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.
3.Бесплатен превозот :
а. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали.
б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е
конечна.
4.Време на испорака
а.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од
земјата доставени до.
б.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до.
в. HK регистрирани воздухопловната :
Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена.
Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.
г.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина.
5.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се
одговорност на превозот услуга.
6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да се
да ја прогласи како пониска вредност како што треба.
7.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
информации за производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
8.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. УСЛОВИ :
1.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција.
2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или
размената на стоки.


Подробности

Вид На Материала:
ПЛАСТМАСА, ЖЕЛЯЗО И КАУЧУК
Височина На Продукта:
4inch
Купър-Година:
2012,2011,2010,2006,2009,2008,2007
търговска марка:
Малко дъжд
Мини Модел:
купър
Тегло На Продукта:
0.6kg
специални характеристики:
ПРОТИРАНИЕ НА ПРЕДНОТО СТЪКЛО
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
За Марки Автомобили / Модели:
Мини
Името На Модела:
S-610
Широчина На Елемента:
4inch
Размер:
19+18 (инч)
Дължина На Продукта:
28 inch
Автомобили:
Мини
Марка На Автомобила:
За MINI Cooper
Година:
06-12

Избор на купувачи

HODEE за пилот задната четка за чистачки и лост за HONDA Pilot 2003-2008 OE:76740S9VA01
 • Новинка

HODEE за пилот задната четка за чистачки и лост за HONDA Pilot 2003-2008 OE:76740S9VA01

BGN 14.40

Fitment: ХОНДА Пилот 20032008 OE : 76740S9 VA01 / 76730T5 A003 / 76721S2 X003 Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Рака 1 Buc Задните Wiper Сечилото 1 Buc Задните Wiper Покрие Specification : Connector : Купер база, се Формира на база на wiper моторни Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

Типът / размерът на задните четки чистачки на автомобил за Ford S-Max (2009 - 2015 ) мека гума размер на диска чистачки на предното стъкло 12 305 мм
 • Новинка

Типът / размерът на задните четки чистачки на автомобил за Ford S-Max (2009 - 2015 ) мека гума размер на диска чистачки на предното стъкло 12 305 мм

15.97 BGN 14.00

Опис На Производот : Производ : Автомобил Задните Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Форд Галакси ( од 2009 година наваму )За Ford Kuga ( 2008 2012 )За Ford SMax ( 2009 2015 )ГОЛЕМИНА : 12"(300мм) за Заден прозорецВе молиме Потврди големина и Дизајн пред пратката.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

S610 19+19 предна Четка за чистачки и 13h на задната Четка за чистачки за Fiat Seicento(1998-2004), 13 задна четка за чистачки за Fiat Seicento
 • Новинка

S610 19+19 предна Четка за чистачки и 13h на задната Четка за чистачки за Fiat Seicento(1998-2004), 13 задна четка за чистачки за Fiat Seicento

15.98 BGN 13.00

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) ве Молиме да ја Потврди големина кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За Fiat SeicentoГодина : 19982004Возачот Големина : 19"(475 MM)Патникот Големина : 19"(475 MM)Задните Wiper Големина : 13 "(325 MM)Производ ДеталиПред Wiper ШоуДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоЛенти Заштитникпроцесот на производство и производ во согласност и флексибилниДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоИнтерфејс Токаосновата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврстаСите сезона перформансиБезбедност Чистота ТишинаЗадните Wiper Сечилото ШоуПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

Toocene четки чистачки за Volkswagen jetta (2012-) 24+19 идеални бутон на лоста на чистачките автомобилни аксесоари
 • Новинка

Toocene четки чистачки за Volkswagen jetta (2012-) 24+19 идеални бутон на лоста на чистачките автомобилни аксесоари

26.98 BGN 22.00

Меѓународни wiper големина на : За "Фолксваген" Jetta 20122016 24+19Возачот Големина : 24inchПатникот Големина : 19inchДетали За Производот : Product Phopo : Инсталација метод : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

BROSHOO Car Rear Wiper Blades Back Windscreen Wiper Arm For Honda CR-V Hatchback (2012-2015) 320mm, предното стъкло автоаксесоари
 • Новинка

BROSHOO Car Rear Wiper Blades Back Windscreen Wiper Arm For Honda CR-V Hatchback (2012-2015) 320mm, предното стъкло автоаксесоари

11.04 BGN 9.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

X20 комплект скоби за ремонт на стеклоподъемника NISSAN PRIMERA P12 предния ляв 2002-2007 нова
 • Новинка

X20 комплект скоби за ремонт на стеклоподъемника NISSAN PRIMERA P12 предния ляв 2002-2007 нова

BGN 256.00

X20 ПОСТАВИТЕ ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ПОПРАВКА КЛИПОВИ ЗА NISSAN PRIMERA P12 ПРЕД ЛЕВО 20022007Прозорец регулаторот поправка клипови за поправка на прозорец регулаторот механизам.Состојба : НоваПроизводот број : NS115ЛАБОРАТОРИЈА1Испорака : 20 сетСпособен да : ЗА NISSAN PRIMERA P12Модел Година : 2002 2007Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект.Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Qeepei Четка за чистачки Hyundai Solaris 2009- 26+16 гума чисто предното предното стъкло, предното стъкло на автомобилни аксесоари CPU702
 • Новинка

Qeepei Четка за чистачки Hyundai Solaris 2009- 26+16 гума чисто предното предното стъкло, предното стъкло на автомобилни аксесоари CPU702

30.72 BGN 21.00

QEEPEI Wiper Ножот За Hyundai Solaris 20092016 26"+16" Гума Чисти Пред Шофершајбната ветробранското стакло на Автомобилот Додатоци CPU702

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Jeep Wrangler 2007-2014 Висококачествени Гумени Автомобилни Аксесоари За Предното Стъкло
 • Новинка

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Jeep Wrangler 2007-2014 Висококачествени Гумени Автомобилни Аксесоари За Предното Стъкло

31.98 BGN 22.00

Fitment : За Jeep WranglerГодина : 20062010Возачот Големина : 15inch(37.5 см)Патникот Големина : 15inch(37.5 см)Задните Wiper Големина на Ножот : 14inch(35cm)Меѓународни Големина На : Производот Се ПокажеГрупа Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Jeep Wrangler 20072014.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил ДодатоциНашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

Микрофибър Auto Car Windscreen Brush Window Cleaning Tool Cleaner Liquid Glass Shine Четка Demist Defogging Brush Handy Washable
 • Новинка

Микрофибър Auto Car Windscreen Brush Window Cleaning Tool Cleaner Liquid Glass Shine Четка Demist Defogging Brush Handy Washable

5.90 BGN 5.00

Микрофибер Авто Автомобил Ветробранското Стакло Четка Прозорец Cleaning Tool Почиста Течни Стакло Сјај Четка Demist Defogging Четка Во Рака МиеКарактеристикиЛесно ги отстранува нечистотии, прашина, и досаден отпечатоци од прстиЕргономски дизајниран стресослободување се справи со тоа, има 4 рецки на крајот да им помогне на цврст стисокPivoting подлога овозможува 360 степен ротација за лесна употреба на она што аглиМека микрофибер хаубата може да биде лесно да се завиткани на подлога или отстранети за миењеВклучува екстра мек микрофибер хаубата за заменаВклучува вода sprayerДобро за сите големина автомобили, камиони, спортски автомобили, и RVsГолемина : 39*13*9 CMБоја : Испрати по случаен изборПакет Листата : 1 * објект ( со 1 парче крпа )

BROSHOO Car Rear Wiper Blades Back Windscreen Wiper Arm For Dacia Lodgy Hatchback (2012 -) 290mm, предното стъкло автоаксесоари
 • Новинка

BROSHOO Car Rear Wiper Blades Back Windscreen Wiper Arm For Dacia Lodgy Hatchback (2012 -) 290mm, предното стъкло автоаксесоари

11.04 BGN 9.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

3 секционни гумени чистачки на предното стъкло за KIA Cadenza 2010 2011 2012 2013 2014 2015 24+18
 • Новинка

3 секционни гумени чистачки на предното стъкло за KIA Cadenza 2010 2011 2012 2013 2014 2015 24+18

BGN 21.12

Материјал : висок квалитет гума Com patibility : За KIA Cadenza 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 24"+18" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 18" *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

RAINFUN 12Y наети автомобили задната четка за чистачки BENZ GLA-CLASS W156 (13 -), 12-инчов задна чистачка за 2013 година нататък GLA-CLASS
 • Новинка

RAINFUN 12Y наети автомобили задната четка за чистачки BENZ GLA-CLASS W156 (13 -), 12-инчов задна чистачка за 2013 година нататък GLA-CLASS

15.46 BGN 13.00

ЗА ЗАДНИТЕ WIPERОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : Предмет : Задните wiper сечилотоЗА BENZ GLAКЛАСА W156 (2013)ГОЛЕМИНА : 12" (310mm )Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )Ве молиме Потврди големината и дизајнот кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може дасе разликуваат...

20P за Citroen C5 Hatchback (2001-2003), размер: 20 (500 мм), четка за задното стъкло чистачки
 • Новинка

20P за Citroen C5 Hatchback (2001-2003), размер: 20 (500 мм), четка за задното стъкло чистачки

17.58 BGN 14.00

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За Citroen C5 HatchbackГодина : 20012003Големина : 20"(500 MM)Можеби, исто така, треба пред wiper сечилотоПроизвод ДеталиПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

Задното острие Счищателя за хечбек Нисан Примера (2002-2010) 1ПК 20 500мм, Счищатели на предното стъкло на колата отзад,за задните дискове на предното стъкло
 • Новинка

Задното острие Счищателя за хечбек Нисан Примера (2002-2010) 1ПК 20 500мм, Счищатели на предното стъкло на колата отзад,за задните дискове на предното стъкло

15.97 BGN 13.00

Одговара за : Nissan Primera HatchbackГодина : 2002 година > 2010Задните Wiper Големина на Ножот : 20" / 50 CMТоа е задните wiper сечилото само, НЕ вклучувајќи ги АРМЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

Фабрично директен автоматичен прекъсвач стеклоподъемника 84820-12340 8482012340 се прилага за Toyota Corolla 1997-2004 RAV4 Vios
 • Новинка

Фабрично директен автоматичен прекъсвач стеклоподъемника 84820-12340 8482012340 се прилага за Toyota Corolla 1997-2004 RAV4 Vios

BGN 25.58

Ве молиме проверете ја оваа е ТОЧНА дел за вашето возило пред било која цел Вашиот референца префрлите фотографии е добредојдена за нас пред да купите...

Bemost автомобил предно стъкло, четки за чистачки естествен каучук за Hyundai Getz 22+14, (2002-2009) автоаксесоари стайлинг
 • Новинка

Bemost автомобил предно стъкло, четки за чистачки естествен каучук за Hyundai Getz 22+14, (2002-2009) автоаксесоари стайлинг

25.12 BGN 20.00

BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Hyundai Getz 22"+14",(20022009) Авто Додатоци СтилКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет Универзална Uтип кука, Одговараат за сите модели на Uтип интерфејс Frameless дизајн, значително го намалува влечете, бучава и правецсила. Рамни аеродинамичен сечилото обезбедува дури и притисок за да се намали тестови. Универзална одговара на повеќето автомобили / автобуси / комбиња / камиони / камиони Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно Лесна инсталација, се отстрани брзоМодел Година : 20022009Возилото Модел : За Hyundai GetzДимензија : 22"+14" За возачот и совозачот

Лост задна чистачки с нож за Mitsubishi Outlander (2007-нататък) 1бр 12 300 мм дискове на задния чистачки и четки задна чистачки Outlander EX
 • Новинка

Лост задна чистачки с нож за Mitsubishi Outlander (2007-нататък) 1бр 12 300 мм дискове на задния чистачки и четки задна чистачки Outlander EX

15.62 BGN 12.00

Одговара за : Мицубиши Outlander / Outlander ЕКСГодина : 2007 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMЗадните Wiper + РакаЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

Задна чистачка за Fiat Multipla (2000-2006) 1 бр. 13 330 mm, автомобилни задна чистачка,за задните чистачки
 • Новинка

Задна чистачка за Fiat Multipla (2000-2006) 1 бр. 13 330 mm, автомобилни задна чистачка,за задните чистачки

15.46 BGN 12.00

Одговара за : Fiat MultiplaГодина : 2000 > 2006Задните Wiper Големина на Ножот : 13" / 33 CMТоа е задните wiper сечилото само, НЕ вклучувајќи ги АРМЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

SUMKS четки чистачки за Citroen C2 24и 18 крючковые лоста 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017
 • Новинка

SUMKS четки чистачки за Citroen C2 24и 18 крючковые лоста 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017

32.08 BGN 18.00

Автомобил Направи : За Citroen C2Модел Година : 2003 2012Ножеви Тип : КукаWiper Големина : 24"&18"Задните Wiper Големина : 12"SUMKS Wiper Ножеви Понуда..Лесно монтирање wiper ножеви вклучувајќи зрак ножеви, Хибридни ножевиЗаврши ножеви видови за сите видови на автомобили или камиониГрафит слој refills да се направи ножеви избрише потивок и неспокојотДо 40% подолг живот од другите конкуренти тестирани од страна на ОрганотПроизвод Профили : Брза Испорака : Пакет : Ние нудиме на животната Срединапријателски пакет од страна на пакување на производот со воздушното перничеЗаврши животната срединапријателски, нема загадување, не штети на животната средина Силна воздушното перниче за заштита на производи од тоа да биде оштетена при транспортот Помал товар на трошоците за да се заштедат пари за купувачитеПовратни информации : Ако сте задоволни со SUMKS Предмети, ве молиме да ја објавите 5ѕвезда видиш дека е многу важно за нашата продавница.И Ние би сакале да понуди 2 ДОЛАРИ, купон за купувачите, ако купувачи на барањата како што е подолу : Пост 5ѕвезди преглед со најмалку 4 слики од екранот Напишете најмалку 50 зборови во прегледЗа нас : SUMKS имаат Speciallized во wiper ножеви за повеќе од 20 години и продажба на wiper ножеви за над 60 земји SUMKS обезбедува високи перформансицена сооднос производиНаплата или Замена : Ве молиме Не го Остави Негативни Преглед или Пораст Спор.Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress, ние се случува да се грижи за вас во 12 часот...

Четка за чистачки за JEEP Commander (2006-Onwards) 1set 18+18, плоски Аеро-дървен чистачките на предното стъкло без рамки меки четки за чистачки
 • Новинка

Четка за чистачки за JEEP Commander (2006-Onwards) 1set 18+18, плоски Аеро-дървен чистачките на предното стъкло без рамки меки четки за чистачки

27.76 BGN 22.00

Одговара за : JEEP КомандантГодина : 2006 Година > НавамуВозачот Големина : 18" / 45СМПатникот Големина : 18" / 45СМИНСТАЛАЦИЈА толку лесно како 1,2,3 !Зошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

CITALL 1бр черен преден ляв броня омыватель фарове реактивна един пулверизатор капака на кутията 39991798 подходящ за Volvo S40 и V50 2005 2006 2007
 • Новинка

CITALL 1бр черен преден ляв броня омыватель фарове реактивна един пулверизатор капака на кутията 39991798 подходящ за Volvo S40 и V50 2005 2006 2007

13.10 BGN 11.00

Пред Лево Браник Светлата за Миење Џет Млазницата Покрие Капа 39991798 Одговара за Volvo S40 V50Состојба : 100% нов Материјал : пластични Боја : Црна Производителот Дел Број : 39991798 Објект се вклучени : 1 x светлата за миење џет капа Компатибилен Со : одговара за Volvo S40 / V50 20052007Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиФункција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Заден лост чистачки с нож за Hyundai Accent (2014-Onwards) 1бр 11 280 мм, задни дискове и задни чистачки, четки за чистачки
 • Новинка

Заден лост чистачки с нож за Hyundai Accent (2014-Onwards) 1бр 11 280 мм, задни дискове и задни чистачки, четки за чистачки

15.98 BGN 13.00

Одговара за : Hyundai АкцентГодина : 2014 > НавамуЗадните Wiper Големина на Ножот : 11" / 28 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

Четки задна чистачки за кола за хечбек на Volkswagen Polo Mk. 5 размер 13 мека гумена четка чистачки на предното стъкло
 • Новинка

Четки задна чистачки за кола за хечбек на Volkswagen Polo Mk. 5 размер 13 мека гумена четка чистачки на предното стъкло

15.33 BGN 13.00

Опис На Производот : За Фолксваген Поло Мк.5 HatchbackГОЛЕМИНА : 13 "(325mm) за Заден прозорецЗабележи : Ако вашиот wiper големина е diffrent со нашите споменати; ве Молиме забелешка со цел.Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...