Мъжки неопрен яке 3,5 мм премия Ямамото неопренови костюми жена топ с дълъг ръкав и шорти унисекс дизайн на предната светкавица

Мъжки неопрен яке 3,5 мм премия Ямамото неопренови костюми жена топ с дълъг ръкав и шорти унисекс дизайн на предната светкавица

BGN 55.00
-30 %
BGN 78.40

Брой продукти


3.5 mm Neoprene Јакна или Шорцеви
Материјал : 3.5 mm Neoprene Y amamoto
Бренд : Hisea (како слика ја покажува)
Disign :
Постојат 2 модела за selecttion
1. Јакна (унисекс дизајн, suitalbe за мажите и жените)
2. Шорцеви ( само за жени)
Големина : S, M, L, XL, XXL Големина Половината
(cm) Хип
(cm) Градите
(cm) Должина
(cm) Висина
(cm) Тежина
(kg) S 59 84 72 148-155 40-45 М 65 90 80 160-168 50-60 L 69 94 84 165-175 60-70 XL 73 98 88 170-185 70-80 XXL 77 102 92 185-190 80-90
Тоа е Neoprene материјал, еластична , тоа би можело да се водат околу 8-15 cm.
Големина : Овие се плочка мерење на податоци, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Екипировка
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
търговска марка:
Хисея
Материал:
неопрен
Номер На Модела:
М042-072

Избор на купувачи

Продажбите на едро 10 фута 7mm surf leash Double leg ropes leash TPU Surfboard Leash навити на бронирани micfin
 • Новинка

Продажбите на едро 10 фута 7mm surf leash Double leg ropes leash TPU Surfboard Leash навити на бронирани micfin

BGN 19.17

Во некои случаи, на буквален за мрежа поводник може да има варијации во листата, па ве молиме да ни кажете што одредени големини и бои што сакате, спротивно, ние ќе го избере бои случајно на вашето име, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако ние не ги имаме во акции, откако ќе ни остави порака...

Нов 2,5 мм неопреновый детски едно парче водолазный костюм KeepWarm слънцезащитен крем Lin Tai студент плаващите сърфиране женски против медузи бански костюми
 • Новинка

Нов 2,5 мм неопреновый детски едно парче водолазный костюм KeepWarm слънцезащитен крем Lin Tai студент плаващите сърфиране женски против медузи бански костюми

BGN 153.58

П : дали овој производ внесете вода под вода?Одговор : Нашата продавница продажбата на нуркање чорапи и нуркање ракавици се сите мокри, се разбира внесете вода!Но, бидејќи производот се еластична и е многу тесна, па внесете вода е ограничен ,нема да бидат оптоварени со многу вода.П : Како да ја задржите топло ако внесете вода?Одговор : во Нашиот материјал себе е водоотпорен, но водата е течност,ќе се во од устата и слабости на шиење.Работната принципот на термичката изолација на влажен костим е преку температура на греење ладна вода помеѓу кожата и нуркање костум...

SBART 2 мм неопрен Slim Fit жени водолазни костюми, панталони, костюми и тесни сърфиране панталони гмуркане акваланг обзавеждане
 • Новинка

SBART 2 мм неопрен Slim Fit жени водолазни костюми, панталони, костюми и тесни сърфиране панталони гмуркане акваланг обзавеждане

69.71 BGN 50.00

(1) Видови : Wetsuit Панталони(2) Точка вклучува : 1 buc Wetsuit панталони(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Neoprene 2 MMГолеминаДолжина(cm)Хип(cm)Половината(cm)Висина(cm)Тежина(кг)S98353115516242.547.5М10037331601684854L102393517017554.560XL10441371721786075XXL1064339178188749012561 Sbart Нуркање Костум(Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

Китайски за вас бъдещ surf fin pranchas de surf G5 фибростъкло tri set quillas surf surfboard fin за сърфиране Quillas fins
 • Новинка

Китайски за вас бъдещ surf fin pranchas de surf G5 фибростъкло tri set quillas surf surfboard fin за сърфиране Quillas fins

BGN 36.13

База Тип : Иднината,FCS,FCS IIПерка База : 4.41" / 112mmПерка Длабочина : 4.60" / 117mmПерка Област : 14.85 sqin / 9582sqmmПерка Издржам : 64.5 степен име на Производ Нови буквален за мрежа Fiberglass Саќе Перка Бренд Име Прилагодено Материјал Fiberglass Големина G5 или Прилагодено Боја Мулти Логото Прилагодено дизајн Количество 3pcs / set ОЕМ Yes

2018 принт на Цветя цял бански с дълъг ръкав бански костюми за жени бански костюм Ретро бански реколта цели бански на сърф
 • Новинка

2018 принт на Цветя цял бански с дълъг ръкав бански костюми за жени бански костюм Ретро бански реколта цели бански на сърф

21.14 BGN 17.00

Добредојде!!!Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас,Откако ЌЕ ги Примите Објект, НИЕ Го Ценат, Ако Може да се Земе Еден Момент за Да Остави Позитивна (5 Ѕвезди) Повратни информации За Нашите Производи И Услуги.Ви благодарам многу!!!100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријали : Најлон (градите подлога без челик поддршка)Стил : МодаСезона : ЛетниГолемина : S,M,L, XLПакет : 1 PcГолемина Висина(cm) Тежина(Kg) Биста Половината S 155160 4555 70 ABC75 ABC 24.9327.56" М 160168 5563 75 ABC80 AB 27.5628.87" L 165170 6068 80 ABC90 AB 30.1831.50" XL 168172 6575 85 ABC90 C 32.8134.12"1.нашата големина е азија големина и тоа не е многу стандард ,помала од ЕУ / САД големина , препорачливо е да се избере една голема големина.2...

Мъжете или жените Jump 2017 Dive Skins Костюм неопрен бански костюми пълен водолазный костюм с дълъг ръкав ликра Лято Есен Stinger костюм с C
 • Новинка

Мъжете или жените Jump 2017 Dive Skins Костюм неопрен бански костюми пълен водолазный костюм с дълъг ръкав ликра Лято Есен Stinger костюм с C

45.06 BGN 32.00

Целосна Жило Одговараат со Капа / Нурне Кожа / костими за капење Заштита од СонцеМажите или Жените Стил за ФакултативнаЗа Мажи / Момчиња, ве молиме изберете СИНА бојаЗа Жени / Девојки, ве молиме изберете бојата ПИНК Бренд се Нурне & Плови Име Целосна Жило Одговараат со Капа Стил Бр...

SBART с дълъг ръкав неопрен децата за плуване, сърфиране, гмуркане с качулка ликра пълен гмуркане екипировка размер XL бански костюми за момичета, момчета H
 • Новинка

SBART с дълъг ръкав неопрен децата за плуване, сърфиране, гмуркане с качулка ликра пълен гмуркане екипировка размер XL бански костюми за момичета, момчета H

BGN 34.56

(1) Видови : Wetsuit Деца(2) Точка вклучува : 1 buc wetsuit(3) Функција : АнтиБактериски, АнтиПот, Дише,Брзсува(4) Материјал Состав : 82% Полиестер + 18% Spandex(5) Боја : Розова Жолта Сина Печатени(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !Големина S M L XL Висина(инчи) 2'11"3'5" 3'5"3'11" 3'11"4'5" 4'5"4'11" Висина(cm) 90105 105120 120135 135150

SBART мъжки бански Sharkskin Swim Анорак Long Swimming Trunk Competition Shark Skin Swimwear Секси Plus Size XXXXXL J309
 • Новинка

SBART мъжки бански Sharkskin Swim Анорак Long Swimming Trunk Competition Shark Skin Swimwear Секси Plus Size XXXXXL J309

BGN 14.40

SBART Мажите Бански Sharkskin Пливаат Jammer Долго Пливање Багажникот Конкуренција Ајкула Кожата Бански Секси Плус Големина XXXXXL J309Добредојдовте На SBARTПрофесионални Спортови На Вода Бренд ! Топло Совети : Ако би сакал да знам ни повеќе , ве Молиме прочитајте подолу "За SBART" Ако не сте сигурни дека ќе големина , можете да ја видите големината на слики , или големината на табелата подолу , се разбира вие можете да се консултирате со насГолеминаXLXXLXXXL4 XL5 XLВисина(CM)165170175180190Половината (CM)6777748080908810099109Pruchase Забелешки : 1...

Летен стил нови мъжки плажни шорти свободни печат quick dry плюс размера на спортен сърфиране Бермуда дишащи пътеки
 • Новинка

Летен стил нови мъжки плажни шорти свободни печат quick dry плюс размера на спортен сърфиране Бермуда дишащи пътеки

15.98 BGN 13.00

Должина(cm) Колковите (cm) Половината Големина(cm) Бедрото (cm) (cm) S М 52 106 7783 66 L 53 110 8187 68 XL 54 114 8591 70 2 XL 55 118 8995 72 3 XL 56 122 93100 74 4 XL 56 126 96104 76 Совети! Купувачите треба да ги знаете...

3 мм LIFURIOUS професионален неопреновый водолазный костюм мъжки пълно тяло сърф екипировка обрив гвардия гащеризон зимно оборудване за гмуркане
 • Новинка

3 мм LIFURIOUS професионален неопреновый водолазный костюм мъжки пълно тяло сърф екипировка обрив гвардия гащеризон зимно оборудване за гмуркане

126.90 BGN 67.00

3мм LIFURIOПрофесионални Neoprene Нуркање Костум Мажите со Полно Тело, Сурфање Wetsuits Осип Чувари Jumpsuit Зимски Пливачки Опрема Ткаенина нуркање материјали Функционална : топлина Бренд : LIFURIOПогодни за сезоната зима, пролет, лето, есен е Применливо пол : машки Применливи возраст : возрасни Објект AMX101 Применливи сцени : пливање се движат Боја : Црна Големина S, M, L, XL, XXL Дебелина 3мм Употреба нуркање компресија топол Материјал со висока бомба СДР1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Високо Качество Плува Треньор Сгущает Младенческий Надуваем Плувен Жилетка Дете Карикатура Бански Младенческое Плуване Обучение Пръстен Бански Костюми
 • Новинка

Високо Качество Плува Треньор Сгущает Младенческий Надуваем Плувен Жилетка Дете Карикатура Бански Младенческое Плуване Обучение Пръстен Бански Костюми

16.54 BGN 15.00

Врвен Квалитет Пливаат Тренер Згусне Младата Гумени Пливање Вест Дете Цртан Филм Костим За Капење Бебе Пливање Учење Прстен БанскиГолемина : 45*38cmМатеријал : Екопријателски ПВЦСоодветна Возраст : Возраст од 2 до 5 ГодиниПримена : Бебе Пливање Учење, Деца Плива, Вежба, Дете надувување на појасот за спасување1 : Мулти воздушни перници со цел да се подобри сигурноста и безбедноста;2 : внатрешниот ѕид на highdefinition дигитално печатење;3 : деколте зајакнување на процесот, така што јака ќе не абење;4 : внатрешни рака на уста вртење процес, со што пазувите поудобно.5 : Долго прилагодување појас тока.

Набор от тръби за маски Чайки (маска Вейдър с шнорхел Super Bullet)
 • Новинка

Набор от тръби за маски Чайки (маска Вейдър с шнорхел Super Bullet)

BGN 317.68

VADER МаскаУживајте во посветла и појасна видливост подводни, со многу комбинации на бои за двете машки и женски! Gull Vader Маски прави нуркање пријатно, а исто така е многу примамливо навистина во фотографиите!Тоа нема центар рамка и неподелена прозорецот ви овозможува да се максимизира водни визија...

3 мм неопреновый неопрен зимен неопрен триатлонный костюм мъжки костюм за гмуркане едно парче професионален бански
 • Новинка

3 мм неопреновый неопрен зимен неопрен триатлонный костюм мъжки костюм за гмуркане едно парче професионален бански

214.50 BGN 109.00

3мм neoprene wetsuit зима влажни одговараат на триатлон одговараат мажи нуркање костум едно парче професионални банскиКорисни Совети1.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.2.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.3.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор...

SBART 2017 топли мъже 5 мм неопрен с дебелина подводен водолазен костюм черен плътен едно парче гмуркане костюми сърфинг, ветроходство, екипировка J
 • Новинка

SBART 2017 топли мъже 5 мм неопрен с дебелина подводен водолазен костюм черен плътен едно парче гмуркане костюми сърфинг, ветроходство, екипировка J

BGN 139.84

(1) Видови : Wetsuit(2) Точка вклучува : 1 buc Влажни Одговараат на(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : 5 MM Neoprene(5) Боја : Црна Цврста(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !Големина Биста(cm) Половината(cm) Висина(cm) Тежина(kg) на Колкот(cm) S 88 76 165170 5060 82 M 92 80 168175 6067.5 L 86 96 84 173178 6575 90 XL 100 88 178185 7590 94 XXL 104 92 185190 8095 98

SLINX 2 мм неопрен мъжки якета за водни спортове костюм за гмуркане гмуркане, подводен риболов неопрен согревающая яке бански костюми
 • Новинка

SLINX 2 мм неопрен мъжки якета за водни спортове костюм за гмуркане гмуркане, подводен риболов неопрен согревающая яке бански костюми

78.42 BGN 57.00

Answer : ___________________________ Note : Не вклучуваат тесни панталониИМЕ на МОДЕЛ : SLINX Riva Ranger 1109Мажите 5mm neoprene јакна за Нуркање, Лични Вода Занает PWC Сурфање сурфање на ветер Kitesurfing Waterskiing ПловењетоГЛАВНАТА ПРОФИЛИ : NL 4начин супер водат neoprene F2 S...

2017Micfin фибростъкло и cellular дъска за сърф перка подруливающее устройство FCS 2 fin surf fins FCS II размер на кутията M три комплекта
 • Новинка

2017Micfin фибростъкло и cellular дъска за сърф перка подруливающее устройство FCS 2 fin surf fins FCS II размер на кутията M три комплекта

BGN 34.88

Добредојдовте на Micfin сурфање перки производителот,ние имаме 3 години quilhas перки Производство искуство Micfin fiberglass и саќе буквален за мрежа перка thruster FCS 2 перка surf перки FCS II КУТИЈА големина M големина на G5 База 112mm Длабочина 117mm Перформанси ПРЕГЛЕД Брзо реагирање перка за вршење помал радиус врти...

DIVE&SAIL 5MM неопренов SCR 2-pieces Men Hooded Wetsuit Scuba Diving Suit Keep Warm for Swimming Сърфирах Snorkeling Spearfishing
 • Новинка

DIVE&SAIL 5MM неопренов SCR 2-pieces Men Hooded Wetsuit Scuba Diving Suit Keep Warm for Swimming Сърфирах Snorkeling Spearfishing

271.97 BGN 141.00

14318802489799212 40% ПОПУСТ!!!! Топла Slae Wetsuit парче парче парче парче парче парче парче парчеГлавни Карактеристики : Марка : НУРНЕ & ПЛОВИ Име : 2парчиња 5mm wetsuit Модел : WDS4133 Материјал : 5 MM Neoprene Големина : S / M / L / XL / XXL / XXXL Функција : да се Чува на Топло / Сончање / Спречување на повредиОпис на производот : 1, Пред патент...

Slinx 3 мм wetsuis жени акваланг неопрен водолазно облекло сърфиране неопрен гащеризон неопрен костюми за студена вода
 • Новинка

Slinx 3 мм wetsuis жени акваланг неопрен водолазно облекло сърфиране неопрен гащеризон неопрен костюми за студена вода

BGN 220.48

Slinx 3мм wetsuis жените aqualung neoprene нуркачка опрема за сурфање влажни одговараат jumpsuit wetsuit одговара за ладна вода неколку Корисни Совети.1.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.2.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.3.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор...

3 мм кратък част водолазный костюм неопреновый акваланг неопрен сърф и гмуркане с шнорхел и гмуркане с шнорхел оборудване за поддържане на топлината Безплатна дос?
 • Новинка

3 мм кратък част водолазный костюм неопреновый акваланг неопрен сърф и гмуркане с шнорхел и гмуркане с шнорхел оборудване за поддържане на топлината Безплатна дос?

160.00 BGN 77.00

3ММ Кратко Парче Нуркање Костум Neoprene Нуркање Wetsuit Сурфање&Нуркањето Нуркачка Опрема Задржитопло Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1.Материјал : neoprene wetsuit 2.Дебелина : 3мм 3.Патент : YKK патент со пластични насловот на задниот 4.Користење на логото : Yonsub на градите, Може да се печати на клиентите логото на многу начини 5.Боја : сина&црно / розова&црна wetsuit боја : Розова / СиноПакување : 1pc / polybag или според клиенти барања се Купи : Сите наши производи ќе бидат сосема исти како и опис, па можете да ги купите директно...

SBART 2017 мъжете с дълъг ръкав 3 мм неопреновый неопрен топ UV защита плуване анцуг, риза уиндсърф Гладка кожа Яке за гмуркане
 • Новинка

SBART 2017 мъжете с дълъг ръкав 3 мм неопреновый неопрен топ UV защита плуване анцуг, риза уиндсърф Гладка кожа Яке за гмуркане

BGN 44.80

Answer : ___________________________ Note : Ова е пливаат кошули , исто така, може да купите панталони натпревар блузи(1) Видови : Wetsuit Блузи(2) Точка вклучува : 1 buc Влажни Одговараат на(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Neoprene 3ММ(5) Боја : Црна, Сива Сини Небото Плава Комбинација(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !Големина Биста(cm) Половината(cm) Висина(cm) Тежина(kg) Должина(cm) S 80 60 165170 5060 69 M 84 64 168175 6067.5 72 L 88 68 173178 6575 75 XL 92 72 178185 7590 78 2 XL 96 76 185190 8095 81