3 мм неопреновый неопрен зимен неопрен триатлонный костюм мъжки костюм за гмуркане едно парче професионален бански

3 мм неопреновый неопрен зимен неопрен триатлонный костюм мъжки костюм за гмуркане едно парче професионален бански

BGN 109.00
-49 %
BGN 214.50

Брой продукти

3мм neoprene wetsuit зима влажни одговараат на триатлон одговараат мажи нуркање костум едно парче професионални бански
Корисни Совети
1.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.
2.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.
3.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор. Бидејќи професионални ткаенина е тесна.
Големина На Табелата :
Користење и одржување
1,во водата пред пливање и костим за капење целосна влажни панталони.
2,Избегне облечен во груба рок или земјата со триење, за да се спречи влакна се земе предиво.
3,Влажни пливачки костуми и не може да се стави во пластична кеса со долг море или базен вода потопување, лесно tocolor.
4,Рака мие со вода колку што е можно побрзо по пливање, не користете детергент и кајгана.
5,се Мијат во вентилирани место да се исуши, не се директна изложеност на сончева светлина е.
6,Чуваат за долги периоди, не се стави производот во концентриран вкус на кабинетот молец.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу ±1 инч во одредени мерења.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Екипировка
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ
Вид На Модела:
Мозайка
Пол:
Мъже
Номер На Модела:
М005
Материал:
Ликра, Неопрен
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
търговска марка:
Хисея

Избор на купувачи

Deepgear Gopro камера diving mask закалено стъкло маска за гмуркане черна силиконова маска за гмуркане за възрастни Top diving gear snorkel
 • Новинка

Deepgear Gopro камера diving mask закалено стъкло маска за гмуркане черна силиконова маска за гмуркане за възрастни Top diving gear snorkel

BGN 20.78

Deepgear Gopro камера нуркање маска, Калено стакло нуркање маска, црна силикони snorkel маска за возрасни, Врвот нуркање и snorkel брзини...

Плува Силова Тренировка Колан За Възрастни Треньор Каишка Тяга Съпротива Плува Съпротивление На Кабели Плъзнете Колан С Плъзнете Парашут
 • Новинка

Плува Силова Тренировка Колан За Възрастни Треньор Каишка Тяга Съпротива Плува Съпротивление На Кабели Плъзнете Колан С Плъзнете Парашут

31.06 BGN 23.00

Пливаат Обука Отпор Појас Возрасни Exerciser Појас Влечење Отпор Пливаат Отпор Канапи Влечете Појас Со Влечете Падобран Бесплатен Превозот 25

SBART с дълъг ръкав неопрен децата за плуване, сърфиране, гмуркане с качулка ликра пълен гмуркане екипировка размер XL бански костюми за момичета, момчета H
 • Новинка

SBART с дълъг ръкав неопрен децата за плуване, сърфиране, гмуркане с качулка ликра пълен гмуркане екипировка размер XL бански костюми за момичета, момчета H

BGN 34.56

(1) Видови : Wetsuit Деца(2) Точка вклучува : 1 buc wetsuit(3) Функција : АнтиБактериски, АнтиПот, Дише,Брзсува(4) Материјал Состав : 82% Полиестер + 18% Spandex(5) Боја : Розова Жолта Сина Печатени(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !Големина S M L XL Висина(инчи) 2'11"3'5" 3'5"3'11" 3'11"4'5" 4'5"4'11" Висина(cm) 90105 105120 120135 135150

Woman'S Dive Skin Women, Girls, Youth 2017 3-pieces Set Обрив Guard and Leggings, Long Sleeve Sports Wetsuit Swimwear Swim Су
 • Новинка

Woman'S Dive Skin Women, Girls, Youth 2017 3-pieces Set Обрив Guard and Leggings, Long Sleeve Sports Wetsuit Swimwear Swim Су

36.70 BGN 26.00

Максимална UPF 50+ Заштита од Сонце за вашиот горниот дел од телото, рацете, рацете и зглобовите Формаласкави удобностодговара дизајн кој прегратки телото, вклопуваат е меѓу "компресија фит" и "лабава одговара" Ултраwicking, брзо сушење и дише ткаенина за удобност во и надвор од водата, четиринасочно се водат за неограничен движење 1 Set=1pc Долг Ракав Кошула(со Градник) + 1pc Leggings + 1pc КратокГолемина Водич :

HNM SPORT 4 бр./лот гумени играчки за плувния басейн гмуркане спорт открит басейн хвърлят Toypedo бандити играят във водата забавни подаръци
 • Новинка

HNM SPORT 4 бр./лот гумени играчки за плувния басейн гмуркане спорт открит басейн хвърлят Toypedo бандити играят във водата забавни подаръци

21.06 BGN 11.00

HNM СПОРТ 4 PCS / Многу Гума Базен Играчки Нуркање Спорт Отворен Базен Фрлање Toypedo Бандити се Игра Вода Забава, Подароци ГИ ВИДИ ПЛАНИРАМ Со своите уникатни hydrodynamic дизајн, играчка торпеда може да планирам и до 20 метри под вода, што го прави возможно да игра фати и други игри, кои се сите под вода СЕТ НА ИГРАЧКИ ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ на Еден пакет вклучува четири базен играчки, па секој може да се игра заедно им ПОМОГНЕ на ДЕЦАТА да НАУЧАТ ДА ПЛИВААТ Бидејќи торпеда потоне, тие може да бидат големи за учење на децата како да се нурне и да пливаат под вода ЗАБАВА ЛЕТО АКТИВНОСТ ЗА ДЕЦАТА ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ Деца на возраст од 5 и до можат да уживаат играјќи си со овој базен играчка! БЕЗБЕДНОСТ УВЕРИ Играчки носат CE одобрување и се направени од nontoxic, издржливи материјали(1) Ние испрати со кои превозот начини на кои можете да изберете.(2) Ако изберете "продавачот превозот начин ",логистика информации не може да се ажурира на време.ве молиме contant нас.(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност.(4) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврдиона што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување...

SBART мъже с дълги ръкави обрив охрана на двойка тениска слънцезащитни дрехи супер еластичен гмуркане гмуркане сърфинг UV-защита на плажна палто
 • Новинка

SBART мъже с дълги ръкави обрив охрана на двойка тениска слънцезащитни дрехи супер еластичен гмуркане гмуркане сърфинг UV-защита на плажна палто

52.53 BGN 36.00

SBART Мажите долги ракави Осип Чувари пар Тмаица, очила облека Супер Еластичен пливање, нуркање сурфање УВ заштита на плажа грб ЗДРАВО,Оваа врска продава само блуза, ви благодарам !!! Долги панталони линк : ЗДРАВО,Ова конекција продава само блуза, ви благодарам !!! Долги панталони линк :

Китайски за вас бъдещ surf fin pranchas de surf G5 фибростъкло tri set quillas surf surfboard fin за сърфиране Quillas fins
 • Новинка

Китайски за вас бъдещ surf fin pranchas de surf G5 фибростъкло tri set quillas surf surfboard fin за сърфиране Quillas fins

BGN 36.13

База Тип : Иднината,FCS,FCS IIПерка База : 4.41" / 112mmПерка Длабочина : 4.60" / 117mmПерка Област : 14.85 sqin / 9582sqmmПерка Издржам : 64.5 степен име на Производ Нови буквален за мрежа Fiberglass Саќе Перка Бренд Име Прилагодено Материјал Fiberglass Големина G5 или Прилагодено Боја Мулти Логото Прилагодено дизајн Количество 3pcs / set ОЕМ Yes

Sbart 3 мм мъже с дълги ръкави неопрен SCR сърфиране неопрен топло парче мъжки сгъсти Медуза водолазния костюм плуване неопрен
 • Новинка

Sbart 3 мм мъже с дълги ръкави неопрен SCR сърфиране неопрен топло парче мъжки сгъсти Медуза водолазния костюм плуване неопрен

BGN 66.96

modname=ckeditor(1) Видови : Wetsuit(2) Точка вклучува : 1 buc Влажни Одговараат на(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Neoprene 3ММ(5) Боја : Црна, со жолта линија(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !Големина S M L XL XXL Биста 88 92 96 100 104 Хип 82 86 90 94 98 Половината 76 80 84 88 92 Тежина(Kg) 5060 6067.5 6575 7590 8095 Висина(cm) 165170 168175 173178 178185 185190

Жените с дълги ръкави и топъл неопрен 3 мм водолазный костюм плувен костюм неопреновый водолазный Бански костюм бански костюми
 • Новинка

Жените с дълги ръкави и топъл неопрен 3 мм водолазный костюм плувен костюм неопреновый водолазный Бански костюм бански костюми

270.14 BGN 138.00

Жените Долги Ракави и Топло Wetsuit 3мм Нуркање Костум за Пливање Одговараат Neoprene Нуркање Костум Костим за капење, БанскиКорисни Совети1.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.2.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.3.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор...

Продажбите на едро 10 фута 7mm surf leash Double leg ropes leash TPU Surfboard Leash навити на бронирани micfin
 • Новинка

Продажбите на едро 10 фута 7mm surf leash Double leg ropes leash TPU Surfboard Leash навити на бронирани micfin

BGN 19.17

Во некои случаи, на буквален за мрежа поводник може да има варијации во листата, па ве молиме да ни кажете што одредени големини и бои што сакате, спротивно, ние ќе го избере бои случајно на вашето име, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако ние не ги имаме во акции, откако ќе ни остави порака...

SBART 2 мм неопрен Slim Fit жени водолазни костюми, панталони, костюми и тесни сърфиране панталони гмуркане акваланг обзавеждане
 • Новинка

SBART 2 мм неопрен Slim Fit жени водолазни костюми, панталони, костюми и тесни сърфиране панталони гмуркане акваланг обзавеждане

69.71 BGN 50.00

(1) Видови : Wetsuit Панталони(2) Точка вклучува : 1 buc Wetsuit панталони(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Neoprene 2 MMГолеминаДолжина(cm)Хип(cm)Половината(cm)Висина(cm)Тежина(кг)S98353115516242.547.5М10037331601684854L102393517017554.560XL10441371721786075XXL1064339178188749012561 Sbart Нуркање Костум(Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

SBART 3 мм неопреновый неопрен мъжете зимата държи топло плуване, сърф с дълъг ръкав по-дебел гмуркане гмуркане неопрен
 • Новинка

SBART 3 мм неопреновый неопрен мъжете зимата държи топло плуване, сърф с дълъг ръкав по-дебел гмуркане гмуркане неопрен

BGN 57.60

(1) Видови : Wetsuit(2) Точка вклучува : 1 buc Влажни Одговараат на(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Neoprene 3ММ(5) Боја : Blac Плава Комбинација(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !Големина S M L XL XXL Биста 88 92 96 100 104 Хип 82 86 90 94 98 Половината 76 80 84 88 92 Тежина(Kg) 5060 6067.5 6575 7590 8095 Висина(cm) 165170 168175 173178 178185 185190

Набор от тръби за маски Чайки (маска Вейдър с шнорхел Super Bullet)
 • Новинка

Набор от тръби за маски Чайки (маска Вейдър с шнорхел Super Bullet)

BGN 317.68

VADER МаскаУживајте во посветла и појасна видливост подводни, со многу комбинации на бои за двете машки и женски! Gull Vader Маски прави нуркање пријатно, а исто така е многу примамливо навистина во фотографиите!Тоа нема центар рамка и неподелена прозорецот ви овозможува да се максимизира водни визија...

SBART 2 мм неопрен нови деца Baby Момичета и Момчета костюми One Pieces водолазни костюми шнорхел сърфиране обрив охрана на Детски бански костюми
 • Новинка

SBART 2 мм неопрен нови деца Baby Момичета и Момчета костюми One Pieces водолазни костюми шнорхел сърфиране обрив охрана на Детски бански костюми

52.56 BGN 38.00

Спецификации : Точка Бр : 1036Материјал : Neoporene+НајлонБоја : ПрикажуваГолемина : S,M,L,XL,XXL,3 XL,4 XLПотекло : произведено во КинаПримена : Сурфање, нуркање, пливањеДизајн : Краток ракав краток leggingМодел шоу : 12561 Sbart Нуркање Костум(Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

Летен стил нови мъжки плажни шорти свободни печат quick dry плюс размера на спортен сърфиране Бермуда дишащи пътеки
 • Новинка

Летен стил нови мъжки плажни шорти свободни печат quick dry плюс размера на спортен сърфиране Бермуда дишащи пътеки

15.98 BGN 13.00

Должина(cm) Колковите (cm) Половината Големина(cm) Бедрото (cm) (cm) S М 52 106 7783 66 L 53 110 8187 68 XL 54 114 8591 70 2 XL 55 118 8995 72 3 XL 56 122 93100 74 4 XL 56 126 96104 76 Совети! Купувачите треба да ги знаете...

SBART 2017 мъжете с дълъг ръкав 3 мм неопреновый неопрен топ UV защита плуване анцуг, риза уиндсърф Гладка кожа Яке за гмуркане
 • Новинка

SBART 2017 мъжете с дълъг ръкав 3 мм неопреновый неопрен топ UV защита плуване анцуг, риза уиндсърф Гладка кожа Яке за гмуркане

BGN 44.80

Answer : ___________________________ Note : Ова е пливаат кошули , исто така, може да купите панталони натпревар блузи(1) Видови : Wetsuit Блузи(2) Точка вклучува : 1 buc Влажни Одговараат на(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Neoprene 3ММ(5) Боја : Црна, Сива Сини Небото Плава Комбинација(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !Големина Биста(cm) Половината(cm) Висина(cm) Тежина(kg) Должина(cm) S 80 60 165170 5060 69 M 84 64 168175 6067.5 72 L 88 68 173178 6575 75 XL 92 72 178185 7590 78 2 XL 96 76 185190 8095 81

3 мм кратък част водолазный костюм неопреновый акваланг неопрен сърф и гмуркане с шнорхел и гмуркане с шнорхел оборудване за поддържане на топлината Безплатна дос?
 • Новинка

3 мм кратък част водолазный костюм неопреновый акваланг неопрен сърф и гмуркане с шнорхел и гмуркане с шнорхел оборудване за поддържане на топлината Безплатна дос?

160.00 BGN 77.00

3ММ Кратко Парче Нуркање Костум Neoprene Нуркање Wetsuit Сурфање&Нуркањето Нуркачка Опрема Задржитопло Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1.Материјал : neoprene wetsuit 2.Дебелина : 3мм 3.Патент : YKK патент со пластични насловот на задниот 4.Користење на логото : Yonsub на градите, Може да се печати на клиентите логото на многу начини 5.Боја : сина&црно / розова&црна wetsuit боја : Розова / СиноПакување : 1pc / polybag или според клиенти барања се Купи : Сите наши производи ќе бидат сосема исти како и опис, па можете да ги купите директно...

SBART мъжки бански Sharkskin Swim Анорак Long Swimming Trunk Competition Shark Skin Swimwear Секси Plus Size XXXXXL J309
 • Новинка

SBART мъжки бански Sharkskin Swim Анорак Long Swimming Trunk Competition Shark Skin Swimwear Секси Plus Size XXXXXL J309

BGN 14.40

SBART Мажите Бански Sharkskin Пливаат Jammer Долго Пливање Багажникот Конкуренција Ајкула Кожата Бански Секси Плус Големина XXXXXL J309Добредојдовте На SBARTПрофесионални Спортови На Вода Бренд ! Топло Совети : Ако би сакал да знам ни повеќе , ве Молиме прочитајте подолу "За SBART" Ако не сте сигурни дека ќе големина , можете да ја видите големината на слики , или големината на табелата подолу , се разбира вие можете да се консултирате со насГолеминаXLXXLXXXL4 XL5 XLВисина(CM)165170175180190Половината (CM)6777748080908810099109Pruchase Забелешки : 1...

Slinx 1109 5 мм неопреновая водолазна яке неопрен за жени, мъже сърф уиндсърф бански костюми Waterski Water Занаятите Boating only jacket
 • Новинка

Slinx 1109 5 мм неопреновая водолазна яке неопрен за жени, мъже сърф уиндсърф бански костюми Waterski Water Занаятите Boating only jacket

BGN 156.80

Slinx 1109 5mm Neoprene се Нурне Јакна Wetsuit За Жени Мажи Сурфање сурфање на ветер Бански Waterski Вода Занает Пловењето само јакна Корисни Сугестии.1.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.2.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.3.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор...

SBART подводен риболов, гмуркане обрив гвардия бански костюми за мъже, плуване, гмуркане неопрен уиндсърф кайтсърф яке 3 мм неопрен
 • Новинка

SBART подводен риболов, гмуркане обрив гвардия бански костюми за мъже, плуване, гмуркане неопрен уиндсърф кайтсърф яке 3 мм неопрен

100.03 BGN 51.00

Answer : ___________________________ Note : Ова предмети само вклучува долго Тмаица , не вклучувајќи тесни панталони , ве молиме прочитајте ги внимателно, ви благодариме.Функција : 3мм супер водат neoprene материјал оптимизира флексибилност и движење.4 игла со 6 нишка рамен заклучување крои ви даде меко и удобно се вклопуваатсупер се водат панел, формафитинг дизајн намалува повлечете во вода обезбедува слободно движење без ограничувањеОвратот затворање да се намали вода рамна и во тек.Целосна должина пред патент кој е идеален за брзо менување наЛесни neoprene со повеќе воздух клетки спречува водата од кои доаѓаат во и надвор, зголемување на топлина и намалување на телесната тежинаДизајниран за нуркачи и обезбедува УВ заштита и одбрана од морето вошки, желеа и други биолошки иританти.Во постудено услови, основен слој додава дополнителна топлина да се задржи вашата телесна температура во изведба на опсег.Идеален за сите водени кои бараат термичка заштита : Сурфање, нуркањето нуркање, paddling, пловењетоСпецификација : Тип : Wetsuit ЈакнаМатеријал : 3мм Neoprene,Најлон,SpandexПовод : Плажа,Плива Базен,Море,РекаСезона : Зима Пролет, ЕсенФункција : да се Чува на Топло,Сончање UPF50+,Антипот,АнтимедузаФункција : Unbreathable,Shockproof,Еластична,Мека,ПератПакетот вклучува : 1 x Wetsuit Јакна (не вклучувајќи тесни панталони )Супер Удобност : SBART пливаат костуми се дизајнирани да нудат удобно и слободно тело движење за вас...